|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
30.10.2009 22:13:24   
klavdiy4
ojla...


Pa je res,večina naših novemberčic je že nazaj v službi....user posted image ...in je pravo zatišje...

Danes sem se prijavila na izpitno vožnjo, ki jo bom mela naslednji petek...user posted image Upam, da boste držale pesti....(upam, da vsaj berete, če že pisati nimate časa, da jih bo čim več držalo pestiuser posted image )...

V glavnem pa ni nič drugače...čez teden dni moram poklicati v vrtec, če bodo sestavile oddelek, ki bo deloval samo popoldan, ker mora naša mala popoldan v vrtec od 15.00 do 20.00...Ker v kombiniranem oddelku je gneča, in mogoče ne pridemo zraven...user posted image ...Upamo, da bomo uredili....

Drugače pa zaenkrat smo zdrav...Jutri gremo na pokopališča, ker v nedeljo moj user posted image  dela...

Buče še sedaj nismo izrezali za halloweene, jo bomo baje jutri zjutraj...user posted image user posted image


(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 4076
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
31.10.2009 21:04:29   
pomar*ANČA*
hej.... odkar delam enostavno nimam več časa za vas. tudi nisem kej preveč brala za nazaj.

gal že lepo hodi in vsak dan dobi novo buško. izkupiček današnjega dne sta dve modrici na obrazu. je full priden v varstvu, lepo spi in skoraj vsak dan prinese domov kakšno novo neumnost. le jesti noče več, v varsvu sploh ne, doma pa čisto malo. danes je v celem dnevu pjedel eno žličko keksolinota (ki ga ima drugače res rad in ga poje več kot jaz) in eno žličko sadne skutke. tako da sem glede tega čisto nesrečna.

verjetno v večini že vse delate... imate kaj krize? jaz delam že cel mesec in mi je še vedno hudo ko se peljem v služno.

konina
, bi te dodala na fb, pa nevem katera si... vas je več pod priimkom.

onu
r: galu dajem navadni jogur, sadne skutke, navadne skutke, kislo mleko... naš fantič je pri 10m jedel vse, saj je takrat šel v varstvo in sem želela, da je navajen na vso hrano. ampak je skutke in jogurte začel jesti zelo kmalu.

andromeda
, dobrodošla nazaj, sm brala da imaš težave z vklopom v svet.

šmenta, šele zdajle sem videla, da je halloween!! jaz pa nisem buče rezala!!! spet sem pozabila na to noč čarovnic....





(odgovor članu šema)
Neposredna povezava do sporočila: 4077
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
1.11.2009 11:13:28   
klavdiy4
Ojla...

pomar*ANČA* mi tudi nismo buče rezali...user posted image enostavno, ni bilo časa....user posted image



Naš ati je mislil, da bo moral danes v službo, pa je lahko doma ostal...tako, da sedaj pridno kuha kosilo, ker prideta njegova sestra s hčerko in fantom na obisk...Okoli 14.00 pa se bomo odpravili na pokopališče, čeprav cvetje smo že včeraj peljali, ker do 12 nismo vedele, da bo danes ostal doma....


(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4078
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
1.11.2009 17:00:31   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: pomar*ANČA*

...
verjetno v večini že vse delate... imate kaj krize? jaz delam že cel mesec in mi je še vedno hudo ko se peljem v služno.
...
šmenta, šele zdajle sem videla, da je halloween!! jaz pa nisem buče rezala!!! spet sem pozabila na to noč čarovnic....



