|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: znaki
15.7.2009 18:15:13   
mojca345
midva sva imela kuhinjsko romanco, zdaj pa me tako boli na levi strani...kot da jajčnik. me ful boliii...a ktera pozna to ?

večkrat se mi dogaja, da me bolijo jajčniki. pozicija pesek...

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu kmtg)
Neposredna povezava do sporočila: 1176
   RE: znaki
16.7.2009 6:30:10   
CJ
mojca345...mogoče pa ti je tvoj dragi kolk premakniluser posted image user posted image user posted image te malo jezim...BERI HECAM, pa brez zamere....nimam pojma kaj bi to bilo...upam, da kmalu neha bubatuser posted image ...
pazi nase...lp CJ

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 1177
   RE: znaki
16.7.2009 16:31:50   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: CJ

mojca345...mogoče pa ti je tvoj dragi kolk premakniluser posted image user posted image user posted image te malo jezim...BERI HECAM, pa brez zamere....nimam pojma kaj bi to bilo...upam, da kmalu neha bubatuser posted image ...
pazi nase...lp CJ


Kolk...user posted image user posted image user posted image user posted image

je pa res dele tamala opica prišla do mene in se vlegla in potem gladko 3 krat prdnila mi pod nos...seveda z pogledom, ki je sledil " to že nisem bila jaz ".....

neeeeeeeee, sosed je bil...

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu CJ)
Neposredna povezava do sporočila: 1178
   RE: znaki
16.7.2009 16:32:55   
mojca345
ja pravim, kaj bi brez humorja. midva se tut z mojim kdaj kej sporečeva, pa pol na hec obrneva, pa je tako lažje... zamera traja pa ponavad 10 minut...pol pa že lubčki in objem in finito...

grem jest..ful lačna

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 1179
   RE: znaki
17.7.2009 5:36:23   
CJ
...mojca345...itak brez heca bi bil poraz...je pa res najslajše se pobotat, po kakšnem majhnem nesporazumu...verjetno si se sedaj že napapcala...jaz pa že kofetkam in čakam, da pobegnem proti domu...user posted image ...duraš kam čez vikend?
lp CJ

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 1180
   RE: znaki
18.7.2009 1:12:56   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: CJ

...mojca345...itak brez heca bi bil poraz...je pa res najslajše se pobotat, po kakšnem majhnem nesporazumu...verjetno si se sedaj že napapcala...jaz pa že kofetkam in čakam, da pobegnem proti domu...user posted image ...duraš kam čez vikend?
lp CJ


na sprehod z pesekoma.:)))  moj gre pa spet domov k njgeovim k bojo štemal steno, da bo prehod iz kuhinje v dnevno....  jets bom pa spala...se naspala...koker bo vreme dal...če ne bo prevroče...pol pa kam ven pa psa lepo spustim ( na dolgi ketni seveda ), vzamem v roke kako revijo ali dnevnik, pa v miru berem ali pišem, grickam in sem na luftu v senci...une dve pa skačeta pa lajata, pa se igrata, pa lulata, pa vodo jima prištimam da imata zraven. sicer sta jo dans prevrnile, ker sta tok skakale druga po drugi, da ni blo res. sam ko pridemo dam, dasta pol vsaj ene 5 minut mira.da ni skoz enega laufanja po stanovanju. tamala pa papa ko ta velika, gre 4 krat na dan kakat.user posted image user posted image

sam zdej jo počasi že usmerjava mal v ukaze, pa da sva dosledna, drugače bova pol kasneje lahko samo kričala : neee....pa ne bo nič ubogala smrklica. zdele je paše najina princeska...jo stiskam k seb ko jo lahko, cukrček mali...

no ja, dojenček bi bil pa tut FAJN....user posted image user posted image user posted image    sam očitno še ni pravi čas...čeprav dele se srečujem z kolegicami, ki že imajo otročka tm 10 pa pol mesecev starega, joj je kr za popapat..tok so luštkani...user posted image user posted image   enkrat bova tut midve a ne C.J. ???

