|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 48 [49] 50   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: znaki
3.9.2009 15:33:20   
Sreča in ljubezen
Se mal bom pocakala...mal me je strah nosecnostiuser posted image   ampak rada bi imela otrokauser posted image

_____________________________


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1201
   RE: znaki
3.9.2009 15:40:36   
Kliki
Nič čakat če si bo itak že pokazalo. Hitro po testek pa sporoči.user posted image user posted image

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 1202
   RE: znaki
3.9.2009 15:44:41   
Sreča in ljubezen
user posted image bom sporocila..user posted image

_____________________________


(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1203
   RE: znaki
3.9.2009 15:50:56   
Sreča in ljubezen
Kako naj neki napisem ,,če mi skoz na koncu pise odgovor clanuuser posted image

_____________________________


(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 1204
   RE: znaki
3.9.2009 15:52:41   
Kliki
Sej to vedno piše. Če pa komu posebaj odgovarjaš pa napiši ali pa klikni citiram.

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 1205
   RE: znaki
3.9.2009 15:53:59   
Sreča in ljubezen
 Super,hvala ti! Sm ze pomislila da neki narobe delamuser posted image

_____________________________


(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1206
   RE: znaki
3.9.2009 15:56:05   
Kliki
Ni panike vem kako je to k ti ni nič jasno ko si nov član.

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
Neposredna povezava do sporočila: 1207
   RE: znaki
3.9.2009 16:00:34   
Anonimen
Vsi našteti znaki bi lahko bili nosečniški, ni mi pa všeč tista oranžna voda - če nimaš kakšne infekcije.
Nosečnosti se ne rabi bati, to je zelo lepo obdobje v življenju s kakšnim popačeno lepim dnevom v počutju, pa to pozabiš. Je pa dobro, če čimpraj veš, da si noseča, da si pozorna, če kaj ni najbolj ok. Pa obvezno folno kislino jest!

(odgovor članu Sreča in ljubezen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1208
   RE: znaki
3.9.2009 16:12:59   
Kliki
Ja stem se čisto strinjam za oranžno vodo pa probaj najprej zelo vliko piti in če bo še vedno take barve je infekcija.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1209
   RE: znaki
3.9.2009 16:13:18   
Sreča in ljubezen
Ni da bi bla cist oranzna ampak rumenkaste barve...nc me ne pece ko lulam..vse normalno!  Bomo vidli..ko bom nardila test

_____________________________


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1210
   RE: znaki
5.9.2009 20:59:04   
Kliki
Punce imate kake znake?

(odgovor članu 5ra83)
Neposredna povezava do sporočila: 1211
   RE: znaki
5.9.2009 21:01:11   
Anonimen
Se zelo malda in pričakujem user posted image . Zanima me pa kdaj ga začneš čutiti(v katerem mesecu)

(odgovor članu Kliki)
  Neposredna povezava do sporočila: 1212
   RE: znaki
16.9.2009 20:14:04   
Kliki
Evo sem našo temo potegnila iz druge strani.

Kake znakce imate kaj?

Jast sem par dni pred ne pričakovano M in mi je bilo danes zjutraj noro slabo. Slabost je trajala cirka tam nekje pol ure potem me je pa lakota napadla. Upam da to kaj pomeni seveda pa sporočim.

(odgovor članu 5ra83)
Neposredna povezava do sporočila: 1213
   RE: znaki
17.9.2009 9:47:05   
majalina
kdaj je pa ne pričakuješ?

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1214
   RE: znaki
17.9.2009 11:48:20   
mojca345
lepo, da ste spet našle to temo.user posted image user posted image user posted image

kaj se kej dogaja?

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu majalina)
Neposredna povezava do sporočila: 1215
   RE: znaki
17.9.2009 13:05:12   
Kliki
Trenutno se meni bol malo dogaja glede user posted image  saj čakam kaj prinese petek ali pa torek(najdaljši cikel)
Imam pa  zelo pestro z dragijem ki me bo spravil od pamet ker bolj kot me je že sesu ne vem če me še lahko. Pa sej bo kot je ena rekla na drugi temi TIPI SO IZ Marsa.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 1216
   RE: znaki
17.9.2009 13:09:09   
majalina
dve okol uh pa bo!

a pol je ne pricakujes v ponedeljek? jaz isto...

