|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nezaupanje
8.12.2008 15:53:08   
ronja
Niti v sanjah si ne bi dovolila, da bi komu brskala po denarnici in zahtevala polaganje računov. Niti v sanjah si ne predstavljam, da bi morala za vsake gate, ki si jih kupim, razlagati, zakaj sem si jih kupila.

ma, je razlika med tem, da se zagovarjaš, ZAKAJ si jih kupila in med tem, da omeniš, DA si jih kupila, se ti ne zdi? Gate se pač vidijo, od teh 7taužent se pa nič ne vidi in valjda jo skrbi... Ker če bi bile res igralnice vmes, potem to ni samo finančni problem, ampak tudi odvisnost, za katero je dobro čimprej zvedet...
Ne vem, nama se že 700E zdi veliko - predno sem dobila šivalni stroj za tak denar, me je lubi dolgo prepričeval, recimo... (ker je vedel, da si ga želimuser posted image ). Ne predstavljam si, da bi kar šla, pa si ga kupila, saj je moj denar... ja, je, ampak otrok je tudi najin in to je pač prioriteta...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: nezaupanje
8.12.2008 16:48:38   
hrchy
IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Večkrat ga dobim na laži zato se tudi velikokrat skragava.


Jaz pa se zmeraj ne vem, zakaj se osredotocate samo na denar v tem postu... kot da je to glavni problem pri njima.

Ce ti laze ze od nekdaj, potem imas globlje probleme v odnosu, kot da je zapravil svoj/vajin/odkogarkolize denar.

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: nezaupanje
8.12.2008 21:51:38   
bumerang
Ronja, Hrchy je dojela bistvo zaradi katerega sem napisala to kar sem.
Tule problem ni denar ampak vse kaj drugega.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu hrchy)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: nezaupanje
9.12.2008 8:33:28   
MLADAMAMICA
OUUU to pa je velik denarja, da bi ga lahko "skril". Tudi sama nisem tako konfliktna, da bi morala vedeti kam gre vsak evro. ampak tu se govori o tisočih, kar je pa meni preveč, da bi samo razlagala na forumu. bi se se isti trenutek najprej posteno skregala. vem, da bi enako reagiral on, ce bi to storila jaz.
sicer pa ce nimas zaupanja vanj, je itak (po mojem mnenju) nemogoče zivet v skupnem gospodinjstvu. ni bistvo cigava je bila nepremicnina in cigav denar. ce zivita skupaj, bi morala skupaj tudi odlocati o takih "vecjih" koliciinah.

ampak ni mi jasno: ga ni bilo doma? zamuja?... kje je uspel porabiti 6500 eurov? ne razumem pa tudi, na kaksen nacin mu ne zaupas? te je varal, je ze porabljal denar? kaj takega dela, da si prisiljena "spijunirat" za njim?

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: nezaupanje
9.12.2008 11:08:11   
ronja
No, saj to smo dojele tudi ostale - o velikih stvareh se pač pogovoriš. Ker igralnice recimo niso samo finančni problem. Ali kak hobi - vse te stvari nekak deliš s partnerjem... Če jih ne, je navadno nekaj narobe.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: nezaupanje
9.12.2008 14:23:27   
Čriček
No evo mal poročam včeraj ko me ni bilo doma je nesel nazaj kartico da nimam dostopa do klika.Danes ga še enkrat vprašam kaj je šel denar in sva s espričkala je rekel kaj me to zanima........nisem rekla da mi ga daj samo kam si ga dal?Pa nič....je reku druge nimam ....pa kaj je potem skrivnost kam si ga dal.........ne razumem nič več mislim pa,da bo va za novo leto s hčerkico sami.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: nezaupanje
9.12.2008 20:19:44   
Čriček
Nimam pojma na kakšno foro naj ga vržem da bo povedal?Ali bi kakšnega kolega vprašala mogoče ve?Joj čist sem fertik kako se nekdo dela neumnega in me spravlja ob živce.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: nezaupanje
10.12.2008 0:28:50   
Tina 28
Mogoče pa ima presenečenje zate?!

