|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Baby vac
24.11.2008 12:48:22   
majate
Ga imate oz. uporabljate? Jaz sem ga danes dobila po pošti. Moj mož je odprl in sedaj mi utruja, da je to brez veze metanje denarja stran, ker to bo otroku še možgane ven izsesalo!?? Mali ima 4 leta in skozi poln nos. Imam ročno črpalko s katero bolj malo dobim ven, tole se mi jezdela dobra rešitev. Prosim za komentar.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Baby vac
24.11.2008 12:56:07   
Anonimen
Moja hčerka je tudi stara štiri leta pa ji čistim nos s tem. Priklopi na sesalec, in počasi zvišuj moč in pač sprobaj najprej na sebi. Jaz moji sesam nekje na polovični moči oz. manj. Pa drugega nosa ni treba dol držati. Gre pa res čudo ven.

(odgovor članu majate)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Baby vac
24.11.2008 12:58:55   
moci
mi ga tudi uporabljamo in je fajn.
ampak dretje zraven. uf. to pa ni fajn

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Baby vac
24.11.2008 13:04:34   
majate
Dretje je tudi pri ročnem izsesavanju, pa še učinka ni nobenega. Kako misliš, da drugega nosa ni treba dol držati?

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Baby vac
24.11.2008 13:04:51   
Petr_a
še nobenemu ni ,pa bo ravno vašemu

ja no to pa je to,ko ljudje sploh ne znajo kako stvar deluje,kako pomaga in je potem vse metanje denarja čez okno.
ja ,ga immao in ga uporabljamo,še celo jaz ga uporabljam.

(odgovor članu majate)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Baby vac
24.11.2008 13:11:41   
ninini
Mi imamo tistga elektronskega in je ful ok ,vedno pri roki in ful potegne ven.A pol moreš vedno ko hočeš očistit nos priklopit sesalec ,je pa ja mal od roke tole,a ni. Jaz imam 6 mescev starega user posted image in imam elektronskega vedno pri roki tudi ponoči če je treba tist s sesalcem pa ne vem sredi noči -mogoče pa je tudi ok 

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Baby vac
24.11.2008 13:14:16   
Petr_a
In zakaj ne?
A je težko imeti sesalec pri postelji?
In tile elektrosnki ne potegnejo tako kot baby vac ;)

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Baby vac
24.11.2008 13:18:09   
ninini
Sej pravim da je mogoče čist ok ampak jaz sem ful zadovoljna z elektronskim in tudi zraven ga lahko neseš če greš kam.Ponoči  je po moje mal lažje z elektronskim ker  je bolj tih kot sesalec pol se pač user posted image in ostali v hiši čist predramijo. Tiste ki ste z njim zadovoljne  ok  jaz sem se pač raje odločila za tega.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Baby vac
24.11.2008 13:41:23   
majate
Sem kar boljše volje. Pa ne zaradi 15 e, ampak upam da bo res pomagalo in da bo nosek končno prehoden. Sporočim kako bomo opravili.

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Baby vac
24.11.2008 13:42:05   
ZvezdicaZaspanka
Pa ga priklopi na sesalec in naj mož preveri kako močno vleče baby vac...tako močan, da bi potegnil možgane (tako je rekla tudi moja mama) pa spet ni. Je čisto ok zadeva in sploh ni metanje denarja ampak koristna zadeva, zelo.

(odgovor članu majate)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Baby vac
24.11.2008 13:43:42   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: ninini

Mi imamo tistga elektronskega in je ful ok ,vedno pri roki in ful potegne ven.A pol moreš vedno ko hočeš očistit nos priklopit sesalec ,je pa ja mal od roke tole,a ni. Jaz imam 6 mescev starega user posted image in imam elektronskega vedno pri roki tudi ponoči če je treba tist s sesalcem pa ne vem sredi noči -mogoče pa je tudi ok 


mene pa zanima kakšnega elektronskega imaš to?

