|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 8:00:24   
alea01
dobro jutro turbo mamičkeuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image  za 4 del. In jaz vse zamudila.....le kje sem bila, le kaj počnem po 21 uri?user posted image

Zamudila didlinouser posted image . Pa bom imela kdaj to srečo, da bi te videla?....smrk, smrk

nya- moravci so blizu MS....koliko je to v kilometrih ne vem... MS ima BTC.nakupovalni center....ga ne moreš zgrešit, ker se pelješ mimo do Moravcev. Ima tudi OBI, Vogelle,hoffer, lidl, baby center.....to je vse na kupu.....ob cesti po kateri greš do moravcev... Pol zraven tovarne mure je tudi mercator center.... v njem je Merkur in še ene par trgovinic....Proti avtocesti je pa še Tuš center... tko, da se boš lahko našopingiralauser posted image .Kako do moravcev? Ko prideš v MS se najprej držiš Hodoša pol pa takoj ko prideš iz MS, ko je tabla da je konec MS je že smerokaz za Moravske toplice in se držiš glavne ceste in si tamuser posted image

(odgovor članu Samsa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 8:01:05   
Kaja08
Dobro jutro! Čveke, čestitke za četrti del!! Končno se vam je mal odprlo in je čvek spet zalaufal. Zdej mi je pa žal, da me ni bilo zraven user posted image

Skratka, naše spanje je zaendrek....Se zbujamo dva do trikrat na noč...Pa tako smo že lepo spali. No, zdej se zbudi ob polnoči in ob štirih, pa ponavadi začne že ob šestih jamrat in vriskat user posted image  
Aja, pa zaprti smo, revež ne more kakat oziroma se napenja in mislim,da bo pokakan do vratu, pol pa sam en bobek ven stisne. Pa smo ukinli korenček in riževo kašico, ki zapirata in prešli na bučke in proseno kašo, pa je isto. Pit noče nič, razen mleka - mu turim tisti čaj cel dan, pa noče in noče user posted image

No, zdej grem pa brat za nazaj, če mi bo uspel in Žigi ne bo jamral.... Hmmm, al bi raje počakala na Samsin povzetek user posted image

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 8:02:50   
babysolza
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO, jaz pa gledam, kdo so zdej ti junijski princi in princeske - 4. del. Sem rekla, to nismo me, torej kdo so? user posted image user posted image

Jutrčka vsem skupaj!

Samsa, a bo povzetek? Pliiiiiiiiissssssssssssss user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mi štirje smo najboljši par!!!!

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 8:02:56   
alea01
in slavni uuuuuuuuuooooooooooojjjjjjjjjjeeeeeeeeeeaaaaaaaaaa tudi pri meni.....user posted image po 100letihuser posted image

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 8:05:40   
alea01
aha....kot user posted image  smo naklofale 5delov in se usatvile v 5 delu pri 148strani...točni podatkiuser posted image

Kaja08- probaj mu dat sladkano vodo......to ga bo pognalo. Sam bodi v stanju pripravljenosti.....dreka bo k drekauser posted image

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 8:11:00   
babysolza
aja, sem pozabla vprašat - Didlina, a ta zajtrk se da tudi domov dostavit? Plačam poštnino, ni blema! user posted image user posted image

Samsa - najini princeski sta pa precej podobnih mer, tako ob rojstvu kot zdajle. user posted image

_____________________________

Mi štirje smo najboljši par!!!!

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 8:11:59   
alea01
torej....ker včeraj nisem klofala bom pa danesuser posted image

Jaz ji zvečer dam riževo kašico po žlički in gosto....in to j izadostuje do 6 ure zjutraj....nazadnje papca ob 18.30 ....pa po moje še dlje kajti ob 6 uri pol popije sam 120ml...sicer pa mi smo itak taki jedci da nam ni parauser posted image user posted image

ja, porodne teže verjetno ne bomo podvojili, kajti tehtati bi morali 7580g.....4.11 pa smo 7030g in v enem mesecu se ponavadi redimo 400-500g in glede na to, da se zdaj več ne redijo tako hitro bo to zelo težko. A P pol zaženeje paniko ali kaj? Me prav zanima....

slovenka- zanimivo puzenje ima Sofija...... po hrbtu...bravo zanjo in je ful lubanauser posted image user posted image

kleopatra- nič nisem dobila tvojih slikicuser posted image

< Sporočilo je popravil alea01 -- 26.11.2008 8:12:22 >

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 8:12:35   
RMRM
Mi smo pa danes stari 5 mesecev user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

Pa še ena slikica zimske idile ob mrzlem sončnem jutru

user posted image

Čestitke za 5 mesecev tudi EVI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 8:22:00   
Kaja08
No, nimam časa brat 3. del, ga bom kasneje. Imam pa eno vprašanje, preden letim peglat - tiste, ki uporabljate Aptamil....ste že prešaltale na Aptamil 2? No, mi smo, ampak mi neki ni jasn - pri enki smo bili že na 210 ml na obrok, a zdej nej bi šli pa spet na 120 ml???? Itak, da začne tult ko sirena, ko popije 120 ml... user posted image  Kaj je zdej s tem????

