|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NAJSVETLEJŠE LUČKE, KARUNINE UČKE
5.12.2008 14:48:21   
Shorty_
ja pa kje jo zdej hočte met gor al dol??

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: NAJSVETLEJŠE LUČKE, KARUNINE UČKE
5.12.2008 14:59:45   
marjetica23
user posted image vseen mi je

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: NAJSVETLEJŠE LUČKE, KARUNINE UČKE
5.12.2008 15:13:42   
bumerang
Želimo jo med dnevnimi temami.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: NAJSVETLEJŠE LUČKE, KARUNINE UČKE
5.12.2008 15:24:44   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Želimo jo med dnevnimi temami.


Tema je nazaj spučenauser posted image

LP Shorty

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: NAJSVETLEJŠE LUČKE, KARUNINE UČKE
5.12.2008 16:31:12   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Pa madona no, kdo je temo spet gor med tiste metuzaleme ruknil?!? user posted image


Po kaki logiki pa to? Tiste teme, ki so na vrhu, so trikrat bolj opazne. Tko je treba pa iskat.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: NAJSVETLEJŠE LUČKE, KARUNINE UČKE
5.12.2008 17:27:04   
bumerang
Ribica, jaz sem prepričana, da tiste teme nad črto redkokdo prebere. Mogoče prvič, drugič... potem pa ostane tam kot nekak stalni inventar in se je nihče ne pritakne. Glej čudež, ko je šla za minuto dol, je takoj ena napisala, da je prej sploh ni videla.
Tudi jaz za tiste teme zgoraj skorajda ne vem.

Moderatorka, zakaj pa si caps locke spremenila v navadne črke? Če so bili, so bili verjetno s kakšnim namenom. In v tem primeru je namen več kot posvečen in vreden rahlega odstopanja od pravil, kaj praviš?

Zdaj se pa vrnimo h Karuni.
Maile na gmailu sem prebrala in videla čestitke, ki ste jih nekatere že poslale. Čestitke so res lepe, punce. Hvala vsem in vsaki posebej, ki se je javila.
Verjamem, da nam bo skupaj uspelo.

Če bi še kdo rad dobrodelne čestitke, naj javi. Ta vikend bom tudi sama na veliko izdelovala. Tako da vsaj približno vemo, koliko čestitk je potrebno izdelati.

Punce, dajmo, čestitke potrebujemo vse. A ni lepše, da letos pošljemo take, ki bodo nekomu spremenile življenje!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: NAJSVETLEJŠE LUČKE, KARUNINE UČKE
5.12.2008 17:37:33   
Anonimen
Jaz sem jih naročila na mail akcija, pa jih je še premalo.Če jih imaš toliko, kot sem jih naročila, ti javim naslov.user posted image

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: NAJSVETLEJŠE LUČKE, KARUNINE UČKE
5.12.2008 18:26:52   
tanikaa
Jaz ne pišem voščilnic za noben praznik. Zato sem raje nakazala denar. Prosim edino, če se da ugotovit, koliko denarja še manjka. Da se bomo še dodatno angažirali za pošiljanje mejlov. Hvala.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: NAJSVETLEJŠE LUČKE, KARUNINE UČKE
5.12.2008 19:03:16   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Jaz sem jih naročila na mail akcija, pa jih je še premalo.Če jih imaš toliko, kot sem jih naročila, ti javim naslov.user posted image


Jaz sem jih pravkar 20 izdelala. Po moje so toprve čestitke v mojem življenju, no, razen iz OŠ. So pa zelo enostavne: rdeč in zelen papir, za čestitke pač, prepognjen v čestitko, na prvi strani je pa trazličen motiv nalima: ali mala zvezdica, ali božiček ali smrekica. To je vse, sem se zelo potrudila, da sem se sploh skup spravila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: NAJSVETLEJŠE LUČKE, KARUNINE UČKE
5.12.2008 19:05:29   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Jaz ne pišem voščilnic za noben praznik. Zato sem raje nakazala denar. Prosim edino, če se da ugotovit, koliko denarja še manjka. Da se bomo še dodatno angažirali za pošiljanje mejlov. Hvala.


Saj jaz jih tudi ne, pa kaj je pol. In ne dobivam jih, pa kaj je pol. user posted image

Stanje na RR računu spremlja wahoo in mi bo sporoila enkrat dnevno, danes dopoldne ni bilo na njem še nič, no, menda je ena včeraj nakazala ampak danes dopoldne opač še ni bilo vidno na računu. Seveda bomo stanje sproti spremljali. Karunin račun pa bo spremljala Anita in javila, koliko je gor.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: NAJSVETLEJŠE LUČKE, KARUNINE UČKE
5.12.2008 19:48:54   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Jaz sem jih naročila na mail akcija, pa jih je še premalo.Če jih imaš toliko, kot sem jih naročila, ti javim naslov.user posted image


Jaz sem jih pravkar 20 izdelala. Po moje so toprve čestitke v mojem življenju, no, razen iz OŠ. So pa zelo enostavne: rdeč in zelen papir, za čestitke pač, prepognjen v čestitko, na prvi strani je pa trazličen motiv nalima: ali mala zvezdica, ali božiček ali smrekica. To je vse, sem se zelo potrudila, da sem se sploh skup spravila.



