|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.12.2008 16:34:12   
Maksi1
Majchy - to je pa zoprno. Ti pa svetujem, da tudi, če bo šlo ven, je dobro, da se gre tvoj pokazat k dr. Na očkih rata lahko hitro problem.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.12.2008 16:39:56   
Čebel@
maksi.....zgleda da nama je usojeno da skos neki letava okoli dohtarjev......ja mu bom rekla da se nej gre pokazat.....čeprov bo moj ziher jutr hotu že v službo-je pa voznik

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.12.2008 16:48:02   
Maksi1
Majchy - upam, da bo vse ok. user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.12.2008 16:51:15   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Maksi1

Majchy - upam, da bo vse ok. user posted image
ja hvala-tudi jazuser posted image

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.12.2008 17:28:16   
brkn83
čao punce.

Sem kr vedela, da vas bom danes iskala že v novem delu. Čestitam.user posted image user posted image user posted image Res smo prave čveke.

No mi  smo danes malo praznovali. Smo se res lepo imeli in šele malo prej prišli domov. Danes, sem zvedela tudi to, da moja sestrična pričakuje user posted image  junija 09. Sem res vesela zanjo, ker ji je lani user posted image v šestem mesecu nosečnosti umrla, zaradi neke bakterije ki jo je ona dobila.

Zdej pa se še nevem kaj bom delala, kaj preveč se mi itak ne da.

Majchy - upam, da bo s tvojim dragim vse ok.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.12.2008 17:42:20   
orto2
ojla souser posted image !

Me par dni ni, pa vidim, da je že novi deluser posted image . Ste pa res čvekeuser posted image .
Skoraj ne morem verjeti, da smo že skoraj pri koncu, še 2 meseca ali pa manj. Kako bo to hitro. Midva sedaj aktivno hodiva v šolo za starše, v lj porodnišnico in je res super. Se kar veliko smejimouser posted image . Drugače pa trebuh raste, ste si kaj merile obseg? Meni je že presegel meter user posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.12.2008 18:45:32   
claud
O čveke!

Pa kaj je z vami? Jst berem pa berem, pa kr naenkrat vidm 200...pa kr 4.del žeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Sploh vam ne sledim ta mesec....no sj dons sm še mal pr mojih jutr bom pa doma pa bom nadoknadlauser posted image
Sm pa ta teden kr lepo založena z vsem....učer sm plašč dobila, dons pa hlače....sm tok vesela da mam vsaj ene kavbojke take da mi je udobno!user posted image

Kaj kj počnete?

(odgovor članu orto2)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.12.2008 19:11:41   
zwer
Pozdravljene pupe ... vidim da smo kar pridne čvekarice  user posted image user posted image user posted image

Majchy - upam, da b vse OK z dragijem.

Akvalina - super okrašeno, nas še to čaka.

Sunny - čestitke za zapravljanje user posted image

no mi smo danes pospravljal, kuhali kar za cel teden v naprej in spet pospravljali, pa malo počivali in se sončku nsatavljali..no zdej pa sveži in zbujeni user posted image

in drugače ... kaj ste lepega še počele v tej lepi sončni nedelji?


_____________________________

Love Zwer

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.12.2008 20:15:07   
Ajvy
oj...kr konec vikenda....kako čas neusmiljeno leti....

Sunny....super za tetrovje....to ti bo vse lepo prav prišlo user posted image user posted image user posted image

Pupka....ti pa si imela danes aktivno nedeljouser posted image user posted image user posted image
upam da je bila pica super...ni je čez domačouser posted image user posted image  

Akvalina....full super okrasitev...še posebej so mi všeč slikice na oknu user posted image user posted image
Držim pestke za podaljšanje.....user posted image user posted image user posted image

Sej res...jst moram tudi še odločbo dobituser posted image ...mi je bolniška v petek potekla user posted image

Majchy...bogec tvoj.....upam, da bo krema vse poštimala user posted image user posted image user posted image

Brkn...čestitke sestrični za user posted image ...uf to pa je morala biti grozna izkušnja....user posted image user posted image user posted image da se tokrat vse lepo izteče......
Mene tudi lenoritis daje user posted image

Orto....jst mam obsega 107 cm...izmerjeno včeraj...



_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.12.2008 20:16:45   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: zwer


in drugače ... kaj ste lepega še počele v tej lepi sončni nedelji?



