|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hofer
11.12.2008 18:38:27   
Korina1
Najaa ali imajo tudi narezane štruce?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Hofer
11.12.2008 19:04:07   
Netopirčy81
Ne.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Hofer
11.12.2008 21:15:02   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Najaa ali imajo tudi narezane štruce?


Imajo, sam ne vem če vse vrste kruha. Vem, da npr. imajo sončničnega, črnega ipd. Za bele pa ne vem, ker ne kupujem.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Hofer
11.12.2008 21:18:16   
Anonimen
Otroske plenice-vcasih, korenckov sok, parmezan v kosu, kaksno obleko za tamalo (pizame, trenirka) in kaksno rozo.
Verjetno se kaj, samo se zdajle ne spomnim.

(odgovor članu Korina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Hofer
11.12.2008 21:40:44   
Anonimen
hvala, zdaj grem pa jest, ponovno user posted image

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Hofer
11.12.2008 21:41:08   
Anonimen
Ej, natasa77, kaj je zdaj to?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Hofer
11.12.2008 21:50:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ej, natasa77, kaj je zdaj to?


user posted image  če pa samo čipse berem, pa kruh, pa sladkarije...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Hofer
11.12.2008 22:07:52   
tiana
Korina 1 ti si pa pol blizu mene......razn če niso odprl dva Hoferja na isti danuser posted image

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Hofer
11.12.2008 23:01:24   
valči
Jaz moža pošiljam ob sobotah.Je včasih hodil v Lidl,pol sem enkrat probala-hčerauser posted image ,njihove plenice in od takrat hodi v Hofer.Se pa bistveno prišpara,če moža pošlješ,namreč jaz vidim še to in onio in...On pa prinese striktno to,kar na listek napišemuser posted image

_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Hofer
11.12.2008 23:39:13   
black rose
V Hoferju kupujemo: vrečke za smeti, vilede, gobice, pa kakšno otroško trenirko.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Hofer
11.12.2008 23:39:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ej, natasa77, kaj je zdaj to?


user posted image  če pa samo čipse berem, pa kruh, pa sladkarije...user posted image


Aja.

Jaz sem na Smokiju, original, samo mislim, da ga nimajo v Hoferju.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Hofer
12.12.2008 6:15:23   
Anonimen
sem slišala da imajo v hoferju zdaj končno dut plačilo z mastercard, viso.... ne samo z maestro oz. gotovino?user posted image user posted image user posted image

a e to res?????????????

ker jaz sam zarad tega nisem hodila tja v nabavo, ker lih zmeraj pa nimam keša pr seb!user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Hofer
12.12.2008 7:20:46   
MTFP
IZVIRNO SPOROČILO: janci10

sem slišala da imajo v hoferju zdaj končno dut plačilo z mastercard, viso.... ne samo z maestro oz. gotovino?user posted image user posted image user posted image

a e to res?????????????

ker jaz sam zarad tega nisem hodila tja v nabavo, ker lih zmeraj pa nimam keša pr seb!user posted image  


Ja imajo sedaj po novem...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Hofer
12.12.2008 8:23:39   
Vešča
Jaz kupujem v Hoferju čisto vse. Tudi sveže meso, ki je slovenskega porekla.
Testenine so super. Imajo tudi bio in polnozrnate poceni. Pa mlečni izdelki, vlažni robčki, toaletni papir, plenice, sadje, zelenjava.... Ma ni da ni. Meni je tam vse dobro.

Jezi me samo, da nimajo kisle repe, po katero moram drugam.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Hofer
12.12.2008 8:59:01   
MTFP
Midva tudi kupujeva v hoferju vse od sladkarij, slanih prigrizkov, zelenjave, mesa, salam, jogurtov, pudingov, vode in sokov, mleko, testenine ... itd... edino čistil ne kupujem tam....

Hmm se spomnim ko sva kupovala še "na zalogo" in so bili še tolariji, sva v šparu dala za poln voziček (salame, testenine, siri, jogurti, meso itd...) vedno cca od 15.000 - 18.000 sit, v Hoferju pa za približno iste stvari od 5.000 - 7.000 situser posted image ... Ampak kje so tisti časi, tud Hofer se je kar podražil, zdaj dava za eno vrečko od 20-30 €...

(odgovor članu Vešča)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Hofer
12.12.2008 9:30:24   
Korina1
Tiana- jaz mislim na tega k se je odprl v Domžalah, pa ti?

< Sporočilo je popravil Korina1 -- 12.12.2008 9:38:22 >

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Hofer
14.12.2008 13:14:39   
Anonimen
plenice so čisto zanič, meni se skoz trgajo user posted image

(odgovor članu Korina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Hofer
14.12.2008 13:21:41   
tanjusi
Jaz tudi po ta novem v hoferju al pa lidlu fasngo nakupim, se kar pozna pri ceni, moti me edino da ne eden ne drug nimata kakih pametnih paštet na zalogi, drugo je pa kar fajn.
Zdajle majo v Lidlu eno tako malo gajbico mandarin za 1,5 e , se mi zdi da se kar splača.


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Hofer
17.12.2008 9:29:52   
Korina1
A mogoče kdo ve kakšen je ta prašek Tandil ki ga omenjate in sem ga tudi videla v trgovini? Se ga splača kupiti? Pa da ni slučajno tako kot Kuna prašek ko imaš samo za bele cunje posebej in za barvne.

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Hofer
17.12.2008 9:32:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

A mogoče kdo ve kakšen je ta prašek Tandil ki ga omenjate in sem ga tudi videla v trgovini? Se ga splača kupiti? Pa da ni slučajno tako kot Kuna prašek ko imaš samo za bele cunje posebej in za barvne.


Men je bil zelo dober.
Sem pa imela posebi za svetle pa za črne cunje.

(odgovor članu Korina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Hofer
17.12.2008 9:34:30   
Korina1
Se pravi da ne obstaja prašek Tandil ki bi z njim lahko pral na 30, 40,60 in 90 ?Vse z enim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Hofer
17.12.2008 15:50:18   
Korina1
Ali ve katera?

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Hofer
17.12.2008 15:58:20   
Dadi
Jaz kumpujem v Hoferju mlečne izdelke-skutke, sire (poleg ementalerja še camembert, brie, ugodno imajo tudi mozzarelo-ta male), potem kakšno tehnično robo-inhalator nam uspešno služi že dve leti, kakšen tekstil-žabice, majčke, kompletke za otroke, hlače zase.... kakšne sladkarije, kosmiče, blazinice za v mleko, njihov riž mi je tudi všeč. Nad Tandilom nisem bila navdušena, zato pa kupujem tablete za  pomivalca. Meni je tudi všeč.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Hofer
17.12.2008 16:31:07   
koala
Jaz kupujem zelenjavo in sadje, sladkarije, plenice, pa zmrznjen program, kaj za oblečt, predvsem za tamalega.
No jogurti so mi pa Lidlovi boljši.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Hofer
17.12.2008 17:25:40   
Korina1
Trenutno že nekaj časa uporabljam Mercatorjev prašek pa sem zadovoljna z njim in sem hotela malo zamenjaz z Hoferjevim.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?