|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
30.11.2008 17:22:07   
orka
helow
No jaz pa sem se odločila da bom Emo po hitrem postopku navadila na dojenje in danes je po stekl. dobila samo en obrokuser posted image in nič kaj dosti  ne prwetirava da bi bila po dojenju lačna torej poje dovolj...ker ta vaga mi ni čist zanesljiva, mi po eni dojki pokaže 40ml, jo dam na drugo pa še enkrat na vago mi pa pokaže 10 manj??? A če je zadovoljna je očitno vredu...in upam da bo čimprej pogruntala da je hitreje in enostavnejše...
Onur- jaz si do sedaj brizgala 5x na dan in zjutraj je bilo največ 160ml, potem pa vsako brizganje po 80ml iz obeh skupi... kar je dovolj saj Ema poje 60ml x 7 = 420...ko bo pa to premalo imamo pa še zalogo v skrinji....
Ena je spraševala kako shranit ml. za kasneje oz da bo lubi hranu- v hladilniku ga imate lahko 48ur v zmrzovalniku pa 6mesecev....

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
30.11.2008 17:25:21   
orka
aja- na sprehode mi hodimo kadar je le mogoče najraje okoli dopoldneva ko je temp najbolj ugodna, zunaj smo skoraj od obroka do obroka-čas za oblačenje in podobno.... je pa oblečena v 2body-ja +debelejša jopa, žabice + hlače vse skupaj damo v kombinezon , v vozičko pa imamo še vrečo debelo.... no pa do sedaj je bilo vse ok

_____________________________

Radi se imejte in se veliko smejte

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
30.11.2008 18:55:38   
luna8
No, a glede DURS-a še nobena ni urejala, da bi prijavila novega člana, kot vzdrževanega člana?

Glede zavarovanja pa je moj nesel v službo njen rojstni list in so potem oni vse zrihtli, dobili smo nadomestni list dokler ne dobi kartice.

drgča pa naša zadnja dva dni v spanju malo zajoka in ko jo grem pogledat v posteljico - ona spi. To so najbrž kakšni krčki, a ne?

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
30.11.2008 19:12:20   
poli*
Kako je pa s Klavdy??
 
Lyra- pri nas je s spanjem tako. Ponoči včasih dojim tudi leže in potem zraven zaspim user posted image , Tanja pa tut nima nič proti.. ko se pa zbudim, jo dam v svojo posteljico. Prve dneve doma sploh ni nič spala ponoči in sem se že bala, da bomo imeli težave, ampak potem sva ji kupila termoforček in ji ga dala v posteljico, da ji je bolj toplo- pa lahko nevem kateri doktor pravi, da je treba met v sobi 18 stopinj za spanje, ma če je njej mraz, ne pomaga nič. No, uglavnem je zdaj težava rešena in pupka lepo spančka v svoji posteljici user posted image

Sva jo ravnokar skopala- tko je bla pridkana, zdej je pa od utrujenosti kar zaspala user posted image

Carly- ko je čas za spanje (in po hranjenju seveda), jo dam kar v posteljico s termoforčkom spančkat. Če je previta in sita sploh ne sitnari, ampak gleda v posteljici in potem zaspančka sama. Ker če bomo čakali, da mi bo na rokah zaspala, lahko čakamo jutro user posted image

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
30.11.2008 19:17:07   
poli*
Luna8- glede dursa. Če imaš majhne plače (kot pri nas), se nam ne splača vložit za vzdrževanega člana, ker je treba potem pr dohodnini vrnit... zato se nam bolj splača, da v dohodnini prikažeš, da tega nisi koristil in potem dajo ves ta denar takrat..... ker zgleda, da pri nakazilu tega dodatka ne odbijajo za dohodnino in potem moraš pa toliko naenkrat vrniti nazaj user posted image . No, nekaj takega je... ne znam razložiti user posted image
Tko da mi letos ne bomo tega prjavli

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
30.11.2008 19:52:29   
lyra*
Čer.user posted image

Tut mi smo se skopali zdaj. Sem ju mogla sama skopat-mi dragi ni pomagal in je blo kr težko! Na koncu je bla cela kopalnica mokra in je v banjici ostalo pol manj vodeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Je bla pa na koncu že taka lakota pri Zoji,da so se kr šipe tresle od njenega kričanja. Zara pa je potrpežljiva in ji ni težko počakat...


