|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: December IVF/ICSI
31.12.2008 11:18:22   
Shuka
user posted image

 
AKTUALNO V TEM TEDNU  

Ponedeljek, 05.01.
bbpikica - štarta znova z UZ-jem

Četrtek, 08.01.
Naska - začetek špikanja

Petek, 09.01.

pikovit - 1. UZ

Torek, 13.01.
gigi - 1. UZ

Petek, 16.01.
miska73 - začetek 2. IVF-a

Torek, 20.01.
tassi - 1.UZ

  
 user posted image
 
  user posted image PREGLEDI NAŠIH NOSEČK V JANUARJU   

Petek, 02.01.2009
Obayifo - UZ

Ponedeljek, 05.01.2009
anci banci - NS
ledenka - morfologija


Torek, 06.01.2009
Kisci - pregled
Bumo - UZ


Sreda, 07.01.2009 
Kisci - pregled pri porodničarju

Petek, 09.01.2009
Dakec - UZ
Zvezdica - CTG+ UZ

Ponedeljke, 12.1.2009
Lučka 25 - NS
Larči - morfologija
Reby - UZ
Zarja - UZ

Sreda, 21.1.2009
Shuka - posvetovalnica

Sreda, 28.1.2009
Lučka 25 - posvetovalnica


user posted image  
 user posted image TA MESEC PRAZNUJEJO  user posted image

Četrtek 01.01.2009

Miška73  user posted image
 
user posted image

  user posted image T R E P E T A L K E user posted image
(beri TESTI)


11122379b grejeuser posted image user posted image test 05.01.2009
Kajatina grejeuser posted image user posted image test 05.01.2009
 
 
   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 

  user posted image   KANDIDATKE   user posted image V  POSTOPKU    user posted image
 
 

  • Gigi (3. ICSI, GK LJ, dr. Vogler)
  • Pikovit (6. IVF, MB, femoden, začetek špikanja)

  • Tassi1 (6. IVF, MB, prof. Vlaisa,1 UZ - 20.1.2009)
  • bbpikica (5. IVF/ICSI, PO, dr. Reš, 5.januarja pregled) 
  • womanpolice (3. ICSI, GK LJ, 03.01. dr. Bokal posvet)
  • BEBIII (GK LJ, dr. Pinter, 29.1.09 pregled)
  • emamair (IVF, dr. Reš, posvet 20.01.)
  • miška73 (2. IVF, GK LJ, 16.01.) 
  • Netka34 (4.ICSI, GK LJ, dr. Drobnič)

    user posted image  KANDIDATKE ZA  user posted image   POSTOPEK   user posted image     


  • M.L.B.K. (3. IVF, dr. Reš)
  • Arneja (4. IVF, dr. Reš)
  • mala81 (3. IVF/ICSI, dr. Reljič, MB, marec 2009) 
  • Ozone (5. IVF, MB dr. Reljič)
  • Gita14 (IVF, GK LJ, dr. Bokal)
  • Pika74 (34 let, 5. IVF/ICSI, dr. Drobnič)
  • Reni70 (6.ICSI,PO, dr.Reš) 
  • mismis (2.IVF;LJ, dr.Drobnič)
  • gospodarica (3. IVF, dr. Reš)
  • Paddy (2.ICSI, MB, zamrznjenčki)
  • cukica (24let)(LJ, dr.Ribič, novembra zamrznjenčki) 
  • Marjetka Cvetka (1.ICSI, dr. Reš, PO)
  • zup2(dr. Reš, PO)
  • Oktavija (MB, 3. IUI)
  • neni (7. IVF, dr. Reš)
  • T1979 (3. IVF, PO,dr. Reš) 
  • Kiwi (1. IVF, MB)
  • Pija76 (4. IVF, PO, dr. Reš)
  • Kajsica (2. IVF, GK LJ)
  • zofka7 (3.IVF, GK LJ)
  • anna1 (2. IVF, GK LJ) 
  • n74 (2. IVF/ICSI, dr. Reš, PO)
  • daisy23 (2. IVF, PO, dr. Reš)
  • mateja_goljev (2. IVF/ICSI)
  • DaisyE (dr. Reš)
  • pika.po (1.IVF, GK LJ, dr. Drobnič, posvet 9.2.) 
  • Jill (1. ICSI, MB) 
  • Barbarella77 (2. ICSI, MB) 
  • Darja* (3.IVF/ICSI)
  • Anonimna MAJA (1.IVF, Dr.Reš, LJ/PO)
  • žogica13 (2.IVF, dr. Požlep, GK LJ)
  • citrončica (4.icsi, GK LJ)
  • Tina1 (2. IVF, GK LJ, dr. Drobnič, posvet 6.2)
  • Sapi (3.IVF, GK LJ, dr. Ribič)
  • Bambi75 (5.IVF/ICSI, MB, femoden, Dipherline)  
  • Lana08 (2.IVF, GK LJ)
  • Baci (2.IVF, MB, dr.Milan Reljič,dr.Gavrič)
  • Nikita***(3. IVF, GK LJ, dr. Zorn)