MIdva s Tarjo sva pa danes delali uno verigo iz papirja.....je bilo kar fino...samo lepilo ji je bilo malo preveč všeč.....user posted image





_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.12.2008 20:31:48   
zwer
upam da ni lepilo romalo  usta ... važn pa je da ste se mele fajn in naredile vse okraske ... jst bom pomoje to delala kasneje pa verjetn sama, ker moj glih ni ustvarjalen tip user posted image  user posted image  

_____________________________

Love Zwer

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.12.2008 20:57:35   
Pupka
Čer nosečke...

Jaz sem se tako najedla pice... Je bla res odlčna... mljask

Smo že doma, sine že spi- z babico seveda... Jaz še mal počakam pa tudi v pojstlo...

Sicer pa že odštevam dneve... V četrtek zvečer pride moj user posted image - v petek pa bomo vidli user posted image  

komaj že čakam... In še vedno se ne morem znebit občtka da sta dva... čeprav vem, da če bi bla, bi G že ugotovila... user posted image user posted image

Majchy... vi mate pa pestro- user posted image za dragega. Drugačepa se mi pa zdi da so moški večinoma neki heroji in ne morjo bit en dan doma... na bolniškem... bi kar takoj že šli delat...   Sam da se porihta

claud  user posted image user posted image user posted image za plašč in hlače... JAz sem razmišljala da še ene hlače si kupla... Ampak glede na to, da sem na bolniškem... Ne vem če bom!

akvalina
vi ste pa res pridni...  držim pesti za bolniško

sunny ti si pa mela pester dan... Fajn za tist kar si dobila... če je fajn koristno in prišparaš pa še toliko bolj. Tudi jaz sem že gledala vrtiljake... Iščem enega ki bo bolj barvit- pa ne preveč... Ne kičast! Če je pisano je user posted image bolj zanimivo, kot pa če je bolj v nežnih barvav. Moj  prvi je mel enga lepega- mu je bil ful zanimiv... sam mislim da smo zlomli tisto za navijat... Tak da bomo kupli novga! Če boš pa kakšno ugodno ceno ke ujela, pa upam da jo deliš  tudi z nami  user posted image

Zdaj pa grem ležat... Ker če ne bom kar počla... Magnezij sem spila že prej... Da me ne bodo krči v nogah... Upam samo da bo kar se tiče obiskov wc-ja noč mal manj pestra ko včerajšnja (vsake 2 uri... auf in na wc! user posted image user posted image )

Lepo klepetajte... vas preberem spet jutri! Se mi je pa danes po dooooooooooooolgem času zgodilo da je blo prebiranje postov zelo prijetno- ker ni blo preveč dolgotrajno user posted image user posted image   Se pozna da je nedelja! user posted image user posted image

Se beremo spet jutri!

Nočko in prijeten začetek novega tedna... Predvsem za tiste ki vam prinaša zadnje delovne dni!





_____________________________

Izobrazba ni dovolj, treba je tudi razumeti!

(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.12.2008 20:59:39   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: zwer

upam da ni lepilo romalo  usta ... važn pa je da ste se mele fajn in naredile vse okraske ... jst bom pomoje to delala kasneje pa verjetn sama, ker moj glih ni ustvarjalen tip user posted image  user posted image  


ah seveda da je.....ne vem kaj je htela tam zalepituser posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.12.2008 21:09:14   
Balonchy
Ojla...
Mene spet za.je.ba.va seznam...

Prosim, če lahko kera skopira seznam in popravi skupni seštevek trebuščkarc na 72...
In obarva preglede za jutri (8.12.) v rdeče... user posted image

THX...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Najt, najt...

user posted image

(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.12.2008 21:17:57   
zwer
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: zwer

upam da ni lepilo romalo  usta ... važn pa je da ste se mele fajn in naredile vse okraske ... jst bom pomoje to delala kasneje pa verjetn sama, ker moj glih ni ustvarjalen tip user posted image  user posted image  


ah seveda da je.....ne vem kaj je htela tam zalepituser posted image user posted image


veš da mi ni jasn zakaj to otroc delajo .... sam ti neki povem, baje sem tut jst to delala ... je očitno treba vse kar je na prstih probat ... če je dobr za papir jeočino tut za usta user posted image


_____________________________

Love Zwer

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.12.2008 21:23:28   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: zwer

