|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
7.12.2008 23:58:32   
Čebel@
rebeka in zwer hvala vamauser posted image user posted image user posted image ja mislite na naju.......grem v posteljo,saj spala itak ne bom nič.......se tipkamo ko se vrnem-upam da še 2 v 1........nočko punce in fajn klepetejte še namesto mene

(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
8.12.2008 3:08:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 4:17:18   
Vesnozaver
prevzemam dežurstvo....busi boli, pa ne morem spatuser posted image

kolumbo user posted image  da vrocina pade cimprej

majchy  tebi in Hani  posiljam  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  pa naj dragi kar pride sem in nam pove, kako sta!

Pa dobro jutro in lep dan!user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 6:50:01   
Balonchy
Jutro...

MAJCHY - DRŽ SE!!!  Oglasi se kej sunny prek sms-ov!!! 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


kolumbo - kako je z vročino???

Vesnozaver - kaj pa s tvojim bušijem???

Jaz grem pa zdej na CTG v porodnišnico... Se oglasim popoldan, ko pridem domov (grem vmes še za kako uro v službo)...


user posted image

(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 7:19:09   
timy
Pozdravljene!

4. del - vsaka častuser posted image user posted image user posted image

Majchy - drži se!

Danes sem nastopila 32 teden, ne morem verjeti kako hitro greuser posted image

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   [Brisano sporočilo]
8.12.2008 8:19:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu timy)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 8:26:43   
zwer
jutro dečve ...

Kolumbo upam, da je vse OK in je vročina padla, pa da ni kej hujšega.

Majchy javi nam čimprej kako in kaj je.

Vesnozaver pa upam, da buši ne buba več in lepo počivaš zdej user posted image

Vsem veliko user posted image da vam pomagajo

No jst sem dons šele ob 2:00 zjutri zaspala, poli ko sem ugasnla računalnik se mi ni dalo zaspat in sem ležala na kavču pa bulila v TV, zdej sem pa vsa user posted image  ...

_____________________________

Love Zwer

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 8:54:41   
petrap
jutro trebuškarce...

vidm, da ste bile čez vikend hiper aktivne in smo že kar v novem delu...user posted image

majchy - drži se user posted image user posted image user posted image , radi te mamo oz. vaju s haniko imamo

kolumbo - upam, da je res sam virozica...poznam velik otrok k so zdaj bolni...user posted image

punce jaz tud ekstra slabo spim...je prou grozno...komaj čakam, da bo konec vstajanja za službo...mam namreč zadnji delovni teden...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 9:03:57   
zwer
petrap blagor tebi in čestitke hkrati user posted image  user posted image  user posted image  ... jst še mesec in čevap moram čakat ... ampak sej bo, čeprav bi mi na trenutke pasalo mal dlje poležavat

_____________________________

Love Zwer

(odgovor članu petrap)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 9:06:32   
petrap
zwer pol si zdaj v službi? mah saj jaz bi tud v bistvu mogla bit še točno mesec dni v službi...sam bom imela mal boniške, pa mal dopusta, pa itak so še prazniki, tko da se bo nekak izšlo...mam pa 8.1. začetek porodniške...

_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 9:09:17   
sunny24
Jutro bejbe! Kako smo?
Učeri sem bla tolko lena, da se mi ni dalo niti ene vrstice napisat in tudi spat sm šla že ob 11h...Zdej se pa počasi odpravljam ne pregled.

Joj Majchy, držim pestke, da bo vse v redu! user posted image user posted image user posted image   Mojo cifro maš, tko, da lepo prosim, sporoči, kaj se dogaja s tabo, prav!

petrap, čestitam za zadnji delovni teden!user posted image user posted image user posted image

CSD, mi2 bova kar dnar vzela in ga porabla za tiste stvari, ki jih potrebujeva-tam v paketu hočeš nočeš morš vzet enih par brezveznih stvari, da prideš na tisti znesek-more bit točno do centa, k če ne, ti ne sprejme naročila.