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 8:24:41   
Samsa
IZVIRNO SPOROČILO: RMRM

Mi smo pa danes stari 5 mesecev user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Čestitke za 5 mesecev tudi EVI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Čestitke za obmesečnico user posted image

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 8:30:59   
HEI
Dobro jutro čveke. Me je skor kap user posted image user posted image  ....kolk ste načvekale....

Včeraj sem uspela prebrat do 182. strani pol sm se šla pa k user posted image  na kavč crkljat user posted image

Mi smo imeli včeraj P. Imamo pa 68cm in 7400g, OG 44,5. To pomeni da nam je komaj uspelo podvojit porodno težo. Ja tut mi nismo neki hudi jedci.

Grem zdej mal brat za nazaj potem pa mal v šoping z Markom user posted image . Mamo v petek v službi že novoletno zabavo pa bi si mogoče kej novega za oblečt privoščla glede na to da se ne "krčim" po načrtih user posted image user posted image

daisy hvala za slikce. maladva sta user posted image user posted image user posted image

lepo se imejte


(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 9:02:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: RMRM

Mi smo pa danes stari 5 mesecev user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

Pa še ena slikica zimske idile ob mrzlem sončnem jutru

user posted image

Čestitke za 5 mesecev tudi EVI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RMRM)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 9:03:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kaja08

No, nimam časa brat 3. del, ga bom kasneje. Imam pa eno vprašanje, preden letim peglat - tiste, ki uporabljate Aptamil....ste že prešaltale na Aptamil 2? No, mi smo, ampak mi neki ni jasn - pri enki smo bili že na 210 ml na obrok, a zdej nej bi šli pa spet na 120 ml???? Itak, da začne tult ko sirena, ko popije 120 ml... user posted image  Kaj je zdej s tem????


jaz mislim, da mu ti delaj kar tako količino kot si jo na 1

(odgovor članu Kaja08)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 9:03:41   
Anonimen
mi smo danes spali do 9user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


anamor kako je bilo pri vas?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 9:04:48   
Anonimen
se greva oblečt pa pridem kasneje nazajuser posted image

aja, didlinaa in samsa hvala za zajtrk-izgleda dobrouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 9:15:24   
RMRM
ninny- user posted image user posted image user posted image user posted image  za spanje

Kaja08 - jaz razumem pod nadaljevalno mleko to, da je to poleg goste hrane, ki naj bi jo otrok po 6. mesecu užival. Če goste hrane še ne uživa toliko, da nadomestita cel obrok, bi mu jaz dala normalno količino mleka kot prej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 9:28:53   
babysolza
ja, porodne teže verjetno ne bomo podvojili, kajti tehtati bi morali 7580g.....4.11 pa smo 7030g in v enem mesecu se ponavadi redimo 400-500g in glede na to, da se zdaj več ne redijo tako hitro bo to zelo težko. A P pol zaženeje paniko ali kaj? Me prav zanima....


No, midve sva jo pa podvojili že preden je Sabina imela 4 mesece. Sam sva imeli precej lažjo nalogo kot večina od vas. user posted image user posted image  Zdejle pa mamo po mojem okrog 7 kilc. user posted image

Aptamil - sori Kaja, pojma nimam.

Sem sklenila, da moram vsaj 5-krat na dan sem gor uletet, če nočem spet zadi ostat. user posted image user posted image

_____________________________

Mi štirje smo najboljši par!!!!

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 9:30:50   
babysolza
Mamo v petek v službi že novoletno zabavo pa bi si mogoče kej novega za oblečt privoščla glede na to da se ne "krčim" po načrtih


Uf, dobro da si me spomnila. Mi jo imamo naslednji teden in moram it hitro v omaro preverit, če kaj spravim nase. Moje fine hlače in petke so že kako leto na 'stand by'. user posted image user posted image  Sam sem se tolk navadla na 'komot' oblačila, da ne vem, kako bom spet prešaltala nazaj. user posted image user posted image

Lukas, vse najboljše za 5 mesecev! user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Mi štirje smo najboljši par!!!!