    user posted image user posted image user posted image


    sayuri
    user posted image user posted image , pf user posted image , Gloria user posted image , Amelia
    user posted image , Goldfish user posted image , Anime user posted image user posted image , Mijavček user posted image   user posted image , Konina user posted image   user posted image , Hope2 user posted image , Abra user posted image


    Zvezdica user posted image user posted image , Pinki36 user posted image user posted image , Sonček33 user posted image user posted image , dakec user posted image user posted image ,Julija30user posted image , Orto2user posted image , Hedviga user posted image user posted image user posted image , Shukauser posted image user posted image , Linda25user posted image , Nokesuser posted image user posted image user posted image , Rožica29user posted image , Jadrnica user posted image user posted image , Sonček85user posted image , Dobrovoljčicauser posted image , Ledenka user posted image user posted image , LaraLightuser posted image , Stijanuser posted image , mojsončekuser posted image , martin6user posted image , Mandrejauser posted image , Kicsiuser posted image , Goldyuser posted image , Sabsauser posted image user posted image , Jazzz27user posted image , Kalinauser posted image , anci banciuser posted image , mlinčkoviuser posted image , Lučka25user posted image , Blanč user posted image , Sulfinijauser posted image , Shadowuser posted image , Rebyuser posted image , Bumouser posted image , Serendipityuser posted image , Obayifouser posted image , Zarjauser posted image , Krucefiksuser posted image


    Špelka12user posted image , Libi user posted image , Grethy user posted image , Dajamaja user posted image , Bozza user posted image , Gigi
    user posted image , n74 user posted image , DaisyE user posted image , Želvica99  user posted image

    Mlinčekuser posted image , Folikel09 user posted image , Krucefiksuser posted image     



    Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
    Znaki hiperstimulacije: http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
    Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
    Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
    Naročanje na GK:
    narocanje.spec.gin.amb@kclj.si
    Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01 23 23 048

    user posted image user posted image user posted image user posted image

          user posted image NOVE NOSEČKE  JANUAR user posted image         

       


     

    Dekleta, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano. Da se ne bomo lovili. Katera tega ne bo naredila, jo lahko pomotoma spustimo.


    _____________________________

    Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

    (odgovor članu Kruce Fiks)
  • Neposredna povezava do sporočila: 3701
       RE: December IVF/ICSI
    31.12.2008 11:20:45   
    zarja1
    Shuki moj daj mi nekaj pomagaj....jaz mam dans zjutraj čist svetel rjav izcedek...a je to za it kr nazaj v ambulanto, al je možno da kljub estrofemu se pojavi izcedek?
    Čist sem adijo z živci......

