|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: stanovanje in "žleht" sosedje
11.12.2008 13:36:14   
blaža
Moram še ostale prebrat, ma se ne morem zadržat, pa bom prav zatulla: TA FOLK JE BOLAN! nAJ SE ODSELI V PRAGOZD IN BOJO IMELI MIR!!!user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: stanovanje in "žleht" sosedje
11.12.2008 13:37:36   
blaža
Se opravičujem za kričanje, če sem koga vznemirila. Ma ti kar živi svoje življenje, pa ne sekiraj se za te kretene. Še dobro, da ima kdo tri otroke, jaz to občudujem, ne pa da bi težila zaradi hrupa.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: stanovanje in "žleht" sosedje
11.12.2008 13:46:47   
Petr_a
dej no dej,da se bom pa obremenjevala s sosedi.Škoda časa,moja dva lahko skačeta po mili volji,delata kar kar jima pač dovolim in se mi jeb.. za sosedo spodaj.

Sem ji že enkrat lepo rekla,da če jo kaj moti,da se lahko odseli .
Imam mir,ker drugače popizdim user posted image nihče mi več ne teži user posted image
samo enkrat so mi in nobenkrat več

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: stanovanje in "žleht" sosedje
11.12.2008 13:59:13   
Anonimen
Ha.....da se neb res sekirala zarad tacga folka.
K ti nabijajo z metlo navij muzko pa plešte s tamalmi, igrejte fuzbal, stres vse kocke po tleh v šusu, ..... v glavnem boli te za njih. Tvoje stanovanje, čez dan lahko delaš kar hočeš. Če jim ni kej prou nej se pa odseljo. Najboljš v kkšn bunker.

(odgovor članu Petr_a)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: stanovanje in "žleht" sosedje
12.12.2008 11:12:30   
LoCa
js ne razumem, zakaj se toliko sekiraš za vse to. mislim, ok, če si živela v hiši celo življenje ti je mogoče to malo čudno, ampak get over it. moraš enostavno preslišat, če pa sosedje preveč težijo pa zateži nazaj. šponavadi to počnejo iz čistega dolgcajta-imajo pač cajt in voljo te poslušat.
js sm v 4. nadstropju in se mi tut vse slišpi od unih zgoraj, še posebi ko ščijejo, seksajo al pa hodijo (s petami udarjajo). ne vem pa kolk se mene dol sliši, sama sklepam da bolj malo.
mi je pa spodnja enkrat specialca ob enih ponoči poslala, jaz sem pa koma spala....eni so ob 23h vrtali, in babura je mislila da sem to jaz počela. ne vem kaj je policiji natvezila da so prišli. pač....še ene par cvetk je imela proti meni pa sm jo enkrat fajn nadrla, ker mi je enostavno prekipelo. od takrat naprej ne duha ne sluha o njej. razen ko ob nedeljah na ves glas zjutraj mašo po tv gleda, to bi jo pa najraje zbila, ja user posted image .

< Sporočilo je popravil LoCa -- 12.12.2008 11:19:28 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: stanovanje in "žleht" sosedje
13.12.2008 14:19:48   
Lianna
Naslednič ko bodo začeli ropotat vklopi radio, zavrti otrokom otroške pesmice, pa naj skačejo. Pa hudiča sej so sam otroc. Enkrat ju oba z možem naderta, da naj dajo že mir. Otrokom pa pustita, da uživajo v otroštvu, ne pa da ne smejo niti malo ropotat. Sorry, ampak tukaj sta vidva čisto zafrknila. Bogi otroci. Zarad mene če se vsi sosedje pritožujejo, otroci so na prvem mestu. Sem enkrat eno fajn nadrla, ko mi je zatežila zakaj je otrok, ki sem ga pazila preveč glasen. Je bil potem mir. Pa sva vedno glasbo naglas poslušala, plesala, skakala. Kolikor vem imam od 6-22h pravico početi karkoli želim.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: stanovanje in "žleht" sosedje
13.12.2008 15:11:00   
Ploha
tud jest sem celo življenje živela v bloku (zdej ne več) pa se mi nikoli ni kaj takšnega zgodilo, nehaj se obremenjevat, vem da je težko, ampak da se v lastnem stanovanju niti zasmejat ne upaš, je pa mal huda,...mi smo živeli čisto na vrhu in bili zmeraj zelo glasni,...igrala sm harmoniko, ki ni ravno tih inštrument,....tko da teli tvoji sosedje imajo preveč časa, zato pa morijo drugim,...