Evo, jaz sem svoje že prodala. user posted image Hvala ti, KL.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: NAJSVETLEJŠE LUČKE, KARUNINE UČKE
5.12.2008 19:50:50   
marjetica23
do kdaj jih pa zbirate?user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: NAJSVETLEJŠE LUČKE, KARUNINE UČKE
5.12.2008 19:52:53   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica23

do kdaj jih pa zbirate?user posted image


Po pošti navadni na moj naslov do 10. decembra, sicer pa če greš na prvi post te teme, vse piše.

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: NAJSVETLEJŠE LUČKE, KARUNINE UČKE
5.12.2008 20:15:59   
Freycha
oo škoda Volga, jaz sem pa upala, da kako tvojo kupim user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: NAJSVETLEJŠE LUČKE, KARUNINE UČKE
5.12.2008 20:55:28   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

oo škoda Volga, jaz sem pa upala, da kako tvojo kupim user posted image


Se ne bi osrečla user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: NAJSVETLEJŠE LUČKE, KARUNINE UČKE
5.12.2008 20:59:02   
Freycha
sej ni važna lepota, važen je namen in srčnost pri izdelavi čestitke. To, da bi pa kako tvojo kupila, pa je samo meni pika na i user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: NAJSVETLEJŠE LUČKE, KARUNINE UČKE
5.12.2008 20:59:16   
Volga
Punce, vse, ki ste danes poslale mejle: šefica mejlov Mič II sporoča, da je zaglavila v gužvi. V kolikor ne bo bumerang nocoj odgovorila nanje, bo Mič jutri, tako da prosim za malo potrpežljivosti. 

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: NAJSVETLEJŠE LUČKE, KARUNINE UČKE
5.12.2008 21:10:26   
Freycha
ni panike.... dnar je itak poslan, za mail se mi pa ne mudi user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: NAJSVETLEJŠE LUČKE, KARUNINE UČKE
5.12.2008 21:52:57   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Jaz ne pišem voščilnic za noben praznik. Zato sem raje nakazala denar. Prosim edino, če se da ugotovit, koliko denarja še manjka. Da se bomo še dodatno angažirali za pošiljanje mejlov. Hvala.


Saj jaz jih tudi ne, pa kaj je pol. In ne dobivam jih, pa kaj je pol. user posted image

Stanje na RR računu spremlja wahoo in mi bo sporoila enkrat dnevno, danes dopoldne ni bilo na njem še nič, no, menda je ena včeraj nakazala ampak danes dopoldne opač še ni bilo vidno na računu. Seveda bomo stanje sproti spremljali. Karunin račun pa bo spremljala Anita in javila, koliko je gor.



Jaz sem včeraj nakazala. Sicer malenkost, kolikor mi je pač zneslo, ampak pismo valda nisem kaj zakvačkala. user posted image  

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: NAJSVETLEJŠE LUČKE, KARUNINE UČKE
5.12.2008 22:06:49   
Freycha
aja, jaz sem na Karunin račun nakazala, pa napisala, da je za čestitko, samo bo pomoje šele v ponedeljek, ker sem šele proti večeru uspela nakazati....

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: NAJSVETLEJŠE LUČKE, KARUNINE UČKE
6.12.2008 7:23:34   
bumerang
Punce, jaz sem bolj petelin kot sova, včeraj sem ob tisti uri že sladko spala. Sem pa na vse odgovorila danes zjutraj... ob petelinji uri. user posted image



_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: NAJSVETLEJŠE LUČKE, KARUNINE UČKE
6.12.2008 13:45:28   
Volga
Samo, da malo temo dvignem in vas spomnim, da je seveda še vedno čas, da se lotite izdelave voščilnic, seveda če ste pripravljene pomagat tudi v tej smeri. 

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: NAJSVETLEJŠE LUČKE, KARUNINE UČKE
6.12.2008 15:55:19   
bumerang
Ker je Mič baje ta vikend odsotna (dostop do urejanja albuma ima samo ona), nalagam
razpoložljive čestitke kar v temo.

Vsem, ki so se že odločili za nakup, se zahvaljujemo ... v pričakovanju novih naročil.
Karuna in mamica sta zaenkrat še doma. user posted image


user posted image user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: NAJSVETLEJŠE LUČKE, KARUNINE UČKE
6.12.2008 17:21:39   
andreja32
evo, še naše voščilnice

< Sporočilo je popravil andreja32 -- 6.12.2008 17:23:01 >

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: NAJSVETLEJŠE LUČKE, KARUNINE UČKE
6.12.2008 17:29:49   
andreja32
za pop***it....ne morem jih naložit....

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?