|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 15:34:33   
Kruce Fiks
Netki in ostalim osmoljenkam za drugo rundo...

user posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 15:56:55   
želvica99
Bravo Shadow za punkcijo, zdaj pa počivaj tud če te ne boli, di nabereš moči do etuser posted image

Zarja ne vem, če se bom jest kj s palčko ojunačla, če ne bom samo čakala, kaj se bo zgodil, prej al slej se bo že nekj al eno al drugouser posted image . Upam na prvo (sj veš kaj ane)user posted image

Goldy sj vem, jest bi tud bruhala za user posted image  če bi blo treba, pa mi je drugač to ful hudo. Nas res utrdi tale borbauser posted image

Bumo dobra si, da te ne boli, jest mam jajčnike sam 7cm, pa vodo v treb. votlini pa me kar fajn boli. Res veliko popij, da se ti kri ne zgosti.

Dečve jest grem pa dons na en obisk (no greva), sem se odločla da se mi doma meša od dolgčasa. Bodite pridne, se javim ju3.

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 16:45:25   
Shadow
Kruce, prekrasna slikca, res!

Bumo, danes je punkcije delala dr. Kovačeva. Fajn, da ne čutiš bolečin, občasno špikanje pa je itak normalno.

Se*, da, absolutno priporočam narkozo. user posted image
No, če bi imela le en folikel ali dva, pol se res da vzdržati brez. Pa saj se da tudi drugače vzdržati brez narkoze (menda), pač pretehtaš tveganje ob narkozi in bolečino ob punkciji. Je pa to res kratkotrajna narkoza in če ti ni treba trpeti bolečin, zakaj bi jih?

Gneča je pa res bila nenavadno velika za nedeljo.  No, ampak naši folikli pač ne poznajo vikenda. user posted image

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 16:50:45   
bbpikica
Goldy evo jaz sem pa glih z enga lepga dveurnega sprehoda z našim kužonom. sva oba kr zmatrana. Včeraj sem šla pa po mah za jaslice ko so tolk sneg napovedoval, tko da sem izkoristla tale vikend za uživanje v naravi. Sicer sem pa jaz tako skoz sred narave. Me zlo veseli da je tvoje počutje boljše in da se je bruhanje malo ustavilo.
Kruce kje pa ti take srčkane fotke najdeš, sem se čist raznežla
Želvica men so punce razložile da palčka ne grize pa tud jež ni da bi bodla, tko da nč se je bat

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 17:20:11   
lučka 25
Lep pozdrav in to že n novi temi!user posted image


Mlinček si poskrbel za lep začetek teme, dišeča kavica. Mmmmm, zdaj mi še paše (brezkofeinska seveDa), ampak samo zjutraj.user posted image


mlinčka, saj me vemo, da je mlinček fajn, pa da maš za to zasluge tudi ti.user posted image user posted image


miška je že pridna in po dolgem času našla seznam. user posted image  


jazzz, kako kaj nosečka in julijka?user posted image


Goldy, upam da bo čim več takih dni, ko ne bo hudih slabosti. Vrjamem pa, da te apetit zagrabi. Mene tudi, ampak ko pa dobim servirano (oz. si serviramuser posted image ) me pa vse mine in komaj spravim v usto. Najbolj mi pašejo krekerji in slane palčke, pa seveda pizza (to bi pa jedla vsak dan).



zarja, a poten j včerajšnji večer uspel. Super. Zdaj se nauživaj, ker potem boš počivala in merkala na otročke.user posted image


blanč, kako kaj tvoji otroc? Pa kar ubogaj miško. Nič gospodinjskih del, zdaj lepo počivaj na desnem boku in se pusti razvajat. Si pa res lahko vesela, da tvoj drži s teboj in se tako s taščo ne obremenjujeta. Raje pustiš pri miru in imaš mir.


pinjolca, moj je bil zelooo priden, ko sa začela živeti skupaj, zdaj p zmeraj večkrat pozabi na kako opravilo.user posted image  Ampak jaz taktično je pustim zelo razmetano in ker ima on rad red, potem pospravi.user posted image



pika.po upam da je vse to prki tebi tako kot pri jazzz, mlinčki in meni, pa boš na koncu zagledala user posted image .



