|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Postelja in previjalna
21.11.2008 10:11:05   
miškamaška
Lunica, jaz sem tudi gledala podobno previjalno mizo, pa se zanjo nisem odločila. Mi smo od začetka uporabljali kar podlogo na  mizi ali na postelji, kasneje pa ko mi je mizar (z zamudo) naredil predalnik, pa na predalniku. Nekje od 5 meseca (ko se je začel obračat), sva se pa previjala na postelji ali pa na tleh (po tleh so puzli, pod rito dam še plenico iz blaga). Pri tej previjalni mizi ni pomembna samo velikost, ampak tudi stabilnost. Naš user posted image  je toliko naspidiran, kot da bi bil cel dan na redbulu. user posted image  Zdaj ko jeuser posted image  star že skor 9 mesecev, ga pa previjem že kar ko je na vseh 4.user posted image

Banjico smo od začetka uporabljali cca. 2 krat na teden, drugače sem ga pa umila z mokro krpico in pomočila v čebriček (dobili za darilo-jaz ga ne bi kupovala). Ko pa je začel sedet, se pa super (še zdaj) obnese stolček, ki ga dam v veliko banjo.

V zvezi s posteljico pa nam tudi ni šla noter 140x70, zato sva kupila 120x 60. Sva se pa odločila za tako s kolesi. Ponoči jo zapeljem do mojega vzglavja, ko pa user posted image  dam zjutraj ven, jo pa zapeljem do konca najine postelje (tako ga lažje dvignem). Upam, da sem napisala dost razumljivo.

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Postelja in previjalna
21.11.2008 11:29:05   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Petr_a
glede postelje vseeno ali velikost 120 x 60 ali pa 140 x 70 .teh par cm otroku nič ne pripomore.


To je 20 cm razlike in fuuuul pripomore. Vem, ker smo mi na vikendu imeli malo, doma pa taveliko. Fuuuul je razlike.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Postelja in previjalna
21.11.2008 11:29:53   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Luni

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Previjalna po moje ni v redu, ker če drugega ne, se na tistih policah vse praši.


user posted image  itak, da ja, kje se pa ne? Ma, ni panike! Je vse skoz v obtoku, tako da nima časa prah se gor usest user posted image


V predalih se ne. Pa v omarah.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Postelja in previjalna
21.11.2008 11:31:48   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: lunica12

Kako se vam zdita ta previjalna in postelja.Ce ima katera prosim za kaksno mnenje.

http://b2c.baby-center.si/include/ArticleBigImageView.asp?FileLink=http://images.baby-center.si/05/0019/0001/imgBigArticle_5_137425.jpg&ArticleID=137425&BigViewNew=1

http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/postelje-in-dodatki/lip-postelja-boZena-natur-120x60/4018043831093401804



Postelja je uredu, previjalno skupaj z banico pa ne priporočajo tudi v materinski šoli to povedo... :)


_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Postelja in previjalna
21.11.2008 12:42:44   
Luni
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: Luni

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Previjalna po moje ni v redu, ker če drugega ne, se na tistih policah vse praši.


user posted image  itak, da ja, kje se pa ne? Ma, ni panike! Je vse skoz v obtoku, tako da nima časa prah se gor usest user posted image


V predalih se ne. Pa v omarah.


Smo zdržali user posted image . Ma ne, ampak res ni bilo panike. Pa kakšen prah neki, če se je v enem tednu vsa roba, ki je bila v previjalni, okrog obrnila. Sploh ne vidim problema v tem, če bi se odločala danes, bi se prav gotovo še enkrat za isto. Sem imela takoj vse pri roki, ko sem tamale kopala, sem previjalno peljala v kopalnico (pa imamo fuuullllll majhno), na polički sem imela vse pripravljeno, tako da sploh ni bilo nobene panike, kopat jih v tej banjici. Meni je bila priročna. Pika. user posted image user posted image user posted image  

_____________________________



(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Postelja in previjalna
21.11.2008 13:46:06   
lunica12
Anja 24 sem gledala tudi to postelco samo se mi je ta bolj dopadla.user posted image Morem vam pa sporocit da ze imam oboje doma.user posted image In sem ful zadovolna.

