|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poročni prstani
17.12.2008 13:32:30   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

uauuu to je pa full. mene je srce bolu ze za 600eur kaj sele 800 ali več. res pa je, da sem tudi jaz gledala zelo drage ampak odneses v zlatarno (najbol k privatniku) sliko in poveš približno ceno, on ti pa nardi.

sej privatnik ma tut reklamacijo, tko da nč bat. definitivno pa to naročta prej, ker če dobiš zadnji dan pa še to da vama ni ušeč zna bit kr problem


to mene moti, da bi se mogla ubadat še s tem, da mi ni všeč pa popravljanje..kaj pa vem..


_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Poročni prstani
17.12.2008 13:33:05   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Pupsika
Najbolj važno je da smo na koncu zadovoljne.


user posted image  se podpišem

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Poročni prstani
17.12.2008 13:34:35   
Pupsika
tancy krasna prstanauser posted image user posted image user posted image Čisto po mojem okusuuser posted image

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Poročni prstani
17.12.2008 13:45:25   
tancy25
Hvala Pupsikauser posted image

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Poročni prstani
17.12.2008 13:48:56   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: Pupsika

IZVIRNO SPOROČILO: memole

U mater pupsika 800eur?user posted image

A so iz zlata?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne sam res 800 eur je malo preveč!





To je še čisto normalna cena za dva prstana..
Ko punce pišejo o 200 ali 400€ za prstana jih ponavadi dajo delat kakšnemu privatniku, za 200€ boš težko našla poročna prstana v zlatarni.

To je še malo proti temu, da sva gledala prstne tudi za 900€ samo za enenga...






no za ene 300 do 400 pa bom že dobila!
Sam 800 je pa res preveč!

No mogoče pa bom tudi za 200 dobila s popustom in bonom!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Poročni prstani
17.12.2008 13:50:12   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: Anja24

IZVIRNO SPOROČILO: Pupsika

To je še čisto normalna cena za dva prstana..
Ko punce pišejo o 200 ali 400€ za prstana jih ponavadi dajo delat kakšnemu privatniku, za 200€ boš težko našla poročna prstana v zlatarni.


No, stvar okusa...meni osebno se zdi 800€ preveč in tolk nikol ne bi dala...

Tudi če je privatnik - je to vseeno zlatarna, naredi pa isto lepo. Samo imena ne plačaš...


Se strinjam pri nekaterih pač ime plačaš isto je z oblačili!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Poročni prstani
17.12.2008 13:51:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: memole

IZVIRNO SPOROČILO: Anja24

IZVIRNO SPOROČILO: Pupsika

To je še čisto normalna cena za dva prstana..
Ko punce pišejo o 200 ali 400€ za prstana jih ponavadi dajo delat kakšnemu privatniku, za 200€ boš težko našla poročna prstana v zlatarni.


No, stvar okusa...meni osebno se zdi 800€ preveč in tolk nikol ne bi dala...

Tudi če je privatnik - je to vseeno zlatarna, naredi pa isto lepo. Samo imena ne plačaš...


Se strinjam pri nekaterih pač ime plačaš isto je z oblačili!



Hm....al pa mogoče velikost prstanauser posted image

Nekateri pač ne marajo unih malih ozkih obročkov.
To le nosiš celo življenje. No, naj biuser posted image

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Poročni prstani
17.12.2008 13:51:59   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: zimbra

IZVIRNO SPOROČILO: Anja24

IZVIRNO SPOROČILO: Pupsika

To je še čisto normalna cena za dva prstana..
Ko punce pišejo o 200 ali 400€ za prstana jih ponavadi dajo delat kakšnemu privatniku, za 200€ boš težko našla poročna prstana v zlatarni.


No, stvar okusa...meni osebno se zdi 800€ preveč in tolk nikol ne bi dala...

Tudi če je privatnik - je to vseeno zlatarna, naredi pa isto lepo. Samo imena ne plačaš...