Nč, zdej grem, pa se tipkamo pole! Danes bom našo Maksi spozoznala!user posted image  
Lep

(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 9:14:36   
zwer
Sunny poročaj kako blo na pregledu ... midva sva se tut včeri pole pogovarjala, da bova vzela denar ker se najdejo cenejše zadeve drugje po trgovinah kot pa tm.

_____________________________

Love Zwer

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 9:28:20   
petrap
CSD - ja midva bova tud vzela denar, ker mislm da več ali manj potrebujeva sam še kozmetiko, pa te stvari...ostalo že imava, tko da paket nikakor ne pride v poštev...

danes mi gre vse po malem na k**** user posted image user posted image user posted image ... ne vem kaj je to user posted image



_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 9:28:48   
mala*


Majchy ja kaj pa je bilo to??Še dobro da sta šla...Danes verjetno ne boš brala ampak vama obema s Hano vseeno pošiljam:
user posted image

drugače pa ja, dobro jutro vsem skupaj!!KNe bom vas komentirala prav na veliko, v glavem vsem, ki imate danes pregled želim da lepo vidite vaše pikice,
 kolumbo pošiljam vama user posted image user posted image user posted image za čimprejšnje okrevanje
balonchy hvala za kavico in dobro odpravi pri G!!!!
ajvy očitno je vaša mala prava umetnica!!!Ja sej novo lepilo bo pa božiček prineseluser posted image user posted image user posted image !!!!!!

Zdaj se grem pa najest in pol še 1x vse skozi, ob 17h mam pa izpit!!!!Tako da lepo prosim držite pesti zame da mi rata!!!!

Pa saj se vam še kaj javim med učenjem!!!!!!!!!!




(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 9:30:04   
mala*
Še to ja, midva  bova tudi vzela denar...Upam da v sredo dobim na pregledu papirje da potem lahko počasi to urejam...18.12 lahko začnem je pol še 60dni do PDP-ja...

Zdaj pa RES učit!!!

(odgovor članu mala*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 9:41:27   
zwer
MALA  velik sreče danes user posted image

Midva drugače imava samo posteljco in banjico, bova pa začela zdej počasi nabavljat vse skupaj, tak da bova zapravla prvo denar, da ga pol od CSDja dobiva user posted image  ... sva pa včeri vsaj seznam nardila kaj še vse rabiva user posted image  

Meni se pa danes tak nil ne da v službi ... sej zato pa tuki gor visim user posted image  ... pa še vidi se da ni šefa v pisarni, sej če bi bil ne bi mogla bit, ker mi skoz za ramo gleda kaj delam na računalniku.

No zdej grem pa res neki probat naredit user posted image

_____________________________

Love Zwer

(odgovor članu mala*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 10:06:33   
Vesnozaver
Dobro jutro!

Sem se skobacala iz postelje, busi boljse, sem bila pa pol noci tako user posted image  no nisem se rabla tak napenjatuser posted image

zgleda, da mi kaj ni pasalo od tega kar sem pojedla.

CSD - midva bova tudi peneze vzela, ker imava ze skoraj vse, kozmetiko in se nekaj malenkosti samo potrebujemo.

zwer pa res nekaj malega naredit, ne prevec, ce ni sefa je treba skoristituser posted image

mala: bomo drzali pesti popoldne!tu mas se enga pujsa za srecouser posted image user posted image

(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 10:17:30   
boma2
dobro jutro souser posted image


kako ste kaj...

ste pa čvekle... :) kje pa najdem 3 del??

sej bom našla... še 3 dni delovne jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 10:18:13   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: Vesnozaver

Dobro jutro!

Sem se skobacala iz postelje, busi boljse, sem bila pa pol noci tako user posted image  no nisem se rabla tak napenjatuser posted image

zgleda, da mi kaj ni pasalo od tega kar sem pojedla.

