|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Doma narejena dekoracija
3.12.2008 13:22:19   
NATAŠI
blaža super si naredila... ali boš te zvezdice iz slanega testa še kaj pobarvala ali boš pustila

jaz sem pa naredila zvezdice, srčke in zvončke iz kapljic voska ...

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Doma narejena dekoracija
3.12.2008 13:23:43   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: sabri

Najprej, da vas pohvalim, kapo dol, ste profesionalke. Ker nimam pojma in žilce za delat take umetnije, sem malo pogledala k vam, da dobim kako lahko idejo. Sem nekaj scoprala danes, sem šla pa v Kik po mal materiala, ko je ena napisala, da se tam dobi. Me pa še zanima, če kaj otroške sobe okrasite in kako? Pa kje se kupi za na šipo nalimat material? Sem smešno vprašala ane, nekaj bi dala na okna pa sem totalen laik in bi kaj enostavnega. Aja, tiste gugalniceuser posted image user posted image user posted image . LP


za lepljenje na šipo imajo že končne izdelke v intersparu v city park v lj (tam sem opazila) sem pa lansko leto jaz kupila nekaj podobnega za nalimat v merkurju

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Doma narejena dekoracija
3.12.2008 13:43:00   
SaTiSa
IZVIRNO SPOROČILO: NATAŠI

IZVIRNO SPOROČILO: sabri

Najprej, da vas pohvalim, kapo dol, ste profesionalke. Ker nimam pojma in žilce za delat take umetnije, sem malo pogledala k vam, da dobim kako lahko idejo. Sem nekaj scoprala danes, sem šla pa v Kik po mal materiala, ko je ena napisala, da se tam dobi. Me pa še zanima, če kaj otroške sobe okrasite in kako? Pa kje se kupi za na šipo nalimat material? Sem smešno vprašala ane, nekaj bi dala na okna pa sem totalen laik in bi kaj enostavnega. Aja, tiste gugalniceuser posted image user posted image user posted image . LP


za lepljenje na šipo imajo že končne izdelke v intersparu v city park v lj (tam sem opazila) sem pa lansko leto jaz kupila nekaj podobnega za nalimat v merkurju




Pa te barve za na steklo risat maš povsod. Najboljše da kar en set barv vzameš ker so takrat še po navadi kake šablone not.
Jaz bom v otroški na šipo dedka mraza pa snežaka nalimala.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Doma narejena dekoracija
3.12.2008 14:56:34   
Ribica **
V Kiku imajo nalepke za na okno po 1€ user posted image  Mater, jim dobro reklamo delam user posted image

Moje okno je pa tako:

user posted image  

user posted image

user posted image

Sam te Ikea zvezdice se mia kr naprej odlepujejo iz okna. Cepki iz Kika pa zacuda drzijo tisto "zaveso" gor. Je tudi iz Kika blago za 1€ user posted image

Tole so pa okraski za na jelko (po ideji iz Unikata, samo da sem jaz kamencke potem nalepila, ker nisem ziher, da so za v pecico):

user posted image

Pa ful je potemnela tale bela fimo masa. user posted image

(odgovor članu SaTiSa)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Doma narejena dekoracija
3.12.2008 15:53:49   
SaTiSa
E ribica, zakaj pa se ne vidijo te tvoje kreacije?

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Doma narejena dekoracija
3.12.2008 18:55:44   
Ribica **
A tukaj se tudi ne vidi? user posted image  Zgleda, da se ne da kopirat iz zasebnega albuma. Nic, grem prestavit v javnega in popravim.

(odgovor članu SaTiSa)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Doma narejena dekoracija
3.12.2008 19:00:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

A tukaj se tudi ne vidi? user posted image  Zgleda, da se ne da kopirat iz zasebnega albuma. Nic, grem prestavit v javnega in popravim.


Ribica, jaz vse vidim. Lepo imaš okrašeno. user posted image

(odgovor članu Ribica **)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Doma narejena dekoracija
3.12.2008 19:01:39   
Ribica **
Ja, jaz tudi - ce se odjavim iz albuma in iz RR, vidim v Mozilli in v IE. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Doma narejena dekoracija
3.12.2008 19:27:51   
ery
BLAŽA, koliko angelčkov ti je pa ratalo iz testa? S čim si pa mašnico naredila na angelčku? 

_____________________________




(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Doma narejena dekoracija
3.12.2008 19:31:23   
ery
BLAŽA, daj še enkrat opiši postopek za zvezdico iz papirja:
sem blond, ne razumem. user posted image


_____________________________




(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Doma narejena dekoracija
5.12.2008 11:16:13   
sepetalka
hallo ustvarjalke,

a katera danes peče hudičke user posted image ? Jaz sem ravnokar zamesila.Imam dve nečakinji, ki jih bom podarila oz dala na stopnice, kot da je miklavž prinesel! Me zanima reakcija njuna user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil sepetalka -- 5.12.2008 11:17:13 >


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Doma narejena dekoracija
8.12.2008 9:25:12   
Sonrisa
Tukaj je link od zvezdic, o katerih je Blaža govorila. Pa prijetno ustvarjanje. user posted image