če te kaj potolaži... predstavljaj si da nimaš službe, v katero bi se po koncu porodniške vrnila in da se moraš ubadat z zavodom in prošnjami in morebitnimi razgovori... user posted image user posted image Js vse to zamenjam za krizo ob jutranjem odhodu na šiht, sej bo minila, boš vidla. user posted image user posted image

user posted image user posted image

Tud mi nismo rezal buč... men je itak ta "praznik" malo mim, vsaj pri nas. Bomo pa verjetno spet drugo leto, ko bo tamala lahko pomagala in se ji bo dopadlo.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4079
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
1.11.2009 18:04:05   
klavdiy4
Mi smo pa mal prej prišli domov in je bila Leila tako utrujena, da je kar brez flaše zaspala....napredek..saj je danes komaj enkrat pila mleko....user posted image
Drugače prej brez mleka ni mogla....Danes je pa itak za kosilo toliko pojedla, da potem še keksov ni več kotela jesti, ki jih drugače obožuje..user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4080
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
2.11.2009 12:39:03   
klavdiy4
Ojla...

Ena user posted image  za vse....čeprav je ura že pol 12.40 ...user posted image ....

No, danes pa LEILA praznuje 11.mesecev...natanko mesec dni še  in tudi mi bomo upihnili 1.svečko....user posted image user posted image

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 4081
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
2.11.2009 18:48:10   
Andromeda
Leila, čestitke za 11 mesecev, še malo, pa boš tudi ti dobila svojo tortico! user posted image

Vidim, da se tukaj še vedno standardno čveka, kar pomeni, da se skoraj nič ne čveka user posted image

Danes je pri nas že cel dan hladno in večinoma deževno tako, da nismo šli nič ven, kar se pozna na Darievem razpoloženju - je tečkast ko drekecpekec user posted image Eh, se že pritožuje in steguje roke proti tipkovnci, tako, da bom morala končati s pisanjem...

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 4082
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
2.11.2009 20:18:48   
klavdiy4
Andromeda...hvala....user posted image

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 4083
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
2.11.2009 21:04:04   
onur
Leila čestitke. user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugač pa mi hodimo v vrtec. Vozi nas tatko, ker mama zaradi službe ne more oz. bi blo prezgodaj že pred sedmo uro. Ma po drugi strani, boljše da vozi tatko, ker ma mala zjutraj krizo in joka. Sedaj smo šli domov po kosilu, v sredo bomo poskusili pa s spanjem. Jaz pridno delam. No zdaj bom v novembru ponucala še malo dopusta, pa še mi ga ostane. Včeraj sva bila z mojim na Perpetuum jazzile v Cankarjevem domu, bilo je fenomenalno. V nedeljo praznujemo maminih 60 let, nato pride 18. na vrsto moja sestra, 21. pa praznuje Petja.

Eno ?. Zadnje dni sem pri mali opazila, da včasih je na trenutek odsotna, kot bi se zastrmela kam. Ima kaka kakšne izkušnje s tem?

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 4084
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
2.11.2009 21:24:28   
mojsoncek
Cer! Ja, nase cvekanje je res bolj slabo, se pozna tudi to, da nas je kar dosti na FB. Jaz se sploh ne spravim k pisanju... ko zelim komentirati, pride kaj vmes... ko imam pa cas, je pa ze vse mimo :)

Andromeda, daj malo napisi, kako se kaj pocutite v novem kraju in v novem domu!

Sicer pa sem te dni bolj malo za racunalnikom, ker zelim do konca izkoristiti se zadnje trenutke z Nejcem. V cetrtek ze startava z vrtcem. Bom ful pogresala tole najino cartanje, ker se ful rad stiska (za razliko od tavelikega). Ampak ni kaj, prisel je njegov/moj/najin cas in zivljenje se bo zavrtelo v popolnoma drugacnem ritmu. Tavelik pa ze komaj caka, da pride tudi Nejc v vrtec. Moja fanta bosta sedaj cele dneve skupaj.

Drugace sem se pa v sluzbi super zmenila... odobreno imam namrec delo od doma, kadar sem pa v pisarni, pa oddelam samo 6 ur, dve pa nadoknadim doma (zvecer ali pa kaksen drug dan). Sicer pa, vazno je, da je delo narejeno in HB imam sefa, ki to razume.

ja nic, grem se kaj po hisi naredit... bodite lepo!

p.s. obljubim, da bom vec cvekala, ko bom nazaj v sluzbi user posted image

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 4085
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
3.11.2009 11:50:14   
Andromeda
Hello!

