|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
20.3.2009 23:29:12   
scorpiogirl
Čer user posted image

mal oddiha med pisanjem ... ste pridne, pa se lepo odvajate(mo), da ne bo prevelike krize ... pa še dela nimam veliko, ko pridem prečekirat, kaj je novega user posted image

dopoldne smo se mal potepali, čeprav je bilo prov svinjsko mraz user posted image ... me je včeraj skor kap zvečer, ko je kar tisto belo padalo dol user posted image user posted image ma, k sreči zdej ne obstane več, danes se je že sonček kazal user posted image je tamalega dopoldne čist pokomandirala ena 2,5-letnica user posted image pa se sploh ni sekiral kej preveč, če kakšne igrače ni smel ... je hitro vzel drugo user posted image edino pazit je blo treba, da ga ni prevrgla ... je šla tamala k traktor mimo ... pa še mal nalašč z roko pomagala ... nas očitno tudi to čaka, ko bo spet naraščaj user posted image je blo prov luštno ... mali se je naigral (čeprav je dopoldne spet Hinkota zašpilal in odspal 3-urno kitico ... pa nikol, ampak res nikol ne spi čez dan tri ure skup!), mamici pa nakofetkali, posladkali (no, sta tud tamala dva dobila malo tortic user posted image ), pa nacartala sem se enga malega user posted image ... Iiiiiiiiiiiiiiiiii, kolk so eni bejbiji še mejčkni user posted image sem ga komaj znala prijet v roke user posted image

Sky, super, da Brina tako fajn je user posted image je bil že cajt, a ne user posted image

Miša, zdej pa zares spodit viruske in ostalo navlako od bajte ... pismo, sej vas čist vse prime user posted image user posted image user posted image

pa ne mi luštov z morjem delat user posted image je taščica imela eno idejo, da bi pomagala financirat nam morje letos ... zdej pa sam to še sanjam ... pa upam, da si ne bo kej premislila user posted image

tko, za komentirat kej velik ni ... pa še tist je ementaler pojedel (a ne bi bil zdej že cajt, da se te luknje mal zafilajo user posted image user posted image ) ... BM, bomo v torek vse v Oni čekirale user posted image

lepo nočko ... grem še mal delat, pol se pa pridružim mojima fantoma v brundanju user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu misa79)
Neposredna povezava do sporočila: 4101
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
21.3.2009 13:06:27   
resnično srečna
Dan...

no po 9 dneh nasilnega odvajanja od interneta bomo mogoče sedaj bili povezani malo dlje kot pol ure...ma so tile Telekomovci taki štronclji, da te kap...

smo v četrtek začeli izgubljati stik s svetom pa tudi TV nam valda ni delal...in potem klicanje na vse strani pa so se en na drugega zgovarjali dokler nisva včeraj z MM zagrozila, da jim bova izstavila račun, ker ne moreva delati in da bodo plačali...saj veste bilance se zaključujejo in glej ga zlomka...danes ob 9ih zjutraj so uleteli 100tič v teh dneh in "upam" končno naredili tako, da bo držalo...sva včeraj zvečer dobila živčni zlom he he pa sva si jih malo privoščila...

ampak hudiča a mora biti človek res nesramen pa izsiljevalski, da kaj doseže in se zadeva uredi???

Roberta...ti jih kar na oštro primi...poznam primere, da se vseliš, ko zadeva še ne funkcijonira in potem se to vleče do konca bivanja tam...ko si enkrat noter se ti nekako ne ljubi več razkopavat pa svinjat...tako da ti dam kar prav po eni strani...po drugi se vam pa tole že vleče celo leto he he...in je enosobno stanovanje pri Liamu raziskovalcu kar premajhno...

copatki...he he...Jo@n...HVALA...za naročilo, izpeljano dostavo, kreditiranje...tako da...ej res...Iza je presrečna...jih ima zelo rada...ne sezuva jih,lepo hodi in jih ne mečka...

banka...ma ne vem no...a imam samo jaz tako smolo no...najprej so mi poslali novo kartico na naslov, ki ga že več kot leto dni nimajo v računalniku...nato me je kartica čakala v banki in sem ji lepo dobila...ampak hudiča...kartice frajerji niso aktivirali in ko sem hotela dvigniti denar sem lepo od bankomata dobila: " Vaša kartica ni veljavna..."...no da je mera polna ne bo veljavna niti še po obisku banke ponovno, ker za to potrebujejo še nekaj dni he he...

kaj smo delali med tem ko me ni bilo???

četrtek (12.3.) je bil dan, ko je Iza osvojila "mali triglav" na maminem hrbtu...ja sva priplezali na Šmarno goro in je bilo fino...he he...sonček, polno kužkov (Iza je izgleda res pod Nerotovim vplivom in je na vsakega kosmatinca renčala) pa dober metin čaj in prekrasen razgled...pot navzdol je pa bila lahka he he...

petek (13.3.)...jutranje crkljanje z Izo in Dašo...Iza je potem odpeketala na podaljšek, z Dašo sva pa po žensko zajtrkovali pa si uredili frizure in se oblekli...potem smo vse tri letele v vrtec...nato pa z Izo na banko po novo kartico (so jo poslali na star naslov, ki ga že skoraj 1 leto nimajo v računalniku), plačat račune, srečali kup znancev, počvekali v Koloseju, v Sapru kupili pomladno rutico, dvignili očka v službi pa Dašo v vrtcu, nakupili hrano za naslednji teden in potem smo s pesjanarjem vred šli na dolg sprehod čez njive...