CSD - midva bova tudi peneze vzela, ker imava ze skoraj vse, kozmetiko in se nekaj malenkosti samo potrebujemo.

zwer pa res nekaj malega naredit, ne prevec, ce ni sefa je treba skoristituser posted image

mala: bomo drzali pesti popoldne!tu mas se enga pujsa za srecouser posted image user posted image





midva bova tudi peneze vzela... :)

_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Vesnozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 10:28:01   
zwer
jah sej ko šefa ni se da mal okol skakat, sam kaj ko mamo tolko dela, da se vn ne vidimo ... ampak bomo vseeno nekak izkoristil to da jih ne user posted image  user posted image  user posted image  - če ne drugega si lahko seznam napišem in sprintam, ker pri nama nimam printerja, sem ga zaenkrat pustila doma, ker ga brat rabi za printat seminarske

_____________________________

Love Zwer

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 10:30:11   
brkn83
Pozdravljene.

No danes sem pa malo bolj pozna, sej vstala sem že prej sam se mi danes prav nič ne da.  Sem tk utrujena, kot da bi ne vem kaj delala. Ampak danes bo vseen treba kaj delat.

Aja, včeraj pa se vam potem nisem nič več javila, ker se je moj domislil, da bi šla na sejem (je v celju bil erotični sejem), no pa sva potem ugotovila, da ni nič kej pametnega. Domov sva prišla šele ob pol desetih, potem so me pa noge tk bolele, da sem šla k v postlo.

Majchy - upam, da bo vse uredu s tabo in tvojo user posted image . Držim pesti.

petrap - saj tale teden ti bo izredno hitro minil, potem boš pa tudi ti lahko doma uživala zadnje tedne.

sunny - lepo opravi na pregledu, potem pa le javi, kako je bilo.

Mala - držim pesti danes zate. Verjamem, da ti bo šlo.

No midva bova tudi kar denar vzela. Js bom papirje začela urejati okoli 20., ker je takrat ravno 60 dni.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Maksi1)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 10:34:28   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Ena mora dežurat ponoč obveznouser posted image ......mi mamo spet nočno kopanje, ker ma tamau 40 vročineuser posted image user posted image user posted image ....on bi se sicer vozu zdele z motorjem pa 100 na uro bi parkiral vse tamale avtomobilčke, samo da nebi blo treba u banjo....jst bom lepo cel teden doma, dons bom mojga poslala, da nese listke za porodniško u firmo, da še to pošlihta in da je pol urejeno.

Zjutraj pa spet k pediatru...na zadnje smo bli prejšn pondelkuser posted image

Grem zdej gledat kva delata po kopalnici.






boga.... :(

Držim pesti, da se čimpreje pozdravita...user posted image user posted image

_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 10:35:59   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: petrap

jutro trebuškarce...

vidm, da ste bile čez vikend hiper aktivne in smo že kar v novem delu...user posted image

majchy - drži se user posted image user posted image user posted image , radi te mamo oz. vaju s haniko imamo

kolumbo - upam, da je res sam virozica...poznam velik otrok k so zdaj bolni...user posted image

punce jaz tud ekstra slabo spim...je prou grozno...komaj čakam, da bo konec vstajanja za službo...mam namreč zadnji delovni teden...user posted image user posted image user posted image






sva že dve, če bo vse ok.. Imam zadnji delovni dan 11.12.2008 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu petrap)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 10:36:49   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

Jutro...

MAJCHY - DRŽ SE!!!  Oglasi se kej sunny prek sms-ov!!! 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


kolumbo - kako je z vročino???

Vesnozaver - kaj pa s tvojim bušijem???

Jaz grem pa zdej na CTG v porodnišnico... Se oglasim popoldan, ko pridem domov (grem vmes še za kako uro v službo)...


user posted image





mljask mlajsk ... kavicaaaa

_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 10:43:34   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: akvalina

dober dan!

vidm da je zatišje k je nedelja, no jaz sem vam obljubla fotke kako smo okrasil stanovanje, ekola

user posted image

user posted image

user posted image

lepo se mejte se slišmo jutr ko pridem od Ginekologinje, držte pesti da mi podaljša bolniškouser posted image user posted image user posted image .





držimo pesti zate... :)

_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu akvalina)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?