Se* super rezultati, ker kakšen folikel se pa še skriva v ilegali. Jutri pa dobro opravi na UZ, ker stopka bo kmalu padla.



wp, upam in to zeloo da se teta Pehta ne moti in vama je uspelo po naravni poti. Kaj bi dala, ma vse bi dale, da bi bilo to res. Držim pesti.


Shadow, bravo z 6 celic, tudi to je v redu. V sredo pa lepo po otročke in potem pa jih samo crkljej.


želvica, kako kaj počutje, se že kaj izboljšuje? Upam,da se bo vse uredilo in to v pravo smer, da vse to pelje k user posted image .



Bumo, upam da se vse uredi. Bomo držale pesti in mislile nate še naprej.user posted image



larči, hitra in brzinsa. Si pa zdaj, ko si nosečka vsa naspidirana.user posted image



kruce, danes te je mlinček prehitel s kavico, pa saj tako in tako vsaj ob vikendih malo pospiš, da ti ni treba že navsezgodaj vstat.


bbpikica, jaz sem bil tudi na dolgem sprehodu. danes s starši, ker ima moj cel dan tekme. Smo pa šli okoli Blejskega jezera, se naužili sončka, pojedli kosilo,... Zdaj pa ne vem, ali naj grem pospravljat, ali ne. Se mi ne ljubi.user posted image

(odgovor članu mlinček)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 17:45:09   
bbpikica
Lučka lepo da si tudi ti izkoristila to lepo nedeljo. Kakšne tekme je pa imel tvoj? Mi lahko razložiš kako se ticker naštima? Ali pa če mi zna kdo drug razložit, prosim.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 18:42:37   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: bbpikica

Lučka lepo da si tudi ti izkoristila to lepo nedeljo. Kakšne tekme je pa imel tvoj? Mi lahko razložiš kako se ticker naštima? Ali pa če mi zna kdo drug razložit, prosim.


Moj je trener, pa ima več starostnih kategorij (pionirje, mladince, člane). Ta vikend je imel tekme in turnir.

Tiker pa tako naštimaš, da greš pod Moj profil in pri rubriki Dodaten opis kopiraš link zapisan pri HTML(si sam oblikuješ tiker po želji). Tako je pri tikerjih od Lilipye.

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 18:52:52   
bbpikica
Joj Lučka hvala ti za pojasnilo o tickerju mi je ratal.user posted image user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 19:04:49   
pikovit
Čer bejbe,matr kaj smo že drugi deluser posted image No tako M je prišla točno,sem je bila 2 v življenju prav vesela.Jutri gremo delat teste za hormončke,potem pa v sredo začnem jest kontracepcijo.No pa gremo tudi mi počasi proti novim zmagam.


Za nazaj visem nič brala.ker ste čisto preveč naklofale in je nemogoče prebrati.Pupke moje imejte se najlepoše,mislim na vse vas in navijam za vse nasuser posted image

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 19:06:05   
sapi
Tina torej, če se spet srečava se sedaj poznava, superca user posted image  ... kako si, a je počutje kaj boljše, se pa sedaj vleče in vleče, a ne ...
Netka močno mislim nate, najdi pogum in se vrni v borbo ...
bambi saj bo, tudi meni so štrajkali na koncu je bilo pa 7 lepih velikih foliklčkov ...
bumo boš videla se bo vse dobro izteklo samo, da otroci so to je najbolj pomembno ... ti pa verjamem, da si žalostna, toliko vsega na koncu pa takole ... ampak pogumno se lahko še vse obrne ...
blanč navijam za zamrznjenčke ...
bbpikica upam, da čimprej odženeš tale tvoj virus oz bakterije ..
mlinčka gotovo bo vse ok, za IMN so pa tudi meni punce povedale, da noro boli ... ti samo pozitivizem v prvi plan daj ...
pikapo ne daj se ... saj veš tudi ob izcedkih je vse mogoče ... močno držim pesti user posted image user posted image ...
Se super za foliklčke user posted image  user posted image še malo pa bo stopka ..
WP zelo ti privoščim samo vajin čudež user posted image user posted image ... naj ima teta Pehta prav user posted image  ...
Shadow samo, da je mimo, pazi nase in počivaj ... sedaj naj pa do sredo hitro mine, da dobiš svoje otročke k sebi ... šest je pa prav lepa številka ...
mlinčka se ti pa gode ... no se tudi jaz ne pritožujem user posted image  ...
želvica  se vleče, a ne ... kako si ...