MA SE RAZUME !!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu CJ)
Neposredna povezava do sporočila: 1181
   RE: znaki
29.7.2009 1:57:35   
mojca345
KLIKI, VSE NAJBOLJŠE ZA ROJSTNI DAN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NAJ SE TI URESNIČIJO VSE ŽELJE, ŠE POSEBEJ PA ENAuser posted image - TISTA TA NAJBOLJ GOREČA !!!
 
LEPO PRAZNUJ DANES !!!
 
ZA ROJSTNI DAN TI POŠILJAMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....koker jih češ user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 1182
   RE: znaki
29.7.2009 9:20:11   
NATAŠA35
vsaka nosečnost prinese nove znake ali pa vsaj malo drugačne od prejšnje...mene dajejo jajčniki, zvija me, prsa pa so na otip boleča, kot pred user posted image , pa je še nekaj časa ne pričakujem

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 1183
   RE: znaki
29.7.2009 10:05:23   
Chi_Pita
Pozdravljene user posted image ... ne vem, če se me še spomnete ... samo javljam kakšne znake imam oz. sem imela tokrat, ko sem zagledala user posted image ... presrečna sem ...

Napete in na otip boleče joške, neko čudno praskanje po trebuhu - ni ravno tako kot pred M, utrujenost, zebe me, da sem v dolgih rokavih, kislina se mi dviga user posted image ... v bistvu ne vem, če so to vsi znaki user posted image , vendar jaz sem jih povezala s tem ...

KLIKI tudi jaz ti iz srca želim vsee najboljše in da kmalu zagledaš + user posted image user posted image user posted image user posted image

Seveda pa vsem želim, da se vam uresničijo želje in zagledate +
LEp pozdrav vsemuser posted image


_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1184
   RE: znaki
29.7.2009 16:59:18   
pepca35
Sem brala (dr. Pušenjak), da če je test negativen, znakov ne more (še) biti. Kaj menite glede na izkušnje? 

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 1185
   RE: znaki
29.7.2009 23:46:38   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: pepca35

Sem brala (dr. Pušenjak), da če je test negativen, znakov ne more (še) biti. Kaj menite glede na izkušnje? 


znaki so šele pol, ne pa že v 4 ali 5 tednu... jaz sem jih dobila šele v 7 tednu. prej se mi ni niti sanjalo, ker nisva delala na tem. drugače pa pri večini, ki delamo na tem, pa je test edina stvar ki potrdi. znakov lahko imaš pa ful, lahko pa nobenega pa si noseča..

seveda je pa toliko kolikor je žensk, toliko različnih izkušenj...

če je nosečnost, se izloča hormon, in praviloma naj bi bili znaki

će pa je test negativen, pa ne more nič bit.

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu pepca35)
Neposredna povezava do sporočila: 1186
   RE: znaki
30.7.2009 23:38:59   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

KLIKI, VSE NAJBOLJŠE ZA ROJSTNI DAN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NAJ SE TI URESNIČIJO VSE ŽELJE, ŠE POSEBEJ PA ENAuser posted image - TISTA TA NAJBOLJ GOREČA !!!
 
LEPO PRAZNUJ DANES !!!
 
ZA ROJSTNI DAN TI POŠILJAMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....koker jih češ user posted image user posted image user posted image
Mojca hvala za tako lepo čestitko.
Chi pa tebi tudi hvala.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 1187
   RE: znaki
1.8.2009 4:00:30   
mojca345
Zdravo punce,

Pri meni so spet tisti dnevi, ki sem jim izogibam toliko časa, potem pa se na koncu postavim pred dejstvo. Prvo skušam ne mislit, se okupirat z 100 stvarmi. Pol sem utrujena, grem spat, spet ne razmišljam " o tem", pol imam momente obupa ( filmi, mamice z dojenčki..itd ), normalno, dauser posted image user posted image , mi moj stoji ob strani in pol spet malo mine..pol pa pridejo dnevi kot so tile, ko ne morem spat, igram igrico simpse koliko lahko, da pozabim, ampak prej ali slej neham igrat, in se začne agonija...pa kdaj bom jaz ? pa kaj je z mano narobe ? a je kej z njemu narobe ?