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: stanovanje in "žleht" sosedje
13.12.2008 15:27:00   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Naslednič ko bodo začeli ropotat vklopi radio, zavrti otrokom otroške pesmice, pa naj skačejo. Pa hudiča sej so sam otroc. Enkrat ju oba z možem naderta, da naj dajo že mir. Otrokom pa pustita, da uživajo v otroštvu, ne pa da ne smejo niti malo ropotat. Sorry, ampak tukaj sta vidva čisto zafrknila. Bogi otroci. Zarad mene če se vsi sosedje pritožujejo, otroci so na prvem mestu. Sem enkrat eno fajn nadrla, ko mi je zatežila zakaj je otrok, ki sem ga pazila preveč glasen. Je bil potem mir. Pa sva vedno glasbo naglas poslušala, plesala, skakala. Kolikor vem imam od 6-22h pravico početi karkoli želim.


No čisto tak tudi ni ne, otroci tudi ne rabijo laufat in skakat in se dret po stanovanju, tudi ne v času med 6-22h. Razlika je tukaj med tem ali si pač malo obziren do sosedov in mislim da to je vsak lahko malo obziren in otroci daleč niso na prvem mestu, saj niso glavni v bloku, se pa eni starši tak včasih obnašajo. In ravno to je tisti drugi ekstrem. Najboljša je neka zlata sredina, otroci se naj normalno igrajo, ne da se jim vse prepoveduje, ampak malo obzirnosti pa je tudi treba, vsaj kar se tiče divjanja po stanovanju, dretja in cepetanja z nogami in podobne stvari, to pa je moteče tudi za najbolj tolerantne sosede.

Jaz ostajam pri svojem mnenju, dovoli otrokom vse kar je v nekih mejah normale in kaj bi tudi ti tolerirala, če bi mali otroci živeli nad tabo.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: stanovanje in "žleht" sosedje
13.12.2008 15:43:32   
Dadi
Na srečo ne vem kako to zgleda, ampak mi je žal da morate ta teror prenašati.

Ignorirajte jih....enostavno in pika. Pa živite normalno človeško življenje. Otroci naj se normalno igrajo, vidva pa živčke na off in se ne brigajta za sosede. Imajo veselje s tem ko vidijo da upoštevate njihovo trkanje. Če jih ne boste upoštevali se jim kmalu tudi trkati ne bo več dalo.

Očitno imajo tudi malo težav sami s sabo, ali pa ste jim zbudili kakšno slabo vest...Kdo bi vedel.
Srečno



_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: stanovanje in "žleht" sosedje
13.12.2008 16:03:18   
rija
O krizauser posted image
jaz sem blokovsko dete, pa si kaj takega ne morem predstavljatiuser posted image


glede na stanje v vaši družini bi rekla, da še danes prenehajte biti preveč tolerantni, ker tudi ta toleranca ne nosi nič dobrega: sosedje vam še vedno ropotajo za vsak prdec, vi pa se pričkate.

v času od 7 do recimo osmih zvečer živite normalno družinsko življenje.....pa ne boste ja vi zdaj hodili na silo iz svojega stanovanjauser posted image  pa ne bodo zdaj tvoji otroci zacvekani sedeli na enem stoluuser posted image

daj pošlji te sosede k nam na počitniceuser posted image user posted image user posted image  si vas bodo želeli znova za sosedeuser posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: stanovanje in "žleht" sosedje
13.12.2008 22:10:11   
pety78
Joooooj, TAKOJ se nahajte ozirati na sosede in pusti otroke, da se v miru igrajo. Veš koliko škode jim lahko narediš, če jim bosta z možem za vsako težila in jih celo udarila zaradi takšnih stvari.

Veš kaj bi jaz naredila na vašem mestu. Kot prvo bi se držala tega, da je od 7. do 22. ure mir. Ostali čas pa bi živela čisto normalno. Če bi mi kaj padlo na tla, pač z nasmehom pobereš, razen, če se ti razbije najljubša vaza, potem pač nasmeha ne bo, a ne? user posted image
Ko zaslišite, da spodnji sosedi ropotajo pa akcija...
- navijte TV na glas, recimo papriko, ko majo tako faaaaaaaaaaaaaaaaaaajn muzkouser posted image
- otroci naj skačejo iz postelje in se ful naglas režijo, pa kričijo
- vidva z možem pa kak jive v dnevni sobi...