Še vedno dež user posted image No, zjutraj je v Kranju celo malo snežilo, ma absolutno prezgodaj, na našem avtu imamo še vedno letne gume in možek dela z njimi vsak dan 70 km, tako, da ga bo treba kmalu preobut (avto namreč).

mojsonček
- super, da imaš takega šefa. Glede novega stanovanja in kraja bivanja sem pa že nekaj na prejšnji strani napisala, če si mogoče spregledala. Ali pa sem bila preveč skopa z opisom? user posted image V glavnem, smo zadovoljni, počasi se privajamo na novo okolje, Dario je vse zelo dobro prenesel oz. se mu je tukaj glede gibalnega razvoja kar "odprlo".

Nič, si grem kavico skuhat, pa še nekaj postorit, danes dobimo še eno garderobno omaro, tako, da bom lahko končno uredila cote...

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 4086
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
3.11.2009 12:09:00   
poli*
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: pomar*ANČA*

...
verjetno v večini že vse delate... imate kaj krize? jaz delam že cel mesec in mi je še vedno hudo ko se peljem v služno.
...
šmenta, šele zdajle sem videla, da je halloween!! jaz pa nisem buče rezala!!! spet sem pozabila na to noč čarovnic....



če te kaj potolaži... predstavljaj si da nimaš službe, v katero bi se po koncu porodniške vrnila in da se moraš ubadat z zavodom in prošnjami in morebitnimi razgovori... user posted image user posted image Js vse to zamenjam za krizo ob jutranjem odhodu na šiht, sej bo minila, boš vidla. user posted image user posted image

user posted image user posted image


Jaz sem na istem kot ti Bet. Zavod in prošnje... bi bila vesela, če bi kmalu kjedobila

Čestitker leili za 11 mesecev

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4087
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
3.11.2009 12:56:18   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: poli*

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: pomar*ANČA*

...
verjetno v večini že vse delate... imate kaj krize? jaz delam že cel mesec in mi je še vedno hudo ko se peljem v služno.
...
šmenta, šele zdajle sem videla, da je halloween!! jaz pa nisem buče rezala!!! spet sem pozabila na to noč čarovnic....



če te kaj potolaži... predstavljaj si da nimaš službe, v katero bi se po koncu porodniške vrnila in da se moraš ubadat z zavodom in prošnjami in morebitnimi razgovori... user posted image user posted image Js vse to zamenjam za krizo ob jutranjem odhodu na šiht, sej bo minila, boš vidla. user posted image user posted image

user posted image user posted image


Jaz sem na istem kot ti Bet. Zavod in prošnje... bi bila vesela, če bi kmalu kjedobila

Čestitker leili za 11 mesecev



S 1. oktobrom sem se tud jst znašla med brezposelnimi, ker mi je potekel status absolventa, podaljšat pa mi ga ne morejo več. Zaenkrat se še nisem prijavila na Zavod, ker bom do pomladi doma z miškotom.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 4088
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
3.11.2009 14:05:29   
klavdiy4
Ojla...


Vidim, da vse čvekate okoli služb, no kot veste sem jaz še v šoli...in se mi predavanja prično naslednji mesec, ko gre Leila v popoldanski vrtec, od 15.00 - 20.00 ure....

Danes je pri nas že kar lepo sneg zapadel....mi že imamo zimske gume, sem se pa v avtošoli vozila še z letnimi....samo niže nas, tako ni toliko snega po cesti....

Jaz imam pa eno vprašanje, ki se ne navezuje na naše kričače user posted image :
Zjutraj sem po radiu poslušala, da je radio Študent predlagal vsem radijskim postajam, naj ukinejo posredovanje kje stojijo radarji in policijske patrulje poslušalcem...In me zanima kaj vi mislite o tem?

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 4089
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
3.11.2009 14:49:15   
mojsoncek
Tudi pri nas je danes prav fajn zasnezilo. Me je zjutraj skoraj kap, ko sem dvignila roleto. HB je nehalo snezit!