zarja, lučka, goldi, pija, gigi, mismis, miška, Goldy in vse ostale punce pozdravček ...



_____________________________

V&V ... in najine sanje so dvakrat postale resničnost.

(odgovor članu mlinček)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 19:20:30   
blanč
Jaz ravno iz obiska mojih staršev. napokana tako, da bo pri nas verjetno zgledalo takoleuser posted image , he he nebo, ker imava vsak svojo kopalnico"hvalabogu"
sapi hvala za navijanje za mojeuser posted image .
Lučka, moji otroci preveč, preveč pridni tako, da me optimizem počasi zapušča. Jutri grem v službo pa bo lažje, ko ne bom imela več toliko časa razmišljat. Ko si že v 4 postopku se ti zdi nosečnost znanstvena fantastika.
Wp mogoče je pa imela teta pehta prav.
Želvica a otroci že kaj cukajo?

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
23.11.2008 20:29:12   
Shuka
user posted image user posted image user posted image

 
AKTUALNO V TEM TEDNU   


Ponedeljek, 24.11
Sapi - ET
Bambi - UZ

Serendipity - UZ

Torek, 25.11.
Bumo - punkcija
KruceFiks - palčka

Sreda, 26.11.
Shadow - ET

Petek, 28.11.
Kajatina - UZ
user posted image PREGLEDI NAŠIH NOSEČK V NOVEMBRU  
 
Torek, 25.11.
sonček85 - pregled
mandreja - NS

Sreda, 26.11
Shuka - pregled

Četrtek, 27.11.
Dakec - pregled
Lučka 25 - UZ
Jazzz27 - UZ
Stijan - NS
abra - UZ
 
Petek, 28.11.
kicsi - UZ
hedviga - pregled 
 
  
 user posted image PREGLEDI NAŠIH NOSEČK V DECEMBRU  

Ponedeljek, 01.12.
mojsonček - NS
mlinčka - UZ x2
 
Torek, 02.12.
kicsi - NS
anci banci - UZ

Sreda, 03.12.
Ledenka - pregled

Ponedeljek, 08.12.
Goldy - NS
sabsa - NS
 
Četrtek, 09.12.
Lučka25 - UZ
 
Sreda, 10.12
Zvezdica - pregled
 
Četrtek, 11.12
Mojsonček - pregled
Ponedeljek, 15.12.
Lara Light - pregled
Torek, 16.12.
Goldy - pregled

Sreda, 17.12.
sabsa - pregled

 
user posted image user posted image user posted image
 
OBJEMČKI
          user posted image   Miška73, mami26, womanpolice, zivalica, Zofka7, n74, daisy23, mateja_goljev user posted image
   
user posted image  user posted image anna1user posted image user posted image
 
user posted image user posted image bozzauser posted image user posted image
 
   user posted image user posted image  gigi user posted image user posted image
 

  user posted image T R E P E T A L K E user posted image
(beri TESTI)
Darja* greje user posted image user posted image test 17.11.2008 danes čakamo na izvide krvnega in navijamo user posted image
obayifo greje user posted image  ali user posted image user posted image test 26.11.2008
pika.po greje user posted image user posted image test 27.11.2008
želvica greje user posted image user posted image test 01.12.2008
citrončica greje user posted image user posted image  test 02.12.2008
Tina1 greje user posted image user posted image  test 04.12.2008
blanči greje
user posted image user posted image user posted image test 04.12.2008
 
