|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 11:20:28   
pinjolca

user posted image user posted image user posted image Blanč faca si! Ma naj ima veselje, vsaj pokaže dobro voljo in ti jo skuha! Imaš pa prav, včasih kr sede v miru (za računalnikom) eno kavico spit.

Superkravco sem vidla v četrtek, je nasmejana in nabrita kot običajno, na momente pa tudi malo potrta in fura kot bi ona rekla "infertilnostni črni humor". Najbrž ji paše malo bit v ilegali pa naštudirat kako naprej - dokler to študira, mislim, da ji ne bo hudega. Pa pridna je s cigaretami. Upam, da ne zameri, za to izčrpno poročilo user posted image

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 11:35:36   
blanč
Superkravco sem vidla v četrtek, je nasmejana in nabrita kot običajno, na momente pa tudi malo potrta in fura kot bi ona rekla "infertilnostni črni humor". Najbrž ji paše malo bit v ilegali pa naštudirat kako naprej - dokler to študira, mislim, da ji ne bo hudega. Pa pridna je s cigaretami. Upam, da ne zameri, za to izčrpno poročilo


Hvala, samo, da je uredu.




_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu pinjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 11:46:18   
Serendipity
Ojla,

današnje poročilo: Endometrij 10, foliklčkov 6 (5 večjih cca 17/18 in en manjši (12), dobila dodatno dozo Gonala in se vidimo spet jutri ... user posted image

UZ - 24.11.08

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 11:57:18   
bbpikica
Dan vsem. Sem šele zdaj pogruntala da smo že na novi temi.
Mlinčka a izdaš recept za vzgojo?
Mlinček in Kruce vidva sta pa res zlata možička še nas ostale tko lepo s kavico dočakata
Pika.po navijam da je to samo ugnezditvena krvavitev in da bo naprej vse belo
Goldy superca da nisi nič bruhala in celo pico zmazala.
Se* super za foliklčke naj še tako pridno rastejo
Blanč hvala bogu da tvoj s tabo drži, tašče so pa itak tašče, midva živiva z mojo mamo pa je tud včasih kakšna kriza.

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 12:05:24   
womanpolice
Živjo punce in fanta...

Ja, je že minilo nekaj dni odkar sem se po dolgem času oglasila... Če po resnici povem, nisem imela časa, saj sem imela službe večino z 11 urnim razmikom (samo spat hodila domov), če pa sm že imela čas, pa nism mogla do računalnika, saj moj pridno piše seminarsko (dela magisterij) in imam bolj redko dostop do računalnika...

Ja, v petek (21.11) sem bila pri "Teti Pehti"... Ta ženska je res neverjetna. Šla sm sama. Takoj ko je videla moj urin, mi je rekla "vi pa imate težave z ledvicami in mehurjem, imate nizek krvni pritisk, slabo cirkulacijo krvi in posledično tud slabo prekrvavitev materince" Ko sem ji povedala, da sva v postopku, je bila kr malce huda, ker ni bilo mojega zraven s svojim urinom. Rekla je, da naj oba pijeva te čaje, da naslednjič pa naj vsaj urin od mojga prinesem. Seveda bom. Zdaj sem ga že navadila jemati vse te tablete in tud te čajčke pridno pije. Se je poboljšal moram priznat. Sam upam, da ga ne hvalim prehitro... No, v glavnem... potem ona gleda urin in mi reče; " ta urin pa mi je zelo sumljiv (beri sum nosečnosti)" Jst sm pa bruhnila v smeh. Povedala sem ji, da to ni mogoče, ker ima moj ZELOOOOOOOOO SLABBBBBBBBBBB SPERMIOGRAM in so mu rekli, da po naravni poti skoraj ni mogoče, da bi me oplodil. Potem pa mi je rekla, da so zdravniki preveč ozkogledi, in da naj ne bom presenečena, če se ne moti, da... Potem pa mi je še rekla, da če pa tokrat ne bo (urin ji govori drugače), da se bo pa verjetn zgodilo to, kar se mi je po njenem že večkrat (glede na to, da mi včasih menstra zamuja 4 -6 dni); da me oplodi, pa ne pride do vgnezditve (zaradi preslabe moje cirkulacije krvi). Rekla mi je, da naj vzdigujem samo svinčnik in papir, ker sumi, da sem... In da mi je najprej mislila dati čaj za čiščenje, vendar mi ga ne bo, ker sumi....user posted image user posted image user posted image user posted image