    _____________________________

    Horny Teddy

    (odgovor članu Shuka)
    Neposredna povezava do sporočila: 3702
       RE: December IVF/ICSI
    31.12.2008 11:26:06   
    Shuka
    IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

    Shuki moj daj mi nekaj pomagaj....jaz mam dans zjutraj čist svetel rjav izcedek...a je to za it kr nazaj v ambulanto, al je možno da kljub estrofemu se pojavi izcedek?
    Čist sem adijo z živci......
    To se ti maternica širi ker se deca ritkajo in ti pokajo žilce v maternici, rjav izcedek pomeni, da je to oksidirana kri kar pomeni, da se ti je v telesu to že prej zgodilo. Ti lepo počivaj, ne pretiravaj z ničemer, sploh pa ne dviguj kaj pretežkega, utropiz.... si vstavljaj kot do sedaj in bo vse OK. Nič bat, prav?user posted image


    _____________________________

    Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

    (odgovor članu zarja1)
    Neposredna povezava do sporočila: 3703
       RE: December IVF/ICSI
    31.12.2008 11:27:27   
    zarja1
    IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

    IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

    Shuki moj daj mi nekaj pomagaj....jaz mam dans zjutraj čist svetel rjav izcedek...a je to za it kr nazaj v ambulanto, al je možno da kljub estrofemu se pojavi izcedek?
    Čist sem adijo z živci......
    To se ti maternica širi ker se deca ritkajo in ti pokajo žilce v maternici, rjav izcedek pomeni, da je to oksidirana kri kar pomeni, da se ti je v telesu to že prej zgodilo. Ti lepo počivaj, ne pretiravaj z ničemer, sploh pa ne dviguj kaj pretežkega, utropiz.... si vstavljaj kot do sedaj in bo vse OK. Nič bat, prav?user posted image


    Srčica moja kr user posted image  in user posted image . A si ziher da je lahko to to?

    _____________________________

    Horny Teddy

    (odgovor članu Shuka)
    Neposredna povezava do sporočila: 3704
       RE: December IVF/ICSI
    31.12.2008 11:31:49   
    Shuka
    IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

    IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

    IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

    Shuki moj daj mi nekaj pomagaj....jaz mam dans zjutraj čist svetel rjav izcedek...a je to za it kr nazaj v ambulanto, al je možno da kljub estrofemu se pojavi izcedek?
    Čist sem adijo z živci......
    To se ti maternica širi ker se deca ritkajo in ti pokajo žilce v maternici, rjav izcedek pomeni, da je to oksidirana kri kar pomeni, da se ti je v telesu to že prej zgodilo. Ti lepo počivaj, ne pretiravaj z ničemer, sploh pa ne dviguj kaj pretežkega, utropiz.... si vstavljaj kot do sedaj in bo vse OK. Nič bat, prav?user posted image


    Srčica moja kr user posted image  in user posted image . A si ziher da je lahko to to?
    Dej nehaj paniko zganjat, ne jokaj, ne bodi živčna, da ne poslabšaš stanja, veš da stres ni dober, verjemi mi dokler imaš rjav izcedek je še kul, če bi krvavela bi blo za h ginekologu pogledat, do takrat pa ni krize, sploh če nimaš hudih krčev.
    Sem dala to skoz z rjavim pa rdečim izcedkom pa je blo OK, lej druge k so tud krvavele pa je tud OK.
    Tko da hitr nehat jokat pa se sprostit, vse je OK. Pozitivna bit pa upat naprej, nč ni narobe.
    Ja deca pač že zdej delajo težave, tko bo celo nosečnost, ampak to so take lepe težave, sploh k jih boš čutila takrat boš bolj pomirjena. Zdej pa hitr obrisat solze pa kavčat, ajde gremo.

    user posted image


    _____________________________

    Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

    (odgovor članu zarja1)
    Neposredna povezava do sporočila: 3705
       RE: December IVF/ICSI
    31.12.2008 11:33:12   
    zarja1
    IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

    IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

    IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

    IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

    Shuki moj daj mi nekaj pomagaj....jaz mam dans zjutraj čist svetel rjav izcedek...a je to za it kr nazaj v ambulanto, al je možno da kljub estrofemu se pojavi izcedek?
    Čist sem adijo z živci......
    To se ti maternica širi ker se deca ritkajo in ti pokajo žilce v maternici, rjav izcedek pomeni, da je to oksidirana kri kar pomeni, da se ti je v telesu to že prej zgodilo. Ti lepo počivaj, ne pretiravaj z ničemer, sploh pa ne dviguj kaj pretežkega, utropiz.... si vstavljaj kot do sedaj in bo vse OK. Nič bat, prav?user posted image