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Doma narejena dekoracija
8.12.2008 12:31:51   
sepetalka
Sonrisa najlepša hvala za link!user posted image Že delam user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Doma narejena dekoracija
9.12.2008 17:34:28   
SaTiSa
Ne vem kaj je z mano....še zdaj ne razumem teh zvezdicuser posted image

Sem pa naredila snežinke iz posušenega praprota, pa je res lepo izpadlo, aja....bilo pa je v unikatu.
Praprot z likalnikom zravnaš. iz posameznih vejic narediš zvezdice, jih seveda zalepiš, na koncu pa pobarvaš z srebrnim (ali pa kakšnim drugim) sprejem. Na sredino še lahko nalepiš perlico.

No take snežinke bom obesila na (s snegom pošpricane) veje in vse skupaj dala v vazo.

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Doma narejena dekoracija
10.12.2008 7:43:53   
NATAŠI
jaz bi pa kakšno idejo, kaj naj dam pred vhodna vrata?

(odgovor članu SaTiSa)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Doma narejena dekoracija
10.12.2008 13:05:31   
sepetalka
jaz sem naredila tole   http://riba73.moj-album.com/album/14308773/?os=14308851!   Mogoče ti kaj pomaga Nataši!

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Doma narejena dekoracija
11.12.2008 7:21:26   
NATAŠI
šepetalka hvala, to mi ne pride v poštev... ker notranjo dekoracijo imam že v mislih (iz unikata) ... za zunaj pa razmišljam... eno leto sme imela v takem visokem koritu za rože palice zgoraj skupaj spete in potem balončke dol navezane, lansko leto sem pa v to korito (kjer sem imela posajene mačehe) tri bambusove palice napikala in na vrh palice nalimala balonček - super je bilo. ... no to leto pa še ne vem

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Doma narejena dekoracija
11.12.2008 12:32:57   
Sonrisa
IZVIRNO SPOROČILO: SaTiSa

Ne vem kaj je z mano....še zdaj ne razumem teh zvezdicuser posted image



SaTiSa, to je postopek za en krak, ali kako naj temu rečem. 6 jih moraš narediti in jih potem skupaj zlepiti, da ti pride takšna zvezdica. Bo zdaj šlo? user posted image

(odgovor članu SaTiSa)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Doma narejena dekoracija
11.12.2008 14:54:24   
ery
Meni tudi ne gre ta zvezdica.. Kako s etiste viha, da pol tako pride-krak????

_____________________________




(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Doma narejena dekoracija
11.12.2008 17:11:04   
sepetalka
jaz sem najprej nardila par zavihkov iz A4 formata!
A4 format prepognete tako da nastane kvadrat, ko ga razprostrete, ostanek odrežite stran!Nato prepognite v trikotnik in še enkrat samo tiko, da vidite sredino. Nato zarežite s tiste strani, kjer je prepognjenoo, vendar ne do konca.
Ko imate na obeh straneh vse zarezano se začno upognjenje posameznih črtic oz rezov, enega na eno stran, pa obrnete in spet na drugo. Link ki ga je dala sonrisa lepo kaže!
Jaz upam, da vam bo uspelo ker je res čist easy. Ostanek papirja pa lahko nanovo prepognete, potem pa jrajčke (6) prilepite skupaj in nastane zvezda! Upam, da sem dost podrobno napisla! Drgače pa grem narest video, pa ga boste pogledale, ko vam napišem link!


_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Doma narejena dekoracija
11.12.2008 17:42:52   
sepetalka
video je narjen, če mi napišete maile vam ga pošljem! 

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Doma narejena dekoracija
11.12.2008 18:03:30   
Felicita
jest sm jih včeraj delala... ne iz a4 formata, ampak kar iz listkov za zapiske (veliki so nekje 9,5 x 9,5 cm) in sm se za 3 zvezdice kar nadelala... so pa krasne.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Doma narejena dekoracija
11.12.2008 18:22:10   
sepetalka
ja ja točno, jaz sem najprej nardila iz A4 in tisti veliki visijo iz stropnih lučk v kuhinji, kar je pa ostalo sem pa nardila majhne ja prav va taki velikosti kot si napisala, in je prav lepo nič kaj kičasto user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Brez ljubezni so ljudje le tujci in obrazi le galerije slik in govorjenje le prazno pozvanjanje činel.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Doma narejena dekoracija
18.12.2008 10:48:47   
Lalica1
Sem komaj včeraj zašla na ta forum in sem tako navdušena. Sem že v drugih forumih spraševala, če kaj ustvarjajo pa ni bilo odziva.
Kaj pa kvačka tudi katera?
Bi dala gor kakšne slikice od mojih izdelkov, pa ne vem kako to gre user posted image .

(odgovor članu sepetalka)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Doma narejena dekoracija
19.12.2008 12:09:24   
ery
Jaz pa še vedno ne vem kako se delajo zvezdice :( .. kako se prepogiba? A je potrebno kaj lepiti?

_____________________________




(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?