|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: otrok pri 19ih
8.12.2008 15:42:09   
Anonimen
Kattix, sploh ni važno, kaj si mislimo jaz ali kdorkoli drug. Ljudje smo si različni, imamo različne cilje v živlejnju, različne izkušnje in različne vrednote. Če pri sebi čutiš, da si pripravljena imeti otroka, ga vzgajat in skrbeti zanj, pa če isto čuti tudi tvoj partner, potem go for it.
Popolnoma pripravljen pa nisi nikoli, če si še nevemkako čustveno stabilen in zrel.

(odgovor članu kattix)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: otrok pri 19ih
8.12.2008 17:11:37   
druga
sem zelo vesela, da sta se tako odločila!!!!

vse najboljše pri delanju user posted image  vama želim in da čimprej zagledata magičen user posted image

(odgovor članu kattix)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: otrok pri 19ih
8.12.2008 22:40:51   
poli*
Pozdravljeni! Mi je všeč, da vsaj ena tema podpira mlade mamice, ker se ponavadi starejše samo zmrdujejo nad nami/njimi.

Načrtno sem zanosila pri 20, rodila še vedno pri 20 in sedaj ima najina miška 6 tednov user posted image . Sva presrečna starša in neb zamenjala za nič na svetu.
Sem pa bila deležna nekaj zlobnih komentarjev vrstnic, ki verjetno ne bodo zrele za otroka niti pri 35. Ja, tako zloben je pač ta svet. Njihov problem pač...

Čestitam za pravo odločitev!! user posted image

< Sporočilo je popravil poli* -- 8.12.2008 22:44:56 >

(odgovor članu druga)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: otrok pri 19ih
9.12.2008 8:55:30   
Zamima
odvisno od odnosa s partnerjem,... jaz ga še pri 19-ih nisem imela, tako, da težko rečem user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: otrok pri 19ih
12.12.2008 10:38:13   
MEGi20
tko je to ...jst sem živi primer srednješolke ki je hodila v šolo z trebuščkom:Puser posted image prov fajn in zanimivo..

Partner je od mene starejši 11let(leta ne igrajo bistvene vloge) in bebico sva si tko tko tko želela danisva mogla počakat še leto dve mogoče triuser posted image

No šolo sem končala pol leta pred sovrstniki,kolegice so hodle žurat jst pa v štacune po cunce pa čevljčke...

Moje mnenje: ne gledat na druge ker če bi jaz gledala na kolegice in vse ostale nebi imela danes 18mesecev starega Matije,ki me v dobro voljo spravlja vsako minutko..user posted image

Tko da vidva kr VESELO NA DELOuser posted image

_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: otrok pri 19ih
12.12.2008 11:12:00   
Mariposy
Hej res iskrene čestitke k tej odločitvi in upam da se vama izide vse lepo in prav.Naša mnenja so si včasih tako različna da nikoli nebi prišli na iso raven.Uspešno delajta nauser posted image ko pa zagledaš + pa le sporočiuser posted image user posted image

_____________________________

Ne ljubi nekoga ki je POPOLN, ljubi nekoga ki ni in ga naredi POPOLNEGA s svojo ljubeznijo!

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: otrok pri 19ih
12.12.2008 11:20:47   
kattix
Ja seveda, takoj vam bom sporočila ko zagledam plusek.
Pomoje bom kar počla od sreče.  Jaz čutim da sm se pravilno odločila, da imam vse kar potrebujem za bit mamica čeprav pri 19ih oziroma takrat bom že 20 če bo šlo vse po maslu;)


(odgovor članu Mariposy)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: otrok pri 19ih
12.12.2008 12:26:45   
sončekm
Držim pesti, da bo čimprej user posted image  ali user posted image  !!!

_____________________________

Ljudje smo angeli z samo eno perutjo, zato lahko letimo samo objeti!