Se strinjam s tabo, stvar okusa. Meni se tudi 800€ za prstana, ki ju boš nosil celo življenje ne zdi preveč. Še posebej v primerjavi z vsemi €€€ ki bodo šli za poročni dan in razen spominov ne bo nič ostalo..  Je pa s prstani tako kot z ostalim, če hočeš pravi kamen in ne cirkonov, belo zlato oz. platino namesto 14karatnega rumenega zlata v Sloveniji pač moraš bit pripravljen plačat malo več. Pa sploh ne gre za ime. Za Bvlgari ali Damiani bi dala ohoho več €€€.


No pri teh dveh plačaš ime!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu zimbra)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Poročni prstani
17.12.2008 13:54:00   
memole
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: memole

IZVIRNO SPOROČILO: Anja24

IZVIRNO SPOROČILO: Pupsika

To je še čisto normalna cena za dva prstana..
Ko punce pišejo o 200 ali 400€ za prstana jih ponavadi dajo delat kakšnemu privatniku, za 200€ boš težko našla poročna prstana v zlatarni.


No, stvar okusa...meni osebno se zdi 800€ preveč in tolk nikol ne bi dala...

Tudi če je privatnik - je to vseeno zlatarna, naredi pa isto lepo. Samo imena ne plačaš...


Se strinjam pri nekaterih pač ime plačaš isto je z oblačili!



Hm....al pa mogoče velikost prstanauser posted image

Nekateri pač ne marajo unih malih ozkih obročkov.
To le nosiš celo življenje. No, naj biuser posted image


Moja starša imata čisto preprosta zlata prstana in jih imata že 30 let pa se mi zdi da nista dala dosti!


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Poročni prstani
17.12.2008 13:57:46   
zimbra
IZVIRNO SPOROČILO: memole

Moja starša imata čisto preprosta zlata prstana in jih imata že 30 let pa se mi zdi da nista dala dosti!



Saj pravim, stvar okusa. Tudi moja starša imata preprosta zlata prstana. Kar pa si jaz definitino ne želim, še posebej ne iz rumenega zlata.


(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Poročni prstani
17.12.2008 13:58:00   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: memole

IZVIRNO SPOROČILO: zimbra

IZVIRNO SPOROČILO: Anja24

IZVIRNO SPOROČILO: Pupsika

To je še čisto normalna cena za dva prstana..
Ko punce pišejo o 200 ali 400€ za prstana jih ponavadi dajo delat kakšnemu privatniku, za 200€ boš težko našla poročna prstana v zlatarni.


No, stvar okusa...meni osebno se zdi 800€ preveč in tolk nikol ne bi dala...

Tudi če je privatnik - je to vseeno zlatarna, naredi pa isto lepo. Samo imena ne plačaš...


Se strinjam s tabo, stvar okusa. Meni se tudi 800€ za prstana, ki ju boš nosil celo življenje ne zdi preveč. Še posebej v primerjavi z vsemi €€€ ki bodo šli za poročni dan in razen spominov ne bo nič ostalo..  Je pa s prstani tako kot z ostalim, če hočeš pravi kamen in ne cirkonov, belo zlato oz. platino namesto 14karatnega rumenega zlata v Sloveniji pač moraš bit pripravljen plačat malo več. Pa sploh ne gre za ime. Za Bvlgari ali Damiani bi dala ohoho več €€€.


No pri teh dveh plačaš ime!



Ja, sej to je zimbra hotla povedat...da ZC ni en vem kako bajno ime...kot ultra super bajno ime je dala primer Bvlgari in Damiani, jst pa dodajam Frey Wille al kva je žeuser posted image .

Še nekrat ponavljam okusi in zmožnosti so različni..in ni zmeraj tako , da plačaš samo ime.

Jst imam sva prstana iz ZC sem fuuul zadovoljna( pa drugače ne nosim nakita sploh), meni odgovarja njhov stil in cene so solidne.


_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Poročni prstani
17.12.2008 13:59:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: memole

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: memole

IZVIRNO SPOROČILO: Anja24

IZVIRNO SPOROČILO: Pupsika

To je še čisto normalna cena za dva prstana..
Ko punce pišejo o 200 ali 400€ za prstana jih ponavadi dajo delat kakšnemu privatniku, za 200€ boš težko našla poročna prstana v zlatarni.


No, stvar okusa...meni osebno se zdi 800€ preveč in tolk nikol ne bi dala...