Danes, 23.11.2008, pa se je zgodilo nekaj kar mi je zbudilo dvom v njene besede (sprva sploh nism verjela). Danes dopoldan mi je kr naenkrat postalo slabo. Moj je bil v kopalnici. Jst priletim noter. On pa:" kaj pa je?" "Slabo mi je...." In že bruham (sicer malo, ker še nism nič jedla, in ni blo kaj za izbruhat). Potem pa jst mojmu rečem: "Bemti, kaj pa če ima Teta Pehta prav?" On pa: "Dej, no, sej veš, da ne more biti po naravni..." Jst pa mu potem rečem: "Kaj pa veš? Poglej Ledenko in njenega... iste težave... pa je Maca nardila svoje (midva sedaj jemljeva oba 800 miligramsko Maco, Q10, Fidiprotekt)"  Oh, kaj bi dala, da bi to bila prva nosečniška slabost... Ampak si ne delam utvar... Ni pa mi jasno zakaj mi je bilo slabo, če mi že zelo dolgo ni bilo - že dolgo nism bruhala.... A je možno, da je to od teh čajev? Včeraj sva jih prvič pila.

To naj bo zaenkrat vse... grem pripravljat za kosilo, saj imam ob 15.00 do 23.00 službo. Pa še lase si morm umit in posušit...

Se tipkamo jutri...

Lep dan vsem... Pa kr notr bodite, ker je zelooooooo mrzloooooooooooo... jst pa bom na mrazu...........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čavči...

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 12:07:42   
womanpolice
IZVIRNO SPOROČILO: bbpikica

Dan vsem. Sem šele zdaj pogruntala da smo že na novi temi.
Mlinčka a izdaš recept za vzgojo?
Mlinček in Kruce vidva sta pa res zlata možička še nas ostale tko lepo s kavico dočakata
Pika.po navijam da je to samo ugnezditvena krvavitev in da bo naprej vse belo
Goldy superca da nisi nič bruhala in celo pico zmazala.
Se* super za foliklčke naj še tako pridno rastejo
Blanč hvala bogu da tvoj s tabo drži, tašče so pa itak tašče, midva živiva z mojo mamo pa je tud včasih kakšna kriza.



Jst se pa ne morm pritoževat čez taščo (vsaj dosedaj ne). Živimo v isti hiši. Midva sva zgoraj. Če pride gor, me prej pokliče, če lahko pride. V najina življenja se ne vmešuje.. Si pa zelo želi vnuke... Ve pa v čem je težava in da če bi takrat vedela, da bo svojemu sinu škodovala s tako pozno operacijo, bi ravnala drugače....

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 12:12:03   
Sulfinija
Womanpolice,čudeži se dogajajo ne pozabi tega.

LP mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 12:17:05   
womanpolice
Hvala Mojca... Verjamem, da se dogajajo, ampak vseeno si ne upam niti pomislit, da se je čudež zgodil nama... Zato niti ne bom testa kupila ampak bom počakala na user posted image (začetek decembra)

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 12:19:09   
želvica99
Serendipity kako lep endometrij, folikli so pa tud bp, tko da še mal in evo punkcija. Držim pesti zateuser posted image

WP tole je bla pa ful zanimiva štorija, res upam, da je tole pravi znak. Ti kar ubogaj tetko in se ne preveč pretegovat, mogoče ima pa provuser posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 12:50:35   
Shadow
Dober dan vsem!

Punkcija minila OK, z narkozo je seveda to mala malca.  iImam 6 celic (no ja, lahko bi bilo bolje...). ET v sredo, 26.11., do takrat pa vsem nam preljubi Utropizderaj.

