|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
14.1.2009 21:23:56   
lunca14
user posted image user posted image user posted image go lunca,go lunca,go lunca...................no šibamuser posted image

_____________________________

Dan mi lepšajo moji trije sončki.

(odgovor članu lunca14)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
14.1.2009 21:24:02   
RMRM
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

IZVIRNO SPOROČILO: RMRM

Sofija, user posted image user posted image user posted image user posted image  za mere.

Naš je bil pa 15. 12. težaki 7070 g, 16.12. pa 7200 user posted image user posted image   Sam se mi pa zdi, da se je pa zdej kar poredil, ma take bodlčke po nogicah user posted image user posted image user posted image




RMRM, to je po moje razlike za eno flašo mleka ali pa en velik kakec... user posted image



sam v enem dnevu, ne vem no, al  pa tud, ma glavno da se redijo naši škratki copatkiuser posted image

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
14.1.2009 21:24:12   
alea01
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

IZVIRNO SPOROČILO: alea01

a zdaj m idela profil...moram preveritiuser posted image


daj, važička. Nič nočeš povedat, a to ti sama slikaš ali kako. Kako imaš take slike? Pa ozadje zabrisano in to. Plis, malo razloži. Saj vem, da sem mogoče preveč blesava za to, samo mogoče bom pa kaj razumela user posted image

Jaz tudi moram iti, čeprav je zanimiva debata (lulčiji in to)... Lepo čvekajte!



slika moj možek. Hobi mu je fotografija in ima profesionalni potoaparat od nikona( mal reklame user posted image user posted image ). Jaz imam en mini tini fotoaparat s katerim so pa slike napram temu bože mili....nikakveuser posted image . Tak da imamo dan slikanja in slikamo...pol pa teden, dva nič.....user posted image

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
14.1.2009 21:25:15   
slovenka
Alea, pa kaj to samo pritisne na aparat in je ali potem še kaj na računalniku dela na fotografijah?

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
14.1.2009 21:25:37   
Kaja08
Del pol pa tvojga moža še mal naokol pošlji, da bo še nam ostalim naredil tako lepe slikce user posted image

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
14.1.2009 21:25:51   
slovenka
Hm, bi meni bilo ljubše, če bi moj tudi imel tak hobi, ne pa ribičija user posted image user posted image user posted image Jaz imam tako rada fotografije. 

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
14.1.2009 21:26:23   
alea01
IZVIRNO SPOROČILO: RMRM

alea, a jo na tisti slikici s šalom in baretko kaj držiš, al sama tako lepo sedi


samostojno sedi že skori en mesec. smo pa tako ugotovili ,da sva jo dala po smrekico kao sedet in hitro poslikat, da se ne prekucne in ona sedi, in sedi in preden moj prištima fotič, pa bliskavico.... ona še kar sedi in pogruntamo, da otrok sediuser posted image user posted image

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
14.1.2009 21:26:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

Hm, bi meni bilo ljubše, če bi moj tudi imel tak hobi, ne pa ribičija user posted image user posted image user posted image Jaz imam tako rada fotografije. 


mate pa vsaj polno skrinjo ribuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
14.1.2009 21:27:14   
slovenka
RMRM, bolj verjetno to, kot pa da bi mu v enem dnevu zrastlo 100g špeheca user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
14.1.2009 21:27:48   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

Hm, bi meni bilo ljubše, če bi moj tudi imel tak hobi, ne pa ribičija user posted image user posted image user posted image Jaz imam tako rada fotografije. 


mate pa vsaj polno skrinjo ribuser posted image user posted image user posted image


Nimamo, nimamo. Sem ravno dopoldne Tini razlagala, da to vse nazaj vrže, pa tudi jest jih ne mara...


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
14.1.2009 21:28:17   
Kaja08
RMRM, en velik kakec, velik lulanja, pa gre 100 g dol ko bi mignu user posted image

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
14.1.2009 21:28:32   
alea01
slovenka......to so zelo dolge procedure slikanja.......nastavljanje, pa svetloba, pa jao....vmes grem trikrat kakatuser posted image user posted image user posted image . Potem pa sam v računalniku popravi velikost in kaj obreže in spremeni v črno belo

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
14.1.2009 21:29:26   
Anonimen
O, vidim, da hitite proti 5 delu.user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi imamo zabavo, ker Sara še ne spi. user posted image

(odgovor članu Kaja08)
  Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
14.1.2009 21:29:41   
alea01
in ker so te procedure slikanja doooooooooolge... slikamo enkrat na teden ali pa še to neuser posted image

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
14.1.2009 21:29:47   
RMRM
IZVIRNO SPOROČILO: alea01