sobota (14.3.)...je bila prav lepa...sončna in topla...Iza je imela prvič le termovelur z brezrokavnikom...pa smo naredili sprehod po cvetočem Tivoliju (med tem je Daša skupaj s prijatelji iz vrtca bila na enem rojstnem dnevu), potem smo se vrnili domov le na hitro kosilo in že brzeli ven...na travnik in na sonce...in dneva je bilo še prehitro konec...   nedelja (15.3.)...zaradi slabe napovedi smo se že navsezgodaj odpravili v ZOO...in naleteli že na polno parkirišče...no potem so se množice izgubile in smo lahko uživali...vsi...Iza je bila kar na mojem hrbtu...odkrili smo gradnjo novega igrišča (začarani gozd...bo pa v tmatiki zmajev in je ves iz lesa in vrvi...simpatično)...pa meni ljube opice imajo mladička...pa ga mamica stalno stiska na trebušček tako da še ne vedo katerega spola je...ljubko...povabilo na kosilo smo sprejeli od tašče...pa je bil že večer in dež, ko smo prispeli domov ...   ponedeljek (16.3.)...dolgo jutro...Iza je sicer hitro udarila podaljšek...Daša se je pa zabavala z igračami...in potem smo šibale v vrtec...z Izo sva imeli cel pohod za iskanjem prehodne jaknice...no na koncu sva jo našli v Kiku...pa ne samo ene ampak sva vzeli kar tri...se mi zdi, da so sedaj ravno tako veliki, da so te stvari stalno umazane...no potem sva imele cele razprave s Siolom, Telekomom in električarjem Telemacha...na koncu so ugotovili, da so nas zaradi nove vezave izklopili in pozabili priklopiti...grrr...pa sem še en dan bila brez okna v svet   torek(17.3.)...sončno jutro in navihano nagajiva Iza...najprej mi je nagajala pri obešanju perila...jaz gor, ona dol...pa metala perilo iz vedra grrr...no potem se mi je pa še oblečena za v Tivoli spravila v Nerotvo skledo z vodo in sva ponovili vajo slačenja in oblačenja...v Tivoliju je bilo luštno...so se škrati tako fino igrali na igralu in pozirali he he...pa še dilerka je dostavila robo in Iza sedaj že veselo pleza v copatkih...je prav fletna...popoldne sva obiskali kolegico, ki dela v laboratoriju in je Izi vzela kri...in je v mejah normale ( hemoglobin 115)...Iza je carica in ni nič jokala...na poti domov se je režala in zdi se mi, da sva bili prvič v temi zunaj z vozičkom...

sreda (18.3.)...igranje z Izo in Dašo...Izi sem skušala vzeti še urin pa se je polulala še preden sem ji namontirala vrečko...z Dašo sva to majstrsko opravili in smo že ob 8ih bile v laboratoriju...je kolegica na prošnjo mojega moža pregledala kri še njej...pa daša je uživala, ko je gledala kako delajo teste pa kako izgleda urin pod mikroskopom...cel dogodek...mi je žal, ker nimajo vsi otroci te možnosti...mogoče bi bilo potem manj strahu pred odvzemom krvi...no zaradi tega imamo sedaj celo štalo z Dašino mamo...namreč že več kot mesec dni jo je MM prosil, da naj to stori pa ni bilo nič...in sedaj ko smo mi uredili po svoje je ogenj v strehi...sem na to že pred dejanjem opozorila moža pa je rekel, da mu je vseeno...no ja upam, da se bo kri ohladila...

po plavanju smo se dobile še v Koloseju in sta imela Iza in Miha cele dvogovore...le kdo bi ju razmel...ampak naša brbljalka kar ni nehala govoriti, Miha ji je pa pridno odgovarjal...in so bili pravi cukri...popoldan smo šli na en obisk na Gorenjsko...so kolegi prišli iz Škotske kjer delajo...pa smo ga žurali do 1ih zjutraj...Ize to ni motilo...je mirno spala v vozičku...se zbujala ko smo jo prestavili v avto in iz njega...ampak je požulila potem svojo kašico in mirno zaspala do 8ih zjutraj...

četrtek (19.3.)  je pa očka imel zato probleme...ga je bolela glava (je imel muco moškega spola) in sva ga ob 12ih šli iskat, ker bi v službi zaspal pred računalnikom...nauk zgodbe: Na stara leta si iz forme za žuranje...he he...Iza je popoldan odspala eno maratonsko kitico...Daša je priletela za 2 urici in smo jo potem zelo težko prepričali, da mora k mami (groza je tole...)...in večer je bil spet bolj spalni....

petek (20.3.)...ustaljen urnik...spanje, zajtrk, spanje, plavanje (še prej šprint do banke, da aktivirajo kartico)...pa prvič smo na plavanju doživeli, da se je nekdo pokakal v bazen...NE NI bila Iza...in je naslednji skupini plavanje odpadlo...pa Kolosej kjer smo spoznali enega "Aprilčka skrivalčka" a ne Teja he he...in imeli e no malo nezgodico (Posadka javi kako je z Mojčko)...pa držali pesti za Tio...in hvala bogu zvečer dobili sms, da je Tia z mamico lepo doma in se že veselo prehranjuje in napija...in zabava...tako da ja...pester petek...sploh večer, ko sva se spravila z žlehtnobo na Siol...he he aja...pa še ena anekdota s plavanja...vedno imam oblečene opalke, perilo si pa lepo naštimam v nahrbtnik...tokrat je bil pa ementaler na pohodu...in sem se šele pred vstopom v bazen spomnila, da ga nimam...no ja v Koloseju sem bila brez underverja...samo je moja kolegica skrbno pazila, da je bila zadrga na mestu he he...je pa beden filing in ne štekam tistih, ki se okrog vsakodnevno sprehajajo spodaj brez...

sobota (21.3.)...hura internet...no ja pa zajtrk, spanje, malica, nakupi, Iza spet spi...jaz pa pišem...he he moram nadoknadit...upam, da vas ne bo kaš...ampak 40 strani pa ne bom napisala...dejmo mal migat no...do 1.4. je samo še 10 dni...go go go do 200tke...drugače se bova z Majčkom preden izgine v službo v akcijo spravili...

pa še malo citiranja:

BIG MAMA

S
i ena super mama, vedno za vse sama,
A se življenju ne pustiš, da se s teboj za (je)bava,
Brez dvomov dvigneš glavo in se spraviš nad težavo,
In da bo mera polna in me vse nervozne,
Nas narediš vse radovedne in nebulozne,
A bomo pač na Ono počakale in tam vse informacije prebrale.

drugače pa čestitke...staraj se kot vino...he he...sicer pa imaš okrog toliko otrok, da bo življenje pesto in veselo in se nikoli dolgočasno ne bo zdelo...

JABI...ja hudiča...dejte vi temu Jurčku že povedat, da ko kaj boli se ne smeji he he...pa upam, da ušesa bodo kmalu ok in bo stena končana, služba 6 urna in da se še kaj vidimo preden boš tlako začela...

Jo@n...javno sporočam, da Iza uradno predaja svoj naziv "aprilska seronja" Jakobu...mi sicer kakamo samo še 1x in to v kahlico...Jakob pa to naredi 5-6x dnevno...v kahlico...in zraven je zadevo še nadgradil z besedo "kaka"...

NiLe...ko najdeš čas pri gardi driskic, bolančkov in ostalih težav se javi...pa povej kako je bilo...kaj je...in kako bo...hec hec hec...samo pogrešam kake tvoje poste...sem navajena, da so vsak dan...

Ketrin...no kako???...ste dobro spali???...je mala drakulica že dobila kak zob???...komu pije kri???...ma je taka cortika in ko tečnari pač tečnari...taki so naši čmrlji...eden bolj, drugi manj...ampak brez skrbi...se bo še vse spremenilo...in morda bo Iza pa v puberteti pravi hudič proti kaji...