(odgovor članu kattix)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: otrok pri 19ih
13.12.2008 1:30:33   
sladka_seka
kattix...jz na tvojem mestu to nebi sprasevala vem da si v dilemi bi al nebi ali je pravi cs ali ne....sam ti bom reklaodloci se sama k bos videla da si pripravlena pol pa veselo na delo.....tuki ti bo vsak svoje misljenje povedu kar je brezveze mene je mama mela pri 18 pa cisto nc takrat ni mela jz sm pravzaprav sam en let starejsa od tebe pa sm ze v 4 mescu pa a mi vrjames da mi prav lepo k gledam okrogli trebuscek s fantom sm ze 3 leta skupi pa mamo use.......ampak tud ce nc nimas ti se ni treba tok bt ce si ziva in zdrava lahko marsi kj uresnicis..................zelim ti velik srece pa bos sama opazla kako je lepo ce mas zaoblen trebuscek moj je ze tok neucakan da me non stop sprasuje ce kj brca............ampak ves kaj da navs ljubosumna postala k bos videla kako ti dragi boza in lupcka trebuscek-salim se..........ampak je res jz k gledam mam obcutek da ma bebico bl rd kot meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...(mal sale)
kattix srecno in ne pozabi na ns....javi nam k bos kj lepga zvedla............velik sreceuser posted image user posted image user posted image user posted image    papa

(odgovor članu sončekm)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: otrok pri 19ih
17.12.2008 22:11:58   
lindy
Jest bi ga tud takrat že imela pa moj ni bil še za to, no sem mu kar hvaležna, ampak je pa materinstvo vsaj meni nekaj izjemno čudovitega!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu sladka_seka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: otrok pri 19ih
18.12.2008 8:03:09   
Anonimen
Eh.....vse je odvisno od tega, kakšen si tip človeka...

Jaz zdaj imam 43 let in si vneto prizadevam imeti še enega otroka. Imam jih pa že 3.
Najstarejšega sem rodila pri 20.letih.......In ti bi zdaj lahko bila moja hči, po letih...user posted image

Res je, da sem manj žurala kot drugi. Samo, jaz sploh nisem tip za pijanke in žurke in te dejavnosti prav nič ne pogrešam. Uživala sem v materinstvu in za mene je to bil in ostal smisel življenja. Moji otroci pa so tudi zelo pridni otroci, ki ne marajo alkohola in cigaret..... Tako, da se tudi počutim kot uspešna mamica in vzgojitelj....

Ti pa sama premisli, kaj si želiš od življenja in kaj hočeš doseči v SVOJEM življenju. In hodi po tej poti. Ker je ta pot samo tvoja, ti jo gradiš in neguješ, z njo živiš in ob njej boš tudi zatisnila zadnjič oči.

Najhujši so občutki krivde. In teh ne rabiš....Zato lepo premisli in odloči.....

Želim ti veliko veselja na tvoji poti, uspehov in nasmeškov....Karkoli se odločiš, te jaz podpiram pri tem in vem, da ti bo uspelo.....user posted image

LP

(odgovor članu lindy)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: otrok pri 19ih
18.12.2008 10:49:58   
neodkrita
Tudi jaz sem bila zelo mlada mamica pri 17 letih. Pa sem šolo in vse naredila tako kot je potrebno. Kot je že Anonimna napisala razmisli kaj ti je prioriteta se zabavat pri teh letih ali imeti otroka. Jaz sem se odločila za otroka in nikoli mi ni bilo žal. Imam dve hčerki in tudi sama se zdaj pri 45 trudim še za enega otročička, srčno upam da mi bo uspelo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: otrok pri 19ih
22.12.2008 14:47:14   
pikica36
jaz sem tudi bila mlada mamica .prvič rodila pri 18 letih, upam da bom pri 38 tretjič!!

če si user posted image  želiš hitro v akcijo!¨upam da vama rata čimprejuser posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu neodkrita)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: otrok pri 19ih
23.12.2008 6:24:07   
kattix
Sporočam da že kar aktivno delava na tem.
Imam pa en problem. Prej sva user posted image  1 x do 2x na teden sedaja pa sva se nekako zmenila da bova vsak drugi dan in
se mi zdi kot da sem zdej pod nekakšnim pritiskom če lahko temu tako rečem.
Kar strah me je da morem zdej vsak drugi dan sexat. A je to  ok tako? Se še kateri to dogaja?
Ful si želiva user posted image . Je pa to prvi mesec poskušanja. Potem pa pride tisti vsak drugi dan in si rečem čeprav nisem pri močeh ali karkoli drugega....joj danes morem še sexat pa resuser posted image . Včasih me kar tako mine ker se mi sedaj to zdi obveza da slučajno ne bi zgrešila dneve ko imam ovulacijo, ki sploh ne vem
kdaj jo imam ker imam cikluse na 38 dniuser posted image

Help me!!user posted image user posted image

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: otrok pri 19ih
23.12.2008 7:56:56   
pikica36
ne obremenjuj se s plodnimi dnevi, to je prvo pravilo. sex naj ostane sex zaradi ljubezni , potrebe, želje, naj ti ne postane obveza. enkrat bo že ratalo.