Se*, tebe pa nisem mogla pogruntati, katera si, ker je bila kar gužva... Pa kdaj drugič! Hvala za držanje pesti, zdaj jih pa držim vsem jaz! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 12:56:33   
Shadow
WP, jaz pa mislim, da bi si ti prav zaslužila en predbožični čudež!
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 12:57:12   
Shadow
Bumo, soborka, kako si mi kaj ti? Dovolj piješ in lulaš?

(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 13:05:43   
blanč
IZVIRNO SPOROČILO: Shadow

Dober dan vsem!

Punkcija minila OK, z narkozo je seveda to mala malca.  iImam 6 celic (no ja, lahko bi bilo bolje...). ET v sredo, 26.11., do takrat pa vsem nam preljubi Utropizderaj.

Se*, tebe pa nisem mogla pogruntati, katera si, ker je bila kar gužva... Pa kdaj drugič! Hvala za držanje pesti, zdaj jih pa držim vsem jaz! user posted image  user posted image  user posted image

Bravo, zdajpa lepopočivat.

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 13:24:47   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: želvica99

Joj zdj sm pa mojo drago Zarjo pozabila. A si se že naspala dečva? Zdj pride obdobje izležavanja in kuhanja, nas boš spet zabavala z receptiuser posted image

še malo še malo....pa bomo kuhale...user posted image user posted image user posted image . Kdaj lulamo pupa?user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 13:25:37   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shadow
Punkcija minila OK, z narkozo je seveda to mala malca.  iImam 6 celic (no ja, lahko bi bilo bolje...). ET v sredo, 26.11., do takrat pa vsem nam preljubi Utropizderaj.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image naj se lepo oplodijo!!!!!!!

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 13:27:02   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity
Endometrij 10, foliklčkov 6 (5 večjih cca 17/18 in en manjši (12), dobila dodatno dozo Gonala in se vidimo spet jutri ... user posted image UZ - 24.11.08

še malo bomo morale zalivat s pivcem....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 13:28:24   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shadow
Punkcija minila OK, z narkozo je seveda to mala malca.  iImam 6 celic (no ja, lahko bi bilo bolje...). ET v sredo, 26.11., do takrat pa vsem nam preljubi Utropizderaj.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image naj se lepo oplodijo!!!!!!!


Pod tale post se podpišem tudi jaz.Sedaj pa na kavč,da boš čila in zdrava ko greš po vajine user posted image .

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 14:05:44   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: pinjolca

Jst nimam tko vzgojenega kot Mlinčka, nisem še čisto obupala, ampak bolj slabo kaže. Moj namreč spi, kavo sem jst skuhala in jo zdej sama pijem. Največ kar ga spravim jeuser posted image , sesalca in krpe pa se otepa kot Daysika krav (in to vemo, da je otepanje najhujše vrste). Ah, upam, da se bomo kaj več družili z Mlinčki družinsko, pa bo dobil slabo vest user posted image


O, pinjolči! Si le pršla spet mal k nam pokukat user posted image .

Kar se tvojga tiče, ga glih ni za šinfat. Razen, če se je mal opustio user posted image . Včasih si ga prov pohvalila. Da sicer ni prav pogosto gospodinjski, ampak ko se loti, je pa pedanten in picajzlast do zadnjega prahca user posted image . Pa Pinjolco ti tud u nulo spedena, kadar čš. Da je mal s spanjem potegnu, si pa itak ti kriva, k si ga včer zihr čist izžela user posted image . Pozdrav ga!

Jaz sem OK, kljub včerajšnji težki premraženosti user posted image . Bemti, teli kadilci user posted image !

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu pinjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 14:23:57   
mlinčka
IZVIRNO SPOROČILO: bbpikica

Mlinčka a izdaš recept za vzgojo?


Ma, sej si ne smem preveč zaslug lastit, veš. Je bil tok fejst dečko user posted image že k me je začopatu (zato mu je sploh uspelo user posted image ). Majo bl starši tuki prste vmes. Recimo, da sem jaz bolj na področju delovnih navad nastopla in jih izpilila user posted image

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 14:27:35   
mlinčka
Se* in Shadow, z današnjimi dosežki sta nam vsem v ponos user posted image . Bravo bejbe user posted image user posted image user posted image !