Recimo prvič tri minute. Naslednič 5 minut, naslednjič 10....Če pride na vrata, jih sploh ne odpreti. Verjetno jih bo izučilo, da takoj, ko potrkajo, dobijo nazaj ropot v hujši obliki.
V kolikor to ne bo delovalo pa kupi enemu otroku trobento, drugemu bobne, tretjemu pa recimo kako flavto ali violino in naj cele dneve trenirajo.
Upam, da bo spodnjim kliknalo, kak mir so imeli prej...user posted image

Če pa ne upaš, pa lahko za kak teden zamenjamo stanovanje...user posted image

_____________________________



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: stanovanje in "žleht" sosedje
13.12.2008 23:15:33   
barika
uf, tvoja soseda nej pride v naš blok. pri nas začnejo porat ob 21.55, zvrtajo 1 luknjo in je to to. ali pa začnejo porat, ko mali glih zaspi, valjda se zbudi in čez kakšne 3, 4 ure, spet eno luknjo itd. ...

Najin mali včasih vrže kakšno igračo iz višine, raztrese vse kocke v šusu (nič boljšega), kjer se da imam peno po tleh, ampak ne zaradi hrupa ampak mraza in me boli, kaj si spodnja misli (v bistvu se dobro razumemo), ima pa ona tudi dva otroka, punco, ki pljuva čez balkonuser posted image  in sina ki igra kitaro, pa kaj ... bolj me moti hišnik, ki se vpikne v vsako stvar in tisti poranje (je pa večji blok in vsak teden kdo kaj prenavlja ....)

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: stanovanje in "žleht" sosedje
14.12.2008 10:59:18   
anckabancka
Ma, lahko je reči, da naj se ne oziram na sosede. Samo sem tak človek, da na žalost veliko dam na to kaj si drugi mislijo o meni. Pa nikomur nočem nič žalega. user posted image

Me je pa tole življenje pod stalnim pritiskom čisto spravilo iz tira in sama vidim, da tako ne gre več naprej. Hrupa namerno ne bomo povzročali - ga že sosedje spodaj, ko navijejo za vsako našo napako muziko, da se hiša trese. ampak mene to ne moti. Samo upam, da se bo oglasil kak drug sosed, ki mu pa to "štancanje" ne paše.

Otroka bom opozarjala za  hujše dretje, razbijanje, če bosta po stanovanju preveč tekala. Drugače pa moram sosede v moji glavi izklopit, ker se mi bo zmešalo.

Če mi bojo prišli na vrata bom pa popenila in bom rekla, če tud otroka ne morem v miru podojit, ne da bi me spodaj sekiral. Al pa če tud na sekret ne morem it, ne da bi mi pod ritjo butal z metlo.user posted image Otrokom ne morem skoz za ritjo viset. Ko mi bo pa totalno prekipelo pa jim rekla, da bomo sigurno imeli še kakšnega otroka, da jih bo imela za kaj skrbeti.
Ja, pa komaj čakam, da se mali začne plazit po vseh štirih. To jih bo šele motilo. Ampak tukaj se pa ne dam, pa naj znorijo spodaj.

Mi pa paše malo vašega mnenja, da vidim, da nismo nenormalna familija ampak so nenormalni naši sosedje. No, nenormalini smo, ker imamo 3 otroke in ne enega ali dva.




_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: stanovanje in "žleht" sosedje
14.12.2008 11:09:32   
LoCa
oj, ma itak da niste nenormalna familija. čeprav se ti nenormalno vedeš, ker te tolko to briga, si si čis

to sama kriva da niti scat ne moreš v miru. se moraš naučit izklopit okolico. to je pač tko v bloku, mestu....enostavno na off.
sem se pa spomnila zdej na spodnje sosede doma pr tatu, 3 froci, od tega 2 dvojčka. ma ni blo sobotnega/nedeljskega jutra, da se, ko sm bla doma, ne bi zbudila živčna in bla taka celo jutro. to je pa extrem. drli so se ko da bi jihkdo odiral, tolkli povsod, mislim, tak kažin da je že tu mač, poleg tega pa jih je še mati nadirala. isto zgornji sosedi, vsakič ko da bi omare podirali in po radiatorjih tolkli, dretje. TO ni prou do sosedov. tko da ni res, da se moraš delat, kot da drugi ne obstajajo. js recimo marsikaj stoleriram, se ne utikavam v druge ker nočem da se oni v mene. ampak tisto k sm napisala, tisto je blo (je še) pa vedno absolutno preveč. v bloku se pač ne moreš pretvarjat da živiš sam. mislim pa da ljudje k težijo tudi nikoli  ne pomislijo, da mogoče pa njihova hoja koga moti. v bistvu slišimo samo druge, sebe pa ne user posted image