Tasyo...čestitke za čudovito varstvo...pa prav žal mi je, da bodo tvoj dopust skrajšali...no ja mogoče ti pa uspe skompenzirati tako, da ga boš lahko več oristila poleti in bosta s tvojo ribico plavali lahko na morju dlje časa skupaj???...

Tosja...hvala za recepte...pa upam, da se mali kmalu pozdravi inbosta veselo vsako jutro zapuščala dom in se zvečer vračala...imaš malega v isti enoti kot si ti??? ali je v popolnoma drugem vrtcu???

K&M...super za 1. delovni dan...pa upam, da bosta podmladka zdrava in da poletje izkoristite 100 na uro...kater voziček si potem vzela???

Lepa posadka...jah lepo vas je bilo spet videti, se prepričati, da je Tomažek tak grizo kot Iza...pa plezalec brez para...pa upam, da se kmalu kaj javiš...s kateregakoli računalnika že...

Scorpio...nal je pa en tako senzibilen dečko...je jokal iz samega sočustvovanja skupaj z Izo he he...pa veliko volje za pisanje ti želim...in da se to čim hitreje neha...

Miša... he he vi ste pa gotovo nosilci naziva "aprilski zbiralec bolezni"...je pokasiral že v 1. letu vse a?...

trnuljčica...upam, da ste uživali na kratkih počitnicah...poročaj kako je bilo in kako se obnesejo toplice...

Krista...se mi je zdelo, da je prepozno...zato tudi fizioterapevti ponavljajo, da je potrebno čim prej uleteti, da se napake zlahka odpravijo...ampak sem sigurna, da bo tudi Kristjan svojo trdoto pri gibanju nadomestil s kakim drugim talentom...

vse ki ste že v službah...tudi nama gre čas prehitro...in skušava izkoristiti vsako minutko še teh 4 mesecev...

user posted image

Iza pravi: Ueeee a pomlad je že...a bo treba v vrtec????

KJE so: bela vrtnica, Clervick, katka, Majček, Tanja555

eto...dovolj od mene...

pip

G












_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu misa79)
Neposredna povezava do sporočila: 4102
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
21.3.2009 15:23:11   
SpeliG
Sem se ravno logirala, ko se mi je Martina zbudila iz popoldanskega počitka...Nimam sreče z RR, zgledauser posted image

Potem bom pa zelo kratka, pred dvema dnevoma smo shodili; sicer se je že kakšna dva tedna pripravljala, pa po cca 6 korakov, ampak zame je hoja, ko otrok konkretno prehodi neko razdaljo, kar pa počne od četrtka. In zdaj je vse lažje, itak samo hodi nonstop in se nima časa ubadat z mamicouser posted image , je ful pridna. Oh, me že kliče...Lepo se imejte, upam da nimate takega vetra kot pri nas, upam ,da mi ne bo po celem naselju raznosilo obešeno perilo....

Baaaaaaaaaj

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 4103
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
21.3.2009 16:37:49   
NiLe
Hej hoj!

Tudi jaz sem bila prisilno odmaknjena od mojega najljubšega hobija zadnje leto ... he he ... RR oz. aprilčice ste zakon in sem vas pogrešala, ampak ... razlog za "odklop" je bil zoprn kot user posted image in upam, da ne ponovimo tega never ever again.

Torej, z mojo malo miško Tio sva v četrtek pristali na Infekcijski kliniki ... razlog: dehidracija user posted image !!! Madonca, če ne doživiš tega, ne moreš verjeti, kako hitro tako malega človečka uniči eno zoprno vnetje oz. virus ali karkoli je že bilo ... tudi na Inf.k. niso mogli dokončno prognozirati, kaj je bilo, ampak najpomembnje je bilo, da sva s Tio prišle pravi čas tja in da je po eni flaši infuzije ponovno začela funkcioniati ...

In, kako se je začelo?? V nedeljo je 5x fuuul kakala - smrdeče in sluzasto (sem tu gor spraševala, ker sem sumila izraščanje zobkov, ampak to ni bilo to user posted image ), to je trajalo dva dni, bila je bolj umirjena kot ponavadi, drugače vse bp. V sredo je malo več spala in popoldne je začela bruhati in do večera je bruhala 4x, ponoči je še kar dobro spala, v četrtek je bila pa že tako boga, da je joj ... pila in jedla ni skoraj nič, če že je, je zbruhala, samo cartala se je oz. je večino dopoldneva prespala na mojih rokah ... nato sem se odločila, da greva vseeno do P in ob 14ih sva bili tam, kjer je še 2x bruhala in ko sta jo P in sestra videli, sta samo rekli: šibajta na IK ... Sprejeti sva bili ob 15.30, malo čez 16to je dobila flašo in nato celo noč, v petek zjutraj pa se je stanje začelo zboljševati, začela je jesti in fuuul piti, tako da so naju včeraj pop. spustili domov. Danes je BP.

Za nazaj nisem nič brala ... vidim, da je Srečka spisala cel roman ... sem si ga prihranila za danes zvečer ...

Lepo bodite v tem vetrovno-sončnem popoldnevu ... jaz se grem cartat z mojima dvema puncama!

Pa pa


_____________________________

Spi, dete, spi!
Biba je zaspala, buba je zaspala, baja, ki nagaja, v sanjah s tabo raja.

(odgovor članu SpeliG)
Neposredna povezava do sporočila: 4104
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
21.3.2009 16:49:43   
simvir
Midva sva šla danes na kontrolo k P, je bila ravno naša dežurna. Ušesa so ok, tako da samo še pojemo atb do konca in upam da bo za nekaj časa mir.
 
Miša a zdaj pa še šesta bolezen??? Pa to ni res, kaj vse ste že imeli. Sem prav pomislila včeraj ko vaju ni bilo, da je kaj z zdravjem narobe. Glavno da je že boljše in da greste lahko na dopust.

Srečka ti si pa bila izčrpna, a si sproti dnevnik pisalauser posted image ? Pa sploh nisem opazila, da si bila brez underverjauser posted image .

SpeliG user posted image  Martini za samostojno hojo.

Nile a tako hudo je bilo s Tio? Glavno da si je hitro opomogla in da sta že doma. Pa da se ne ponovi več.

(odgovor članu NiLe)
Neposredna povezava do sporočila: 4105
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
21.3.2009 20:41:58   
trnuljčica
Nekaj mi na tipkovnici ne delajo [umniki.user posted image Za enkrat sem pogruntala, da je y nadomestek ya z. Upam, da bo razumljivo...