Tudi če je privatnik - je to vseeno zlatarna, naredi pa isto lepo. Samo imena ne plačaš...


Se strinjam pri nekaterih pač ime plačaš isto je z oblačili!



Hm....al pa mogoče velikost prstanauser posted image

Nekateri pač ne marajo unih malih ozkih obročkov.
To le nosiš celo življenje. No, naj biuser posted image


Moja starša imata čisto preprosta zlata prstana in jih imata že 30 let pa se mi zdi da nista dala dosti!



No ja....se upam jit stavt da sta dala kar dost, včasih so ble te stvari še dražje.
Mojadva sta dala dve plači za prstane 35 let nazaj.

Drgač pa k zračunaš kol daš za bebaste rože in ne vem kaj še vse na poroki, za futr k bo drug dan itak šel že "ven".... sta prstana za 800€ pljunek v morje.
Cel življenje pač nekateri nočejo nosit prstana k jim ni všeč. Pač če ti ni nič pocen všeč.....kupiš tisto kar ti je neuser posted image

(odgovor članu memole)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Poročni prstani
17.12.2008 14:02:16   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: zimbra

IZVIRNO SPOROČILO: memole

Moja starša imata čisto preprosta zlata prstana in jih imata že 30 let pa se mi zdi da nista dala dosti!



Saj pravim, stvar okusa. Tudi moja starša imata preprosta zlata prstana. Kar pa si jaz definitino ne želim, še posebej ne iz rumenega zlata.




Ja pa sej ni noben rekel, da je preprost prstan iz rumenega zlata napačen...
Meni rumeno zlato ni všeč in pika, ampak to sem jaz...
Vsak imaa svoje želje...Nama je všeč belo zlato in mi je čisto vseeno če celemu svetu ni, saj ga bova midva nosila.

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu zimbra)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Poročni prstani
17.12.2008 14:03:10   
zimbra
Pupsika in Brisačkarca se podpišem pod vajina posta. user posted image   Meni sta prstana in fotograf najpomembnejši stvari pri poroki, saj so prstani in fotografije edino kar ostane.. Tudi brez kake rože in z kakšnim hodom manj pri večerji bom brez težav preživela. Pri prstanih pa ni kompromisov. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Poročni prstani
17.12.2008 14:03:56   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: memole

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: memole

IZVIRNO SPOROČILO: Anja24

IZVIRNO SPOROČILO: Pupsika

To je še čisto normalna cena za dva prstana..
Ko punce pišejo o 200 ali 400€ za prstana jih ponavadi dajo delat kakšnemu privatniku, za 200€ boš težko našla poročna prstana v zlatarni.


No, stvar okusa...meni osebno se zdi 800€ preveč in tolk nikol ne bi dala...

Tudi če je privatnik - je to vseeno zlatarna, naredi pa isto lepo. Samo imena ne plačaš...


Se strinjam pri nekaterih pač ime plačaš isto je z oblačili!



Hm....al pa mogoče velikost prstanauser posted image

Nekateri pač ne marajo unih malih ozkih obročkov.
To le nosiš celo življenje. No, naj biuser posted image


Moja starša imata čisto preprosta zlata prstana in jih imata že 30 let pa se mi zdi da nista dala dosti!



No ja....se upam jit stavt da sta dala kar dost, včasih so ble te stvari še dražje.
Mojadva sta dala dve plači za prstane 35 let nazaj.

Drgač pa k zračunaš kol daš za bebaste rože in ne vem kaj še vse na poroki, za futr k bo drug dan itak šel že "ven".... sta prstana za 800€ pljunek v morje.
Cel življenje pač nekateri nočejo nosit prstana k jim ni všeč. Pač če ti ni nič pocen všeč.....kupiš tisto kar ti je neuser posted image


Gracias...spet mi ni treba pisat, vse ostale boljš povejo od meneuser posted image .

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Poročni prstani
17.12.2008 14:07:36   
Anja24
No, pač vsak da kolkr mu paše oz. si lahko privošči. Midva sva se pač odločila za take kot sva se (bi prilepila slikico, pa mi neki ne greuser posted image ). Bi pa verjetno plačala precej več, ampak nama je nekdo zrihtal, da je računal samo material, dela pa ne. Zato sva tako "poceni" prišla skos.