Drugace za previjalno pa bo za enkrat glede banice je pa fajn ko se tak vn potegne in je previjalna se zmeri na voljo tako da ko ga skopas das bebiko direkt gor na podlogo.Tako da meni se zdi fajn,pa se stabilna je.
Mislim da sem se vredu odlocila.


_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Postelja in previjalna
21.11.2008 14:00:58   
Anja24

IZVIRNO SPOROČILO: lunica12

Anja 24 sem gledala tudi to postelco samo se mi je ta bolj dopadla.user posted image Morem vam pa sporocit da ze imam oboje doma.user posted image In sem ful zadovolna.

Drugace za previjalno pa bo za enkrat glede banice je pa fajn ko se tak vn potegne in je previjalna se zmeri na voljo tako da ko ga skopas das bebiko direkt gor na podlogo.Tako da meni se zdi fajn,pa se stabilna je.
Mislim da sem se vredu odlocila.



No sej, stvar okusa user posted image

Za to previjalno je pa nam tudi rekla v MŠ, da ni najboljša, ker moraš previjalni del dvigovat, da prideš do banjice. No, boš videla januarja kako bo funkcioniralo user posted image

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Postelja in previjalna
21.11.2008 14:08:21   
lunica12
Ja res je treba dvignit previjalni del ampak poglej si kako potem vse skupaj zgleda....No men je prakticno.Tuki si poglej:http://b2c.baby-center.si/include/ArticleBigImageView.asp?ArticleID=137425

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Postelja in previjalna
21.11.2008 21:43:20   
Anja24

IZVIRNO SPOROČILO: lunica12

Ja res je treba dvignit previjalni del ampak poglej si kako potem vse skupaj zgleda....No men je prakticno.Tuki si poglej:http://b2c.baby-center.si/include/ArticleBigImageView.asp?ArticleID=137425



Aja, nam je kazala tako k ima banjico spodaj...pri tej ti pa res ni treba skos dvigovat...kolk pa si dala zanjo?

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Postelja in previjalna
22.11.2008 10:08:51   
lunica12
89 evrov v baby centru.Mi je pa prakticno ker ma dve policki spodaj.Sem pa prvo hotela kupit v pikapolonici ko je cist podobna pa ista cena sam ma sam eno tako bolj smotano policko.Pa se barve mi niso bile neki vsec tako da sem se potem za to odlocla.Meni se zdi fajn,pa stabilna je tudi kar me je bilo kr malo strah da ne bo ker tk deluje na prvi pogled.

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Postelja in previjalna
2.2.2009 13:29:24   
AX84
Živjo, kar se tiče komode bi rekla da je ta najslabša!!!user posted image
Resnično, kajti sama sem jo imela, in jo tudi polomila, tako sem si potem kupila Lip POljčane komodo in je SUPEER!!!!user posted image
Je fajn velika, tako da je otrok komot razvit na previjalni pa ful je stabilno, ker je komoda iz masive.
lp

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Postelja in previjalna
2.2.2009 13:58:25   
lilka
Če je kriza s prostorom se mora marsikaj potrpet..., ne vem jaz take povijalne nebi kupila.
Meni je mizar naredil tak predlanik po meri(sem namreč precej visoka) in potem tako široko polico z dodatkom, ko povijalne ne bom več rabila bo iz tega nastala navadna komoda. Jaz Tinko še zdej na povijalni povijam in ji delam večerno nego, ne vem meni je velika povijalna ful pomembna. Za kopanje pa smo imeli plastično stojalo in banjico, najprej v spalnici ,da je bilo čim bližje povijalni, ko je zrasla pa v koplanici.

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu AX84)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?