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: nezaupanje
10.12.2008 6:58:29   
MLADAMAMICA
mogoče je denar sposodil. nevem, sploh ti ne znam svetovat k sama vem da bi popi*dila. zakaj je se klik odnesu? ne razumem ga. je bil skos tak?

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: nezaupanje
10.12.2008 8:53:55   
Talibetun_tewhidi
IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Nimam pojma na kakšno foro naj ga vržem da bo povedal?Ali bi kakšnega kolega vprašala mogoče ve?Joj čist sem fertik kako se nekdo dela neumnega in me spravlja ob živce.user posted image user posted image user posted image user posted image


ti lahko dam en nasvet. ne utikaj se v njegove stvari. je njegov denar, naj dela z njim kar hoče. bolje je da se delaš da ti je useeno in da pozitivno misliš. ženske so preveč take, na prvo kar pomislijo je: "ali me vara? ima drugo?" in takoj komplicirajo. bodi modra in postopaj lepo. raje se uredi za njega in bodi lepa in uživaj. mogoče je denar dal v stave, pa je zgubil na stavah in ga je sram povedat da ga ni več, da ga je on zastavil. pomojm gre za kaj takega. je 7000 eurov vredno da si uničiš kar sta do zdaj ustvarila? pomisli... ti si mu partnerka, nisi mu mama, kateri mora vse povedatuser posted image . in on mora vedet da  mu zaupaš, da ga maš rada,... mogoče je opazil da mu ne zaupaš, verjameš, pa ti nalašč laže. moraš biti dobra in vedno na voljo za pogovor, kar se tiče pa tega denarja pozabi nanj, ker nima nobene vrednosti. kar je je. ne more se z glavo skozi zid. on ga verjetn nima več, pa ne more ga narisat nazaj. zato ne ga mučit in ne brskaj po njegovih stvareh, tko sama uničuješ vezo. na koncu boš pa sam ti vzrok da sta šla narazen. med vama je malo zaupanja. če ti uspe da ga pridobiš nazaj, se bo tudi veza spremenila, če boš pa drezala vanj "kam si dal to? kje je to? koliko to? kam greš? zakaj to?" mu boš šla na živce in si bo poiskal drugo, s katero bo imel mir. misliš da je danes težko najti drugo žensko? zato pamet v roke...


(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: nezaupanje
10.12.2008 9:55:34   
Čriček
Saj po eni strani ti dam prav ne drezaj ne sprašuj ....a on pa lahko mene kam greš kje si .....kam pišeš ko sem na netu....jaz imam tudi že dosti tega.Inj jaz mu povem,pa tudi če bi bil to moj denar JAZ bi povedala ker sem tak tip in sem v bistvu sama kriva PREDOBRA SEM.Tudi jaz ne bom vsega povedala ..čeprav vem da to ne bo nič rešilo....bo že bolje.Ne bom ga več spraševala NIČ.
npr,včeraj ko sva se spričkala je ob 5 popoldne rekel kmalu pridem.....hčerkica ga je dvakrat klicala...on pa kmalu pridem...slišala sem da je na pijači(ne pije alkohola)ampak kofetkajo klepetajo.In gospod pride domov ob 10 zvečer se stušira in mu naredim za jest pa grem spat.In kaj se je spremenilo zmeraj ko je prišel domov sem potem še gledala tv in klepetala z njim včeraj sem rekla zdej bo pa drugače pet ur sem tečakala zdej bom pa klepetalaNORA SI sem si rekla in v takih stvareh se bom spremenila MOGOČE BO SPREGLEDAL TUDI ON.
P.S.pa pride v sobo in reče a ne boš prišla k meni in sem bila tiho.