 

user posted image    user posted image   user posted image user posted image   user posted image user posted image
 
 
user posted image   KANDIDATKE  user posted image    V  POSTOPKUuser posted image
 

  • Zarja1 (1. IVF, MB, dr. Vlaisavljevič, zmrznjenčki)
  • Reby (1.IVF/ICSI, dr. Reš, november)
  • Tina1 (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • pika.po (1.IVF, GK LJ, dr. Drobnič)
  • Želvica99 (2. IVF, GK LJ, dr. Tomaževič)
  • Sapi (2.IVF, GK LJ, dr. Ribič)  
  • Jill (1. ICSI, MB)
  • Barbarella77 (2. ICSI, MB)
  • Bambi75 (5.IVF/ICSI, MB, femoden, 29.10. Dipherline)  
  • Darja* (3.IVF/ICSI)
  • Vanja44 (PO, dr. Reš)  
  • Serendipity (1. ICSI, MB, dr. Gavrič)
  • Bumo (1. IVF, MB, Dipherline + Gonal)
  • Shadow (2. IVF, MB)
  • 11122379b (1. IVF, LJ)
  • vijolica30 (3.IVF, Dr. Bokal, GK LJ)
  • anja31 (2. IVF, GK LJ)
  • Anonimna MAJA (1.IVF, Dr.Reš, LJ/PO)
  • žogica13 (2.IVF, dr. Požlep, GK LJ)
  • citrončica (4.icsi, GK LJ)

    user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEKuser posted image     
     
  • M.L.B.K. (3. IVF, dr. Reš)
  • Arneja (4. IVF, dr. Reš)
  • Sisy* (3. IVF, dr. Reš, zmrznjenčki)
  • mala81 (2. IVF/ICSI, dr. Reljič, MB) 
  • Ozone (5. IVF, MB dr. Reljič)
  • Obayifo (IUI, Graz)
  • Gita14 (IVF, GK LJ, dr. Bokal)
  • Pika74 (34 let, 5. IVF/ICSI, dr. Drobnič)
  • Tassi1 (6. IVF, MB, prof. Vlaisa,1 UZ - 15.1.2009)
  • bbpikica (5. IVF/ICSI, PO, dr. Reš, januarja v nov boj)
  • Pikovit (6. IVF, MB, femoden, akcija januarja)
  • Nikita***(3. IVF, GK LJ, dr. Zorn)
  • Reni70 (6.ICSI,PO, dr.Reš)
  • mismis (2.IVF;LJ, dr.Drobnič)
  • gospodarica (3. IVF, dr. Reš)
  • Paddy (2.ICSI, MB, zamrznjenčki)
  • cukica (24let)(LJ, dr.Ribič, novembra zamrznjenčki) 
  • Marjetka Cvetka (1.ICSI, dr. Reš, PO)
  • zup2(dr. Reš, PO)
  • Sulfinija (GK LJ, dr. Zorn)
  • Oktavija (MB, 3. IUI)
  • neni (7. IVF, dr. Reš)
  • T1979 (3. IVF, PO,dr. Reš, Menogon) 
  • Blanč (4. IVF, dr. Reš, november)
  • Kiwi (1. IVF, MB)
  • Pija76 (4. IVF, PO, dr. Reš)
  • Baci (1. IVF, MB, dr.Milan Reljič,dr.Gavrič, zamrznjenčki)
  • Kajsica (2. IVF, GK LJ)
  • miška73 (2. IVF, GK LJ)
  • zofka7 (3.IVF, GK LJ)
  • womanpolice (2. ICSI, GK LJ)
  • BEBIII (GK LJ, dr. Pinter, 29.1.09 pregled)
  • anna1 (2. IVF, GK LJ)
  • n74 (2. IVF/ICSI, dr. Reš, PO)
  • Gigi (3. ICSI, GK LJ, dr. Vogler) 
  • daisy23 (2. IVF, PO, dr. Reš)
  • mateja_goljev (3. IVF/ICSI)
  • DaisyE (dr. Reš)
  • Netka34 (3.ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)


