|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avgustovke 2009
22.11.2008 8:56:48   
Sisy
Vidim da za avgust tema še ni odprtauser posted image

No pa naj bom prva....user posted image  Test nam je pokazal pozitivno, ful smo srečni ker se bo naša družinica drugo leto povečala še za enega člana (ali dvauser posted image )

Seveda pričakujemo avgustovčka, eno avgustovko že imamo doma (kakšno naključje aneuser posted image )...tako da bo med njima točno dve leti razlike...

Upam da se mi kmalu pridruži še katerauser posted image user posted image  


_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)







Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avgustovke 2009
22.11.2008 9:14:52   
Erin
OMG user posted image user posted image Je res že leto naokoli?

Jaz sem lansko leto odprla to temo..user posted image

..sem imela PDP 1.8. No dobili smo ga 6.8. in sedaj je star že 3 mesece in pol...

Celo nosečnost sem imela rizično, 3x sem krvavela in s strahom v srčku upala da bo vse uredu. Hvala bogu je bilo in sedaj sem najsrečnejša mamica pod sončkom...

Upam da vam nebo treba dajat takih strahov skozi zato vam želim vsem AVGUSTOVKAM 2009

Prelepo user posted image s čimmanj user posted image ter ostalimi nevšečnostmi ter seveda lep, hiter porod ter ZDRAVE user posted image ...


SREČNO!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avgustovke 2009
22.11.2008 9:25:42   
naty13
Tudi jaz sem avgustovka 2008.

Leto je naokoli, no lani tak čas še nismo vedeli, da se bo družinica povečala. PDP sem imela 14.8., našega drugega fantka pa smo dobili malo prej, 30.7.. user posted image

Želim vam mirno user posted image , čimmanj user posted image , zdrave user posted image  in veliko skupnega čveka in izmenjavo mnenj, pomoči,....
 
 
Sisy naj se ti čimprej pridružijo še ostale punce, da boste čvekale. user posted image

Že vnaprej čestitke vsem avgustovkam 2009 za user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avgustovke 2009
22.11.2008 9:32:23   
Ryssa
Jeeej, že avgustovke 2009 user posted image user posted image user posted image
Čestitam Sisy user posted image


Tudi jaz sem avgustovka 2008.

Že vnaprej želim vsem čim bolj mirno in brez težav nosečnost, fajn porod in zdrave avgustovčke user posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avgustovke 2009
22.11.2008 9:59:54   
Sisy
same avgustovke 2008user posted image

Jaz sem bila pa avgustovka 2007user posted image

Je pa očitno še prezgodaj za avgustovke 2009user posted image  Ja priznam,goljufala sem in test delal prezgodajuser posted image  zato bom verjetno še nekaj časa "samevala tukaj gor"user posted image

Sem si pa rok izračunala 1.avgust,...Pri Sari sem imela rok 5.avgustuser posted image  pa je pokukala na svet 5 dni kasneje....

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avgustovke 2009
22.11.2008 10:08:51   
Maja T.
Še jaz vam čestitam user posted image user posted image user posted image , sem avgustovka 2008, zdaj pa je 1 leto naokoli user posted image , le kam gre ta čas. Doma imamo 4 mrsečno prečudovito pupo user posted image .

Želim vam čim lepšo nosečnost user posted image , čim manj user posted image , zdrave user posted image in uživajteeeeeee, to je tako lep čas, ki prehitro mine.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avgustovke 2009
22.11.2008 10:19:00   
Nončika
pa smo spet tam. še eno leto je mimo. to je že 4l. sem avgustovka2005.

torej čestitke. verjetno boš res malce še samevala. jaz sem naredila test komaj 26.11.2008, takoj po izostanku pa sem vseeno mela rok 30.7.2005. a je naša deklina zamujala in je prijokala na svet komaj 2.8.2005.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avgustovke 2009
22.11.2008 10:29:24   
tatly
cestitke avgustovkam 2009...tudi jaz sem avgustovka 2008 pdp sem imela 24.8 princesko pa smo dobli 1.9...nas je malce zafrknila
tudi jaz vam zelim cimlepso nosecnost


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avgustovke 2009
22.11.2008 10:47:23   
spps
a že avgustovske nosečke se boste začele

zbirat?ma kam gre ta čas....


vsem nosečkam pa želim lepo in zdravo nosečnostuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avgustovke 2009
22.11.2008 11:43:35   
AKP
Sisy sem vas takrat redno spremljala, ko ste klepetale. Ste bile taka prisrčna ekipa, polna humorja. Se pa spomnim, ko si bila v porodnišnici, da si bila mislim da prestrašena kot angora zajček. Želim ti lepo nosečnost. Drugače sem pa majčica 09.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avgustovke 2009
22.11.2008 13:28:15   
Anonimen
Živjo Sisy-jaz sem tudi avgustovka ampak daljega leta 2007user posted image

(odgovor članu AKP)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avgustovke 2009
22.11.2008 14:27:57   
sayuri
Avgustovke 08, se vam je stožilo po modrih pluskih?user posted image user posted image user posted image

Sisy, čestitke in tudi vsem ostalim prihajajočim avgustovkam. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avgustovke 2009
23.11.2008 8:06:42   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: AKP