IZVIRNO SPOROČILO: klavdiy4

Jaz imam pa eno vprašanje, ki se ne navezuje na naše kričače user posted image :
Zjutraj sem po radiu poslušala, da je radio Študent predlagal vsem radijskim postajam, naj ukinejo posredovanje kje stojijo radarji in policijske patrulje poslušalcem...In me zanima kaj vi mislite o tem?

Za radarje in policijske kontrole me ne gane ali so obvestila ali ne, ker smo vzorni vozniki. In ne vem, kako ne bi bili, ce pa imamo otroke v avtu.
Obvestila kje so zastoji, kolone in podobno naj pa kar ostanejo, ce ne bom vsak dan zamujala v sluzbo. Na razdalji 50 km (kolikor imam od doma do sluzbe), se vedno kje naredi kaksna kolona in je fajn vedeti, da se ji lahko se pravocasno izognes.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 4090
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
3.11.2009 15:59:37   
onur
živjo. bo kakšna dala cepit bebico proti novi girpi?

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 4091
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
3.11.2009 16:00:24   
onur
drugač pa pri nas nič kaj novega. želela sem si snega, ma ga itak ni bilo, ker smo na krasu.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4092
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
3.11.2009 16:20:18   
_katja_
čao!

Joj jest nimam nič časa na net. user posted image Morm bit malo bolj pridna v prihodnje....

Nisem brala za nazaj, bom ko bo čas.....

Pri nas bomo imeli pa še enga dojenčka user posted image user posted image user posted image Tako, da bomo konec maja spet zibaliuser posted image Malo nas je presenetilo, ampak bo pa potem mir. Tako, da sem zdaj dopoldne v službi (ker sem v vrtcu ni računalnika), popoldne maksimalno z NAcetom, zvečer pa samo padem v posteljo. Čakam na naval energije, ki pride enkrat po tretjem mesecu user posted image

V varstvu je Nace ok. Malo pojokca zjutraj, ko ga dam iz rok, ampak je potem takoj dobro. Napreduje lepo, edino ponoči ga sračka s spanjem. Ampak bomo že nekak. Se malo menjavava z možem pa kar gre.

Zdaj pa sibam....

lp
K

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4093
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
3.11.2009 18:15:25   
mojsoncek
IZVIRNO SPOROČILO: _katja_

Pri nas bomo imeli pa še enga dojenčka user posted image user posted image user posted image Tako, da bomo konec maja spet zibaliuser posted image Malo nas je presenetilo, ampak bo pa potem mir.

CESTITKE!!!


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu _katja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4094
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
3.11.2009 19:04:48   
pomar*ANČA*
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: pomar*ANČA*

...
verjetno v večini že vse delate... imate kaj krize? jaz delam že cel mesec in mi je še vedno hudo ko se peljem v služno.
...
šmenta, šele zdajle sem videla, da je halloween!! jaz pa nisem buče rezala!!! spet sem pozabila na to noč čarovnic....



če te kaj potolaži... predstavljaj si da nimaš službe, v katero bi se po koncu porodniške vrnila in da se moraš ubadat z zavodom in prošnjami in morebitnimi razgovori... user posted image user posted image Js vse to zamenjam za krizo ob jutranjem odhodu na šiht, sej bo minila, boš vidla. user posted image user posted image

user posted image user posted image

Tud mi nismo rezal buč... men je itak ta "praznik" malo mim, vsaj pri nas. Bomo pa verjetno spet drugo leto, ko bo tamala lahko pomagala in se ji bo dopadlo.



sem bila v tem...ker sem si mogla poiskat novo službo in ko sem jo dobila sem jo mogla zagrabit, kljub temu da je bil gal star komaj 10m.  tako da vem in razumem kaj hočeš povedati, ampak še vedno pa takoooooooooooooo pogrešam najine dopoldneve user posted image

leila, čestitke, kok je že velka punca user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: onur

živjo. bo kakšna dala cepit bebico proti novi girpi?


ne, kar sem slišala in prebrala je bilo dovolj da sem proti.