IZVIRNO SPOROČILO: RMRM

alea, a jo na tisti slikici s šalom in baretko kaj držiš, al sama tako lepo sedi


samostojno sedi že skori en mesec. smo pa tako ugotovili ,da sva jo dala po smrekico kao sedet in hitro poslikat, da se ne prekucne in ona sedi, in sedi in preden moj prištima fotič, pa bliskavico.... ona še kar sedi in pogruntamo, da otrok sediuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nas pa še vedno nese na nos, tako da ga samostojno še nič ne posedam. Bomo pa tud to osvojili, sam še mal časa rabimouser posted image

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
14.1.2009 21:29:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

Hm, bi meni bilo ljubše, če bi moj tudi imel tak hobi, ne pa ribičija user posted image user posted image user posted image Jaz imam tako rada fotografije. 


mate pa vsaj polno skrinjo ribuser posted image user posted image user posted image


Nimamo, nimamo. Sem ravno dopoldne Tini razlagala, da to vse nazaj vrže, pa tudi jest jih ne mara...



ma to je pa glih tko, kot če bi alea, ki rada peče sladice, ne bi dala testa pečt, ampak bi ga vrglauser posted image

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
14.1.2009 21:30:06   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: Kaja08
Ja, to je pa res... Žiga je dobival tam nekje 1,5 kg na mesec. Pa sva ga zadnjič po dobrem mesecu od pregleda stehtala, je pa dobil samo 300 g user posted image  Kr neki....no, sej ima malce zaloge, tko da ni panike user posted image


Kaja, eh, kaka panika, je pa zanimivo, da se stvar nekak zgliha, eni prej več dobivajo, pa potem manj, drugi zmeraj enako...

Je pa res, da ko sem okrog poroda brala v knjigah, da imajo povprečni enoletniki 9 kg in 75 cm, sem si mislila, da to pa že ni mogoče, da bi naša iz 51 cm v enem letu skočila na 75, sedaj pa pri 6 mesecih sestra ni vedla, ali napisat 69 ali 70 cm. Madonca gre to hitro.


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
14.1.2009 21:30:51   
alea01
naša je pred enim mesecem imela 7750g...jo pa zdaj tehtam in ima 7800guser posted image ...mi ni nič jasnouser posted image

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
14.1.2009 21:31:30   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: nya

ma to je pa glih tko, kot če bi alea, ki rada peče sladice, ne bi dala testa pečt, ampak bi ga vrglauser posted image


nya, ti moram mojega tasta zrihtat, da ti razloži v čem je poanta sedet in sedet in sedet in ulovit ribe, potem jih pa vrečt nazaj in iti brez vsega domov... Mi je razlagal, samo nekak ni logike. Ne, šport pač, rekreacija, druženje z drugimi ribiči...


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
14.1.2009 21:31:39   
Kaja08
Ojoj, pri enem letu 9 kil in 75 cm??? Naš jih ima zdej pri 7,5 mesecih 9300 g, pa včeraj sva ga merila in je imel 76 cm user posted image user posted image  Kakšen velikan bo potem šele pri enem letu

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
14.1.2009 21:32:12   
RMRM
IZVIRNO SPOROČILO: Kaja08

RMRM, en velik kakec, velik lulanja, pa gre 100 g dol ko bi mignu user posted image


sej je blo ravno obratno. Pri P na elektronsko tehtnico 7070, naslednji dan pa na Vrazovem trgu na predpotopno tehnico 7200. Mah, po moje so mal narobe stehtale, ker je blo tud tam 2x drugače. So ga tehtali na sprejemu, pa na oddelku, v glavnem pestro. Lukas je pa tko al tko šarmiral tiste mlade zdravnice, se jim je skoz nekaj smejal in jih ogovarjal. So ble pa res luštne.user posted image

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
14.1.2009 21:32:32   
alea01
IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

Hm, bi meni bilo ljubše, če bi moj tudi imel tak hobi, ne pa ribičija user posted image user posted image user posted image Jaz imam tako rada fotografije. 


mate pa vsaj polno skrinjo ribuser posted image user posted image user posted image


Nimamo, nimamo. Sem ravno dopoldne Tini razlagala, da to vse nazaj vrže, pa tudi jest jih ne mara...



ma to je pa glih tko, kot če bi alea, ki rada peče sladice, ne bi dala testa pečt, ampak bi ga vrglauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
14.1.2009 21:33:15   
alea01
jaz pečem sladice pa jih ne jemuser posted image ...kličem možeka ali pa taščo da poskusita user posted image

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
14.1.2009 21:33:46   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: alea01

slovenka......to so zelo dolge procedure slikanja.......nastavljanje, pa svetloba, pa jao....vmes grem trikrat kakatuser posted image user posted image user posted image . Potem pa sam v računalniku popravi velikost in kaj obreže in spremeni v črno belo


No, pa bo Izabela potem lahko takoj profi razred manekenk user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
14.1.2009 21:34:12   
slovenka
Uh, zdaj pa res grem k mojima dvema. Lepo spite!

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?