    Srčica moja kr user posted image  in user posted image . A si ziher da je lahko to to?
    Dej nehaj paniko zganjat, ne jokaj, ne bodi živčna, da ne poslabšaš stanja, veš da stres ni dober, verjemi mi dokler imaš rjav izcedek je še kul, če bi krvavela bi blo za h ginekologu pogledat, do takrat pa ni krize, sploh če nimaš hudih krčev.
    Sem dala to skoz z rjavim pa rdečim izcedkom pa je blo OK, lej druge k so tud krvavele pa je tud OK.
    Tko da hitr nehat jokat pa se sprostit, vse je OK. Pozitivna bit pa upat naprej, nč ni narobe.
    Ja deca pač že zdej delajo težave, tko bo celo nosečnost, ampak to so take lepe težave, sploh k jih boš čutila takrat boš bolj pomirjena. Zdej pa hitr obrisat solze pa kavčat, ajde gremo.

    user posted image


    user posted image

    _____________________________

    Horny Teddy

    (odgovor članu Shuka)
    Neposredna povezava do sporočila: 3706
       RE: December IVF/ICSI
    31.12.2008 11:41:54   
    gigi1
    Zarči srce žal tudi tebe izcedki niso pustili pri miru. Kot ti je že Šuki rekla. Mirno lubica, nič jokat, vse bo dobro. Ti samo počivaj. Večerjo pa naj danes drugi kuhajo user posted image

    _____________________________

    Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
    Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

    (odgovor članu zarja1)
    Neposredna povezava do sporočila: 3707
       RE: December IVF/ICSI
    31.12.2008 11:58:16   
    Shuka
    gigi bejbi - a te S-fact še matra?user posted image

    _____________________________

    Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

    (odgovor članu gigi1)
    Neposredna povezava do sporočila: 3708
       RE: December IVF/ICSI
    31.12.2008 12:00:31   
    sonček33
    zarči glavo gor. Šuki je prav povedala. Počivaj pa le.

    Matr je dons en bedn dan. podn. Sej zunej je super duper sonček, ampak jaz sem vseen tok čudna...kr neki slabe volje.
    Zdej se pa še slabo počutim, ker sem se nažrla - me je Kruce spomnil na rio mare pa sem si anrdila ribji namaz pa 5 toastov zraven, zdej sem ap kaput, ker že tko nimam nič prostora za želodec, ker je mali čez vse.

    Zdej grem dat lečo ven, pa spat in to v posteljo ne na kavč in dej bog da spim čimdlje, da pride pol kaml lubi dam pa dons si bom zvečer privoščila 2 dcl kuhanca. upam, da bo mali zadovoljen s tem


    _____________________________

    ...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



    (odgovor članu gigi1)
    Neposredna povezava do sporočila: 3709
       RE: December IVF/ICSI
    31.12.2008 12:01:57   
    gigi1
    Šukica zlata. Danes se mi ne vrti. Me pa kot vedno boli grlo in nos imam preobčutljiv, pol se mi na različne vonje kar želodec dviguje. Glede na to, da sarme pripravljam je kar pestro user posted image .
    Sem vidla, da teb s-manček ni pustil spat. Tale Nutela je pa res sam za zgago delat. Btw glihkar sem iz štacune cel liter privlekla user posted image

    _____________________________

    Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
    Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

    (odgovor članu Shuka)
    Neposredna povezava do sporočila: 3710
       RE: December IVF/ICSI
    31.12.2008 12:03:26   
    gigi1
    Sonček kakšen čajček spij pa pod kovter. Upam, da ti čas res hitro mine user posted image

    _____________________________

    Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
    Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

    (odgovor članu gigi1)
    Neposredna povezava do sporočila: 3711
       RE: December IVF/ICSI
    31.12.2008 12:05:16   
    Shuka
    IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

    zarči glavo gor. Šuki je prav povedala. Počivaj pa le.

    Matr je dons en bedn dan. podn. Sej zunej je super duper sonček, ampak jaz sem vseen tok čudna...kr neki slabe volje.
    Zdej se pa še slabo počutim, ker sem se nažrla - me je Kruce spomnil na rio mare pa sem si anrdila ribji namaz pa 5 toastov zraven, zdej sem ap kaput, ker že tko nimam nič prostora za želodec, ker je mali čez vse.