Smo nazaj. Bilo je super. 5 dni idile...  Ja  kako hitro se clovek navadi, da je partner doma. Danes je pa ze vse tako pusto... Kljub malemu in psu... Tako bo do ponedeljka...Smolar pravi, da je treba delat...user posted image
Obiskali smo tudi Posadko, sre;ali Miny in Tasyo. Se naklepetali... Mali je imel neke dneve bolj plazenja kot hoje, sedaj pa smo zopet na konjuuser posted image . Danes je tako o;aral babico in dedka s hojo, da je bilo joj... Sta ga, kar dve uri gledala in nista mogla verjet...  Ampak lump, ko je treba hitro  user posted image preganjat, pa [e vedno po tleh... Ja stara tehnika je  spretnej[a...user posted image



Vsem bolan;kom user posted image user posted image user posted image

Vsem mamicam, ki ste ze ali greste kmalu v sluzbo, da prvi dnevi hitro minejo, potem bo menda bolj[e...user posted image Moj zadnji dan porodni[ke je petek, nato dopust... Pa bo tudi ta hitro minil, kot ta porodni[ka nasploh...

BM z zamudo ampak iz srca ti vo[;im tvoj praznik.

Roberta vidva, kar sedaj opravita z mojstri in napakami... Kasneje je tezje... Miljon izgovorov, naredijo pa nic. Sprva se tako vidijo le dolocene zadeve, kasneje pa se druge...  Nam je sele sedaj parket na x mestih zacvetel... Placevala ga bom pa se kljub temuuser posted image . Si me spomnila, da morava reklamirati... Ampak kaj naj  itak, da ga ne bodo sli menjati v celoti... Cez par let pa zopet polozi novegauser posted image ... Joj me slamparije razkurijo... Pa je bila to edina notranja stvar, ki sva jo prepustila izvajalcem od graditeljev bloka...user posted image





(odgovor članu simvir)
Neposredna povezava do sporočila: 4106
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
21.3.2009 22:01:40   
Krista28
Živjo,

Po tako izčrpnem poročilu Srečke, mi je pa zdaj kar žal, dač nisem uletela....no imam pa zato novo prehodno jaknouser posted image , ni kaj...Saj sem bila z obema...sta bla pa tko pridna, da je veselje...

Dons je pri nas tud tolk pihal da je joj...vseeno pa smo šli popoldne en krog, da se mal preluftamo...dopoldne je ati delal, z malimi pa smo se mal igral, mal pospravljal, prišla je tudi kolegica s svojim fantkom na obisk, pa so se mali igrali....hitro je minilo...jutri bomo šli pa mal na sonce - če bo za it, potem pa kosilo za svakovega abrahama...hja...jaz pa sadni danuser posted image ...jst še kar držim, čeprav se zadnjih 10 dni vaga ne premakne kaj dosti...

Nile -...oj, že ob srečkinem postu me je zaskrbelo..sploh nisem vedla....upam da se čimprej vsi pri vas pozdravite....user posted image ..se vas je pa kar lotilo...še dobr da si ukrepala...

Lepo se imejte...




_____________________________

Otroka sta moja sreča in skrb. Ničesar ne zamenjam! Kristjan april 2006, Nadja - april 2008

(odgovor članu simvir)
Neposredna povezava do sporočila: 4107
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
22.3.2009 7:43:11   
sasy20
Jutro!

No po dolgem času naj vam tekne user posted image .....
Zdej me pa že res dolgo ni bilo tukaj gor in ja odvajanje od RR vidim da je v polnem teku....no pa sej saj uspem lepo vse prebrati.....
Mi smo se prejšnji teden uvajali v vrtec...in je vzgojiteljica ful luštna, prijazna....tako da s tem HB ne bo težav....skupina se je odprla en teden predno smo mi prišli tako da so mali škrtatki vsi na novo...in seveda je kar joka...tudi naš joka in to ne zato ker mu je kaj hudega ampak on ni več edini fantek okoli katerega se svet vrti in je užaljen ker Maja ( vzg.) ni samo za njega....in sraka se dere....ja se bo že navadu....
Me pa je bilo skos po malem strah ker vsi noski spuščajo v vrtcu in danes ponoči je tudi naš imel težave z noskom....tako da smo že ponoči pucali in se malzali s kremico....upam da samo na tem ustane in da se ne razvije v kaj hujšega....

Včeraj smo cel dan preživeli pri moji sestri in je bilo luštno....smo pohajali...le malo preveč je vetre pihal...ampak se nismo dali motiti....

NiLi HB je že pikica bolje in pije ter je, tako da naj grejo ššššcccc bacili....lepo se cartita....
Pa vsi ostali bolančki user posted image user posted image user posted image  naj vas sonček pogreje in odžene bacile.....
Srečka tale tvoj prosti spis user posted image  je bil pa tako izčrpno napisan....vidim da si imela kar težav s telekomovci....jao ko se spomnim naših težav....zdej mamo T2 pa je za enkrat še vse ok....upam da tako ostane....
BM sori za zamudo ampak iz srca ti želim vse naj naj in veliko zdravja.....

No sedaj pa me moj škratek že pogreša se je zbudil in gremo noska pucat....

Lepo nedeljo in se še kaj oglasim....

Papa

(odgovor članu Krista28)
Neposredna povezava do sporočila: 4108
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
22.3.2009 15:28:34   
NaTaŠa*
Ojla

Smo med živimi samo ni nobenega časa za RR. Je Nataška shodila in je noro, pol kar je lepega vremena koristiva kar zunaj na sončku, v stanovanje pridemo nekaj pojesti in pol spet ven. V torek pa mi praznujemo in zjutraj imamo posvetovalnico, tako da bom pol takrat osvežila sezname.
Smo pa ponosni lastniki 4 zobkanobenih problemov ni bilo. Smo zdravi (trkam) HB.

Nič grem mal ležat dokler Nataša spi.

Se beremo

Lep preostanek nedelje


_____________________________

24.03.2008 je prijokal naš sonček- Nataša.


(odgovor članu sasy20)
Neposredna povezava do sporočila: 4109
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
22.3.2009 17:59:15   
malamalinca
Zdravo aprilske mamke

Pri nas je 1.zobek he he, prisel pa je 20.3.

Sicer smo cist ok, ce odmislimo, da sva bili s Kajo v pon in tor na pediatricni, vceraj pa sta oba tamaladva imela vrocino, MM pa driska in bruha celo noc in cel dan. Midva s Klemnom pa sva trdna ...trkam trkam

Na pediatricni so me ful razp***, ampak ne bom o tem, imam ze itak e-pogovore z dohtarjem ze cel teden in ne prideva skupaj. Bili so ful naduti in arogantni ( zdravniki ), ker sva prisle nenapovedano, oni pa kao ful zasedeni.... Izvidi za Kajo so vsi ok, ni celiakije, ni alergij, cakava pa se parazite in protitelesa na amoksicilin pa na izvide od tega, ce je kaj narobe ker je mela ful vrocino po 2.cepljenju.