Sisy sem vas takrat redno spremljala, ko ste klepetale. Ste bile taka prisrčna ekipa, polna humorja. Se pa spomnim, ko si bila v porodnišnici, da si bila mislim da prestrašena kot angora zajček. Želim ti lepo nosečnost. Drugače sem pa majčica 09.


res ja, po moje smo avgustovke 07 prov legendauser posted image

Valda sem bila prestrašena,upravičeno, sem se tut ornk namatralauser posted image  Upam da bo v drugo kej lažjeuser posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Avgustovke 2009
23.11.2008 8:07:44   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Živjo Sisy-jaz sem tudi avgustovka ampak daljega leta 2007user posted image


**** nehi vohuntuser posted image  pa bejž nazaj na avgustovke 07user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Avgustovke 2009
23.11.2008 8:21:11   
Sisy
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Avgustovke 08, se vam je stožilo po modrih pluskih?user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Avgustovke 2009
23.11.2008 8:48:39   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy



res ja, po moje smo avgustovke 07 prov legendauser posted image




itakuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Avgustovke 2009
23.11.2008 9:06:55   
K_a_t_j_a
Ja čestitke avgustovkam 2009!user posted image user posted image user posted image

Tudi jaz sem avgustovka 08 in naš Jan bo drug teden star že 4 mesece. Nas je prehitel za 13 dni, tako da je bil rojen v juliju. Res hitro čas beži. Ne bom pozabila 3.12 2007, ko sem zagledala user posted image .  Se mi res kar stoži za tistim časom, čeprav sem imela kar nekaj težav v user posted image ; krvavo-rjavi izcedki na začetku in sma z mojim trepetala, da ostane naš user posted image na varnem v mojem bušiju, potem pa spet v 28. tednu sprejem v P, kjer sem preživela kar 6 tednov, zaradi kratkega MV.
V glavnem, želim vam vsem avgustovkam 09
zdravo, lepo, nepozabno nosečnost, ker to je res nekaj najlepšega v življenju.
Sisy sem pa tudi jaz spremljala avgustovke 07 nekaj časa in ste res prave face.user posted image Pa tvoja punčka je taaak luštna s kodrčki. Pa čist mamici je podobna.user posted image


< Sporočilo je popravil K_a_t_j_a -- 23.11.2008 9:09:16 >


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Avgustovke 2009
23.11.2008 9:07:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pupsika

IZVIRNO SPOROČILO: Sisy



res ja, po moje smo avgustovke 07 prov legendauser posted image




itakuser posted image user posted image user posted image



Šit a bomo še tle vse zasedleuser posted image user posted image
Sisy bomo dale mir,da se ti pridruži kakšna avgustovka 09user posted image

(odgovor članu Pupsika)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Avgustovke 2009
23.11.2008 10:41:12   
Sisy
****,Pupsi-bejžta domov (beri: na forum otroci)user posted image user posted image user posted image

Katja-hvala za komplimentuser posted image


_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Avgustovke 2009
23.11.2008 11:03:53   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy

****,Pupsi-bejžta domov (beri: na forum otroci)user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image


_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Avgustovke 2009
23.11.2008 21:58:04   
busi2
IZVIRNO SPOROČILO: Sisy
Je pa očitno še prezgodaj za avgustovke 2009user posted image  Ja priznam,goljufala sem in test delal prezgodajuser posted image  zato bom verjetno še nekaj časa "samevala tukaj gor"user posted image

Sem si pa rok izračunala 1.avgust,...


Ne boš dolgo samevala, Sisy. Tudi jaz sem danes goljufala in 3 dni prej naredila test, ki je pokazal user posted image . Sicer je bila testna črtica zelo zelo bleda, pa vseeno.

Moj PDP bi pa naj bil 5.8.2009

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Avgustovke 2009
23.11.2008 22:36:11   
go_ta
He he, jst sm tud golfala pa prej test nardila ...tako kot ti busi2. in moj PDP naj bi bil tud 5. 8. 2009user posted image  Bom počakala še te tri dolge dni in nardila še enkrat, potem bomo pa vidl ... Upam, da bo še vedno user posted image !! Pa čestitke obema!!!

(odgovor članu busi2)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Avgustovke 2009
24.11.2008 8:11:19   
tihoupanje
Sisy Čestitke!!!user posted image user posted image user posted image
Jaz bi se na tvojem mestu prijavila pri julijkah.....Tam so njihovi fižolčki skoraj tako veliki kot tvoji/tvoj/tvoja...user posted image .......

Iskrene čestitke tudi drugim avgustovkam.....user posted image

(odgovor članu go_ta)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Avgustovke 2009
24.11.2008 9:52:26   
Sisy
BUSI IN GOTA DOBRODOŠLIuser posted image   Tudi jaz sem imela pri Sari PDP 5.8.user posted image user posted image

Glede črtic se pa nič ne sekirajta, tudi moja je bila pri ta prvem testu ki sem ga naredila bolj bledauser posted image

TihoUpanje-ne grem k julijkamuser posted image  hočem bit avgustovkauser posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu tihoupanje)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Avgustovke 2009
24.11.2008 11:21:08   
Lalica1
Lepo dobrodošle vse user posted image ! Sem vas že nekaj dni iskala, ker se mi je že zdel čas tudi za vas.
Drugače sem pa majčica 2009 in vam od srca želim zelo lepo nosečnost z nič slabostmi!

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?