|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vozički - koliko so težki
29.3.2005 9:29:45   
AnkaM
Zanima me ali katera ve koliko se težki chicco vozicki....npr modeli, ki se zlozijo kot marela.
Mene je v križu vsekalo in zdaj iščem nekaj zelo lahkega. Imam 2 mesečno punčko.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Vozički - koliko so težki
29.3.2005 9:35:00   
Tinna
Mi smo imeli prej Chiccota C1, ki se zloži kot marela in je bil težek 8,5kg.
:sloncek:

(odgovor članu AnkaM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Vozički - koliko so težki
29.3.2005 9:36:24   
AnkaM
Kaj ste imeli kakane probleme z njim al je ok?

(odgovor članu AnkaM)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Vozički - koliko so težki
29.3.2005 9:44:28   
Tinna
Ne nismo imeli problemov z njim. Je res kar lahek za nosit. Mene pa je motilo edino to, da ni za grde poti. Ker pa imamo mi okrog hiše večinoma vinograde, sadovnjake in grde poti smo se odločili, da ga prodamo in kupimo terenca. :sloncek:

(odgovor članu AnkaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Vozički - koliko so težki
29.3.2005 9:47:51   
Anonimen
Mi imamo Heuckovega Joggerja in je tudi zelo lahek, pod 10 kg. Je pa trikolesnik, ima napihljiva kolesa in je res super za vozit, čisto lahek. Po stopnicah sem ga kar peljala, lepo po zadnjih dneh kolesih. Sem opazila, da tudi druge mamice to počnejo, čeprav v navodilih piše, da naj se ne bi. Je pa to za križ res super, jaz sem imela podobne probleme. Edino za prtljažnik pri avtomobilu je pa tako nepraktičen kot pač vsi podobni vozički.

(odgovor članu AnkaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Vozički - koliko so težki
29.3.2005 10:01:39   
AnkaM
Ja, mi imamo tudi trenutno trikolesnika za po terenu. V tem je ravno problem, ko bi potrebovali lahek vozicek in za po terenu. Ko jaz hodim z njim po razlicnih poteh - tudi po gozdu, ne samo po trgovinah.
Trenutno imamo se kosaro gor in z malo, ki ima 5,5 kg je to okoli 20kg in se malo. Jaz to komaj preko kaksnih stopnic potegnem. V avto pa sem dajala samo spodnji del - torej okovje, ki je cca 12 kg in je ze bil konec z mano.
Torej kaj ima kdo kak predlog????:((:((:((

(odgovor članu AnkaM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Vozički - koliko so težki
29.3.2005 10:21:14   
Anonimen
Ja ta naš Hauck je med lažjimi vozički, jaz sem prav vse po trgovinah dvigovala (s tamalim notri vred), ravno zato, ker sem mislila, da ga bom mogla nositi po stopnicah, pa prodajalke ponavadi niso vedele povedati kilaže. No, na mojem na navodilih piše teža, samo nisem doma, da bi pogledala. Vem, da je med lažjimi vozički. Pa ga potem, kot rečeno, ni bilo treba nositi. Saj zaradi teže niti ne bi bil problem, bolj je nerodno, ker si umazan od tistih koles, ki jih spotoma obrišeš v hlače. Za dvigovanje do prtljažnika pa ni problema.

(odgovor članu AnkaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vozički - koliko so težki
29.3.2005 10:22:27   
Anonimen
Kja pa tisti s srednje velikimi kolesi? Bogve kako kaj taki peljejo po "stranpoteh"?

(odgovor članu AnkaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Vozički - koliko so težki
29.3.2005 10:35:23   
AnkaM
Nas trikolesnik ima 9,5 kg - v sportni izvedbi. Kar v bistvu niti ni veliko, sem ugotovila. Tezko najdes vozicek z dostojnimi kolesi poda tako kilazo. Torej se bom morala s svojim hrbtom dogovorit, da je tako dvigovanje potrebno....:zmeden:

(odgovor članu AnkaM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Vozički - koliko so težki
29.3.2005 10:36:42   
AnkaM
EEEEEE, pomota, tezek je 12,9....

(odgovor članu AnkaM)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Vozički - koliko so težki
29.3.2005 10:47:43   
Anonimen
Zdaj sem šla prav na Hauckovo stran in sem našla težo: Roadster AIR, weight: 11,5 KG

(odgovor članu AnkaM)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Vozički - koliko so težki
29.3.2005 11:07:08   
dory
Asahi scciroco..4kolesnik...13kg :)

(odgovor članu AnkaM)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Vozički - koliko so težki
29.3.2005 11:10:54   
piščanc
naš je težak 11 kg, skupaj z malim pa ravno toliko, kot starejša sestrica :)-. in gremo vsaj dvakrat v drugo nadstropje po stopnicah, ker tako lepo zaspi.

je pa ABC štirikolesnik.

Najbolje, da pustiš košaro doma, saj ga lahko zaviješ v dekco, zdaj je pa že sonček?

(odgovor članu AnkaM)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Vozički - koliko so težki
29.3.2005 13:38:03   
polona2
Chiccotova marela 0.5. Sydney, je težka 6 kg, lp!

(odgovor članu AnkaM)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Vozički - koliko so težki
29.3.2005 21:18:39   
tania
Mi pa imamo športnega trikolesnika z napihljivimi gumami, težek je pa 8 kg, znamke Jane(model slalom). Fuuuullll ga je lepo peljati, pa tudi spravit v avto ni noben problem.
Skratka, smo super zadovoljni.:bravo:

(odgovor članu AnkaM)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?