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Baby vac
24.11.2008 13:46:34   
Petr_a
verjetno misli living lab ali kaj je že.
na mami je bila  že debata

http://www.mama.si/forum/index.php?topic=43873.0

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Baby vac
24.11.2008 13:51:12   
Anonimen
Daj ti svojmu možu naštimaj tale baby vac, pa naj na sebi poskusi in bo videl, da je tole super zadeva. Nič ne izmozga možganov. Saj na škatli piše, da ne vleče ven z močjo sesalca, ker samo uravnava, tako kot vsi aspiratorji po bolnicah.user posted image Kolkr sem brala vse izkušnje, so večinoma na sebi najprej poskusli, saj smo itak za vsako stvar malo skeptični na začetku.user posted image Tudi jaz sem bila, priznam in sem poskusla na sebi prvo.

(odgovor članu Petr_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Baby vac
24.11.2008 13:54:33   
ninini


mene pa zanima kakšnega elektronskega imaš to?
[/quote]



Je na baterije  iste oblike kot termometer za uhico in sem ga kupila v lekarni 36 e in sem ful zadovoljna,res potegne vse ven,ne menjam za nič na svetu.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
24.11.2008 13:54:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Baby vac
24.11.2008 13:56:53   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: bad girl

IZVIRNO SPOROČILO: ninini

Mi imamo tistga elektronskega in je ful ok ,vedno pri roki in ful potegne ven.A pol moreš vedno ko hočeš očistit nos priklopit sesalec ,je pa ja mal od roke tole,a ni. Jaz imam 6 mescev starega user posted image in imam elektronskega vedno pri roki tudi ponoči če je treba tist s sesalcem pa ne vem sredi noči -mogoče pa je tudi ok 


mene pa zanima kakšnega elektronskega imaš to?


ja vrjetno misli tega od Living lab! naj povem, da imam jaz oba, ampak se ta elektronski lahko skrije pred baby vac-om! Tut približno ne potegne kt baby vac, sploh  pri fajn zamašenih noskih! Tist pa je metanje denarja stran, za moje pojme...sploh ko oba preskusiš vidiš kakšna je razlika! Men se je tut najprej zdel fajni ta elektronski, ampak pol sem še baby vac kupla, ker so ga vse tok hvalile, pa vidim da je ta res zakon!

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Baby vac
24.11.2008 14:03:07   
ninini
Vsi pač nismo zadovoljni z istimi stvarmi ,je pač tako Jaz sem z elektronskim zadovoljna in nimamo več zamašenih noskov.Imam pa braunovega in je čisto tih nič ne brenči kot pri sesalcu,skratka jaz bi dala za njega tudi 1ooe če bi bilo treba.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Baby vac
24.11.2008 15:58:59   
BUŠICA
jaz sem imela Living Lab in ga po 1 tednu vrnila in zahtevala denar nazaj, ker je bil resnično zanič. potem pa nabavila baby vac in je super.

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Baby vac
25.11.2008 9:50:49   
ninini
Kje pa prodajajo te Living lab-e da so tako zanič ,pa so najbbrž čist poceni,če ne veljajo.   user posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Baby vac
25.11.2008 13:40:51   
BUŠICA
Kje pa prodajajo te Living lab-e


kupila v Diafitu-trgovina za med. pripomočke. stal je 46eur.

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Baby vac
26.11.2008 12:21:21   
majate
Pa smo. In se je mali drrlll na vso moč, brcal in tepel z rokami,... Potem ga je mož prijel za noge, starejša hči za roke, jaz pa za glavo in smo posesali ven ful " sekreta". Čez nekaj časa je že sam iskal BV in vklapljal sesalec. Zdaj si sam posesa, jaz pa na koncu še malo do čistega. SUPER!!!

Mož je pa tiho.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Baby vac
29.11.2008 14:54:35   
janca
Ne uporabljam. Ko ima mali zabasan nos ali ko je prehlajen, uporabljamo fiziološko raztopino večkrat na dan. Se obnese. Tako so mi pač svetovali na pediatrični, ko sva bila pri njih na "počitnicah".

(odgovor članu majate)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?