|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Določitev spola na Nuhalni svetlini
3.12.2008 15:07:00   
glen
v 1.user posted image na ns napovedaliuser posted image -doma imamouser posted image
zdaj
v 2.user posted image na ns napovedaliuser posted image ,na morfologiji potrdiliuser posted image ,bomo vidli feb. če so imeli pravuser posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Določitev spola na Nuhalni svetlini
3.12.2008 15:12:44   
tasa_m
Nama je na NS rekla da bo punčka, na MF prav tako, zdaj pa bomo čakali do marca, da vidimo če so se zmotli ali ne. Če pa so se, bomo pa našo "punčko - user posted image " oblekli tudi v kako roza oblačilo, ki jih je dobila  naša še nerojena bebica user posted image  

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Določitev spola na Nuhalni svetlini
3.12.2008 15:13:59   
tosja
user posted image Na NS je rekla, da ni 100% pa je naš user posted image na vsakem naslednjem UZ tako vneto kazal pištolco user posted image
Tako, da smo od 12t verjeli, da imamo fantiča user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Določitev spola na Nuhalni svetlini
3.12.2008 15:18:48   
clara23
meni so v 13. tednu napovedali fantka, in res imam fantkauser posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Določitev spola na Nuhalni svetlini
3.12.2008 15:21:55   
ella.
meni so tudi na NS rekli It's a boy in res bo fant (amnio potrdila ****) :))




_____________________________

Srečna sem s svojima fantoma!

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Določitev spola na Nuhalni svetlini
3.12.2008 15:32:17   
mamabranka
100% je falila. Rekla je, da bo user posted image , evo v parih dneh se nam bo pridružil user posted image .

Na morfologiji je rekla, da bo user posted image , pa sm bla šokirana, pa me je čudn pogledala, pa rekla, da na nuhalni ne morejo določt spola nekomu, ki je 3,3 cm velik!!!

_____________________________

Našemu Razgrajaču Eneju, se je na Miklavževo pridružil še en razgrajaček Vid.

(odgovor članu ella.)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Določitev spola na Nuhalni svetlini
3.12.2008 15:36:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Tak kot pravijo, če ti napovejo fantka, pol je ziher, če ti pa napovejo punčko pa se lahko zgodi, da je fantek in je imel pač v tistem trenutku še tak mickenega, da se ni nič vidlo.


No, naša junijka podira tole teorijo.user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Določitev spola na Nuhalni svetlini
3.12.2008 22:19:03   
Kaja08
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: bati



jaz se strinjam s tabo.....sam eni so verjetno radovedni in želijo vedeti kaj bo.....jaz nisem vedela 9m...sm se pustila presenetit...pomembn mi je bilo samo to da bo najin otrok živ in zdrav....radovenost me ni premagala.....ne rečem pa da bo pri drugi nosečnosti enako.....

tko da ljudje so različni.....



Saj osebno nimam nič proti, da ljudje želijo predčasno vedeti za spol otroka, sploh če obstaja možnost za to ... ampak sem mi pa čedalje bolj zdi, da nekateri enostavno pozabljajo, čemu služijo uz pregledi, pa NS, pa morfologija.
Pač spol otroka je tako za mimogrede zraven, če se pač vidi ... vse drugo je mnogo bolj pomembno. Ne vem, no, ampak res imam občutek, ko berem določene debate, da se folk NS in morfologije veseli samo zato, da bo zvedel otrokov spol, pa dobil slikcouser posted image



Pa kaj misliš, da samo zato, ker leniko zanima, kakšnega spola bo otrok, je ne skrbi, če bo vse v redu in bo zdrav????? A to po tvoji logiki pomeni, da vse, ki smo želele vedeti spol, nas vse ostalo ni zanimalo?????  Pa tudi, če si po UZ želiš kakšno slikico, to še ne pomeni, da te zanima samo to, kako otrok izgleda... user posted image user posted image user posted image  Sori, brez zamere, ampak tvoj post mi je res padel v oči...

No, pri nas so na NH rekli, da bo fantek in smo res dobili fantka. Bi bili pa v vsakem primeru enako veseli otročka, tudi če bi bila punčka...

_____________________________

Žiga je car!


(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Določitev spola na Nuhalni svetlini
4.12.2008 0:13:30   
Pandica
V 13 t na NS mi je G rekla, da bo user posted image in res jo imamo user posted image  

_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Določitev spola na Nuhalni svetlini
4.12.2008 8:13:27   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: mamabranka



Na morfologiji je rekla, da bo user posted image , pa sm bla šokirana, pa me je čudn pogledala, pa rekla, da na nuhalni ne morejo določt spola nekomu, ki je 3,3 cm velik!!!


Moj je bil velik 8,3 cm.

(odgovor članu mamabranka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Določitev spola na Nuhalni svetlini
4.12.2008 8:54:10   
mamabranka
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

IZVIRNO SPOROČILO: mamabranka



Na morfologiji je rekla, da bo user posted image , pa sm bla šokirana, pa me je čudn pogledala, pa rekla, da na nuhalni ne morejo določt spola nekomu, ki je 3,3 cm velik!!!


Moj je bil velik 8,3 cm.


Tko je "simbolično" rekla doktorca na morfologiji. Naš je bil na NS velik Teme-Trtica (TT) 6,2cm pri 12 tednih.

_____________________________

Našemu Razgrajaču Eneju, se je na Miklavževo pridružil še en razgrajaček Vid.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Določitev spola na Nuhalni svetlini
4.12.2008 9:30:58   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Tak kot pravijo, če ti napovejo fantka, pol je ziher, če ti pa napovejo punčko pa se lahko zgodi, da je fantek in je imel pač v tistem trenutku še tak mickenega, da se ni nič vidlo.