_katja_ ČESTiTAM!!!!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 4095
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
3.11.2009 21:48:54   
klavdiy4
mojsoncek.. ja, tisti, ki ste vozniki z otrocmi, ste nekateri vzorni vozniki...za vse pa na žalost ne morem trditi....in se čisto strinjam, da obvestila o zastojih ostanejo...vendar sem prej pomislila, če le ne bi tako zvesto obveščali o policijskih patrulijah in radarjih, bi mogoče, kdaj tisti prejeli kazen, kateri vedno hitro vozijo in bi se mogoče spametovali in ne bi bilo toliko prometnih nesreč z smrtnimi izidi...TO JE MOJE MNENJE...
Pa itak sedaj že otroci z 16,5 leti lahko opravljajo vozniški izpit, kar pa se mi zdi obsolutno prekmalu...res da morajo imeti spremstvo, vendar ne verjamem, da čisto vsi upoštevajo pravila....

onur....mi ne bomo cepili, je preveč argumentov , da smo proti...
Pa pridi na savinjsko po sneg.....ti ga zavijemo za domov....user posted image

_katja_...čestitke za dojenčka!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

pomar*ANČA* hvala za čestitke....še kej hodiš na v naše kraje?



(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4096
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
3.11.2009 23:01:32   
vrtnica21
Hej mamice,

oprostite, da takole vdiram v vašo debato. Na FB smo se začele zbirati mamice malčkov 2008. Če vas zanima, se nam pridružite. Več nas bo, bolj veselo bo. Pa da spoznamo te naše navihančke.

KLIK

LP,
Vrtnica

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 4097
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
4.11.2009 9:41:38   
carly
Ojla mi pa danes pihamo prvo svečko.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sicer pa nisem nič brala za nazaj, ni časa, imam tamalo doma pa službo tudi, tako da kombiniram službene obveznosti z varstvom.
Sicer pa Taja že naredi samostojno kar nekaj korakov, še malo pa bo čisto shodila.Spimo pa še vedno ne, tako da,...
Evo že tečnar morm it.

(odgovor članu vrtnica21)
Neposredna povezava do sporočila: 4098
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
4.11.2009 11:35:42   
klavdiy4
carly .....TAJA VSEEEEEEEE NAJ NAJJJJJJJJJJJJŽ¸!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

Tudi Leila že samostojno naredi nekaj korakov...tako, da tudi nam ne manjka veliko,....

moram iti...alarm...:)

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 4099
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
4.11.2009 11:53:56   
konina
Najprej VSE NAJBOLJŠE za tiste, ki ste praznovali. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
katja: Pa seveda novi nosečki, želim ti lepo nosečnost, mirno in polno energije,pa seveda še en čudovit zakladek konec maja. user posted image

Mi imamo sedaj nekaj težav s spanjem oz. zaspati je težko čez dan, ker se veselo kličeta iz posteljice in se smejita, zabavata na vso moč. Do sedaj je bilo idealno, položila sem ju, dala flašo mleka in sta zaspala. SEdaj pa noro!!Zvečer pa zaenkrat kar gre.

Hodimo že kar nekaj časa, Erazem že dva meseca, Gašper pa en mesec. Se mi zdi, da cel dan samo zapiram predale, pa pobiram kar ven zmečeta, pa besednjak je predvsem: Ne, tega ne smeš. Ne, ne ne ne ...... Hja, sedaj se mi zdi, da je kar naporno z dvema. Pa vseeno sta prava sončka, vesela, zdrava in nasmejana fantiča, tako da je potem vse lažje naredit zanju. user posted image

No, takole na hitro. Že vpijeta iz posteljic, grem red naredit.

Lp, Nina


_____________________________

23. 1. 2002 sva postala najsrečnejša človeka na svetu. Dobila sva Nevo.
10.11. 2008 sta za nas posijala dva sončka. Erazem in Gašper sta se nam pridružila.

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 4100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?