Je pa res, ja, da gre za poroko ohoho denarja...pač vejo, kje lahko nabijejo cene...pri porokah pa otrocih...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Poročni prstani
17.12.2008 14:55:57   
memole
No jaz tudi ne mislim imet unega rumenega zlata meni je všeč belo zlato!
Mogoče pa samo kombinacija belega pa rumenega itak se dosti ne vidi!
Definitivno pa ne mislim dajat eno uko z glave za prstan pa čeprav ga bom imela celo življenje!
Mislim da so ble stvari malce bolj cenejše za poroko kot so zdej pa življenje je blo definitivno boljše prej kot pa je zdej mislim na finančnem področju!

Vsak pač po svoje jaz gledam da pridem čimceneje skozi s to poroko!user posted image


_____________________________

26.9.05 se nama je rodila rožica Lara!
28.4.2010 se nam je pridružila še druga rožica Maja!
http://racka.moj-album.com

(odgovor članu Anja24)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Poročni prstani
19.12.2008 12:10:59   
NATAŠI
najina sta bila 750 eur (s popustom) ... narejeni po najinih željah

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Poročni prstani
19.12.2008 15:58:12   
mišk
Midva sva lani dala v zlatarni Karat v NM delat prstana iz belega zlata, ki sta naju skupaj prišla s popustom 410 evrov. Njegov je brez kamnov, moj pa ima majhen diamant. Hotela sva nekaj bolj preprostega (predvsem on user posted image ), vseeno sta se mi prstana zdela dost ugodna.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Poročni prstani
20.12.2008 15:00:26   
Amoss
http://www.porocni-prstani.com/index.php?id=artikel&cat=2&pro=101&st=5

No jaz pa sem izbrala te!So mi zelo všeč in cenovno so dokaj ugodni, sem videla podobne v zlatarni celje pa so 300 Eur dražji!

_____________________________

http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/hs180.ash2/44293_1531376651554_1448894192_1366808_2554479_s.jpg

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Poročni prstani
21.12.2008 20:20:00   
slovenka
midva sva jih pa naročila na sejmu poroka v ce, pred 2 letoma in pol sta oba stala tam 90.000 sit. Zlatarstvo Gajšek. Pa sta še sedaj kot nova. Res lepa, kombinacija belo-rumeno zlato. Sva pa imela prav s prstani največ težav, da sva se zmenila, ostalo je bilo en klic, to sva pa lovila zadnji rok... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Poročni prstani
21.12.2008 21:03:27   
eva1
Jaz sem jih kupla v zlatarni Trbovlje, pasem za oba dala cca.400€! Čisto iste sem gledala v zlatarni Celje, p so bili okoli 650€! Sta pa prstana masivna,, belo zlato..tak,d a definitivno v nekaterih zlatarnah plačaš ime!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Poročni prstani
30.12.2008 16:00:03   
botrca
Mi2 imava kombinacijo belega in rumenega zlata z diamantom na sredini dala pa sva če se dobro spomnim okrog 400€.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Poročni prstani
3.1.2009 16:18:37   
Tinky
Midva sva prav posebne poročne prstane dobila pri Thomasu Sodji - Lesce. Material sva dala svoj, plačala sva le delo.
Moj prstan ima moder diamant in je čisto posebne oblike.

Slike lahko pogledate na njegovi spletni strani, pod poročni prstani, najin je 5. po vrsti.



_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Poročni prstani
9.1.2009 19:06:18   
uršika***
Midva sva jih dala delat v eni manjši zlatarni  in je bila cena postavljena ne glede na vzorec in barvo zlata- samo po teži so prodajali. Tko da jaz itak nisem hotela imet nevem kako širokega in debelega  prstana in sva za oba skupaj dala okol 400eu. Kombinacija belo rumeno zlato.
Mi je bilo pa zelo všeč matirano in sva se tudi odločila za to varianto, ampak mi je bilo potem že kmalu žal, ker to se pa res dol zbrišeuser posted image

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?