    user posted image user posted image user posted image


    sayuri 
    user posted image user posted image , pf user posted image , Gloria user posted image Amelia user posted image , Goldfish user posted image , Anime user posted image user posted image , Mijavček user posted image  user posted image , Konina user posted image  user posted image , Hope2 user posted image


    dakec user posted image user posted image Zvezdica user posted image user posted image , Pinki36 user posted image user posted image , Abra user posted image user posted image , Sonček33 user posted image user posted image , Julija30user posted image , Orto2user posted image , Hedviga user posted image user posted image user posted image , Shukauser posted image , Linda25user posted image , Nokes user posted image user posted image user posted image , Rožica29user posted image , Jadrnica user posted image user posted image , Sonček85user posted image , Dobrovoljčicauser posted image , Ledenka user posted image user posted image , LaraLightuser posted image , Stijanuser posted image , mojsončekuser posted image , martin6user posted image , Mandrejauser posted image , Kicsiuser posted image , Goldyuser posted image , Sabsauser posted image , Jazzz27user posted image


    Špelka12 user posted image , Libi user posted image , Grethy user posted image , Dajamaja user posted image , Bozza user posted image , Gigi
    user posted image , n74 user posted image , DaisyE user posted image , Netka34user posted image

    Mlinčekuser posted image , Folikel09 user posted image , Krucefiksuser posted image     



    Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
    Znaki hiperstimulacije: http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
    Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
    Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
    Naročanje na GK:
    narocanje.spec.gin.amb@kclj.si
     
     
     
         user posted image NOVE NOSEČKE NOVEMBER user posted image



    user posted image Lana08 (LJ)   
    user posted image Kalina (PO)
    user posted image anci banci (PO) 
    user posted image Mlinčkovi (LJ) 
    user posted image Lučka25 (PO)


    _____________________________

    Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

    (odgovor članu želvica99)
  • Neposredna povezava do sporočila: 62
       RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
    23.11.2008 20:40:35   
    gigi1
    Čeer kako ste?

    Bumo držim pestke, da se vse dobro zrihta user posted image user posted image user posted image

    Shadow user posted image  user posted image  user posted image . Zdaj se že miksajo user posted image

    Se* super napreduješ user posted image  user posted image  user posted image

    Pika.po res upam, da se kot že nekajkrat ta mesec krvavitev zaključi s user posted image

    Netka user posted image  user posted image user posted image

    Pija, Larica, Zarja, Šuki, Abra,Lučka, Mlinčkota, Želvi, Tina, BBpikica, Goldi, Miška, Podganca, Kruce, Ajsi, Sonček, Wp, Dejzi, Jazzy, Blanči, Gretka, Kajši, Bambi.....saj sem vedla, da sem ga usrala prec k sem začela naštevat vsem, prav vsem želim lep nedeljski večer user posted image

    _____________________________

    Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
    Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

    (odgovor članu Shuka)
    Neposredna povezava do sporočila: 63
       RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
    23.11.2008 20:44:01   
    bbpikica
    sapi hvala za skrb zdaj sem že kar dobr, Driske in bruhanja ni več sam še izvide čakam in upam da bodo dobri. Antibiotik pomaga.
     
    blanč ti sam pozitivno razmišljaj i veliko dozo dobre volje pa še velik žakelj sreče in naj se ti uresniči hrepenenje

    gigi večer kje si se pa skrivala?

    (odgovor članu blanč)
    Neposredna povezava do sporočila: 64
       RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
    23.11.2008 20:51:37   
    Pija76
    Čer punce, kako ste?
    Dan je bil prekrasen, čeprav mraz ko hudič a ne?