Drugače pa po 2urah hitro postaneta zaspani in tečki.. Si začneta okice ribat in je to že znak,da morata it spat.

Grem pod tuš pa si še nekaj za jest vzetuser posted image



_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
30.11.2008 20:31:34   
nagajiva
Ojla
 
Evo, Lovro je sit, previt, umit (komaj čakam, da se začnemo kopat.....) in sma ga prvič dala spat v posteljico....No sedaj spi že dobre pol ure in je videt zadovoljen. Upam, da bo lepo spančkal in se mi ne bo treba prepogosto vstajat ponoči. Čez dan bo pa še vedno počival lepo v košeku pri meni v dnevni.....user posted image  Ponavadi tako zaspi na joški, drugače pa tud v košeku, tako da ni problema.
Luna8-tud Lovro včasih v spanju zajoka, pa sem jaz že pokonci. Ampak jaz tud mislim, da je to kaki krček, ker včasih potem slišim prdanje user posted image .......
Sedaj se še pa jaz zleknem.....kdo ve kdaj bo alarm user posted image ......

_____________________________

Opazujem te, kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke....In šele, ko tvoja dlan leži v moji opazim, kako zelo majhen si. Tako si majhen-pomeniš mi pa ves svet!

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
30.11.2008 21:34:42   
konina
Dober večer. SE samo na hitro javim, ker mala dva spita, Neva tudi. Tako da moram izkoristit in se še jaz malo spočit, saj bo čez 2 uri že alarm za priklop.

dojim kakor je, če se ujameta potem podojim oba skupaj. Vendar pa to ni vsak obrok. Ponoči pa najraje enega za drugim, saj sem vsa omotična pa ne morem pripravit blazine in vsega. Sta pa začela sedaj pridno napredovati in dobita nekje 40g na dan. Gašper je imel danes že 2.815g.user posted image  Erazem pa 3.525g. user posted image

zaspita kjer koli, če sta dovolj utrujena. Sta pa seveda najraje na rokah. erazem je zahtevnejši popoldne in takrat rabi več crkljanja, gašper pa ponoči. Ga moram vsaj za rokico držat, pa se še vseeno težko umiri.

ven hodimo že od osmega dne starosti, če je le vreme zmerno. Oblačimo tako kot ve, pa mislim da je dovolj, saj sta topla, ko pridemo nazaj.

TAko, sedaj pa na zaslužen počitek.

Lp, Nina


_____________________________

23. 1. 2002 sva postala najsrečnejša človeka na svetu. Dobila sva Nevo.
10.11. 2008 sta za nas posijala dva sončka. Erazem in Gašper sta se nam pridružila.

(odgovor članu nagajiva)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
30.11.2008 22:11:48   
pita54545
tamau pa že cele dneve zehauser posted image user posted image  nevem kaj mu je user posted image  zdele sem ga podojila pa dala spat,je že zaspal in to v svoji posteljiciuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
30.11.2008 22:15:09   
pita54545

IZVIRNO SPOROČILO: konina


Sta pa začela sedaj pridno napredovati in dobita nekje 40g na dan. Gašper je imel danes že 2.815g.user posted image  Erazem pa 3.525g. user posted image




user posted image user posted image

(odgovor članu konina)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
30.11.2008 22:16:51   
Anonimen
pita, a si to ti?? moja sestra je bla z eno zdej v sobi v porodnišnici ljubljana, ki je rodila fantka marka in to na isti datum kot ti. tudi teža se ujema in vse. ej skozzz je govorila o tebi, da delaš kot medicinska sestra na infekcijskem oddelku, pa moža maš, zdravnika. sej si to ti ane. dej ji bom povedala, da si se javila, ker mi je rekla, da je tej punci povedala za RR forum.

Evo sem jo poklicala po telefonu in pravi naj te lepo pozdravim, marku pa pošilja enga lubčka..

mimgrede, pozabila si eno kremico za ritko v predalu v sobi, pa jo stran vrgla, upa da nisi jezna...

drži se pita in pokliči jo kej, sej maš njeno telefonsko.