    Zdej grem dat lečo ven, pa spat in to v posteljo ne na kavč in dej bog da spim čimdlje, da pride pol kaml lubi dam pa dons si bom zvečer privoščila 2 dcl kuhanca. upam, da bo mali zadovoljen s tem

    Sonček dragi - kako te razumem user posted image tud jaz se včasih kake stvari prenajem pol mi je pa žal ampak nehat pa ne mormuser posted image

    Dobro si me spomnila, kuhančka bi tud jest, sej vinčka mal lahko, ne?

    Dobro se naspi, da boš spočita stopila v novo leto.user posted image


    _____________________________

    Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

    (odgovor članu sonček33)
    Neposredna povezava do sporočila: 3712
       RE: December IVF/ICSI
    31.12.2008 12:08:02   
    Shuka
    IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

    Šukica zlata. Danes se mi ne vrti. Me pa kot vedno boli grlo in nos imam preobčutljiv, pol se mi na različne vonje kar želodec dviguje. Glede na to, da sarme pripravljam je kar pestro user posted image .
    Sem vidla, da teb s-manček ni pustil spat. Tale Nutela je pa res sam za zgago delat. Btw glihkar sem iz štacune cel liter privlekla user posted image
    Dons sem jo namenoma pustila pri miru, zdej končno malo spi. Sarmice mmmmmm, jest sem jo predvčerajšnjim jedla, kolk je pasal. Ti pa čist verjamem da ti hormončki nagajajo, ampak kar naj, naj vsaj dobro primejo, da bo lep rezultat.

    Gresta vseeno z dragim ven ali si se odločila da boš doma?


    _____________________________

    Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

    (odgovor članu gigi1)
    Neposredna povezava do sporočila: 3713
       RE: December IVF/ICSI
    31.12.2008 12:10:03   
    sonček33
    Žiži veš kaj imam najraje od 1.1.? sarme! njami. jih lahko tut 3 dni jem.

    _____________________________

    ...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



    (odgovor članu Shuka)
    Neposredna povezava do sporočila: 3714
       RE: December IVF/ICSI
    31.12.2008 12:16:15   
    ledenka
    samo da vas pozdravim, in zaželim srečno, veselo, uspešno, polno pluskov, mirne nosečnosti, lepe porode in otroke, ki spijo!

    lepo praznujte, tečem v trgovino, za kasneje pa še ne vem, kaj bom user posted image  

    _____________________________

    Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


    (odgovor članu sonček33)
    Neposredna povezava do sporočila: 3715
       RE: December IVF/ICSI
    31.12.2008 12:18:13   
    sonček85
     VSEM ŽELIM SREČNO V LETU 2009 IN DA BI VSE KMALU POSTALE SREČKE IN NATO PONOSNE MAMICE SVOJIM OTROČKOMuser posted image

    _____________________________

    Sem to kar sem;)
    ALEKS 23.4.2009 <3
    TIA 23.10.2012 <3

    (odgovor članu gigi1)
    Neposredna povezava do sporočila: 3716
       RE: December IVF/ICSI
    31.12.2008 12:19:35   
    sonček85
    lahko pa me dodate na vaš seznam ,da imam 22.1 naslednji pregled user posted image user posted image user posted image user posted image

    _____________________________

    Sem to kar sem;)
    ALEKS 23.4.2009 <3
    TIA 23.10.2012 <3

    (odgovor članu Dakec)
    Neposredna povezava do sporočila: 3717
       RE: December IVF/ICSI
    31.12.2008 12:28:55   
    miska73
    Zarči lubek user posted image
    ti sam čimbolj mirno, kot do ti že punce rekle...

    Sonček tudi tebe enega user posted image , ker ga rabiš.

    Pa tudi Šukici user posted image in seveda moji gospodinjsko naravnani Žižiki user posted image

    JEEEEEEEEEEe... novoletno množično vseobče lubčkanje se je pričelo...

    (odgovor članu zarja1)
    Neposredna povezava do sporočila: 3718
       RE: December IVF/ICSI
    31.12.2008 12:34:45   
    gloria
    Zvezdica, Glorija jst sem pa mislila, da vidve vse lepo za nazaj prebereta, ko vaju ni vmes gor...


    ha,ha,ha user posted image user posted image user posted image user posted image ....