(odgovor članu Talibetun_tewhidi)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: nezaupanje
10.12.2008 11:17:52   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: Talibetun_tewhidi

ti lahko dam en nasvet. ne utikaj se v njegove stvari. je njegov denar, naj dela z njim kar hoče. bolje je da se delaš da ti je useeno in da pozitivno misliš. ženske so preveč take, na prvo kar pomislijo je: "ali me vara? ima drugo?" in takoj komplicirajo. bodi modra in postopaj lepo. raje se uredi za njega in bodi lepa in uživaj. mogoče je denar dal v stave, pa je zgubil na stavah in ga je sram povedat da ga ni več, da ga je on zastavil. pomojm gre za kaj takega. je 7000 eurov vredno da si uničiš kar sta do zdaj ustvarila? pomisli... ti si mu partnerka, nisi mu mama, kateri mora vse povedatuser posted image . in on mora vedet da  mu zaupaš, da ga maš rada,... mogoče je opazil da mu ne zaupaš, verjameš, pa ti nalašč laže. moraš biti dobra in vedno na voljo za pogovor, kar se tiče pa tega denarja pozabi nanj, ker nima nobene vrednosti. kar je je. ne more se z glavo skozi zid. on ga verjetn nima več, pa ne more ga narisat nazaj. zato ne ga mučit in ne brskaj po njegovih stvareh, tko sama uničuješ vezo. na koncu boš pa sam ti vzrok da sta šla narazen. med vama je malo zaupanja. če ti uspe da ga pridobiš nazaj, se bo tudi veza spremenila, če boš pa drezala vanj "kam si dal to? kje je to? koliko to? kam greš? zakaj to?" mu boš šla na živce in si bo poiskal drugo, s katero bo imel mir. misliš da je danes težko najti drugo žensko? zato pamet v roke...



tole se mi zdi ful preveč enostranski pogled - sicer pa ne gre za 7000e ampak za njegov odnos do nje. če bi vse drugo štimalo tudi to ne bi bil tak problem. sicer pa zakaj je tip pripraljen uničiti vezo zarad tega denarja - naj pove in bo mir.  

torej tudi če je tip bedak je po tvojem najbolje biti tiho, ga pustiti na miru, važno da ga vedno čaka nasmejana žena in toplo kosilo?


< Sporočilo je popravil jajula -- 10.12.2008 11:18:52 >

(odgovor članu Talibetun_tewhidi)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: nezaupanje
10.12.2008 11:29:50   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: Talibetun_tewhidi

IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Nimam pojma na kakšno foro naj ga vržem da bo povedal?Ali bi kakšnega kolega vprašala mogoče ve?Joj čist sem fertik kako se nekdo dela neumnega in me spravlja ob živce.user posted image user posted image user posted image user posted image


ti lahko dam en nasvet. ne utikaj se v njegove stvari. je njegov denar, naj dela z njim kar hoče. bolje je da se delaš da ti je useeno in da pozitivno misliš. ženske so preveč take, na prvo kar pomislijo je: "ali me vara? ima drugo?" in takoj komplicirajo. bodi modra in postopaj lepo. raje se uredi za njega in bodi lepa in uživaj. mogoče je denar dal v stave, pa je zgubil na stavah in ga je sram povedat da ga ni več, da ga je on zastavil. pomojm gre za kaj takega. je 7000 eurov vredno da si uničiš kar sta do zdaj ustvarila? pomisli... ti si mu partnerka, nisi mu mama, kateri mora vse povedatuser posted image . in on mora vedet da  mu zaupaš, da ga maš rada,... mogoče je opazil da mu ne zaupaš, verjameš, pa ti nalašč laže. moraš biti dobra in vedno na voljo za pogovor, kar se tiče pa tega denarja pozabi nanj, ker nima nobene vrednosti. kar je je. ne more se z glavo skozi zid. on ga verjetn nima več, pa ne more ga narisat nazaj. zato ne ga mučit in ne brskaj po njegovih stvareh, tko sama uničuješ vezo. na koncu boš pa sam ti vzrok da sta šla narazen. med vama je malo zaupanja. če ti uspe da ga pridobiš nazaj, se bo tudi veza spremenila, če boš pa drezala vanj "kam si dal to? kje je to? koliko to? kam greš? zakaj to?" mu boš šla na živce in si bo poiskal drugo, s katero bo imel mir. misliš da je danes težko najti drugo žensko? zato pamet v roke...




