|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: znaki
4.12.2008 23:53:19   
dysan
Prav lep pozdrav vsem skupaj, sem nova med vami !!
Lepo je prebrat takšne lepe stvari.
5ra83  SUUUUPEEEER ČESTITKE user posted image  za user posted image
barika  držim pesti
nepoznana  zate tud držim pesti
Vsem user posted image , in tistim ki to še bomo želim vse najboljše!

(odgovor članu metodas)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: znaki
4.12.2008 23:58:26   
dysan
metodas   upanje zadnje umre, saj še bo user posted image

jaz se tud mantram, enkrat bo, bo, bo, bo user posted image !!! user posted image

lp   noč, noč  vsem skupi

(odgovor članu dysan)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: znaki
5.12.2008 10:17:56   
bamoocham
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra83

Po vikendu se spet vračam z veselo novico. Na testu se je prikazaluser posted image . Potem sem naredila še dva testa CB in sta bila oba pozitivna. user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jeeeeeeeeeeeeeeeee, čestitam user posted image  zdj se pa čuvat!!user posted image

(odgovor članu 5ra83)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: znaki
5.12.2008 10:19:21   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: druga
kako pa je sicer s testom nosečnosti, če imaš ovulacijo in zanosiš takoj po menstruaciji? pokaže nosečnost tudi šele ob izostanku menstruacije, čeprav je od ovulacije minilo že 20 dni?


To pa nisem prepričana. Test pokaže nosečnost, ko je količina nosečniškega hormona dovolj velika. Tako da če zanosiš hitro po M, bi potemtakem morda tudi test lahko že prej pokazal nosečnost. Je pa vseeno boljše če še malo počakaš s testom, glede na to, da si imela M 19.11. - da ne boš brezveze denarja za teste stran metala. Držim pesti za +. user posted image  

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: znaki
5.12.2008 11:20:30   
Hator
V tem primeru bi test zagotovo pokazal že prej. Ker test je občutljiv na hormon ßhcg, ki z nosečnostjo narašča, vsake 2-3 dni se vrednost tega hormona podvoji. Tako da če bi imela ovulacijo že takoj po M, bi še pred izostalo M hormon najverjentneje že toliko narasel, da bi se pokazali dve črtici. Tudi meni je pokazal že pred izostalo M, bilo je res komaj vidno, O pa sem malo prej, kot na sredini ciklusa.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: znaki
5.12.2008 14:05:56   
Nepoznana
Hja, skoraj je že šest dni mimo, user posted image še od nikoder. Test bom ponovila jutri zjutraj - še enkrat Baby check, bom pa za vsak slučaj kupila še enega drugega, ki ga bom naredila v naslednjem tednu, če M še vedno ne bo. Čudno mi je, ker mi je M prej zamujala največ kakšen dan, ta mesec pa, ko sva prvič delala na bejbiju, pa toliko zamuja. Kakšnega posebnega stresa ne doživljam, razen tiste velike želje po otročku. Prepričana sem, da sem test naredila točno tako kot piše - še oba sva štela tistih pet sekund, kolikor mora biti trakec v lulanju, rezultat pa odčitala po štirih minutah (piše od 3 do 5 minut).

Eh, škoda nakladat in si glasno želet...upam na najboljše, torej na user posted image .



(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: znaki
5.12.2008 17:15:24   
druga
nepoznana...ko sva midva začela delati na user posted image , mi je tudi user posted image  zaostajala in jaz seveda naredila nevemkolko testov, pa so mi vsi - pokazali. pol sem klicala G in mi je rekla, da naj še malo počakam, če pa ne bo user posted image  še 2 tedna, pa naj pridem na pregled. vmes pa sva šla na morje in po 4 tednih user posted image  še vedno ni bilo, testi pa so tudi kazali -. na koncu se je izkazalo, da seveda nisem bila user posted image , ampak je zaradi velike želje po user posted image  in podzavestnega stresa user posted image  zaostajala 1 mesec - oz sem jo imela šele 2 mesca po zadnji.

seveda upam, da pri tebi ni tako in da boš user posted image , ampak sem samo želela povedati svojo izkušnjo.

ravno zaradi tega, ker sem bila v teh 2 letih neštetokrat razočarana, pa zdaj nočem upat in se po tiho veselit, ker je razočaranje, ko pride user posted image  toliko večje.

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: znaki
5.12.2008 20:03:06   
Nepoznana
Druga, hvala za pošten post... Hja, pri meni je tako, da sama seb skoz govorim, da itak nisem noseča in se poskušam prepričat v to, da razočaranje pol ne bo tako veliko. Po drugi strani pa spet na tiho upam, še posebej, ker z menoj upa tudi fant. Eh, živa zmešnjava. Je pa res, da se zavedam, kako dolgo se nekateri trudijo zanosit in da ni nikakršna katastrofa, če meni že v prvo ne uspe.