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: stanovanje in "žleht" sosedje
14.12.2008 14:07:14   
ely*
Glede na to, da ste v stanovanju, ima blok sigurno upravnika, pa se na njega obrni. Mogoče bi lahko kaj posredoval, če ne najdete skupnega jezika.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: stanovanje in "žleht" sosedje
14.12.2008 14:57:27   
marty5
IZVIRNO SPOROČILO: anckabancka

Ko mi bo pa totalno prekipelo pa jim rekla, da bomo sigurno imeli še kakšnega otroka, da jih bo imela za kaj skrbeti.


user posted image  Evo - to je pravi način, kako se streže takim sortam ljudi. Zabij jim nazaj, uvidevnost in prijaznost pa  raje prišparaj za tiste ljudi, ki si to zaslužijo.

_____________________________

Ko je volja, se vedno najde tudi pot. Ko pa volje ni, prosto pot dobijo izgovori.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: stanovanje in "žleht" sosedje
14.12.2008 14:58:50   
anckabancka
IZVIRNO SPOROČILO: ely*

Glede na to, da ste v stanovanju, ima blok sigurno upravnika, pa se na njega obrni. Mogoče bi lahko kaj posredoval, če ne najdete skupnega jezika.


Ma ne, to je večstanovanjska hiša in ni nobenega upravnika. imamo hišni svet, na katerem se vse pomeni. Bo nasledjič sigurno stekla debata... Komaj čakam. user posted image

LoCa, se strinjam. V stanovanju ne moreš odmisliti vseh okrog sebe in otrokom vse dovoliti. Se zelo trudim, da ne norita po stanovanju.

No, danes sem doma sama z otroki in so mi že muziko fajn navili, pa v otroški sobi trkali, ko smo pospravljali igrače v škatle user posted image user posted image user posted image

Škoda, ker ni noben gor na vrata prišel, ker bi jim povedala svoje. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu ely*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: stanovanje in "žleht" sosedje
14.12.2008 19:12:22   
snorlax
Samo v vednost. Ena je napisala, da policaji ne morejo v stanovanje, če jih ne spustiš noter. To je res. A če je hrup res prevelik (vrtanje, muzika..), lahko izklopijo elektriko, stroške pa plača kršitelj.

To ne leti nate, anckabancka, ker iz tvojih postov sklepam, da ste vi čisto normalna familija, oni spodaj pa ne preveč. Sem pa jaz podoben tip kot ti, tudi jaz jim ne bi dajala kontra, ker to po moje ne pelje nikamor, ampak se samo stopnjuje. Raje jih povabi en dan na kavo, jim razloži in poskusite najti en dogovor. Če so kolikor toliko normalni, bodo razumeli. Naše zgornje sosede je en čas motilo, kako parkiramo, ker nam centralna laufa user posted image itd.. Pa jih je dec povabil na drink, na koncu so bili že frendi in od takrat nismo imeli več problemov.user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: stanovanje in "žleht" sosedje
14.12.2008 22:02:14   
Shorty_
Anckabancka user posted image user posted image user posted image user posted image pomiri se pa uživaj s svojimi tremi zlatimi fantkiuser posted image pa še z možekom sevedauser posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: stanovanje in "žleht" sosedje
15.12.2008 13:53:38   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: anckabancka


Škoda, ker ni noben gor na vrata prišel, ker bi jim povedala svoje. user posted image user posted image user posted image



zakaj pa nisi ti šla dol , jim povedala svoje , se obrnila na peti in šla po stopnicah gor v svoje stanovanje?

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: stanovanje in "žleht" sosedje
16.12.2008 9:56:35   
anckabancka
IZVIRNO SPOROČILO: muška

zakaj pa nisi ti šla dol , jim povedala svoje , se obrnila na peti in šla po stopnicah gor v svoje stanovanje?


Ma, se ne bom tako nizko spustila kot oni, ki na vrata hodijo. Če bojo pa prišli, pa ne bom tiho. Nazadnje je prišel gro fotr, da smo nemogoči. Sem mu jih ene par poveda in je hitro odšel. Med drugim sem mu rekla tudi, da oni pa ob polnoči razgrajajo. In res je ravno večer prej ob polnoči prišel domov sin, ki se je po moje napil. Pa je bila ona čist panična, pa tamav se je jokal in ful ropotal... Jaz sem se pa ravno v posteljo ulegla. Saj razumem take stvari in ne bi nič težila. Samo, ko pa oni butajo za vsak ropot, ki ga povzročijo otroci... Sem pa povedala nazaj.
Mi se držimo ur, ko se ne sme ropotati.