Tole pa je ultra čuden pogled. A važno je da je ženska tiho, uslužna, ne dreza v moškega,...moški pa si lahko dovoli kar si hoče. user posted image  user posted image

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Talibetun_tewhidi)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: nezaupanje
10.12.2008 11:50:46   
Zanica
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

IZVIRNO SPOROČILO: Talibetun_tewhidi

IZVIRNO SPOROČILO: Čriček

Nimam pojma na kakšno foro naj ga vržem da bo povedal?Ali bi kakšnega kolega vprašala mogoče ve?Joj čist sem fertik kako se nekdo dela neumnega in me spravlja ob živce.user posted image user posted image user posted image user posted image


ti lahko dam en nasvet. ne utikaj se v njegove stvari. je njegov denar, naj dela z njim kar hoče. bolje je da se delaš da ti je useeno in da pozitivno misliš. ženske so preveč take, na prvo kar pomislijo je: "ali me vara? ima drugo?" in takoj komplicirajo. bodi modra in postopaj lepo. raje se uredi za njega in bodi lepa in uživaj. mogoče je denar dal v stave, pa je zgubil na stavah in ga je sram povedat da ga ni več, da ga je on zastavil. pomojm gre za kaj takega. je 7000 eurov vredno da si uničiš kar sta do zdaj ustvarila? pomisli... ti si mu partnerka, nisi mu mama, kateri mora vse povedatuser posted image . in on mora vedet da  mu zaupaš, da ga maš rada,... mogoče je opazil da mu ne zaupaš, verjameš, pa ti nalašč laže. moraš biti dobra in vedno na voljo za pogovor, kar se tiče pa tega denarja pozabi nanj, ker nima nobene vrednosti. kar je je. ne more se z glavo skozi zid. on ga verjetn nima več, pa ne more ga narisat nazaj. zato ne ga mučit in ne brskaj po njegovih stvareh, tko sama uničuješ vezo. na koncu boš pa sam ti vzrok da sta šla narazen. med vama je malo zaupanja. če ti uspe da ga pridobiš nazaj, se bo tudi veza spremenila, če boš pa drezala vanj "kam si dal to? kje je to? koliko to? kam greš? zakaj to?" mu boš šla na živce in si bo poiskal drugo, s katero bo imel mir. misliš da je danes težko najti drugo žensko? zato pamet v roke...




Tole pa je ultra čuden pogled. A važno je da je ženska tiho, uslužna, ne dreza v moškega,...moški pa si lahko dovoli kar si hoče. user posted image  user posted image


podpis

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: nezaupanje
10.12.2008 12:08:03   
Čriček
Ja zgleda d aje tak moškiuser posted image kok ga preklinjam samo sem tok trmasta da mi bo mogel povedat pa če grem stran od njega.Take stvari ki se tako skrivajo ...mi gredo na živce in me resno zanima kaj je na tem.Najbolj da je ženska tiho on vpraša prej kdaj bo kossilo rečem ob dveh pravi prav.In je šel ob 10 od doma ob dveh bo prišel na kosilo kot v gostilno.In če bom žalostna bo rekelKAJ TI PA JE?JA BOGVE RES KAJ MI JE?

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: nezaupanje
10.12.2008 12:10:58   
tanikaa
Nekatere mate pa res visok prag tolerance.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: nezaupanje
10.12.2008 12:23:59   
higuys
gospod pride domov ob 10 zvečer se stušira in mu naredim za jest pa grem spat.


pROSIM , prosim napiši, da se hecaš. Pa vem, da se neuser posted image . Najraje bi te stresla, ženska božja pa zakaj si to dovoliš. Ne vem no...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: nezaupanje
10.12.2008 12:43:12   
Čriček
Nisem mu pekla meska in krompirčka tok nora pa spet nisemsamo salamo sem dala iz hladilnika pa sir....še to ne bom več

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: nezaupanje
10.12.2008 13:06:18   
kamilija
A si revček ne zna sam hladilnika odpret?user posted image

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: nezaupanje
10.12.2008 13:22:07   
Čriček
Ja tko sm ga navadla da ma vse postreženo budala sem res!!!!!1

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: nezaupanje
10.12.2008 13:43:59   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

On je prodal svojo nepremičnino. Zakaj mora potem tebi polagat račune?
Ni čudno, da je popenil, če mu brskaš po denarnici, jaz bi tudi.