Tamala spet noce jest, ampak zdaj sem vsaj pomirjena, da ji nic ni. Hoce bit anoreksicna al kaj jaz vem. Sem se odlocila, da je ne bom vec s silo hranila, ker tko ne prideva nikamor.

Ketrin...tisti petek se velja, a ne?
BM, pejt se solit, od firbca me bo kar razgnal user posted image  Torek se zdi se tako dalec....
Srecka, moj dopust iz 2008 bo sel zgleda kar u maloro ce podaljsam P, k nima veze ce ga zacnem do konca junija koristit, ampak ga moram celega do konca junija skoristit, torej ce mi podaljsajo P do 24.6., potem to pomeni, da lahk koristim samo nekaj dni lanskega dopusta in nic vec. Ostali dnevi pa grejo pa pa

Ne vem, a nej sploh zaprosim za podaljsanje ali ne. Zdaj, ko so vsi izvidi ok, me je kar malo minilo, ceprav ima tamala spet refluks in hodiva na fizioterapijo zaradi blagega kasnenja v razvoju. Bom vidla, se bom odlocila v tem tednu.

Joan, tamala noce met copatkov na nogi, ampak v ustih. Nikakor jo ne morem prepricat, da so za na noge. Cim jih dava gor, so ze dol...in isto je z rutko na glavi...Trmasti tili nasi ovencki, ni kaj...

Lepa posadka, ti si men k ena wunder mama,polna energije. Bravo, bravo.

Misa, hvala za tiste slikce zadnjic, tudi mene je veselilo, da sva se spoznali

Roberta, kdaj greste postavljat prikolico? Mi jo bomo letos spet samo za ene dva mesca.


Hm, hm, kaj sem se hotla napisat? Aja, mojim za 1.maja pripravljam presenecenje, zal brez Kaje, ki bo ostala doma pri babici, mi ostali bomo pa sli v petek proti Grazu, v park dinozavrov, tam bomo prespali v hisici na drevesu in naslednji dan odsli se v pravljicno dezelo, ki je menda tam blizu in potem se na predstavo ptic ujed v bliznji grad.
Mi je ful hudo, ker tamala ne bo sla zraven, ampak so res take tezave njo nafutrat ( zdaj po novem jeva vsako uro po malo ), da mi ne bo to vse skupaj sfolgal, sploh pa ne bom imela kje kuhat.


Toliko za1X, bodite v cvetkih


 



_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!

(odgovor članu NaTaŠa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4110
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
22.3.2009 18:02:00   
malamalinca
aja BM, vse naj naj, seveda user posted image

_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!

(odgovor članu malamalinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4111
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
22.3.2009 19:24:00   
miny
Lp!

Lana v mižulah, mami pa tud čist preč od celodnevnega pohajkovanja. Zato samo
 JOAN-HVALA, HVALA IN ŠE ENKRAT HVALA, Lana ima rada copatke, jih ima lepo gor in si non stop ogleduje medije na njih.
Posadka - tudi tebi hvala za dostavo.



(odgovor članu malamalinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4112
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
22.3.2009 19:49:40   
trnuljčica
Malinca tvoja situacija z podaljšanjem P je skoraj identična moji... Tudi jaz bi, če bi dala vlogo lahko izkoristila le 6 dni lanskega dopusta. Tako sem doma do 28 .4. , sicer bila do konca junija. Samo tisti mesec bi mi prinesel 3-6 mesecev  drugih zapletov in ni vredno. No, edino mi imamo dokazane alergije...
V miru premisli, če jaz ne bi imela zaradi podaljšanja več težav, kot koristi bi si jo dala... Pa čeprav bi bilo razlike le mesec dni. Konec koncev izgubiti nimaš kaj.

Miša, a tvoj ko je začel hoditi je tudi imel nekaj dni "pavze", potem pa akcija? Madona še nekaj dni nazaj je imel pavzo, danes pa čez celo dnevno sobo 20 x- pa ni mala. Al pa je taka trma...user posted image Sem mu 20 x v 10 min povedala in pokazala, da se roža samo boža, ne trga (je to že osvojil, pa mu je danes zopet preblisknila stara ideja). In sem ga 20 x odnesla na drugi konec sobe k igračam (ca 10 metrov), mali pa 20x nazaj po dveh... Me je tako user posted image , da sploh nisem bila vesela dosežkov pri hoji... Ampak predala se pa nisem, na koncu sva šla v drugo sobo in ko sva prišla nazaj je pozabil... Ja bo treba začet dosledno vzgajati. Že preizkuša meje.

(odgovor članu malamalinca)
Neposredna povezava do sporočila: 4113
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
22.3.2009 19:52:02   
trnuljčica
Eh sem user posted image , dva meseca namesto enega bi profitirala... Samo dva proti skoraj šestim mesecem zavlačevanja spec...

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4114
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
22.3.2009 22:01:51   
kekec in mojca
Trnuljčica, lepo, da si se vrnila.

Nekaj mi povejte - oz. potrdite, ker trenutno izpolnjujem obrazec za OTROŠKI DODATEK in nisem čisto prepričana. A moram vpisati podatke za leto 2007? Ne najdem več tistega lista, v katerem me obveščajo, da mi bo pravica potekla, pa se mi zdi, da je bilo nekaj o tem govora.

Pa še nekaj - v III. rubriki piše, da moram vnesti ime in naslov zavoda, zdaj pa ne vem, ali se to smatra za vrtec ali ne... Ker namreč, vrtec je tudi zavod (vzgojno varstveni zavod)... zdi se mi, da ne bi smela vpisat imena vrtca. Tole mi je vedno dvoumno... user posted image

A ste na internetu našle kakšen obrazec, v katerega bi lahko vpisovale podatke kar z računalnikom, potem pa ga natisnile? Vse, kar sem našla, je bilo na internetni strani od GOV, tisti obrazec pa ne vpisuje tistih črk, ki ste jih natipkale (namesto S napišejo V in podobno sr....). user posted image


Ketrin, mislim, da si me ti spraševala, kako sem rešila zadevo s pobarvano jaknico - nisem je. Pravzaprav, s soljo K2 sem jo čisto in popolnoma uničila, ker je sol razbarvala celo jaknico in črno barvo spremenila v neko čudno zeleno roza rjavo rdečo... skratka popolnoma šareno... user posted image Pa dobro, poskusila sem jo rešiti, pa mi pač ni uspelo. Itak ni bila več za uporabo. user posted image Hvala vseeno za nasvet.