    Mlinčka evo moja je.ba je zgledala tkole: na božič ( mislim, da je bil 6 dan po ET) sem začela krvaveti in sem seveda preklinjala vse, dan, krvavitev...tolk sem jokala na wc-ju da je bila skor poplava. Občutka v trebuhu / maternici nobenega. POtem se tko po malo, res po malo, kravela skoz, nikoli ni bila svež kri, samo tko rjavo, samo za mini vložek, pa še to čist malo. No ker se tetka ni ulila sem 31 naredila test in je bil pozitiven. Potem sem imela 3 krvnega, pa še kar krvaveva, pa še naprej tud. Potem sem pa 7 ustala za v službo in me je full začelo bolet, sem vzela en buscopan in šla v službo, potem me je pa v službi zelo kmalu full zaštihalo spodaj kot da bi me en rezal z nožem, komaj sem stala in sem šla domov, pol pa kr hitr na kliniko in je bilo jasno user posted image . Tko da pomoje tvoje špikanje je zato, ker si imela full jajc, pa grejo jajčniki skupaj materbica pa narazen. Poznam eno k jo je špikalo in zbadalo full zdaj je pa že dobro leto ponosna mamica. Tko da bi res eno božalico ti rabila user posted image .

    Želvica no kdaj lulamo? Ti bom v močno moralno virtualno podporo.

    Blanč ah te tašče a ne? Kako otroci, pridni a ne?

    Zarja ja če si pa dolg posedala, pol se je pa zihr vleklo domov. Men se včasih še iz LJ do doma vleče, pa nimam daleč.

    BBpikica si boljše?

    Mlinček user posted image , kava, nova tema, sesanje.....user posted image

    Kruce kdaj bo pr vas blue je modro? Lepa slikica.

    LL za hladilnikom?

    Gigi,Šuki, Abra, Sapi, Pika.po,Lučka, Tina, Goldy, Miška, Mismis, Ajsi, Sonček, Dejzi, Jazz, Gretka, Kajši, Bambi, WP, Gospodarica pozdravček.

    Vse ( vsi) lepo začnite teden

    < Sporočilo je popravil Pija76 -- 23.11.2008 20:52:20 >

    (odgovor članu gigi1)
    Neposredna povezava do sporočila: 65
       RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
    23.11.2008 21:51:46   
    bbpikica
    Evo mene iz kopalnice. Ja kam ste pa vsi ušli? Ja pol grem pa šejaz če ni nobenga. Lahko noč vsem in čim lepše sanje.

    (odgovor članu Pija76)
    Neposredna povezava do sporočila: 66
       RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
    24.11.2008 5:08:03   
    Kruce Fiks


    Br'jutro!
    Da bi vam bla bla bla...

    user posted image
    IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

    Kruce kdaj bo pr vas blue je modro? Lepa slikica.



    V sredouser posted image

    (odgovor članu Pija76)
    Neposredna povezava do sporočila: 67
       RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
    24.11.2008 6:29:03   
    Reby
    Jutro! No, moji foliklčki so bili pridni in danes zvečer pade stopka. V sredo pa punkcija v Postojni. Nisem nič spraševala Reša, da ne bi zgledla preveč tečna, a dajo kaj proti bolečinam?

    (odgovor članu Kruce Fiks)
    Neposredna povezava do sporočila: 68
       RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
    24.11.2008 7:17:48   
    lučka 25
    Dobro jutro.

    Kruce, hvala za kavo.

    Reby, bravo z folikle. Zvečer ti želim mirno roko, da stopka ne bo bolela user posted image , v sredo pa eno uspešno punkcijo s polno jajčk. Reš poa ne da NIČ proti bolečinam. Jaz sem vzela 1/2 ure pred predvideno uro (ampak lahko prideš tudi prej ali kasnje na vrsto) en ketonal, pa je bilo kar znosno. V drugo pa sem ga pozabila (jap, se zgodi) in sem ga vzela tik pred punkcijo, pa je boleo kot....