_____________________________

In vendarle so bile štorklje...

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 15:05:45   
Bumo
Shadow, Se* user posted image user posted image user posted image  res vama držim pesti!!!!
Shadow, kdo je delal punkcijo?
Jaz ne vem, kaj naj rečem. Počutim se vredu, neboenih bolečin nimam
al kaj takega, malo napetost čutim v jajčnikih pa na momente pikanje, sam mislim, da je to
kar normalno a ne?? Danes si dam stopko zvečer, pol pa v torek na punkcijo.
Nimam se kaj za pritoževat....ko bi le vedela, kaj moja kri, ki so mi jo vzeli pravi...
no, bomo vidli, kaj mi bo stopka naredilauser posted image  
Sem pa bila včeraj tako razočarana, da sem pozabila vprašat, kdo bo delal v torek punkcijo..
Bambi...oz. ostale Mariborčanke..a kaj veste??
pozdravček vsem!!!!

(odgovor članu mlinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 15:17:47   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Shadow

Dober dan vsem!

Punkcija minila OK, z narkozo je seveda to mala malca.  iImam 6 celic (no ja, lahko bi bilo bolje...). ET v sredo, 26.11., do takrat pa vsem nam preljubi Utropizderaj.

Se*, tebe pa nisem mogla pogruntati, katera si, ker je bila kar gužva... Pa kdaj drugič! Hvala za držanje pesti, zdaj jih pa držim vsem jaz! user posted image  user posted image  user posted image


user posted image  user posted image  Ma je bila pa res gužva - BTW črni lasje srednje dolžine in tak siv kratek plašček, pa moj možek je bil zraven manjši od mene in ko sva prišla sva tam na sredini čakala, ker sem bila šokirana od nedeljske gužve user posted image user posted image user posted image  

Torej priporočaš narkozo? user posted image

No, naj bo sreda čimprej tu in naj te pričaka lepo število pridnih user posted image ! user posted image


WP - Joj, da bi bilo to TO! user posted image

(odgovor članu Shadow)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 15:20:10   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity
Endometrij 10, foliklčkov 6 (5 večjih cca 17/18 in en manjši (12), dobila dodatno dozo Gonala in se vidimo spet jutri ... user posted image UZ - 24.11.08

še malo bomo morale zalivat s pivcem....user posted image user posted image user posted image


Ja šefe! Z veseljem user posted image  user posted image  user posted image  
Sva šla z UZ direkt po sixpack user posted image  user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mlinčka

Se* in Shadow, z današnjimi dosežki sta nam vsem v ponos user posted image . Bravo bejbe user posted image user posted image user posted image !


user posted image user posted image

Me veseli. user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 15:21:36   
lara light
UUUuuu, II. del!user posted image  Samo nahitrco pozdravim, navijam za trepetalke in akterke!user posted image
Se* navijam!user posted image
Shadow, pridna, 6 je lepo število! držim pesti za naprejuser posted image

Blanči, pridno greješ? Fajnuser posted image user posted image user posted image

Vsem lep preostanek nedelje!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Bumo)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 15:32:49   
Goldy
želvica - preh mi je bilo slabo tako tako, tu in tam mal, ene 10 dni zdej ful, pol pol dneva , če več z bruhanjem, včeraj malo z nič bruhanjem, danes je tudi še znosno user posted image . Saj meni je vseen, tudi če bruham je kul, ko vem zakaj. Moj je pa itak navdušen, ko bruham.

WP - zanimivo, zanimivo, ti pošiljam eno user posted image .

zarja - skuhala kosilo? Zdej verjetno že malicate ?user posted image

blanč - midva živiva sama in priznam mi to najbolj ugaja. Imam rada vse, samo s taščo bi verjetno nekega dne zaratile, mame nimam več, a sva se ravno z očetom pogovarjala, da vsak rabi svoj mir (čeprav je vsak dan pri nama ali jez pri njemu - ker je mami umrla letos maja in se trudimo, da ne bi bil preveč sam).

bbpikica - in ti na tak lep in mrzle nedeljski dan???


_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Bumo)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?