Naslednjič, ko pridejo bom pa vprašala, če imajo kakšno učinkovito rešitev za nasuser posted image Ker jaz nimam več ideje kaj naj naredim, da jih ne bo motilo.
Ja, med drugim nas je ženska poslala tudi Lutke gledat, da se otroci naučijo kako je "biti tiho"user posted image   Sploh ne dojemam, ker ženska dela v službi z otroki pa je tak zmaj user posted image user posted image

Misilm, da imajo tile naši sosedje alergijo na majhne otroke. user posted image

Ja, še vedno se obremenjujem, čeprav se trudim, da se ne bi. Ko kak otrok malo potolče, me kar zvije v želodcu, kot pred izpitom, ali ko imaš tremo...user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: stanovanje in "žleht" sosedje
16.12.2008 10:12:11   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: zverinca

ma dej nehi!!
normalno čim prej zaživet, spodnje sosede dati na ignore, v kaslc jim res vrži kopijo zakona o javnem redu in miru, s fluorescentno označi bistvo in pika.





Se strinjam. Mislim, da ste čisto preveč popuščali od začetka in jim pokazali, kako se jih bojite, zdaj pa jim je zrastel greben. Ti se sekiraš, oni pa prav nič, dobesedno se norčujejo iz vas in vas imajo za kekce - mislim ... na kakšni podlagi pa so lahko zahtevali prestavitev tobogana? In en mulo se je pritožil in ti si kar skočila user posted image , ma da ne bi res, no.

Sama živim že celo življenje v stolpnici, marsikaj slišim in verjetno tudi sosedi slišijo nas, ampak to je pač usoda življenja v večstanovanjskem objektu. Res se je potrebno malo ozirati na sosede, ampak da si pa njihov suženj ... lepo te prosim.

Mislim, da si že v štartu naredila ogromno napako, sploh tisti momemnt, ko vas skušajo utišati z glasno glasbo. Halooooouser posted image A glasbo se pa lahko navija na ves glas? Jaz bi jim jo  začela navijati nazaj, definitivno pa se ob njihovem hrupu ne bi jaz umirila, še manj bi mirila svoje otroke.

Ne vem, no ... ampak meni je tale vaš primer tako absurden, da je groza. Resno, mater, živim v stolpnici, kjer je čez 100 stanovanj, pa za tak primer še nisem slišala.
Sori, ampak, daj se resno zberi in udari nazaj oz. začni živeti.

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: stanovanje in "žleht" sosedje
16.12.2008 10:47:11   
LoCa
moja prelestna spodnja soseda je imela en petek zvečer prisluhe in slišala drsanje stola. drug dan je prišla zvonit in nam prinesla un lepljiv filc za pod noge stola, da se ne bi slišalo drsanja......user posted image . ma sej člowk ne ve kej rečt no...

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: stanovanje in "žleht" sosedje
16.12.2008 13:36:08   
anckabancka
Nejcko, verjetno res. Preveč smo se jim pustili in zdaj imamo, kar imamo. user posted image sva pa z možem hotela to rešiti na miren način, ko so se prvič pritožili in sva rekla, da se bomo potrudili in smo se dejansko res trudili.. Hotela sva dobre sosedske odnose... a to očitno ni mogoče.  Potem sva dobila odziv, da je še huje s hrupom... Ampak njihovi apetiti so res zrasli in jih zdaj moti vsak šum.

Mi gre pa na živce, ker jamrajo še drugim sosedom, kako smo mi nemogoči in nas zdaj vsi postrani gledajo. user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: stanovanje in "žleht" sosedje
16.12.2008 13:38:02   
anckabancka
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

moja prelestna spodnja soseda je imela en petek zvečer prisluhe in slišala drsanje stola. drug dan je prišla zvonit in nam prinesla un lepljiv filc za pod noge stola, da se ne bi slišalo drsanja......user posted image . ma sej člowk ne ve kej rečt no...


To je pa spet druga zgodba, o kateri sem že enkrat pisala, ko so čez 3!!! strope slišali drsanje naših stolov iz mansarde. Se otroka nista mogla učiti v kleti (kao...)


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?