Tudi moji kolgici so ves čas napovedovali fantka, potem je bila pa punčka. Tako da ...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Določitev spola na Nuhalni svetlini
4.12.2008 9:53:47   
uršika***
Meni se na NS ni nič videlo in vse do 29t nosečnosti nisem vedela, kdo bo, ker se je sramežljivček skrivaluser posted image

Kolegica pa je že v 12 tednu šla na nuhalno, kjer so ji zatrdili, da je punčka, zdaj je pa po 6 mesecih nastal fantekuser posted image

Tako zgodne napovedi je dobro vzeti malo z rezervouser posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Določitev spola na Nuhalni svetlini
4.12.2008 9:59:40   
tasa_m
Nama je na NS povedala, da ne more z zagotovostjo trdit, ker je premalo vse skup, da bi lahko rekla da bo user posted image   ali user posted image .
Nama je rekla točno tak: dozdeva se mi da je user posted image  nisem pa ziher. Smo vzeli z rezervo.
Pri MF pa ko je končala s pregledom, smo jo vpr. če se kaj lepše vidi spol pa je pokazala, da tam ko bi mogla pištolca bit, ni ničesar in je rekla da je user posted image . Tak da zdaj imamo pa babnico-no dobili jo bomo.user posted image  Sicer pa sem jaz itak čutla da je punčka.. user posted image

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Določitev spola na Nuhalni svetlini
4.12.2008 11:07:45   
Anonimen
Men pa na nuhalni ni povedala(dr.strahova),mi je pa moja ginekolohinja 3 krat napovedala fantka.Ko sem jo na zadnjem ultrazvoku,ki mi ga je naredila in tudi povedala,da bo zagotovo fantek vprašala,če mi še bo naredila kakšen ultrazvok do konca nosečnosti.Rekla mi je da najbrž ne.No,ko sem naslednjič imela pregled(brez UZ) sem se odločla,da si ga pač plačam,da mi še enkrat pove,da je vse ok,koliko je težek in,da ga malo vidim kak se kaj imauser posted image .
Nakar mi pa reče,da se zelo fajn vidijo sramne ustnice in da je punčka.No,mal sem bla šokirana ampak mi je blo pač vseen kaj je(čeprav sem si pa potiho le želela punčko).
Je baje imela popkovino med nogami.Da je pa punčka sem pa zvedela v 35 tednu.

(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Določitev spola na Nuhalni svetlini
4.12.2008 12:19:55   
linči 312
IZVIRNO SPOROČILO: Volga
Meni in se ni spremenil.


tudi pri meni je za enkrat tako. bom pa mogla za zihr počakat do poroda :)

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Določitev spola na Nuhalni svetlini
4.12.2008 17:04:31   
Anonimen
V 1.user posted image , na NS nama je Pušenjak napovedal user posted image , moja G potem še potrdila in res smo dobili user posted image .
sedaj v 2.user posted image , na NS nama je Pušenjak rekel, da bolk kaže na user posted image , G na morfologiji tud ni našla lulčka, ni pa prepričana, če je res user posted image , no mogoče se bo v 32t videlo ali je res user posted image , drugače pa bomo v porodni imeli prenesenčenje. user posted image

(odgovor članu linči 312)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Določitev spola na Nuhalni svetlini
4.12.2008 19:33:56   
Dali*
jst sem bila noseča 13t1d na NS in mi je rekla, da bo fantek...sedaj ga rad že pokaže in bo pravi fantek, jah

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Določitev spola na Nuhalni svetlini
5.12.2008 7:59:04   
kea
1. mi na NS sploh niso rekli nič glede spola, čez nekaj tednov pa so na UZ rekli, da se tako lepo vidi, da je user posted image .
2. pa mi je na NS, ko sem ji omenila, da me zanima, rekla, da se ji zdi da "štrli" in res je bil user posted image .
3. pa bom šla na NS čez kakšnih 7 tednov in bomo videli kaj bodo rekli, zagotovo pa bomo videli, ko se bo dete rodilo

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES

Gabriela Mistral,
Nobelova nagrajenka

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Določitev spola na Nuhalni svetlini
29.1.2009 11:40:23   
Meggy
Tudi meni napovedali punčko, potem pa mi je moja ginekologinja v 5. mesecu povedala, da je fantek. Se mi zdi, da pri nuhalni morš kr mal z rezervo vzet, kar ti povedo glede spola, ker se plod še potem dolgo razvija in se marsikaj lahko spremeni do konca.

Itak pa nisem hotla verjet, da je punčka, ker sem si tako zelo želela sineka in ga tudi dobila.  user posted image

< Sporočilo je popravil Meggy -- 29.1.2009 11:41:07 >

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Določitev spola na Nuhalni svetlini
29.1.2009 14:31:27   
Anonimen
 
IZVIRNO SPOROČILO: mamabranka

Na morfologiji je rekla, da bo user posted image , pa sm bla šokirana, pa me je čudn pogledala, pa rekla, da na nuhalni ne morejo določt spola nekomu, ki je 3,3 cm velik!!!


Zanimivo, da to reče G... Namreč za NS mora biti user posted image velik 4,5 cm!!!

(odgovor članu mamabranka)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Določitev spola na Nuhalni svetlini
29.1.2009 15:20:41   
manna
Na NS so nam napovedali punčko, na morfologiji pa "da ni več ziher punčka", zdaj pa čakamo na 3D! 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Določitev spola na Nuhalni svetlini
29.1.2009 15:22:46   
Anonimen
nama so na NS rekli, da bova dobila fantka, na 3d uz pa je rekel, da je 99,9% punčka...

(odgovor članu manna)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?