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: znaki
5.12.2008 21:07:40   
druga
ni kaj...saj smo zato tu, da si izmenjujemo izkušnje...

res ni katastrofa, če ti v prvo ne bo uspelo...saj naj bi v 1 ciklu bila le 25% možnost za zanositev...vseeno pa tega zdaj še ne veš in možno je čisto vse...zanimivo je, da nas lahko nosečnost tako preseneti, da ne moremo najti nobenega pojasnila zanjo...najbolj zanimivo je, da po naravni poti zanosijo ženske, ki so jim zdravniki rekli, da ne bodo mogle nikoli zanosit...

tak da, upanje umre zadnje....

me pa bomo seveda vedno upale na najboljše in na magičen user posted image .


(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: znaki
7.12.2008 15:21:57   
N.N
Nepoznana! veš tudi meni perilo že veliko zamuja,pa ko sem delala test clear blue se je pač videl plus po nekem času šele tko da po mojem to ni to!No sem pa js tudi kupla testne trakove te baby check mini,ko sta dva not pa sta mi oba dva pokazala žal le eno črtico,torej negativno.

Ne vem ali so res takšne razlike med temi testi,probaj raje CB.Meni se zdi nekam bolj zanesljiv je pa seveda spet 7eur,kar pa ni malo za test.
Želim ti veliko sreče in seveda user posted image .LP

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: znaki
7.12.2008 18:57:25   
Nepoznana
N.N, hvala za odgovor. Ja, meni zamuja že celih 8 dni, oba Baby check mini sta mi pokazala negativno - eden po četrtem dnevu, drugi včeraj zjutraj.

Ampak, tako kot sem že napisala - prijateljici je taista vrsta testa (tudi dvakrat) pokazal negativno, v resnici je pa bila noseča. Pač upam na čudež. Sem se odločila, da v primeru, če M še do petka ne bo, bom probala še CB, pa če še ta negativno pokaže, grem zdravniku. Mal sem že naveličana skoz na wc letat in s strahom preverjat, če mi ni pritekla kri...čeprav bi pol vsaj vedla na čem sem.

Sej v bistvu vem, da (še) ni panike, glede na to, da sva tokrat poskusila prvič na user posted image delat, najbolj me jezi to, da mi M že tako dolgo zamuja... Z vsakim dnem se tudi oddaljuje dan, ko bom spet imela plodne dneve...

Eh, si pač želim otročička...user posted image

(odgovor članu N.N)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: znaki
7.12.2008 20:40:04   
druga
tudi mene ti dnevi pred user posted image  spravljajo ob živce...ko s strahom grem na wc, ker se bojim, da se bo vlilo in da je spet mesec naokoli, user posted image  pa ni

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: znaki
8.12.2008 18:37:59   
hypnotic
kot bi brala zanimivo in zelo napeto knjigo...user posted image
nepoznana in druga prosim pridno obveščajte z novicamiuser posted image
držim pesti!

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: znaki
8.12.2008 18:53:38   
Nepoznana
user posted image hypnotic, brez skrbi, bom poročala user posted image

Zaenkrat še nič od user posted image . Upam, da tako ostane.

Punce, hvala da me prenašate, ko takole poročam! user posted image Si pošteno olajšam dušo, četudi samo en kratek post napišem...

(odgovor članu hypnotic)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: znaki
8.12.2008 19:10:37   
druga
meni pa je tak smešno trenutno vse skupaj...pred 1 tednom sem nekak slutila, da sem noseča...kr tak - celo pred tem, ko naj bi po izračunu imela ovulacijo...zdaj pa sem začela razmišljat o tem in "razumsko" ugotovila, da tak al tak ne morem bit noseča...in že iščem nove informacije o tem, kako uspešno zanositi...

kak smo ljudje včasih čudni ne user posted image

nepoznana - poročaj kako in kaj, mene tudi zanima kak bo rezultat...držim pesti!!!!!

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: znaki
9.12.2008 8:21:16   
hypnotic
druga jaz sem bila ista...ves cas bila v dvomih ali sem ali nisem,zdelo se mi je da sem. potem pa ko sem test kupila...ga v dveh dneh nisem naredila,ker se mi je zdelo kot da je vse samo v moji glavi in da brez veze da ga delam. in tak cist flegma ga naredim zjutrej in bil pozitivenuser posted image
tako da sedaj sem v 6t.jeeeejuser posted image  

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: znaki
9.12.2008 9:37:44   
5ra83
Tudi jaz se pridružujem hypnotic (in ti seveda čestitamuser posted image ). Vedno sem imela neke "nosečniške" znake pa sem potem dobila user posted image .Prejšnji mesec pa nisem o tem niti razmišljala, mi je bilo malo slabo, pa sem mislila, da sem dobila kako virozo v službiuser posted image , pol pa sem vseeno nardila test, tak čisto za hec, pa je pokazal user posted image .