(odgovor članu pita54545)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
30.11.2008 22:28:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pita54545

tamau pa že cele dneve zehauser posted image user posted image  nevem kaj mu je user posted image  zdele sem ga podojila pa dala spat,je že zaspal in to v svoji posteljiciuser posted image user posted image user posted image


A ni to fajn, če zeha?Ko pa neha, pa mu le ponudi malo klobase za jest, da bo še bolj pridno zaspal nazaj.user posted image

(odgovor članu pita54545)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
30.11.2008 22:32:30   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: pita54545

tamau pa že cele dneve zehauser posted image user posted image  nevem kaj mu je user posted image  zdele sem ga podojila pa dala spat,je že zaspal in to v svoji posteljiciuser posted image user posted image user posted image


A ni to fajn, če zeha?Ko pa neha, pa mu le ponudi malo klobase za jest, da bo še bolj pridno zaspal nazaj.user posted image



user posted image   user posted image   user posted image   user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
30.11.2008 22:35:47   
pita54545

IZVIRNO SPOROČILO: lunica24

pita, a si to ti?? moja sestra je bla z eno zdej v sobi v porodnišnici ljubljana, ki je rodila fantka marka in to na isti datum kot ti. tudi teža se ujema in vse. ej skozzz je govorila o tebi, da delaš kot medicinska sestra na infekcijskem oddelku, pa moža maš, zdravnika. sej si to ti ane. dej ji bom povedala, da si se javila, ker mi je rekla, da je tej punci povedala za RR forum.

Evo sem jo poklicala po telefonu in pravi naj te lepo pozdravim, marku pa pošilja enga lubčka..

mimgrede, pozabila si eno kremico za ritko v predalu v sobi, pa jo stran vrgla, upa da nisi jezna...

drži se pita in pokliči jo kej, sej maš njeno telefonsko.





kaj ti je, ne nisem medicinska sestra pa tud moj mož ni zdravnik.user posted image user posted image   jest delam v merkatorju v ljubljan, moj mož pa v elektru. nobene kreme nisem pozabila tam pa nimam njene telefonskeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
30.11.2008 22:41:47   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: pita54545


IZVIRNO SPOROČILO: lunica24

pita, a si to ti?? moja sestra je bla z eno zdej v sobi v porodnišnici ljubljana, ki je rodila fantka marka in to na isti datum kot ti. tudi teža se ujema in vse. ej skozzz je govorila o tebi, da delaš kot medicinska sestra na infekcijskem oddelku, pa moža maš, zdravnika. sej si to ti ane. dej ji bom povedala, da si se javila, ker mi je rekla, da je tej punci povedala za RR forum.

Evo sem jo poklicala po telefonu in pravi naj te lepo pozdravim, marku pa pošilja enga lubčka..

mimgrede, pozabila si eno kremico za ritko v predalu v sobi, pa jo stran vrgla, upa da nisi jezna...

drži se pita in pokliči jo kej, sej maš njeno telefonsko.





kaj ti je, ne nisem medicinska sestra pa tud moj mož ni zdravnik.user posted image user posted image   jest delam v merkatorju v ljubljan, moj mož pa v elektru. nobene kreme nisem pozabila tam pa nimam njene telefonskeuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Stil pisanja res bolj ustreza zgoraj napisanemuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa smo zamjavkali in odplavali naprej..........

(odgovor članu pita54545)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
30.11.2008 22:58:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lunica24

pita, a si to ti?? moja sestra je bla z eno zdej v sobi v porodnišnici ljubljana, ki je rodila fantka marka in to na isti datum kot ti. tudi teža se ujema in vse. ej skozzz je govorila o tebi, da delaš kot medicinska sestra na infekcijskem oddelku, pa moža maš, zdravnika. sej si to ti ane. dej ji bom povedala, da si se javila, ker mi je rekla, da je tej punci povedala za RR forum.

Evo sem jo poklicala po telefonu in pravi naj te lepo pozdravim, marku pa pošilja enga lubčka..

mimgrede, pozabila si eno kremico za ritko v predalu v sobi, pa jo stran vrgla, upa da nisi jezna...

drži se pita in pokliči jo kej, sej maš njeno telefonsko.






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vsaka castuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
30.11.2008 23:01:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: pita54545


IZVIRNO SPOROČILO: lunica24

pita, a si to ti?? moja sestra je bla z eno zdej v sobi v porodnišnici ljubljana, ki je rodila fantka marka in to na isti datum kot ti. tudi teža se ujema in vse. ej skozzz je govorila o tebi, da delaš kot medicinska sestra na infekcijskem oddelku, pa moža maš, zdravnika. sej si to ti ane. dej ji bom povedala, da si se javila, ker mi je rekla, da je tej punci povedala za RR forum.