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu kattix)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: otrok pri 19ih
23.12.2008 16:37:14   
Anonimen
Se strinjam s Pikico. Sploh se ne sekirat zaradi plodnih dnevov ali načrtovano seksat. Imejta odnose, ko si želita intime, biti eden z drugim, se ljubiti zaradi vaju, ne zaradi otročka. Otroček bo že prišel, ko bo čas, pa še vedela bosta, da je nastal zaradi ljubezni in ne prisile.


(odgovor članu kattix)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: otrok pri 19ih
23.12.2008 17:11:04   
mamica9
Pri 19 ih mi še na kraj pameti ni padel kakšen otrok. Sem ga žurala, prepotovala svet, doštudirala, uživala v brezskrbnosti... No pri 35 mi je pa počasi prikapljalo, da mi do popolne sreče manjka še user posted image No, na "stara leta" smo zanosili in se pripravljamo na novo življenjsko obdobje. Nikakor si nisem hotela kdaj očitati, da česa nisem doživela, pa sem si želela zaradi zgodnje nosečnosti.
Smo pa različni. Če te materinstvo zgrabi, ti ni pomoči. Pri meni je bilo kasneje, pri drugih je prej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: otrok pri 19ih
23.12.2008 17:16:31   
Anonimen
Oj jest ti pa lahko povem zgodbo od sodelovke. In sicer ona pravi da če bi bila še enkrat stara 18let bi zagotovo spet imela otroke. Če si redno zaposlena in te partnar pri tem podpira in ne čutiš potrebe da bi še žurala se kar odloči  zauser posted image . Ta sodelovka je ravno en mesec nazaj postala babica in je presrečna. Vnuček bo pa tudi ker bo mel maldo babico.
lp in sporoči kaj se boš odločila.

(odgovor članu mamica9)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: otrok pri 19ih
21.1.2009 19:32:44   
sashy
Hoj kattix!
Stara sem dvajset let in imam 8 mesecev starega sina, zanosila sem pri osemnajstih in pri devetnajstih rodila, poleg otroka študiram, fant dela (nisva poročena, ker noben od naju nima take želje) živiva pa pri mojih starših.
Imava se neskončno rada, otrok pa nama polepša še tako turoben dan.
Možno je, da sem spet noseča (čisto nenačrtovana, pa zato nič manj zaželeno), prva nosečnost pa je bila načrtovana tako kot bo tvojauser posted image .

Jaz se počutim  izpopolnjeno, otrok me navdaja s srečo in veseljem, takoj bi imela še enega otroka (mogoče pa bouser posted image ), ampak se bo treba kar potruditi, ker sva ravno v iskanju novega stanovanja.
V nosečnosti sem neskončno uživala in materinstvo me naredi res popolno!

priporočam ti, da si prebereš tudi nekaj literature, ustvariš porodni načrt in se pozanimaš za nekaj napotkov glede življenja z otrokom.

Nekateri resnično le fantazirajo, ko si želijo otroka, ko pa ga dejansko dobijo ni vse tako rožnato kot so si predstavljali. Sama sem se zelo podučila glede tega in prišlo mi je še kako prav!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: otrok pri 19ih
22.1.2009 20:16:41   
donna22
kattix, bravo da si se tako odločla ... go for it!
Tudi jaz sem si malo hitreje zaželela otroka kot moje vrstnice, sicer sem nekaj let starejša od tebe (stara sem 22); sem pa še študentka in ko sem komu omenila, da bi imela že sedaj otroka, se je vsem to zdelo noro in so me probali pregovorit, da ne ... Kao mlada si še, daj še uživaj, ko je otrok, je vse drugače ... V glavnem so vsi govorili, kot da je z otrokom konec življenja in kot da sploh več ne moreš uživat in se dobro imet, ampak jaz na to nisem gledala tako. Pač začne se drugačno življenje, ki pa prav tako prinaša dosti lepega, še lepšega kot do zdaj.
No, kakorkoli že, s fantom sma se potem vseeno odločla, da boma zaradi mojega študija še 1 leto počakala ... Pa potem nisem dobla user posted image , naredila sem test in je pokazal negativno - res sem bila razočarana, čeprav še naj ne bi 1 leto delala na tem ... Ampak kot se je kasneje izkazalo, je test narobe pokazal, saj sem (ker user posted image še kar ni bilo) naredla še enega in vidla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tako da sem sedaj v 17. tednu user posted image in komaj čakam na julij, ko pride moj user posted image