Srečka, glede vozička, kupila sem Baby weltovo marelo in mi ni žal. Res, toplo jo priporočam vsem, ki so se jo namenile kupit. Super je za vozit, super je za nosit po stopnicah, super je za zlagat... super je, še nad nobenim vozičkom nisem bila tako navdušena, kot nad tem!!!


< Sporočilo je popravil kekec in mojca -- 22.3.2009 22:02:49 >


_____________________________

Kdor vesele pesmi poje, gre po svetu lahkih nog.

(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4115
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
22.3.2009 22:46:27   
scorpiogirl
Čaw, bejbe user posted image

K&M, obrazec imaš na tejle strani KLIK user posted image si dol potegneš vlogo za pridobitev otroškega dodatka (pdf), lohk si jo shraniš na čarunalo, jo izpolniš, sprintaš pa pol dostaviš na CSD user posted image vstaviš podatke za leto 2007 (odločbe za dohodnino 2008 itak še nisi dobila user posted image ). Tisti zavod je pa mišljeno, če otrok živi v kakšnem zavodu (otroci s posebnimi potrebami, ki med tednom bivajo v zavodih, na primer), ni mišljen vrtec. Sem pa tudi jaz najprej mislila, da gre tukaj za vrtec. Pa hvala, ker si me spomnila, da moram do konca napisat pa oddat končno user posted image

Srečka, tale prosti spis je bil pa čist izčrpen user posted image sedi, 5user posted image
aja, glede pisanja ... tole, kar zadnja dva dneva pišem, ni lih za faks, tko da naj se kar nadaljuje ... prinaša ojre user posted image no, ker včeraj nisem dokončala, me itak še danes čaka, ker moram jutri oddat ... zadnji dan, kaj čem user posted image mi mal že črke plešejo pod prsti, tko da mam kar mal dela s popravljanjem tipkarskih napak ... ampak se mi stavki tkole zadnji dan skor sami sestavijo ... prej imam pa grozne težave s tem user posted image

Trnuljčica, take trme so naši user posted image mi se že nekaj časa dajemo, da se omar v kuhinji ne odpira pa pika! ... pajade, mali misli, da se to samo igramo tako user posted image oziroma ... točno ve, da ne sme, ampak iz čistega veselja bo šel direkt k omari in jo hotel odpreti ... če ga zalotim prej, se začne hihitat ... če že drži ročaj od vrat, pa v huronski jok ... totalna trma user posted image rože pa mi lupčkamo user posted image (pa ga to ni nihče učil)

Nile, upam, da bo Tia sedaj ok user posted image

pa za ostale bolančke tudi user posted image user posted image user posted image

no, danes smo spet uživali v sončku ... včeraj je pihalo kot user posted image , danes pa k sreči ne in smo lahko uživali ... naše mesto spreminja podobo v srednjeveško user posted image pod okni so se nam danes sprehajali konji pa angelčki pa rablji ... ni da ni user posted image tegale pasijona imam že poln kufer, pa se še začel ni user posted image
jutri pa nov dan ... pa mal na faks pogledat, bosta fanta uživala user posted image jst pa tud ... mal poklepetat o čem drugem kot otrocih ... kar paše user posted image čeprav tele sošolke tud skoz neki od mularije sprašujejo ... se mi zdi, da jim je to še čist znanstvena fantastika user posted image

tko, lepo nočko ... grem hitr do konca napisat še tistih 5 vrstic, pa pobegnem pod kovtre ... je bla že ena intervencija in  ... ni za verjet, smo bli lačni user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4116
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
23.3.2009 7:09:05   
Tanja555
Oj, sam da se na hitro javim.

Nič nimam časa za pisat (sam za prebratuser posted image ), ker smo večinoma na hiški in delamo - zaenkrat urejamo okolico in se pripravljamo na večja gradbena dela.

Danes ob 9h imava z Neli prvi dan uvajanja v vrtecuser posted image . Držte pesti, ker itak nisem spala celo noč, pa čeprav greva prvič le za 1 urouser posted image .

Iz CSDja še vedno nisem nič dobila, danes bom spet klicalauser posted image .

Scorpio ti si tok pridna, pa Joan, ti tudi, ker ziher pridno pišešuser posted image .

Jaz pa nameravam ta teden dat še slike razvit za 4 mesece nazaj in porihtat albume ter prvo spominsko knjigo, pa okna in zavese umituser posted image , pa v soboto k frizerju, da ne bom vsega zadnji teden delala. Zadnji teden pa se pripravit za praznovanje 1. rojstnega dneuser posted image , pa mogoče seminarsko dokončatuser posted image .

Če ima katera kak preprost recept za borovničevo ali pa kako drugo sadno torto, se priporočamuser posted image .

Misa, kako je Miha? Upam, da je 6. bolezen že mimo! Pa Nile, upam, da je Tia že OK, fajn da sta šle na IK, da ni bilo še huje. Z Neli sva mislili na vas user posted image user posted image user posted image .

Misa, kateri lonček za pitje čaja imajo že Miha, Iza in Jakob?

Joan - katere copatke mi priporočaš, glede kvalitete, dostave, cene...  One iz Kanade ali Kitajske, ali ni bistvene razlike!? Jaz jih bom komaj zdaj naročala.

No, lepo se imejte, grem se mal pripravit za vrtecuser posted image

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4117
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
23.3.2009 7:30:12   
scorpiogirl
Dobro jutro user posted image
mal še zeham, ker se je mali odločil, da je treba ob pol 7h vstat user posted image mu že par dni kar ne uspe potegnit čez 7, jst bi pa še tooooooooolk spala user posted image mogoče se pa že na vrtec pripravlja user posted image

Tanja, Neli se bo v vrtcu super imela user posted image (in to pravim jst, ki mi je bila cela travma, ko sem dobila odločbo, da imamo vrtec user posted image ) pa ti si tud ful pridna ... kar preberi si, kaj si napisala user posted image če imaš delo pri hiški, ti pomoje tako ali tako ne more ostat kej prida časa za kaj drugega user posted image

poglej, če boš iz spodnjih receptov dobila kaj uporabnega:
user posted image

pa še naš senzibilnež user posted image tkole se zadnje čase senzibilno (hihi, Srečka, kakšen izraz za našega gavnarja user posted image ) meče po naših ne tolk senzibilnih živalih ... mačka pa ne počaka tolk časa, da bi fotoaparat ujel to silno ljubezen user posted image
user posted image

lep dan ... pa veliiiiiiiiiiiiik sončka user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu Tanja555)
Neposredna povezava do sporočila: 4118
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
23.3.2009 7:55:37   
resnično srečna
jutro...

no naša madam je včeraj spet tolkla rekorde...tako in drugače...v hrani, spanju in čebljanju...predvsem slednje je non stop na programu...ni mala rit čisto nič več tih...