pa kolegica je dele rodila fantka, je 3 tedne star, pa druga je noseča, novembra rodi, pa se ji buši že fajn pozna. prejšnji teden sem videla sošolko z velikim bušijem, pa sem bila v šoku.... z eno prijateljico sva na liniji..ko se onedva tudi že nekaj časa trudita, pa jima ne rata. je tko obupana, da je začela gledat za posvojitve... samo rabiš kar precej denarja za to. pa še čaka se ko nor.

tut tule pisanje ( jamranje ) mi nič ne pomaga, brez tega bi bilo pa še hujše..user posted image user posted image  

je bila pa tale prijateljica pri uni G, k se vse plača, v Domžalah..joj, se ne morem dele spomnit in je bila ful zadovoljna, da njena ji pa nič ne pove, ko kaj vpraša ( kak je to meni znano ). Pogrešam naš čvek, včasih je to edino kar te gor drži. Vsega se pač ne moreš menit z tipom, pa če je še tok fejst, pač rabiš žensko družbo, kjer so v pogovoru ene stvari lažje in razumljivejše ( hitreje ).

Včeraj 31. -ega sva imela pol leta poroke, pa sva jo preždela...me je povabil na plavanje, jaz pa mona, zahinavla...on pa tut ni bil tečn, da greva, pol pa nikamor nisva šla... danes pa mora spet delat v stanovanju, pomagat in tko, ne greva nikamor... edino zvečer sva povabljena kao na nek žur, ma bomo vidli kak bo to sploh zgledal..user posted image

kak ste kaj ve ? kaj delate ? Boste šle kaj na morje ?

Ta user posted image  plusek se zdi tako nemogoče daleč, da bolj ne bi mogel bit. Vse kar si želim zdaj je imeti družino, vse ostalo lahko še počaka. Imam pa taščo, ki kar naprej nabija, da morava imeti denarja in denarja, pol pa lahko otrok. user posted image user posted image user posted image  samo vedno pozabi, da njen prvi sin ima kar dobro plačo, pa nima ne otroka, ni ne poročen, ker mu do tega sploh ni, njegovi punci pa še manj...toliko o tem..

ne vem zakaj so ljudje za družine, vedno slabše pr dnarju....

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1188
   RE: znaki
3.8.2009 8:31:53   
NATAŠA35
mojca, tudi zate bo posijal sonček in boš ugledala pričakovani user posted image ...želim ti, da se to uresniči čimprej, na taščo se pa ne oziraj...

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 1189
   RE: znaki
3.8.2009 8:53:59   
polho3006
Mojca saj bo...ti samo verjemi da bo...držim pesti da pa bo  čimprej.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 1190
   RE: znaki
3.8.2009 18:03:17   
mojca345
ja sej vem, da smo vse na istem...ampak vsake toliko pa moram kaj napisat, da dam ven iz sebe, drgač me lahko raznese ko balonček....

hvala za VZPOBDUBO, je padla na PLODNA TLAuser posted image

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 1191
   RE: znaki
3.8.2009 23:09:42   
Rakica_80
Mojca345, kaj nebi se ti šla malo pogledat v neplodnostno ambulanto?
Mogoče bi bilo res fajnuser posted image
Želim ti vso srečouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Enako tudi vsemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Čim več pluskovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 1192
   RE: znaki
13.8.2009 20:31:46   
LUNA83
oJla,.. no če nista bila druga črtica na FS lažna,.. naj vam opišem moje znake pred nepričakovano tečko,...

Ker je bil to najin 8 krog nekako poznam vse tiste začetne evforične namišljene znake in nato te malo manj namišljene,...

Vseh 7 krogov prej sem se strašansko obremenjevala z krogi in znaki in ovulacijo,..edino ta krog sem rekla mah ko bo bo,... imava se lepo,..uživava in ko nama bo usojeno bo,...

In upam da je res,...

Ta mesec je blo drugače to da nisem dobila mozoljev po obrazu kot sem jih vse mesece prej pred tečko,.. ni me bolela glava kot me vsak mesec prej pred tečko,.. in prsa me bolijo drugače tako samo bradavice,.. Pa ne zvija me tako kot pred menstruacijo ampak samo vsake toliko malo špikne,..

