|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
19.11.2008 7:25:41   
Pupka
Jautro babike! Sem komaj vstala pa mi je že neko čudno! In zdaj šibam delat.

IN ZOKNOV SI NE MOREM OBUT user posted image user posted image


_____________________________

Izobrazba ni dovolj, treba je tudi razumeti!

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
19.11.2008 7:47:14   
trezika
user posted image user posted image user posted image
Pupka, brez skrbi, meni zokni že tut delajo problemeuser posted image user posted image

aja, dobro jutro vsem skupajuser posted image

(odgovor članu Pupka)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
19.11.2008 8:14:01   
Anonimen
dobro jutro!

mi smo pa danes spet tak fajn dolgo spali.user posted image zaj pa grema lepo na zajtrk.

user posted image Mark vse najboljše za 2.roj.dan!user posted image

(odgovor članu trezika)
  Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
19.11.2008 8:25:15   
mamamajča
Mark se ti zahvaljuje! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
19.11.2008 8:34:51   
ada2
user posted image user posted image Vse najboljše Mark! user posted image user posted image




_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
19.11.2008 8:35:37   
Pupka
Saj res!!

user posted image  evo vam kavico... Privoščite si jo počasi in v miru user posted image



user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image    MARK vse najboljše   user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image
 
 


_____________________________

Izobrazba ni dovolj, treba je tudi razumeti!

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
19.11.2008 11:11:12   
tatly
user posted image user posted image MARK VSE NAJ NAJ ZA 2 ROJSTNI DAN SE IZ NASE SRANIuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Pupka)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
19.11.2008 11:19:56   
suncicica
takoj mi je lazje ko vidim da imate tudi ve tezave z zokniuser posted image .  meni je prava umetnost se pripognit.
snoci sem izvajala depilacijo in sem se tak zmatrala ,kot ce bi sla na maraton.


_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
19.11.2008 12:07:15   
Pupka
Kar se pa tiče depilacij, epilacij, pipacij in podobnih -cij....

Jaz mam kar zimsko opremo in ko pride moj bo moral poskrbeti najprej za to- če ga bo motilo user posted image user posted image user posted image  In vem da bo to nardil z največjim veseljem user posted image  

Pred pregledom pri G se lotim sama... In na to se moram psihično in fizično pripravit... user posted image

Sicer pa so to vse znaki da trebuški rastejo in da gremo proti koncu user posted image

_____________________________

Izobrazba ni dovolj, treba je tudi razumeti!

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
19.11.2008 12:31:03   
mamamajča
Hvala vse za čestitke!

(odgovor članu Pupka)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
19.11.2008 14:01:44   
trezika
Čestitke Marku še z moje oz. najine strani!!!!!!!!!!
 
Mi smo bli dans na pregledu-morfologiji...vse štima, vse je tam, ko mora bituser posted image  Zredila sem se za dodatne 3,5 kg, vsega skupaj že 12,5 kg...ampak se ne sekiram...glih čokolado jemuser posted image  zanimivo kako vse okol mene skrbi, da se ne bi slučajno zaradi kg sekirala...je rekla tašča prej: ti samo jej, saj si pa ja nosečauser posted image  Kar se pa britja tiče...glih včeraj se je dragi ponudil, da bi mi pomagaluser posted image  in seveda nisem odklonlauser posted image  

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
19.11.2008 14:04:43   
Anonimen
trezikauser posted image za pregled.
jaz ga imam v ponedeljek in sem že strašno nestrpnauser posted image . kje pa kaj nosečnške obleke kupujete? bo počasi čas, da gremo v nabavouser posted image

(odgovor članu trezika)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
19.11.2008 14:07:45   
trezika
 Aja, pa nama je mislil za spol povedat oz. je vprašal, kaj smo za spol rekli, pa sva rekla da še nič in da nič tudi ne rabimo rečtuser posted image  je rekel, da sva še ena redkih, ki se puščajo presnetituser posted image

Od nosečniških cot si pa še nič nisem kupla, razen nekaj bolj udobnih spodnjih hlač pa dva večja modrčka... sn dobla od sestrične dvojne nosečniške hlače, puloverji in majice pa so mi zaenkrat še prav te ki jih mam...pa itak mi je škoda denarja za te prav nosečniške cote kr tk vprašanje kdaj jih bom spet rablauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
19.11.2008 15:06:55   
petra *k
alo
najprej MARK vse naj naj za rojstni dan.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kak ste kaj?

jaz sem v album dodala nekaj slik od Tie,če kero zanima, si lahko pogleda. zaj si pa še probam ticker spremeniti, ampak če hitro ne pogruntam, si ga bom pustla za drugič, ker dosti cajta nimam, sma same s Tio.