On živi v partnerski zvezi, kjer se tako ne obnaša. 520 Eurov nosit po denarnici je pa tud največja traparija v današnjih časih, tko da ona tud zarad tega upravičeno nori.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: nezaupanje
10.12.2008 13:45:40   
Lalica1
Tudi moj mož je odnesel nekaj čez 2.500,00 EUR iz skupne blagajne (darila ob poroki). Nikoli nisem izvedela kam in komu jih je posodil. Zelo dolgo me je razjedalo in si nisem našla miru. Potem sva pa kupila avto in je dal pač večji del. Tako sem se potolažila in se prepričala, da je vrnil denar.
Ampak sedaj ko to berem, me spet prime, da bi mu jih napela.
Sploh ni važno, če je prodal svojo nepremičnino. Pravico imaš vedeti kam je šel denar. Očitno nič ne pomaga, zato bodi hladna do njega in mu vračaj na isti način. Verjemi mi, ne splača se biti potrpežljiv in nekoga razumeti, razumeti,... Ti si zaslužiš boljše. In če on to ne more/zna biti, si lahko tudi sama, dokler ne pride mimo kdor drug. Saj od njega očitno nimaš nič preveč, razen dvomov in skrbi. Tako pa delaš samo sebi škodo.

Želim ti vso srečo in bori se zase!

(odgovor članu Čriček)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: nezaupanje
10.12.2008 13:47:20   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Mogoče zato, ker živita skupaj?


In?
Če je stanovanje njegovo in je bilo njegovo še preden sta se spoznala (verjetno nista niti poročena), ima vso pravico, da z denarjem naredi točno to kar mu paše. Bi bilo pa lepo, da to jasno in glasno pove.


Kakor sam razumem partnersko zvezo temu ni tako. Se pravi, da bi tvoj mož prodal, al pa konec koncev na loto zadel in bi denar sfučkal bi blo tebi gladko vseeno al kaj?

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: nezaupanje
10.12.2008 16:47:21   
ronja
je 7000 eurov vredno da si uničiš kar sta do zdaj ustvarila?

7000 E definitivno ni vredno najinega odnosa, to, da mi ne bi povedal, da gembla, pa je že zelo na meji... Ok, razumem, da ne pride kar sam z besedo na dan, ampak če ga vprašam, pa pričakujem, da mi pove. Kdo naj mu pa pomaga, če zapade v to, če ne jaz???

Sicer pa mislim, da moraš partnerju zaupat več kot pa mami - odrasel človek vsaj...

Čriček, če od 5ih dalje kofetka, naj si pa kar sam skuha! Saj jaz tudi lubiju dostikrat naredim za jest ob 10ih zvečer (čeprav odkar mava user posted image precej redkeje, odkar sem pa spet user posted image pa sploh ultra redkouser posted image ), ampak če pride iz terena ali pa basketa in vem, kdaj pride, ne pa da me zafrkava. Če pa bi se okoli po kafičih pojal, pa otroka zavajal, saj bom takoj, pa nič... potem naj si pa lepo sam dela za jest!

(odgovor članu Talibetun_tewhidi)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: nezaupanje
10.12.2008 16:58:42   
Čriček
Ja RONJA res je...vse sem mu nardila kuhala,prala,otroka pazila,zadnjič mu nisem palačink namazala sem rekla kar sam si jih namaži pa me je tko čudno pogledal...pepelnike si tud sam prazni jaz mu jih ne bom več......oh ti moški .Danes sva se spičla pri kosilu je reku zmeraj k jemo se spričkava sem rekla če te pa drugače ni doma pa je bil tiho.Potem je šel v kurilnico in se odpeljal pa napiše mesič grem v trgovino i nna kavo do kdaj?BOMO VIDELI.Danes sem mu tri mesiče pisala in zgleda k so na kavi mu piska in pravi kaj mu skoz pišem a nimam drugega dela joj bi mu talar v glavo vrgla s kosilom vred,Sem rekla a ni prav da tebi pišem(nič takega nisem pisala da ne bi mogel odpisat)a bolj da drugim pišem pa je bil spet tiho.Malo se naj zamisli jaz pa sem odločena da se bom drugače obnašal in če ne izvem kam je šlo toliko denarja GREM!!!!!!!!!!!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?