No sej pravim FS je pokazal rahko drugo črtico (ker sem imela ovulacijo očitno full pozno ta mesec) tako da bomo še počakalipreden se dokončno veselimo ker je danes CB pokazal minus,.. jaz pripišem to temu da ni še dovolj hormona,.. ker ko bo na FS debela črtica in vidna se bo pomoje videlo tudi na CB ! upam! user posted image

No tako upam da bom s tem kateri malo pomagala,..

_____________________________

Čakamo +

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 1193
   RE: znaki
13.8.2009 23:30:11   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: LUNA83

oJla,.. no če nista bila druga črtica na FS lažna,.. naj vam opišem moje znake pred nepričakovano tečko,...

Ker je bil to najin 8 krog nekako poznam vse tiste začetne evforične namišljene znake in nato te malo manj namišljene,...

Vseh 7 krogov prej sem se strašansko obremenjevala z krogi in znaki in ovulacijo,..edino ta krog sem rekla mah ko bo bo,... imava se lepo,..uživava in ko nama bo usojeno bo,...

In upam da je res,...

Ta mesec je blo drugače to da nisem dobila mozoljev po obrazu kot sem jih vse mesece prej pred tečko,.. ni me bolela glava kot me vsak mesec prej pred tečko,.. in prsa me bolijo drugače tako samo bradavice,.. Pa ne zvija me tako kot pred menstruacijo ampak samo vsake toliko malo špikne,..

No sej pravim FS je pokazal rahko drugo črtico (ker sem imela ovulacijo očitno full pozno ta mesec) tako da bomo še počakalipreden se dokončno veselimo ker je danes CB pokazal minus,.. jaz pripišem to temu da ni še dovolj hormona,.. ker ko bo na FS debela črtica in vidna se bo pomoje videlo tudi na CB ! upam! user posted image

No tako upam da bom s tem kateri malo pomagala,..


Lepo, da si napisala znakceuser posted image  Držim pesti da je res to kar si želiš

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu LUNA83)
Neposredna povezava do sporočila: 1194
   RE: znaki
14.8.2009 8:01:36   
NATAŠA35
jaz tudi nisem znakov, ki napovedujejo user posted image , razen malo napete prsi, čudno zbadanje v maternici...opazila sem nekako 4 dni preduser posted image , da mi naš novi kuža mladiček blazno smrdiuser posted image in da sem bolj zaspane sorte, kot sem bila in da veliko spimuser posted image , tako da imam velike možnosti da dobimo pupo, ker teh znakov prej nisem imela, ko sem nosila fantke...

_____________________________

Moja sreča so moji otroci: David, Luka, Jakob in Simon

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 1195
   RE: znaki
3.9.2009 14:44:02   
Sreča in ljubezen
Pozdravljeni,

Meni zamuja M ze 10 dni...vcasih mi je muka,prsa me bolijo,vodo pa mam oranzne barveuser posted image a so to mogoce simptomi nosecnosti,prej sm kadila zdej pa mi kr gre na bruhanje od cigaret in apetit mam zmanjsan...A sm mogoce noseca??user posted image


_____________________________


(odgovor članu NATAŠA35)
Neposredna povezava do sporočila: 1196
   RE: znaki
3.9.2009 14:55:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sreča in ljubezen

Pozdravljeni,

Meni zamuja M ze 10 dni...vcasih mi je muka,prsa me bolijo,vodo pa mam oranzne barveuser posted image a so to mogoce simptomi nosecnosti,prej sm kadila zdej pa mi kr gre na bruhanje od cigaret in apetit mam zmanjsan...A sm mogoce noseca??user posted image



Zakaj čakaš s testom? Jaz že ne bi zdržala. Hitro po test in ti bo vse jasno.

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1197
   RE: znaki
3.9.2009 15:03:40   
Sreča in ljubezen
user posted image


< Sporočilo je popravil Sreča in ljubezen -- 3.9.2009 15:05:08 >

(odgovor članu metodas)
Neposredna povezava do sporočila: 1198
   RE: znaki
3.9.2009 15:06:24   
Sreča in ljubezen
user posted image

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 1199
   RE: znaki
3.9.2009 15:22:43   
Sreča in ljubezen
user posted image nobenga ni

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 1200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 [48] 49 50   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?