čebljanje...no sedaj je pa že razlika med mama in ama...očitna...ampak ima iza nek francoski akcent...le od kod se sprašujem...je njena mama tako "sarkozijeva"...da človek umre od smeha...in to s takim tonom, da ti skoraj zlomi srce...glasovi so pa tudi postali različni...baba...papa...je je...ej ej...a ba...dadadeee...vava...oujeee...(tipkam kar trenutno vpije...se počutim kot tajnica pri nareku)...

porivalčki-poganjalčki...to je trenutno njena obsesija...in na volansko trubo igra ona na poseben sistem...saj zna pritisnit...še raje pa kar usta da gor in piha v režo (je tam luknjica, ker je tale zadevica še od Daše)...in jessss...naučila se je že kako zadevo lahko spravi naprej...madam kar vstane in hodi s strojem med nogami...

lakota je huda stvar...posebej zjutraj...če se mudi se mudi...mene pa tako živčno naredi to priganjanje, da sem že vsa popečena, ker potem ne vzamem prijemalke ampak vroč lonček kar z roko zagrabim...da bo ja kljunček čim prej poln...

frizura...iza je kot ljubiteljica nemških nogometašev...ob strani kratko zadaj dolgo na čelu čez oči...pa me moj stalno priganja, da bi ji spredaj naredili frufru...jaz pa ji raje kar "špangico" dam...je ne vleče dol in tudi pri zapenjanju je še kar potrpežljiva...se mi nekako zdi, da nima obraza za kak frufru...ker ima dokaj nizko čelo...pa še rastejo ji tako hitro, da bi potem morali rezati non stop...no ja... bova počakali vsaj do prvega rojstnega dne (he he da zadovoljiva stare vraže kao) potem bomo pa videli...je pa že nuja, da gre mama k frizerju...

urnik danes
...še 12 minutk ima mala, da se motoristično izživi potem pa gre malo podrnjohat...ob 10ih imava plavanje in me čaka še pokanje (spodnjega perila zase zagotovo ne bom nikoli več pozabila)...po plavanju pa šibava v Kranj k moji babici in dedku, da spet po dolgem času vidita Izo...pa en CD s slikicami jim neseva...da se odločita katere bi imela razvite...ob 15ih po očka v službo in v upanju na lep dan bomo tako preživeli popoldne...vremenu primerno...

eto...toliko od naju za danes...

pip

G


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4119
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
23.3.2009 8:40:19   
Jo@n
Jutro!

Mali princ je prvič v varstvu, ga MM uvaja, jaz pa kar ne vem, kaj bi sama s sabo doma počela in čakam moja sončka.user posted image

Preživeli smo lep vikend, včeraj smo skočili v živalski vrt in J je bil čisto navdušen, zrak ga je pa tako prevzel, da je popoldne omagal in šel kar na nočno spanje. Pa sva ga zbudila za preoblačenje, kasneje pa se je še sam za večerjo. Smo pa že od pol 6h pokonci, tako da Scorpio, vstajanje ob 7h bi bil pri nas luxuz. Tako pa jutranji ritual, kahlica, umivanje, mleko, crkljanje, pa gasa k varuški. Me prav zanima kako bo.

Naš J je čedalje bolj priden  s polnjenjem kahlice, res je prevzel štafeto od Ize. Ampak veste, ni bil on kriv za biološko onesnaženje petkovega plavanja.user posted image

Nile, super da gre Tii na bolje, sta se mi zelo zasmlili, ko sem slišala da sta v B. Čim manj takih podvigov.

Posadka, kako je z M roko? Nisi še nič napisala, kako se je izteklo?

Malinca, pa daj otroku kaj jest, da ne bo žvečil usnjauser posted image .

Miny, hvala tebi, fajn noste.

KM kje si vzela babywelta, jaz še vedno čakam user posted image  ebay prodajalca, da mi pošlje poziv k plačilu. Ker tako opozarja, da ne prej plačat, ker lahko pride do zamude pri dostavi. Grrrr, pol bom pa brez barve ostala.... On pa se ne odziva na mejle...

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja555
Scorpio ti si tok pridna, pa Joan, ti tudi, ker ziher pridno pišešuser posted image .



V teoriji, v teoriji. Seveda govorim zase.

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja555

Misa, kateri lonček za pitje čaja imajo že Miha, Iza in Jakob?



Babylove Nuby iz DMa.

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja555

Joan - katere copatke mi priporočaš, glede kvalitete, dostave, cene...  One iz Kanade ali Kitajske, ali ni bistvene razlike!? Jaz jih bom komaj zdaj naročala.



Po mojem isto s... drugo pakovanje.... Tudi Kanadski so od Kitajca. Vzemi tiste, ki so ti bolj všeč. Tudi cene so tam-tam.


Toliko od mene, fajn bodite, grem še malo pojest in prelstat časopis, potem se pa za škatlo spravit pisat. Tako da nič na rr klofat, da ne bo zmote. user posted image

(odgovor članu Tanja555)
Neposredna povezava do sporočila: 4120
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
23.3.2009 10:32:30   
Isabellabina
Voščim eno lepo sončno ponedeljkovo jutrouser posted image

Najprej:

Resnično srečna-----HVALA za tvojo pesnitev in za lepe želje.....
Z bančno kartico sem pa tudi jaz imela enak problem kot ti!

Nile----no na to sem jaz že prej opozarjala,da je potrbno peljat otroka takoj k zdravniku ,če spi v urah ,ki niso običajni zanj in ,če zavrača hrano in pijačo.Še dobro ,da si šla pravočasno k zdravniku in sta zdaj že vredu...naj tako tudi ostane!

K&M----nevem ampak jaz sem si obrazec za otroški dodatek shranila in gor pisala z računalnikom in potem sprintala...dobiš ga pa lahko ,če imaš kakršen koli certifikat sklenjen..jaz imam od NLB ,ker imam klik.Drugače sem pa tudi jaz že ogledovala tale voziček v Baby centru in je res super...samo cenaaaaaaa.......Ta ,ki ga imam sedaj je tudi kul ,samo kaj ko mi zavzame tokilo prostora v avtu in moram vse gume dol pobrat ,da se zloži na manjše...pa imam presneto velik avto ,ampak ,ko se pa vsi spravimo nekam ...je pa še vedno premajhenuser posted image user posted image user posted image



Posadka---kaj je pa bilo pri vas ????daj no pomiri nas!!!!


Vsem ostalim tudi hvala za lepe želje!