_____________________________

10.11.2008 ob 17:46 je prijokala na svet najina Tia, brez katere bi bilo najino življenje nesmisel. pravi sonček si!!!!!!!!!!

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
19.11.2008 15:10:39   
trezika
petra lubane slike oz. lubana tiauser posted image user posted image user posted image  vidim, da je že atijeva cartikauser posted image

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
19.11.2008 15:15:57   
mamamajča
joj petra, kak je lepa!

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
19.11.2008 15:16:50   
petra *k
tak pravijo da so punčke atijeve cartike.

nevem, si tickerja nastaviti. oz sem prišla tak daleč da sem si nastavla, zaj pa ga nevem spraviti sem goruser posted image user posted image user posted image user posted image  uh sem jezna, bi rada čimprej to naredla, pa mi ne ratauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

10.11.2008 ob 17:46 je prijokala na svet najina Tia, brez katere bi bilo najino življenje nesmisel. pravi sonček si!!!!!!!!!!

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
19.11.2008 15:18:00   
Pupka
Petra Tia je prava slatkica res!

_____________________________

Izobrazba ni dovolj, treba je tudi razumeti!

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
19.11.2008 15:19:45   
petra *k
hvala v Tiinem imenuuser posted image

zaj sem si toti napis doli uspela popraviti, zaj pa še probam enkrat ticker nastaviti, če mi pa nebo šlo, pa bo pač tak ostalo, jeb.. ga

_____________________________

10.11.2008 ob 17:46 je prijokala na svet najina Tia, brez katere bi bilo najino življenje nesmisel. pravi sonček si!!!!!!!!!!

(odgovor članu Pupka)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
19.11.2008 15:21:45   
Pupka
Nosečniške cote pa... Jaz sem kupla ene žametke v La Vie, pa po ene hlače si še grem! Drugače pa sem prej mela take športne variante pač mal večjo številko... Zdaj ko se buši špiči pa tisto pri meni ne pride vpoštev! In mi bo glih lepo zneslo... Do februarja da te dvojne nosim... Mi res ni neko manekenko za šplat z ne vem kolkimi cunjami! Gornje dele pa res kaka večja številka v čist običnih trgovinah... Kot ponavadi! pa tudi ne pretiravam. Hlače se lahko proba kasneje prodat, če ne pa tudi prav... nenazadnje je pomembno da sem se jaz v tem času dobro počutla! In res nisem basala omare! Sploh ker se mal hitreje redim, pa če bi mela vedno vse da bi mi ilo lepo prav bi mogla na majn kot mesec dni kupovat... In če bi vse uno profi.... user posted image

_____________________________

Izobrazba ni dovolj, treba je tudi razumeti!

(odgovor članu Pupka)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
19.11.2008 15:22:11   
petra *k
evo  pa mi je uspelo, samo je tak grdi, bom ga spremenla  naslednjič, tolko samo da več tisto ne piše kar je prej. user posted image  mrzlo pa je,kaj pravite? samo sneg še fali.

_____________________________

10.11.2008 ob 17:46 je prijokala na svet najina Tia, brez katere bi bilo najino življenje nesmisel. pravi sonček si!!!!!!!!!!

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
19.11.2008 16:04:10   
suncicica
takole...mi prihajamo iz 3d.
21 t in 4 dni

A- 462 g in 23 cm
B- 476 g in24,6 cm
ce je kaka dvojna mamica lahko primerjama velikosti


_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu petra *k)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
19.11.2008 16:31:22   
Pupka
user posted image za preglede!

Jaz sem končno doma- Gal pa govori kot raztrgan doktor... Full ma za povedat- ne vem kaj muje danes! Sicer se mu nekaj kuha... Kašlja kot zmaj, nos ma poln... Upam da ne bo kaj huje...

Jaz pa upam da si privoščim malo ležanja po kosilu!


_____________________________

Izobrazba ni dovolj, treba je tudi razumeti!

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
19.11.2008 17:13:31   
trezika
Čer!
Sn si malo prej eno spodnjo majico mogla zašit, se je luknjica prikazala...moj pa si že dela norca, če so mi začele že cote po šivih pokatuser posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Pupka)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Ptujčanke/Ormožanke ; 2.del
19.11.2008 20:46:26   
trezika
alo alo
Kje se skrivate?user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?