|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Peugeot 807
8.12.2008 14:27:44   
blazka
Ja Kalbo, ime je bolj "orenk" ime.user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Peugeot 807
8.12.2008 14:32:37   
kalbo
O, moji ženki je pa dolgcajt user posted image

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Peugeot 807
8.12.2008 14:40:11   
krfjolca
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

user posted image  Kaj pa je lahko bolj orenk, če je vse iz iste fabrike user posted image


Ma ne sam ime, no user posted image
Recimo sama notranjost, pri tistih avtih, ki sva jih gledala, je bilo recimo pri Fiatu blago na sedežih zelo znucano, sedeži so mi bili pri C8 bolj udobni, predali bolj funkcionalni, ne vem no, opaziš pač razlike. Seveda sva midva gledala 2-3 leta stare avtomobile, za novejše ne vem.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Peugeot 807
8.12.2008 14:42:40   
kalbo
Za Ulyseje verjamem, ker so bli najslabše opremljeni in seveda najcenejši za Lancio pa nebi rekel, ker ima od četvorčka najbolj luksuzno opremo in nasploh pri Lanci ne moraš govort o čemerkoli manj "orenk". Jest sem Lancie gledal zato, ker so vse imele v štartu top opremo in si lažje dobil recimo xenon, tempomat in električna vrata pri več primerkih, pa če čisto po pravici povem tud zarad znamke, ker sem enostavno mahnjen na italianski pleh. Bi pa vzel kateregakoli od štirih, če bi bil dober in bi me malo peklo, ker nebi blo not Fiatovega dizla, ker se vrti v vseh štirih Francoski motor.
Tud iz tega razloga je pri meni zmagala Croma, pa seveda zarad tega, ker mi je bla noro všeč že ko je bila sam na skicah. Ko sem not spravil še tretji sedež je padla zadnja prepreka. 

< Sporočilo je popravil kalbo -- 8.12.2008 14:49:19 >

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Peugeot 807
8.12.2008 15:13:03   
Anonimen
Ej, kalbo, čist resno vprašanje. A se ti zdi pametno vozit po naseljih s tempomatom? Pri tempomatu imaš obe nogi s pedala in dejstvo je, da je reakcijski čas za bremzanje nekaj daljši. In meni se to zdi ravno v naseljih problematično. Ravno v naseljih imaš največjo možnost, da boš moral na hitro zabremzat, ker ti bo pred avto skočil otrok, maček, avto...

Jaz vozim s tempomatom samo po AC, pa še to samo, kadar so res prazne.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Peugeot 807
8.12.2008 17:26:05   
kalbo
Tud če voziš s tempomatom to ne pomeni, da lahko voziš z obema nogama potegnjenima globoko pod zic, kot to počne večina ljudi. Položaj nog mora bit enak, kot če bi vozil brez tempomata (ena noga pripravljena da bo počila po zavori in druga da bo šla na sklopko), torej je za moje pojme reakcijski čas popolnoma enak kot brez tempomata, pa še s števcem za hitrost se ti ni treba ubadat. Voziš z nogo blizu sklopke, al ti počiva tam nekje daleč levo od nje?


< Sporočilo je popravil kalbo -- 8.12.2008 17:27:17 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Peugeot 807
8.12.2008 20:27:08   
viv_
To pa jaz tudi delam... s tempomatom po naseljih, po AC, skratka povsod... No, sem delala. V Corsi ni tempomata in ga močno pogrešam. Upam, da se ga da naknadno vgradit...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Peugeot 807
8.12.2008 22:19:42   
Anonimen
torej je za moje pojme reakcijski čas popolnoma enak kot brez tempomata, pa še s števcem za hitrost se ti ni treba ubadat.


Mogoce je celo boljsi, ker je koncentracija lahko popolnoma na cesti in nic na stevcu, samo je tezko to na pamet ocenit.
Sicer mi je pa to ena bolj vrednih stvari v avtu...ko ga nekaj casa ni bilo, sem ga pogresala.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Peugeot 807
11.12.2008 4:35:25   
Kerensa*
V firmi imamo tako Alhambro kot Peugeota 807. Na videz sta oba v redu, s tem, da Alhambra bistveno vodi pri prilagodljivosti prostornine in razporedu, Peugeot pa vodi zaradi stranskih drsnih vrat. Kateri letnik točno sta, ne vem, sta pa oba stara šele nekaj let (Peugeot je novejši). Alhambra mi je lepša na pogled, a se mi zdi, da se Peugeota lažje parkira. Oba imata vso opremo in še nekaj dodatne, tako, da tukaj ne vidim razlik. Tudi cen ne poznam, saj je oboje kupoval moj direktor. So pa servisi za Alhambro cenejši, čeprav je ogromno takorekoč VW delov v njej (povezava s Seatom). Peugeoti so, poleg Reanultov in Citroenov, najdražji za vzdrževanja (predvsem material, delo tako ali tako je, kolikor je). Omembe vredne razlike (za osebno uporabo) ne vidim niti v kubikaži, moči in porabi (oboje je cca. 8 litrov pri nas, pa oba avta delata poštene kilometre dnevno - pri težki nogi gre poraba tudi na cca. 10 l).

Če bi mene postavil pred odločitev Alhambra proti Peugeotu, bi izbrala Alhambro. Dva avta v račun za enega novega pa - ne bi izbrala Peugeota, temveč prej dobrega, "starega" Sharana. Ta je še vedno legenda.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Peugeot 807
12.12.2008 11:25:59   
viv_
zaenkrat na kar dobro kaže za eno novo Alhambrico... držte pesti user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Peugeot 807
6.1.2009 22:08:12   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: viv

zaenkrat na kar dobro kaže za eno novo Alhambrico... držte pesti user posted image


Epilog zgodbe:
Jo dobimo, 20.1. user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Peugeot 807
7.1.2009 11:14:15   
kalbo
Kok cekinov?

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Peugeot 807
7.1.2009 11:57:07   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Kok cekinov?


Golf 2003 SDI (150.000 km) + Alhambra 2004 (260.000 km) + 6000€

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Peugeot 807
7.1.2009 13:19:20   
kalbo
Sam to men še vedno ne pove, kok dejansko pride Alhambrauser posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Peugeot 807
7.1.2009 13:27:53   
viv_
Ma mal smo zmutili v AH, ker (vidiš po km-jih), smo pri njih non-stop na servisu, tko da so nam Alhambro prodali za 23K €. Nove so pa tam od 25K naprej...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?