(odgovor članu babysolza)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 9:42:29   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: alea01

ja, porodne teže verjetno ne bomo podvojili, kajti tehtati bi morali 7580g.....4.11 pa smo 7030g in v enem mesecu se ponavadi redimo 400-500g in glede na to, da se zdaj več ne redijo tako hitro bo to zelo težko. A P pol zaženeje paniko ali kaj? Me prav zanima....

slovenka- zanimivo puzenje ima Sofija...... po hrbtu...bravo zanjo in je ful lubanauser posted image user posted image



Eh, Alea, če ne bo podvojila, pa bo ziher zelo blizu. Za kakih 100 g pa se ziher ne bo sekirala P. Sploh pa, koliko je imela pa težo ob odpustu? Naša je v prvih treh dneh izgubila 250 g. Ta teža po moje šteje.

Ja, je zanimivo to Sofijino gibanje, je bilo tako, da je najprej šla samo ravno za glavo in če si jo dal na začetek francoske postelje, si vedel, da bo en čas trajalo, da pride gor (recimo čas za WC) in da ne bo šla v nasprotno smer, potem je to tehniko pospešila, tako da je postala ful hitra, sedaj pa vidim, da se ne drži več smeri samo ravno gor, ampak kroži okrog... tako da sedaj ne more več biti sama na postelji, samo na tleh, na preprogi...


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu alea01)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 9:44:29   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: Kaja08

No, nimam časa brat 3. del, ga bom kasneje. Imam pa eno vprašanje, preden letim peglat - tiste, ki uporabljate Aptamil....ste že prešaltale na Aptamil 2? No, mi smo, ampak mi neki ni jasn - pri enki smo bili že na 210 ml na obrok, a zdej nej bi šli pa spet na 120 ml???? Itak, da začne tult ko sirena, ko popije 120 ml... user posted image  Kaj je zdej s tem????


Kaja, jaz sem šla na Milumil 2, pa smo sedaj spet kupili nazaj enkico -  zato ker je non stop po dvojkici ful kakala. Res preveč... Ampak pri količini smo pa enaki kot z dvojkico, ker sedaj pač že več je kot pred časom. Pa zvečer ji narediva kakih 230 ml mleka in dve merici riževe kašice, pa je. Se pa zbudi enkrat na noč.


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 9:45:39   
Anonimen
jutro..čestitke za opravljeno misijouser posted image user posted image .jst sem ostala itak tam nekje na 3 delu tam nekje zadaj....grem brat kr nimam pojma o čem debatauser posted image

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 10:28:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: alea01

dobro jutro turbo mamičkeuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image  za 4 del. In jaz vse zamudila.....le kje sem bila, le kaj počnem po 21 uri?user posted image




user posted image user posted image

(odgovor članu alea01)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 10:32:21   
D.anna 76
Hoj, vidim da vam je res uspelo na 4. del prešaltal včeraj. To pa je bilo maratonsko ''kr neki'' čvekanje. Al ste clo kako hudo temo obdelale. Je tolk strani da se mi ne da brat za nazaj.

Sem pa tam okrog 180 strani zasledila da bi rada anaj22 izkoristila možnost da bi delala 4 ure ko se vrne v službo.
Tudi sama razmišljam da bi delala skrajšani delovnik sam ne glih sam 4 ure pač pa 6 ur tako od 8.00 do 14.00 ure. A kej veste kolk prej je treba to zaprosit oz. kak je sploh postopek če želiš to možnost izkoristiti?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 10:35:53   
Anonimen
Hoj, vidim da vam je res uspelo na 4. del prešaltal včeraj. To pa je bilo maratonsko ''kr neki'' čvekanje. Al ste clo kako hudo temo obdelale. Je tolk strani da se mi ne da brat za nazaj.


ja še mal smo o politiki govorileuser posted image user posted image

(odgovor članu D.anna 76)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Junijski princi in princeske 2008 - 4.del
26.11.2008 10:38:07   
Anonimen
em pa tam okrog 180 strani zasledila da bi rada anaj22 izkoristila možnost da bi delala 4 ure ko se vrne v službo.
Tudi sama razmišljam da bi delala skrajšani delovnik sam ne glih sam 4 ure pač pa 6 ur tako od 8.00 do 14.00 ure. A kej veste kolk prej je treba to zaprosit oz. kak je sploh postopek če želiš to možnost izkoristiti?


delodajalcu daš prošnjo- poglej če še obstaja na netu obrazec- na cds šiška poglej- delodajalec napiše aneks k pogodbi,ker mora točno pisati od kdaj do kdaj boš koristila skrajšan delovni čas, koliko delovnih dni v tednu boš delala in koliko ur na dan potem pa vse na csd-ju uredijo.

(odgovor članu D.anna 76)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?