|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 10:43:39   
petrap
boma - super a ne? itak da bo vse po sreči...zakaj pa ne bi blo user posted image ... no jaz morm pridt v službo sam še po paprije 24ega..in pol sem frej za eno leto user posted image user posted image user posted image

brkn - vseen mal počivaj...ne se preveč naprezat...ja po moje bo res hitro minilo...pa tud če ne, bom že potrpela, sam da je zadnji teden user posted image


_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 10:45:21   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

Jutro...

MAJCHY - DRŽ SE!!!  Oglasi se kej sunny prek sms-ov!!! 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


kolumbo - kako je z vročino???

Vesnozaver - kaj pa s tvojim bušijem???

Jaz grem pa zdej na CTG v porodnišnico... Se oglasim popoldan, ko pridem domov (grem vmes še za kako uro v službo)...


user posted image







hvala za kavico

_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 10:46:11   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

ola........sem malo slabe volje.......moj je neki štemov tam na bajti in ni dal očal gor in mu je neki priletelo v učko....sva šla takoj v ZD na urgenco ker je reu da gapraska po učku in da ga boli......zdaj mu je una neki namazala in mu povila in se mi revež prov smili.......če do jutri je ne bo dobro bova mogla na kliničnega do okulista da mu ven uzame karkoli že pač je notriuser posted image user posted image user posted image




ojla...


držim pesti, da uredu uredita... :)

_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 10:46:37   
zwer
BOMA  čestitke za zadnji teden user posted image  user posted image  user posted image  ....

_____________________________

Love Zwer

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 11:00:12   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: zwer

BOMA  čestitke za zadnji teden user posted image  user posted image  user posted image  ....



hvala komaj čakam, da se mi ne bo treba vozit v službo.. :)

_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 11:00:59   
zwer
IZVIRNO SPOROČILO: boma2

IZVIRNO SPOROČILO: zwer

BOMA  čestitke za zadnji teden user posted image  user posted image  user posted image  ....



hvala komaj čakam, da se mi ne bo treba vozit v službo.. :)


ti čist verjamem ... jst tut komi čakam, pa ni še tolko blizu user posted image

_____________________________

Love Zwer

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 11:02:40   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: petrap

boma - super a ne? itak da bo vse po sreči...zakaj pa ne bi blo user posted image ... no jaz morm pridt v službo sam še po paprije 24ega..in pol sem frej za eno leto user posted image user posted image user posted image

brkn - vseen mal počivaj...ne se preveč naprezat...ja po moje bo res hitro minilo...pa tud če ne, bom že potrpela, sam da je zadnji teden user posted image




no jaz moram pa počakati še pregled 19.12.2008 in upam, da mi bodo dali že papirje, da jih odnesem v službo in potem na CSD... :) potem sem pa jaz tudi frej...

ker sem od 15.12.2008-16.1.2009 na dopustu.. :)


kaj sva dobri... :) a ne

_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu petrap)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 11:04:33   
boma2
IZVIRNO SPOROČILO: zwer

IZVIRNO SPOROČILO: boma2

IZVIRNO SPOROČILO: zwer

BOMA  čestitke za zadnji teden user posted image  user posted image  user posted image  ....



hvala komaj čakam, da se mi ne bo treba vozit v službo.. :)


ti čist verjamem ... jst tut komi čakam, pa ni še tolko blizu user posted image



a nimaš nič dopusta?? jaz imam kasneje rok... Imam pa zdaj en mesec dopusta starega in novega 10 dni... potem pa porodniška oziroma en teden bočniške.. :)

no ćelim ti da bo čimprejej mimo

_____________________________

boma2 :)

(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 11:11:03   
zwer
ma fora je v tem da uvajam še ta novo, ki bo namesto mene tko, da me je šef prosu da počakam .... dopust pa koristim za takrat ko moram lavfat na polikliniko in pa urejat kake zadeve papirnate