28.8. sem imela laparoskopijo, kjer so me zrihtali... ta mesec nic ne pricakujem, ker se v bistvu se okrevala in nisem bla glih v stanju za delat tiste reci tok pogosto... ampak majhno upanje le obstaja... :-)

drugace se pa z naslednjo ovulacijo zacne zares! koncno spucani jajcevodi in zdaj bo valda ratalo!

mojca, tebe pa ze sto let nisem brala... kako si?



(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1217
   RE: znaki
17.9.2009 22:19:05   
Kliki
ja najboljš bi blo da ga mal za všesa se mlaj bilža in posledično slaba volja in tečnoba. Se bo ze unesu.

Prva vrjanta je petek 18.9 da je ni, tako je po ciklu 27dni, ker pa mi od laparo naprej včasih tudi ponagaja je pa zadnji dan ko je ne pričakujem torek, to je bil najdaljši cikel 32dni.

Zvija me ne tako da mogoče pa vse eno kaj rata.

(odgovor članu majalina)
Neposredna povezava do sporočila: 1218
   RE: znaki
18.9.2009 0:25:12   
mojca345

IZVIRNO SPOROČILO: majalina

dve okol uh pa bo!

a pol je ne pricakujes v ponedeljek? jaz isto...

28.8. sem imela laparoskopijo, kjer so me zrihtali... ta mesec nic ne pricakujem, ker se v bistvu se okrevala in nisem bla glih v stanju za delat tiste reci tok pogosto... ampak majhno upanje le obstaja... :-)

drugace se pa z naslednjo ovulacijo zacne zares! koncno spucani jajcevodi in zdaj bo valda ratalo!

mojca, tebe pa ze sto let nisem brala... kako si?




delovno sem predvsem...drugače pa sem prisotna tukaj...čeprav včasih raje kar zaprem forum, k mi gre na kuzlanje...ene res niso normalne..

_____________________________

Hanika, čakava TE. Tvoja starša.

(odgovor članu majalina)
Neposredna povezava do sporočila: 1219
   RE: znaki
18.9.2009 9:07:37   
doloress
Pozdravljene vse skupaj,

meni je malo cudno, ker se mi full spi. Ampak full. Vceraj spala cel popoldne, zvecer pa sem spet zaspala ze ob 10h. To ni normalno. In jedlo se mi je vse, ko sem bila budna sem samo mlela. Dobro to je lahko tudi PMS. Ampak cudno mi je tisto spanje, ker pred user posted image imam ponavadi "DELODIŠ" in ne spanje. Edino ker me moti, je pa danes bolecina v krizu, kot pred user posted image . Kaj je to tudi lahko znak user posted image ? Mi pa zamuja tri dni po najkrajsem ciklu, do torka pa morm pocakat se na najdaljsi cikel. Bom pa seveda drzala pesti, saj smo cel mesec pridno delali na user posted image . Mal se mi tudi vrti, pa vidim danes full slabo, in zjutraj mi je blo malo slabo, ampak to je po mojem zdej ze bolj psihicno od zelje kot kej drugega user posted image no ja bomo se pocakali do torka, pol pa gremo test kupit da pokaze user posted image . Pupe drzte pesti.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1220
   RE: znaki
18.9.2009 10:00:21   
majalina
hehe, kaj te je pa tolko zmotlo?

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 1221
   RE: znaki
18.9.2009 17:17:59   
Kliki
Evo moje upanje počasi meniva saj se je moja user posted image  že nekaj najavljala. user posted image  Bomo vidl kaj bo če se ne vlije je upaanje še vedno.

(odgovor članu majalina)
Neposredna povezava do sporočila: 1222
   RE: znaki
18.9.2009 17:55:52   
majalina
mislim nate!

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1223
   RE: znaki
18.9.2009 20:22:30   
preproga
mojca345 kaj če bi malo prebrala nazaj kaj vse si ti pisala in razmišljala.......mogoče je pa še komu šlo "na kuzlanje"!?


(odgovor članu doloress)
Neposredna povezava do sporočila: 1224
   RE: znaki
18.9.2009 21:08:11   
Kliki
Halo vsak ima možnost podati svoje mnenje če kateri kaj ne odgovarja naj pač ne bere.

(odgovor članu preproga)
Neposredna povezava do sporočila: 1225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  46 47 48 [49] 50   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  46 47 48 [49] 50   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?