|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kile gor in gor :)
21.6.2010 14:39:23   
Fargesia
tale slikca je taprava...

user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: kile gor in gor :)
21.6.2010 17:27:16   
*Katja
Danes je res že vprašanje kaj sploh pomeni zdrava prehrana. Se strinjam, da je gibanje zelo pomembno za naše zdravje.
Aleunam ne mislim nikogar lovit tukaj gor, resnično ne, lahko pa povem kaj je meni pomagalo in zakaj nebi še jaz komu pomagala.
Ja se da obvladat težo, ampak če skenslam vse diete (ločevanje hranil, spuščanje obrokov, diete brez oglj. hidratov...) mi ostane bore malo - da ne omenjam kako si s tem uničujemo telo. Seveda se da obvladat težo na mnogo načinov, se pa razlikuje učinkovitost - tudi zaradi naše motivacije, pomankanje časa itd. Drugače nebi bilo toliko ljudi pretežkih in močnih. Ok, saj si lahko najamem osebnega trenerja, pa pač nimam 350 eur.

Samo moje mnenje

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: kile gor in gor :)
2.7.2010 13:54:14   
MissLady
Jst se tudi počutim kot en buhtelj .... noseča sem 22 tednov in sem se zredila 12 kg ... in to v zadnjem mesecu naenkrat kar 6 kg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Me je G debelo gledala in vprašala ''A je to sploh možno??'' user posted image

No, ampak vem zakaj .... ker valda sem jedla samo junk food in sladkarije ... in to celo tudi sred noči sem šla na par čokoladnih piškotov. In to samo zato, ker sem na prejšnjem pregledu ugotovila, da se v enem mesecu nisem zredila nič ... no pa sem rekla, oooo suuuuper, zdej pa lahko jem .... in rezultat? pridelala 6 kg v 1 mesecu user posted image

Tko da zdej se pa spet fuuull pazm... jem samo ržen kruh, pa zelenjavne čorbice, pa sadje in solatke ... user posted image

Samo še na miganje se morm pripravit ... smo šli zadnjič na en sprehod (1kmuser posted image ) in me je že bolelo v spodnjem delu trebuha ... prov tečno ....

(odgovor članu *Katja)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: kile gor in gor :)
10.1.2011 22:38:31   
mariy
lp,
imam sama probleme s to hrano, ker imam nenormalno velik apetit enako kot pri prvi nosečnosti, ki sem iz 58kg prišla na +25, sm se iz šestega na sedmi mesec zredila okroglih 6kg in me je moje g. poslala kar v bolnico, kjer so me obdržali do konca in kar se bojim da bi se mi kaj takega ponovila, saj imam doma našega sončka, ki pa si ne predstavljam da bi bila oddaljena tako dolgo.
Bistvo kar želim povedat je to, da sem vse kg,ki sem jih med nosečnostjo pridobila (takoj po porodu seveda že nekaj izgubila), izgubila ko je naš sonček bil star približno 11 mesecev sem imela enako postavo kot pred nosečnostjo tako da so mi vsa oblačila bila ponovno prav.
Upam tudi, da bo tako tudi sedaj, vendar pa smo sedaj začeli z 60kg in sem v 11 tednu ter pridobila že 2kg.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: kile gor in gor :)
7.3.2011 14:09:16   
alfi
user posted image tudi mene tele kile skrbijo, ja treba je mal več migat 

(odgovor članu mariy)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: kile gor in gor :)
10.3.2011 10:51:01   
mariy
IZVIRNO SPOROČILO: alfi

user posted image tudi mene tele kile skrbijo, ja treba je mal več migat 


Kaj pa če imaš predpisano strogo mirovanje, apetit pa ogromno velik, kaj pa potem naredituser posted image   Stradat, ni šans lačna pa že ne bomuser posted image

Klinc pa kile, sj se bomo pol obremenjevale s tem, samo da bodo naši otročki zdravi, vse ostalo pa pol zrihtamo.user posted image

(odgovor članu alfi)
Neposredna povezava do sporočila: 106
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?