    Pa še navijanje za danes.
    user posted image
     
    Ponedeljek, 24.11
    Sapi - ET
    Bambi - UZ

    Serendipity - UZ
    Reby - UZ + stopka
     
    user posted image

    (odgovor članu Reby)
    Neposredna povezava do sporočila: 69
       RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
    24.11.2008 7:21:28   
    zarja1
    IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25
    Pa še navijanje za danes.
    user posted image
     
    Ponedeljek, 24.11
    Sapi - ET
    Bambi - UZ

    Serendipity - UZ
    Reby - UZ + stopka
     
    user posted image


    še jaz še jaz....user posted image user posted image user posted image

    Aja pa vsem skupaj eno lepo dobro jutro......

    _____________________________

    Horny Teddy

    (odgovor članu lučka 25)
    Neposredna povezava do sporočila: 70
       RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
    24.11.2008 7:25:52   
    miska73
    Dobro jutro še z moje strani.

    Kruce, hvala za kavo.

    Se pridružujem navijanju za današnje akterke.


    user posted image
     
    Ponedeljek, 24.11
    Sapi - ET
    Bambi - UZ

    Serendipity - UZ
    Reby - UZ + stopka
     
    user posted image


    (odgovor članu lučka 25)
    Neposredna povezava do sporočila: 71
       RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
    24.11.2008 7:56:01   
    Reby
    IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

    Reby, bravo z folikle. Zvečer ti želim mirno roko, da stopka ne bo bolela user posted image , v sredo pa eno uspešno punkcijo s polno jajčk. Reš poa ne da NIČ proti bolečinam. Jaz sem vzela 1/2 ure pred predvideno uro (ampak lahko prideš tudi prej ali kasnje na vrsto) en ketonal, pa je bilo kar znosno. V drugo pa sem ga pozabila (jap, se zgodi) in sem ga vzela tik pred punkcijo, pa je boleo kot....


    Oj, Lučka, bom upoštevala tvoj nasvet in se nafilala s ketonalom... user posted image

    (odgovor članu lučka 25)
    Neposredna povezava do sporočila: 72
       RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
    24.11.2008 8:15:28   
    blanč
    Dobro jutro vsem skupaj. Saj vem, da ste prvo kavico že spile, tale vam naj bo samo malo za posladek
    user posted image

    _____________________________

    Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
    (Mark Twain)

    Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

    (odgovor članu Reby)
    Neposredna povezava do sporočila: 73
       RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
    24.11.2008 8:16:23   
    Grethy
    IZVIRNO SPOROČILO: miska73

    Dobro jutro še z moje strani.

    Kruce, hvala za kavo.

    Se pridružujem navijanju za današnje akterke.


    user posted image
     
    Ponedeljek, 24.11
    Sapi - ET
    Bambi - UZ

    Serendipity - UZ
    Reby - UZ + stopka
     
    user posted image





    Jaz se čist strinjam z našo simpatetično podganšico ... ni kej ... navijam za čim lepše rezultate in pa

    Želvika - zmagaj !!!!!!!!

    Netkica
    moja draga, me je kr pr srčku stisnlo, ko sem vidla objemčke pri tvojem imenu ... šiiiiittttttttt ... lupčka in en velik topel objemčk ...

    WP - zakaj bi pa moglo bit vedno sr.an.je ... pa naj bo tokrat pozitivna sprememba ... srečno punca !!!!!!!!

    Gigika ... ku kuc ... si kej koristnega zvedla za nas "oldtajmerke" ????????

    Sapi akcijaaaaaaaa !!!!!!!!

    Vse nenaštete, ne mi zamrit itak mislim na VSE, sem čist, ampak čist izven konteksta ... ne morem sledit, pa da me streljate ... user posted image user posted image




    _____________________________

    ... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

    ''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

    (odgovor članu miska73)
    Neposredna povezava do sporočila: 74
       RE: NOVEMBER IVF/ICSI II.del
    24.11.2008 8:17:11   
    Grethy
    Sosedika bohlonej za kofedrico !!!!!

    _____________________________

    ... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

    ''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

    (odgovor članu blanč)
    Neposredna povezava do sporočila: 75
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
    Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
    Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
    Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




    Plenice.
    пеперутка16

    Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?