    (odgovor članu Kruce Fiks)
    Neposredna povezava do sporočila: 3719
       RE: December IVF/ICSI
    31.12.2008 12:39:22   
    miska73
    IZVIRNO SPOROČILO: gloria

    Zvezdica, Glorija jst sem pa mislila, da vidve vse lepo za nazaj prebereta, ko vaju ni vmes gor...


    ha,ha,ha user posted image user posted image user posted image user posted image ....



    Pa saj ja skor nič ne naklofamo user posted image

    Še tebi enega user posted image . Pa en velik koš user posted image Niku.

    (odgovor članu gloria)
    Neposredna povezava do sporočila: 3720
       RE: December IVF/ICSI
    31.12.2008 12:50:08   
    Shuka
    miška bi se pa lupčkala, no prid mal sem user posted image

    _____________________________

    Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

    (odgovor članu miska73)
    Neposredna povezava do sporočila: 3721
       RE: December IVF/ICSI
    31.12.2008 12:53:40   
    Shuka
    IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

    lahko pa me dodate na vaš seznam ,da imam 22.1 naslednji pregled user posted image user posted image user posted image user posted image
    Če ne bo  ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano, hm te bomo težko dale na seznam user posted image


    _____________________________

    Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

    (odgovor članu sonček85)
    Neposredna povezava do sporočila: 3722
       RE: December IVF/ICSI
    31.12.2008 12:58:39   
    tassi1
    user posted image  
    So dnevi in trenutki polni sreče in miline,
    ko radostni oči zapremo in si tiho zaželimo:
    da ne mine.

    Taki dnevi v novem letu
    naj preženejo trpljenje!

    Naj smeh, ljubezen, mir v svetu
    srce prevzame
    in lepše bo življenje



    Vse lepo v letu 2009,
    Vam želim
    tassi1
    user posted image

    (odgovor članu Shuka)
    Neposredna povezava do sporočila: 3723
       RE: December IVF/ICSI
    31.12.2008 13:16:19   
    gloria
    ...joj punce pozdravte se user posted image user posted image user posted image user posted image ...mi smo mal boljš....
    ...mami je že sarmo nardilauser posted image ...Sonček lahk prideš,ostale tudiuser posted image ....zdej še mal pospravmo se uredimo,in začnemo mal packat za večerjo....pol se še tipkamo...

    Zarja isto se je meni nardilo v 11 tednu...brez panike in lepo počivat pa bo vse okuser posted image

    (odgovor članu gloria)
    Neposredna povezava do sporočila: 3724
       RE: December IVF/ICSI
    31.12.2008 13:25:52   
    gigi1
    Glorči sam, da ste boljš user posted image . Lepo praznujte, le najlepše naj se vam zgodi v l.2009. Koš poljubčkov tebi, Niku in dragemu user posted image

    Šuki ne vem še user posted image . Sem govorila z ženo od drugega prijatelja in ji povedala, da nisem ravno za praznovanje.. Zdej smo na standby verziji user posted image . Me je pa klical moj zelo dober prijatelj, ki je tudi sosed in naju povabil ob 11ih na kozarec šampanjca in ognjemet. Meni pa to diši, da sva lepo doma..pol greva pa mal voščit in ognjemet pogledat. Bom videla, kaj pravi moj dragi user posted image

    Sonček sarmice so pa tradicija. Če sem doma jih vedno naredim, pol pa obiski 1. in 2. pridejo na sarmice user posted image . Imamo kar sarma dneve odprtih vrat user posted image . Si toplo vabljena user posted image

    Podganca moja zlata evo  tudi tebi enega user posted image user posted image

    Ajsika, Sonček85, Tassi tudi vam naj se le lepe stvari zgodijo v 2009 user posted image

    _____________________________

    Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
    Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

    (odgovor članu gloria)
    Neposredna povezava do sporočila: 3725
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Ovulacija in oploditev
    Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
    Ovulacija in plodni dnevi
    Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




    Plenice.
    пеперутка16

    Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?