Evo sem jo poklicala po telefonu in pravi naj te lepo pozdravim, marku pa pošilja enga lubčka..

mimgrede, pozabila si eno kremico za ritko v predalu v sobi, pa jo stran vrgla, upa da nisi jezna...

drži se pita in pokliči jo kej, sej maš njeno telefonsko.





kaj ti je, ne nisem medicinska sestra pa tud moj mož ni zdravnik.user posted image user posted image   jest delam v merkatorju v ljubljan, moj mož pa v elektru. nobene kreme nisem pozabila tam pa nimam njene telefonskeuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Stil pisanja res bolj ustreza zgoraj napisanemuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa smo zamjavkali in odplavali naprej..........



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
30.11.2008 23:05:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pita54545







kaj ti je, ne nisem medicinska sestra pa tud moj mož ni zdravnik.user posted image user posted image   jest delam v merkatorju v ljubljan, moj mož pa v elektru. nobene kreme nisem pozabila tam pa nimam njene telefonskeuser posted image


Biba leze,biba ni.
Tovor nese,osel ni.
.
.
.
Bibica je,Bibica je.

(odgovor članu pita54545)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
30.11.2008 23:18:49   
sesil
ja uboga pitauser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
1.12.2008 0:05:06   
Andromeda
Punce, dobro pito ste spekle! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
1.12.2008 0:09:34   
Andromeda
Zdaj pa šalo na stran...
Dario je končno zaspal, ga je 3 ure nekaj šraufalo, smo sprobavali različne zadeve in na koncu je ubožec ves izmučen zaspal v naročju. Sicer pa rad zaspi v košku in na srečo (moram potrkat) nimamo problemov s tem.
sprehodi - tudi jaz ga tako oblečem kot ste opisale ostale - 2 bodija, 2 žabice, jopica, zimski pajacek in hop v vrečo pa še dekco čez. Pa pred mrazom in vetrom mu lička zaščitim z ribjim mazilom. No, zdaj grem pa spat, pa upam, da imam vsaj do treh mir. Nočko!

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
1.12.2008 11:00:00   
nagajiva
Ojla,
 
kaj sedaj mamice......a so malčki celo noč bedeli in sedaj vsi skupaj lepo spite user posted image ....No pa evo user posted image  za pol, ko se zbudite.
Lovro je danes prvo noč prespal v svoji posteljici in mislim, da je užival. Spal je po tri ure, pol pa papica in previjanje, pa je spal že dalje.......user posted image  Sem se prav lepo naspala. Sedaj pa tud počiva že ene pol ure, ampak ga nekaj črviči in se vmes kar zajoka revček. user posted image
 

_____________________________

Opazujem te, kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke....In šele, ko tvoja dlan leži v moji opazim, kako zelo majhen si. Tako si majhen-pomeniš mi pa ves svet!

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
1.12.2008 11:06:04   
luna8
Tiste, ki že kopate - kaj pa daste v banjico? a umivate z milom al gelom? Ker mi se bomo jutri, pa ne vem kaj naj  imam pripravljeno za patronažno.


(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
1.12.2008 11:09:17   
_katja_
Punce, danes se je pri nas zgodilo nemogoče:) spali smo 6 ur v kosu user posted image user posted image user posted image od 1,00 do 7,00 :) prov super. Se je Nace oddolžil za prejpnjo noc, ko je bilo več akcije.

Sedaj pa upam, da bo kaj s temle sonckom, da gremo malo na sprehod.

nagajiva: hvala za kavo :)

(odgovor članu nagajiva)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: mali kričači NOVEMBERK 2008
1.12.2008 11:36:14   
Andromeda
Hello!

Dario je spal pa od 23.30 do petih zjutraj! in potem je kmalu nazaj zaspal in sva spala do 9.20. In zdaj spet spi. Jaz sem pa izkoristila priložnost in sem si pobarvala lase, si jih nisem več kot 2 meseca...

kopanje
- pri dojenčkih čim manj kemikalij, pri meni ga je patronažna skopala s trdim milom (imam enega od Johnsona) in tudi sama ga tako kopam. Za laske pa imam šampon oz. peno od Mustele - prodajajo v lekarni, je user posted image drag (mislm da 12 eur), ampak odličen za odstranjevanje temenc itd...

(odgovor članu _katja_)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?