Glede mize...imela sva ogledovalni vikend in na koncu bova sedaj verjetno vzela po naročilu od Muralesa...Hvala vsem za ideje ,kam naj grem gledat!


Malinca----hi,hi,hi,veš ,da še jaz komaj čakam jutrišnjo Ono,ker ne vem kaj bo vse noter napisano in mi je kar malo zoprno......


Hujšanje----hm ,no jaz sem se tega lotila čisto z napačnega konca--kar se hrane tiče--manj žri Ni vredu recept,ker telo sploh ne funkcionira dobro ,ampak je potrebno jesti 5× na dan z razmikom 2 ali 3 ur,sveda popoldanska in dopoldanska malica ne smeta biti hude ampak samo kakšno sadje ali krekerji in kakšen lahki jogurt,večer pa samo solate,tuna ribe,...pa čisto nič mleka,in sladkorja.......če bo kateri kaj pomagalo....user posted image


Tudi naš mali že spi kitico..bila sva že na Csd-ju odnesla vlogo,bila v vrtcu ,kjer sem oddala potrdilo ,da je MM zaposlen ,bila sva še malce zunaj sedaj pa spimo...jaz pa šibam malo za štedilnik

Evo toliko od mene...vas še berem

Pa-pa,pa lep preostanek dneva!



(odgovor članu Jo@n)
Neposredna povezava do sporočila: 4121
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
23.3.2009 12:02:30   
tasyo
Uff, končno je Lana omagala, pa imam časa za raport. Naši dnevi tako brzinsko minevajo, da me je prav groza. V četrtek sva nahitro počvekali z miny in trnuljčico, pa sva že odbrzeli po opravkih, zvečer pa v maribor. Moj oče po novem živi zraven ukc. Ma stanovanje je pa prav luštno, mogoče mi je celo bolj všeč kot tisto v Lubljani, samo štajerskega naglasa se bom pa morala navadit. Vsekakor je pa luštno, ker je do mesta tako blizu in je sprahajališč vse polno. No, pa še Evropark je praktično poleg. Ja, verjetno ga bomo kar večkrat obiskaliuser posted image  V soboto sva imela z MM delavno akcijo, je bilo treba eno ograjo do konca postavit, pa stene malo popravit, pa zunaj pošlihtat, mala je pa neznansko uživala v varstvu pri dedku in babici. Zvečer je le še padla v posteljo. Nedelja pa itak zmeraj prehitro mine.

Srečka, tvoja poročila so pa neverjetna - kako si vse memoriraš...

Joan, upam da je J. junaško prestal prvi dan varstva... Nas čaka prihodnji teden. Bo kar pestro, mam občutek, da se Lana zaveda, da sledijo spremembe, ker me skos objema pa lupčka...

Vsem, ki pridno korakate - bravo. Mi smo tudi v fazi, ko je ves čas na dveh, ampak zdej si je umislila, da mora s seboj še torbico vlečt, pa jo le-ta mal meče iz ravnotežja... Tako je včeraj po cca 3 m hoje priletela naravnost  v granitno polico ob kaminu-mast je pa k sreči naredila svoje in je čelo še kar znosno na pogled. Previdna je pa malce bolj.

Joj, Nile, še dobro, da sta pravočasno šli do P! Pa naj se vaša hiša zdej napolni z zdravjem!!! PA od vseh ostalih tudi, še posebej velja to za vas, Misa!

Sky, bravo za tako priden kljunček, ki se rad odpira... Je luštno, kajne?

Srečka, pri nas je tudi huda ura, ko ni takoj hrane, kadar si madam zamisli. Ampak jo kar lepo malce treniram, da je pač treba počakat. Sej razume, sam vseen pa proba, če bi blo slučajno po njeno.

Pognjalček - Lana zleze na njega, zaigra kej na klavirček, potrobi, zleze dol in ga rine povsod. Predvsem pa ji služi namesto pručke. To, da se spodmakne in posledice- no, za zdaj pravzaprav kar spretno pleza in še ni bilo hujšega padca. Poganjat se ji pa sploh ne da več, to je znala že pred cca 2 mesecema. Gre prepočasi.

Evo, moj sonček se zbuja, šibam!

Sam še to - Posadka, upam da z Mojco ni bilo hujšega! Sicer pa ne vem, če boš tole sploh brala, ker si brez čarunala...

Lep dan vsem!

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 4122
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
23.3.2009 13:04:52   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: tasyo

Ja, verjetno ga bomo kar večkrat obiskaliuser posted image


Super, potem se pa upam kaj vidimo. user posted image Ti le povej kdaj pridete, seveda če imaste čas. Se vam prilagodimo in gremo še mi v Europark- svet nakupovanj , kofetkanja in umetne svetlobe...user posted image user posted image user posted image Mogoče se še K&M pridruži.

(odgovor članu tasyo)
Neposredna povezava do sporočila: 4123
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
23.3.2009 13:14:20   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: big mamma

Hujšanje----hm ,no jaz sem se tega lotila čisto z napačnega konca--kar se hrane tiče--manj žri Ni vredu recept,ker telo sploh ne funkcionira dobro ,ampak je potrebno jesti 5× na dan z razmikom 2 ali 3 ur,sveda popoldanska in dopoldanska malica ne smeta biti hude ampak samo kakšno sadje ali krekerji in kakšen lahki jogurt,večer pa samo solate,tuna ribe,...pa čisto nič mleka,in sladkorja.......če bo kateri kaj pomagalo....user posted image




Tole tudi jaz zagovarjam(5 obrokov). Pa nisem na dieti. Vidim pa druge "uspehe". Prvo post in sama vodica al pa "klasična" dieta manj žri,al pa ločevalna,... potem pa po starem. Rezultat- po enem letu zagotovo več kil kot prejšnje leto...

Nasploh ljudje vnašajo skrite kalorije s stvarmi za katere sploh ne štejejo da so "hrana". Sokci, namesto vode, čokoladice in piškoti namesto večerje... Joj sem se spomnila študentskih časov in hujšanja kolegic...user posted image Cel dan 1 jabolko, zvečer pa cela Domačica. Ja,sej od jabolka pa še nobenemu bukla ni zlezla v glavo...user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 4124
   RE: Aprilski srčki 2008 III. del
23.3.2009 13:54:31   
trnuljčica

IZVIRNO SPOROČILO: scorpiogirl


rože pa mi lupčkamo user posted image (pa ga to ni nihče učil)




Res je senzibilen tvoj malček...user posted image user posted image user posted image user posted image Še dobro, da naš ni tak. Ker ko sva božala rože sem ugotovila, da nisem praha z rož pobrisala najmanj  1 leto. Verjetno v user posted image , bolj na začetku...user posted image

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  163 164 [165] 166 167   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?