_____________________________

Love Zwer

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 11:24:22   
brkn83
boma - tudi tebi čestitke za zadnji teden.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 11:32:31   
birdy
Hojla...
Mal dolg se nisem javla. M včer sem cel dan prespala, pa cel vikend me že skup vleče. Pa skoz je neki za delat, sploh nimam časa.
Drgač smo fajn, dons sem doma k mamo dekanov dan. Za miklavža sem dubla nov mobitel (za en cent) pa je že na servisu ker kr neki zmrzuje, pa blu tut slušalko (piši kao što govorišuser posted image ) pa ovitek za mobitel, pa še neki sladkarij. Moj ni dubu pa nč razen mobitela pa ovitka ker bo šele Božiček nosu. Neli je pa itak dubla ful, je dubla pleničke pa kuhinjco pa dojenčka pa od naju sestavljanki pa knjigico... Skratka, je bla očitno zelo pridnauser posted image
Zdej pa moram potrdit tole da vidm kok točn mam še do konca... Že tolk časa nisem pogledala da se bom verjetno kr vstrašlauser posted image  
Ker jst mam plan stvari rihtat za dojenčka (se pravi prat, likat, naštimat vse) šele januarja, v najboljšem primeru čist konec decembra. Papirje bom šla isto januarja rihtat, decembra mava pa plan spalnico pa otroško sobo pa dnevno do konca zrihtat, ker še ni čist. Je še neki škatel od selitve ostal, pa še neki takih stvari za stran... Mava res še ful dela in bova to rihtala k bom jst že bolj kot ne doma (nekje sreda januarja). Neki pa zadnje dni decembra k tud nimamo faksa.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 11:46:21   
zwer
Birdy pole si pa tak ko jst ... tut vse prelagam na konc januarja oziroma pole ko nastopim s porodniško ... ma sej zaj niti nimam časa za to .. edinole kar bom naredila je, da bom zaj nakupila zadeve ker so v akcijah ... neki bom pa pustila šeza naslednji letuser posted image

_____________________________

Love Zwer

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 12:13:14   
Ajvy
Jutro.....user posted image

Zwer...ima pa nov avatar user posted image user posted image
Midva sva v prvo izbrala paket...zdej bova pa denar....bova pa iz tega denarja kupila pri tej isti firmi ki zalaga pakete brisačo (tolk dobre brisače še nisem zasledila) in prešito odejo.....

Majchy....super da sta se odločila it pokazat !!!!!
Zdej pa naj lepo zate skrbijo v P...pa čimveč pozitivnih misli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  me bomo pa klelele držale pstke za vaju s HAno.....

Kolumbo.....user posted image user posted image user posted image  držim pesti, da se pozdravite.....sej ne vem..a potem je to normalno ,a si samo izmenjujemo dežurstva user posted image user posted image
Upam,da mu je vročina padla....

Vesnozaver...kaj je s tvojim bušijem'??aah.....upam, da je misija izpraznitev uspela in da je zdaj peristaltika kolkr tolk urejena.....

Balonchy...lepo opravi na ctg-juuser posted image user posted image  o meri že s ctg-ji smo začeleuser posted image

Timy..čestitke za vstop v 32.teden....user posted image user posted image

petrap...čestitke za zadnji delovani teden user posted image user posted image user posted image
ne sekiraj se ...tudi tak dan pride....saj mine....user posted image user posted image
Sunny....lepo opravi na pregledu user posted image user posted image
pa fajn čvekajta z Maksi user posted image

mala*...držim pesti za izpit user posted image user posted image user posted image

boma...čestitke za še 3 delovni dniuser posted image user posted image

Brkn...a res..kr erotični sejem...to zna bit pa zanimivo..aha, vidim da teebi ni glih bilo---...pa je bilo veliko ljudi...??






_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 12:15:37   
Ajvy
Birdy...Neli je bila pa res pridna user posted image user posted image  koliko daril user posted image user posted image user posted image

Zwer...jst tudi spremljam akcije.....user posted image

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu petrap)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 12:16:11   
Ajvy
Danes gremo pa na eno rojstnodnevno zabavo 5-letnice.....iiiii...bo zanimivo....

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 12:34:12   
zwer
oooo Ajvy to bo pa res zanimivo ja ... velik sladkega bo pa otrok user posted image

sem pa drugače včeri mela cajt in voljo da sem si dala gor avatar, ker ga imate že vse user posted image  ... pa še odločila sem se kako bom kotiček za detece porihtala ... smo namreč v najemniškem stanovanju pa ne smem glih stene farbat ... tko da bom na več šeleshamerjem vse dala in poli to nalimala na steno s patafixom (da vidm če to res deluje tko k ga reklamirajo), ko bo narejeno pa slikam in pokažem user posted image

_____________________________

Love Zwer

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 12:57:49   
brkn83
ajvy - erotični sejem - no sej tk slabo ni blo, samo mogoče sem js pričakovala kaj več od tega, kot pa sem tam lahk videla. Kar sva iskala pa potem itak sploh niso imeli. Neki zanimivih stvari bi se dalo kupiti, sam so bile pa cene nore. Kakšno erotično perilo al pa spalna srajčka, .................. ampak kaj ko ni bilo nobene izbire, le en ponudnik. To se meni zdi malo za nek sejem.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 13:00:46   
brkn83
no drugač pa sem že bolje. Zopet polna energije, kar mi je ful všeč. Sem že en stroj cot oprala, pa jih obesila. In seveda sem ravno zdele dala štrudelj pečit - skutinega z borovnicami. Moj ga namreč obožuje. Zdej pa še mal dela za računalnikom in seminarska naloge bo konec, potem pa grem mal ven na sonček,.....je danes ful lepo vreme pri nas. Sicer malo hladno ampak res sončno.


