|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.1.2009 12:58:15   
claud
izidora-ja sj v ponedeljek sm naročena za zunanji obrat...ampak upam da bom šla zastonj tja.

majchy-jst sm tud že pospravla smrekco...pa je tko čudn prazno zdj....

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.1.2009 13:01:32   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: claud

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: claud

Joj jst sm dons čist fertik- tok sm zaspana pa ne morm spat!
pa tok je čudn feeling k je user posted image tko čudn zdele postavljena...

malo jo božaj, ji prepevaj, jo ogovarjaj pa se bo mogoče prav obrnila.user posted image user posted image



Sj se pogovarjava že celo noč pa jutro....pa tko zgleda k da se ful matra z obračanjem.....revček mali se zdj spomne obračat, namest da bi se takrat ko je mela še dost prostora.....
Zdj mam na vrhu pod rebri pomoje ravno hrbet, ker je bolj podolgovata stvarca tuki gor....

A ma kakšna dober recept kako zaspatuser posted image

Men se je pred dvemi tedni tko zgodil k sem mela na desni strani boka ful eno bulo pa nč se ni premetaval sam izboklina je bla pa fejst vidna pa mal je bolel kt da bi mela kak tumor. Pa sem se premetavala po postelji obračala in pol je popustil. Po pa se je še enkrat tko zgodilo kak teden za tem, zdej pa ne vem kako stoji, nazadnje je bil prav obrnjen. Neki mora pomagat, da se mala obrne.
Drgač pa mam jest tud že cel cajt bl horizontalno trebuh povečan kot navpično, očitno bo velko dete.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.1.2009 13:02:08   
claud
petrap- tud jst se sprašujem kje so že te žurerski večeri....ko smo zjutri ob 6h šele domov hodiluser posted image user posted image
pa vidm da maš ti tud iste nosečniško-tečne dneveuser posted image user posted image user posted image

Jst sm bla učer mal tečna k mojmu že 1 mesec govorim da naj sam eno okno pomije, pa je zmeri sam ja ja sj bom....no pol sm ga pa kr sama učer....tko da je zdj črta do tam kjer dosežem, da se vidi da sm mogla sama to narest...po stolih pa res rajš več ne lezem...user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.1.2009 13:03:53   
Čebel@
petra.........sej spotoma tipkam za seminarsko in vas hodim malo brat spotoma.....sej moj se ne napije velikokrat sam mi je full dober ko kar naenkrat začne nazdravljat na otroke,pa full je takrat zgovoren(kar malo preveč) ja v postelji ima pa čustvene izlive......on mi je res simpatičen ko kaj spije ker rata res dobrovoljček(drugače je bolj sramežljiv
claud......se bomo hitro navadile da ni  postavljene smrekeuser posted image
izidora.....ne sikeraj se da si tečka,pa kaj-tudi to bo minilo

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.1.2009 13:04:58   
Shuka
a je z mano pol kej narobe k nisem tečnauser posted image user posted image user posted image

pa smo na strani 200.user posted image


< Sporočilo je popravil Shuka -- 8.1.2009 13:05:53 >


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.1.2009 13:09:29   
claud
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

a je z mano pol kej narobe k nisem tečnauser posted image user posted image user posted image

pa smo na strani 200.user posted image




Shuka- ja ne vem al je s tabo res neki narobeuser posted image user posted image user posted image user posted image al ti pa vse super štimauser posted image user posted image user posted image user posted image

Sj jst drugač načeloma nism tko tečna, sam me pa res razp.zdi če mojga neki prosm pa pol odlaša en let, k da bi blo tok težko....

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.1.2009 13:10:20   
claud
kaj zdj a ste se že preselile na 5ko al kaj=?

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.1.2009 13:11:48   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

a je z mano pol kej narobe k nisem tečnauser posted image user posted image user posted image

pa smo na strani 200.user posted image

jaz tudi nisem tečna-vsaj zdi se miuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.1.2009 13:13:30   
claud
Punce pa sj to ni res...ravno en mesec smo zdržale na 4.deluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.1.2009 13:16:05   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: claud

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

a je z mano pol kej narobe k nisem tečnauser posted image user posted image user posted image

pa smo na strani 200.user posted image




Shuka- ja ne vem al je s tabo res neki narobeuser posted image user posted image user posted image user posted image al ti pa vse super štimauser posted image user posted image user posted image user posted image

Sj jst drugač načeloma nism tko tečna, sam me pa res razp.zdi če mojga neki prosm pa pol odlaša en let, k da bi blo tok težko....

Ja očitno mi vse štimauser posted image user posted image user posted image , to da nimam še niti ene opreme za tamalga, sam cunce pa pleničke pa kozmetko, ostalo je v ....kje že...sam pr men ne, v stanovanju je bomba, ne vem česa naj se prej lotim, pol pa tud če dan začnem zgodaj zvečer vidm, da nisem nč nardila, zdej pa ne vem al me je gnezdenje popustilo al kaj. Mah če bi bla tečna zarad tega bi mela sam dan pokvarjen, tko se mi pa fučka pa sem mirna kt špricer, bomo že, če ne jest pa mojuser posted image user posted image user posted image takrat k bom v P.
Drgač pa vsi neki odlašamo, dnevi so prekratki, pa mal prepozn smo se vse skupi spravl delat.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.1.2009 13:16:30   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: claud

Punce pa sj to ni res...ravno en mesec smo zdržale na 4.deluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image turbo čvekiceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.1.2009 13:35:51   
Čebel@
no vabljene na 5. del kjer se čvek nadaljujeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.1.2009 14:10:15   
baki
kr navadi se na čudn filing tamala išče  pot ven.včasih se zadni teden obrnejo tk dauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.1.2009 14:15:05   
baki
jst sem včeraj ginekolog. rekla če je še dol obrnjen ,ker je mel akrobacije pa je glavco res otipala spodaj.ful mi je cel trebuh zdrmala.

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.1.2009 15:17:13   
baki
a mate vse popoldanski počitek....

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.1.2009 15:38:44   
sunny24
baki, smo na 5. delu...

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?