(odgovor članu hypnotic)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: znaki
9.12.2008 10:57:06   
N.N
Hypnotic;Lepe čestitke zauser posted image ,želim ti lepo in mirno nosečnost.

(odgovor članu 5ra83)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: znaki
9.12.2008 17:56:56   
hypnotic
hvala!!

(odgovor članu N.N)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: znaki
9.12.2008 19:42:16   
druga
hypnotic in 5tra...upam da bo tudi pri meni tako...

zdaj res nimam več nobenih znakov...slabost in "železni" okus ter lakota so verjetno bili od jemanja kapsul svetlinovega olja, ker jih že 3 dni ne jem in so ti znaki izginili :-(

malo me sicer v prsih in jajčnikih vsake tolko zašpika, a je to 10 dni pred pričakovano user posted image  povsem normalno...

bomo vidli no, kaj bo iz tega nastalo user posted image

nepoznana, ti pa tudi poročaj in piši svoje misli...meni je tak fajn, odkar pišem tukaj na forumu...lahko napišem vse svoje misli, ki jih drugače sama ves dan premlevam v glavi, saj okolice ne bi ravno rada seznanjala z vsem tem...ko bom enkrat noseča, jim bom že povedala, drugače pa nisem ravno tak človek, da bi svoje osebno življenje vsem razlagala...

tako da...punce hvala ker me berete in odgovarjate na moja razmišljanja....
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hypnotic)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: znaki
9.12.2008 20:45:10   
Anonimen
druga, bova midve skupej testke delale :) user posted image
moja m bo tud prišla čez približno kakšen teden... pa znake mam tdu zlo podobne - boleče prsi in špikanje...

držim pesti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu druga)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: znaki
10.12.2008 7:21:07   
Ylenia
hej hoj!
js sem tut na frisno nosecka;)
pa rajs berem tale forum, kot nosecniski, ker se tam se nic ne znajdem user posted image
hotla sem vam povedat, da je blo pri meni tut isto ko sva zacela delat na user posted image , pa mi je M najprej zamujala en teden, naslednjic 10 dni, in v glavnem krneki. ampak sem delala test pa je bil vedno -. no ta mesec sem pa opazla spremembe se preden mi je M zamujala. nc drasticnega, pa nobenga bruhanja sicer, ampak sem cutla da je drugac. in ko mi je zamujala 3 dni sem nardila test in je bi +!
morm pa povedat da sem se prejsnje mesce ful neki merkala, pa nc kave pa nc alkohola... zdej se je pa zacel veseli december in to in sem ga mal festala in pila kavo normaln pa je blo zgleda boljs.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: znaki
10.12.2008 9:15:55   
blodinka
Živjo punce.imam vprašanje. user posted image mi zamuja 6dni imam zelo čuden občutek v trebuhu in zelo sem otrujena. včeraj v službi se mi je večkrat zavrtelo.s fantom delava na user posted image 6 mesecev in si ga zelo želiva.ali je možnost da semuser posted image ?testa še nisem delala ker se bojim da bo spet ena črtica in da se samo telo poigrava z mano.

(odgovor članu Ylenia)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: znaki
10.12.2008 9:31:43   
baci
IZVIRNO SPOROČILO: metodas

Šmrc, šmrc,...user posted image , nič ni,spet ta M! No ja, se bomo pa še malo trudiliuser posted image ! Smešno mi je to, da sva pri prvem sončku samo pomislila , da bi ga imela, zdaj se pa trudiva in evo...nič!!!user posted image user posted image   ....upam, da bo ratalo ta mesec user posted image



držim pesti,da ti uspe pa  user posted image user posted image user posted image pošiljam

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu metodas)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: znaki
10.12.2008 9:34:46   
baci
IZVIRNO SPOROČILO: blodinka

Živjo punce.imam vprašanje. user posted image mi zamuja 6dni imam zelo čuden občutek v trebuhu in zelo sem otrujena. včeraj v službi se mi je večkrat zavrtelo.s fantom delava na user posted image 6 mesecev in si ga zelo želiva.ali je možnost da semuser posted image ?testa še nisem delala ker se bojim da bo spet ena črtica in da se samo telo poigrava z mano.


mislim,da je dobro,če čez kaki dan dva narediš test,ker tako boš najboljše vedela če si noseča!!!

držim ti pesti,pa da zagledaš te magične user posted image user posted image !!!

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu blodinka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?