_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 13:02:51   
zwer
ooo lepo lepo .. pridna ... pri nas se neki hoče sonček pokazat čez oblačke pa mu ne uspeva preveč.

_____________________________

Love Zwer

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 13:34:13   
Katjusa
Zdravo punce,

evo mene iz pregleda, vse super tak da naslednji pregled 5.1.2009 potem pa 19.1 že CTGuser posted image user posted image user posted image .... nardil mi je UZ zato da je izmeril trebušček našemu dojenčku in če je prejšnič še ustrezal svojim tednom zdej ne več je že debelejši za kak teden, tak da pričakujemo spet okol oz. čez 4 kguser posted image user posted image user posted image user posted image mal sem upama da tokrat ne bo tako sam kaj češ sam da bo zdrav in da bo porod normalenuser posted image user posted image user posted image user posted image še vedno upam da ostane v mejah Florjana....

zdej pa šibam nekaj spit pol pa mal delatuser posted image user posted image user posted image user posted image pridne bodite pa se beremo ob priliki...

brala sem vas pa bolj površno tak da sam za Majchy pošiljam kupuser posted image inuser posted image za srečo in da se hitro vrne nazaj domov k svojemu dragemu v objem.....

Aja moj se je šel danes še pozanimat za dopolnilno delo in z novim letom zapiramo firmo in bomo imeli prijavljeno dopolnilno delo tak da koledarje, voščilnice, zahvele, vabila.... bomo še vedno lahko delaliuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zwer)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 13:35:59   
Shuka
Ojla nosečke user posted image

Kako ste?


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 13:37:50   
Shuka
Kaj je blo z Majchy? user posted image Kje je majchy? Morm it mal prečekirat nazaj!

Balonchy - vse dobro na CTG-ju.

Katjuša - super za pregled in da malček rasteuser posted image

pa Akvalina ma danes pregled, ne? Vse dobro!user posted image

Aha sem vidla, ja majchy - upam, da bo s tvojim vse OK in z njegovim učkom.user posted image


< Sporočilo je popravil Shuka -- 8.12.2008 13:41:59 >


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu boma2)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 14:08:31   
sunny24
Evo mene...Na pregledu je vse OK, kile so OK (yes!!! user posted image ), prtisk tudi, naša miga, srček dela kot je treba, sem dobila potrdilo o PDP, porodniško začnem 27.1., zdej morm sam še vso to papirologijo zrihtat in bo. Aja, pa naslednji pregled imam 9.1. (lih na roj. dan od mojega dragega) in bom mela UZ, bom pa mogla plačat 30 evrov. Ma ja, sam da bo vse OK. A vi se boste testirale za streptokok B? Jst ji bom naslednjič omenla. Kdaj pa testirajo to?

Sem nabavla termometer za uho oz lahko tudi na čelu meriš in je full fajn. Pa še poceni je bil-neki čez 20 evrov.

Potem smo se pa dobile z našo Maksi na čajčku in smo prov prijetno preživele urco na sončku in klepetale. user posted image

Zdej pa prebavljam kosilo, moj je šel neki na sindikat, pol gre pa delat, jst pa v MŠ...Sam je pa res lep dan danes, tak sonček lep, sam malo mrzlo je, ampak se da!

Majchy se mi ni nič javla, tko da upam, da je z njo in njeno pupico vse v redu!

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 14:12:25   
claud
Ola punca!

balonchy
- ti maš pa že zgodi ctg....user posted image   Upam da je vse ok!!!!!!!!user posted image

Sunny-user posted image user posted image za pregled in kguser posted image , pa da sta se mele z maksi fino....nč sončka nam nista poslale v LJuser posted image

No dons sm pa jst doma ...sama...tko da vam bom mal lažje sledilauser posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Februarčice 2009 - 4.del...
8.12.2008 14:14:31   
brkn83
katjuša in sunny - čestitam za pregled user posted image user posted image user posted image user posted image . Važn, da je vse uredu in da lepo rastejo.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?