Kakorkoli že, hotela sem ti povedati, da če si s fantom želita user posted image , se ne oziraj na to, kar drugi pravijo ... Naredi tako, kot se ti zdi prav. Saj vse ne rabi bit idealno, da lahko imaš user posted image , sicer pa najbrž itak postane vse idealno in popolno, ko se dete rodi ...
Pa dosti sreče in upam, da boš čim prej vidla user posted image user posted image

(odgovor članu sashy)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: otrok pri 19ih
22.1.2009 20:30:53   
ency
Moj bratranec in njegova zena sta nacrtno zanosila, in sicer ko sta bila stara 19 let. No ko je rodila, sta imela 20 user posted image  in lani sta postala starsa ze drugega otrocka. Ne eden ne drugi ne obzalujeta tega, oba sta srecna in verjetno se bosta kmalu odlocila za se enega. Sedaj imata 26let. Nekateri se pac zelo zgodaj odlocijo za otrocka, nekateri pa se pri 35-ih niso pripravljeni na njega.Pac stvar posameznika! Vazno je, da das user posted image  ljubezen!!!

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: otrok pri 19ih
22.1.2009 23:02:28   
*talcy*
ojla ... kot bi sebe brala ...tud midva z user posted image  sva user posted image  vsak drug dan .... pa mi je šlo to tkooo naživce nič se ti ne ljubi pol pa še sex .... sem bil ful živčna in psihično obremenjena.....ampak je ratalo ...  po treh mesecih prvič in drugič v prvemu poskusu user posted image user posted image  ....

kot že rečeno naj bo sex zaradi ljubezni ....

ne obremenjuj se s plodnimi dnevi ... vem da je težko ma bo šlo boš videla

držim pesti

_____________________________

6.10.2008 se nama je pridružil najin angelček Tijan

(odgovor članu kattix)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: otrok pri 19ih
22.1.2009 23:06:20   
U*
Lepo je to slišati da si se odločila za user posted image .
Pa veliko sreče.
Tudi jast delam na user posted image  sicer sem kar 8let starejša samo če bi bila še enkrat star dvajset bi se če bi mi status dapuščal zagotovo odločila za user posted image .
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *talcy*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: otrok pri 19ih
23.1.2009 10:42:23   
lenčy
živjo kattix!
sm opazila, da smo približno iste starosti oz. js sm skoraj 22. ful sm vesela, k vidm, da se še kakšna "mlada" odloča za otročka. kot pri vaju, tudi pri nama pomeni otrok vse na svetu. midva ga načrtujeva že nekaj časa,ampak sm najprej počakala, da končam s študiranjem in to bo letos. pol sm pa še rekla, da dam eno operacijo čez, da ne bo slučajno kej škodila otroku, in to bo tudi naslednji mesec. ne vem kako naj opišem, kako so se mojmu zasvetile oči, ko sem mu povedala, da bom nehalas tabletamiuser posted image  zdj bova sam še mal počakala, ker prec po tabletkah baje ni dobr zanost, pol greva pa v akcijo. js sicer nisem zaposlena in nimava hiše (jo pa iščeva). moj je redno zaposlen, nekaj časa bova pri mojih,ker imam dost velko sobo, pol pa napre.... super mi je da imam že vse oblekice, vozičke, lupinco, ker sem jih dobila od tet.
tko da nimam nobenih ovir za otroka prav tako kot ti ne.
pravilno si se odločila in verjamem da ti ne bo žal.

lepo se imej!!!

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: otrok pri 19ih
23.1.2009 12:46:29   
patella
Pozdravljene!

Jaz mam pa sicer "že" 23 let - torej ne ustrezam naslovu teme...;user posted image . Mam pa tudi jaz zllloooooooooo močno željo po otroku, posebej zadnje tri mesece mi hodi samo šeuser posted image po glav. Tudi moj si ga silno želi, a je reku, da naj vsaj doštudiram prej (sm 5.letnik, torej mi kar še nekaj fali (mam namreč 6 letnikov)). Fant pa že dela (27). Sam mene misel, da bom fertik šele čez slabi 2 leti ubija. TUdi jaz nebi šla z glavo skozi zid in bi rada končala fax, sam me pa občutno dajajo hormoni in ne vem, kako bom vzdržalauser posted image .  Včasih me je velikokrat tko navil, ampak je minil, zdej pa kar drži.... Spodujam pa vse, ki imajo pogoje in željo po otroku, da se ga čim prej lotjo delat, pa čeprav pr 19ih.user posted image

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?