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: zwer

upam da ni lepilo romalo  usta ... važn pa je da ste se mele fajn in naredile vse okraske ... jst bom pomoje to delala kasneje pa verjetn sama, ker moj glih ni ustvarjalen tip user posted image  user posted image  


ah seveda da je.....ne vem kaj je htela tam zalepituser posted image user posted image


veš da mi ni jasn zakaj to otroc delajo .... sam ti neki povem, baje sem tut jst to delala ... je očitno treba vse kar je na prstih probat ... če je dobr za papir jeočino tut za usta user posted image



a veš da je to Freud pojasnil...v svojih teorijah.....ampak pri njemu je vse na sex vleklo.....

vsi smo vse dajali v usta...ga ni junaka....user posted image user posted image user posted image
maza maza...je govorila...pa se po jezik mazalauser posted image user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.12.2008 21:41:40   
zwer
ja je dobra hehehehehehe ... sam da je vse ok zdej in da v prihoddnje tega ne bo več user posted image

_____________________________

Love Zwer

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.12.2008 21:58:51   
Ajvy
nočko punce....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.12.2008 22:19:04   
zwer
nočko Ajvy .. no midva z mojim delava še seznam za kupit za bebača ... kej ste ve izbrale pakete k jih nudi CSD ali denar?

_____________________________

Love Zwer

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.12.2008 22:50:05   
rebeka84
zwer-jaz sem se odločila kar za denar, voziček, ki ga dobiš v paketu je zelo slab, ga ima moja prijateljica, avtosedež sem kupila na akciji v avstriji, sobico pa sva kupila v kompletu...aja stolčka pa tudi ne rabim, vsaj še zdaj neuser posted image
kaj boš pa ti? vzela denar ali izbrala paket?

(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.12.2008 22:57:39   
zwer
ma se glih odločam ... sam sem šla pregletat mal cene po netu ... pa se najdejo dosti bolj poceni stvari kot jih ponuja CSD .... sam previjalno mizo sme našla boljšo in cenejšo za 40 € pri Neckermannu ... tak da z mojim še gedava neke strani in se bova pomoje odločila za denar in bo najbolš

_____________________________

Love Zwer

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.12.2008 23:16:27   
Čebel@
čer!
no imamo zelo pestrouser posted image .......mojmu se je učka lepo pocajtala-so pikepoke pomagale......sem mu pokazala kake lepe želje mu želite pa se mu je kar malo fajn zdelouser posted image
no zdej pa razlog zakaj vam pišem:danes okoli 20h sva šla v porodnišnico ker Hana več kot 4 ure ni brcala in še to do takrat le 5x in naja je panika prijela in me je moj odpelu........no so mi naredili ctg in vodo sem mogla dat in eno palčko noter pomočit(podobno testu nosečnosti) no potem mi je pa še zdravnica naredila pregled skozi nožnico in spotoma ugotovila da imam vnetje(sem dubila svečko in kremo)......no uglavnem ženščina me je hotla obdržat notri ampak sem rekla da nebi glih spala tam zato grem jutri zjutraj(me moj pelje) nazaj v porodnišnico in bom ustala notrinekaj dni-da vas ne bo skrbelo zame.....je pa spet poudarila da je user posted image  full mejčken.....mi je tudi pogledala MV n je hvala bogu lepo zaprt......no uglavnem je moj reku da bo on namesto mene kej prišel tuki gor prebrat da ne boste mislile kako jaz ležim v P,na rr-ju pa piše majchy23user posted image

(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.12.2008 23:29:25   
zwer
joj majchy upam da bo vse uredu ... vse moje dobre misli so usmerjene vate in tvojo pikicouser posted image user posted image user posted image ... sam da se bo vse uredilo ... sem čisto iz sebe in ne najdem pravih besed da bi te spodbudila ... uglavnem mislile bomo vse na tebe ... pa drži se user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Love Zwer

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.12.2008 23:37:25   
rebeka84
majchy čuvaj to tvojo malo štručko, bom mislila na vaju dve! Tvoj pa naj kaj napiše, da bomo vedle kako je s tabo!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.12.2008 23:50:08   
zwer
nič moje nosečke ... grem jst v postlo ... treba zjutri okol 6ih ustat za v službo, ker si moram "kosilo" za sabo porihtat ... MAJCHY drži se user posted image , vsem ostalim pa želim lep začetek tedna  pa naspite se in spočijteuser posted image

_____________________________

Love Zwer

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?