|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poročni prstani
9.1.2009 22:16:03   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Mi2 imava kombinacijo belega in rumenega zlata z diamantom na sredini dala pa sva če se dobro spomnim okrog 400€.


Midva sva v Velenju, zlatarna Kranjc točno pred 5 leti dala za dva prstana (kombinacija belega in rumenega zlata, žena ima pa še kamen), ki ju je imel podobna tudi razstavljena, torej njegova lastna kreacija, 28.000 SIT (116,84€), sta pa bolj ozke sorte in ne motita pri nobenem opravilu (ga še nisem snel)...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Poročni prstani
14.1.2009 15:19:10   
taši84
midva sva dala točno 200€. v trbovljah pr mešičku

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Poročni prstani
14.1.2009 15:23:06   
baguSka
midva nimava glih poročnih... ampak sva si vsak izbrala takega, ki jih nosiva... torej moj je bil malo pod 200€, njegov pa dobri 100€.. torej sva skupno dala cca 300€ user posted image

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Poročni prstani
14.1.2009 16:38:41   
KATY&TIMMY
user posted image

Midva sva si dala delat te...oba enaka in tudi k zlatarju in naju prideta 400€, s tem, da sva dala eno zlato notri, ki nam ne rabiuser posted image


_____________________________

-smo v prvem razredu ;)
BIANCA
čaka na kofe....

(odgovor članu uršika***)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Poročni prstani
16.1.2009 20:33:55   
zoga08
No najprej en pozdravček, sem bila nevestica 08.user posted image čestitam vem nevesticam.
Tudi za naju so bili prstani iziv, jaz jih ne nosim moj pa tudi neuser posted image . Ampak ko sva si zamislila nek model sva šla do zlatarjev. Veliko jih ni hotelo delati po sliki, zaradi rizika kako izpade na roki. No nazadnje sva našla zlatarja, ki nama je bil pripravljen narest modele. No potem pa nama je pokazal še svoje modele in nama razložil kako morajo biti narejeni prstani, da se udobno nosijo celo življenje. 

No kar se tiče cene. Vsak si postavi svojo mejo do kamor bo šel. Ampak tudi tu je ena zlatarjeva misel poleg slik je prstan edina stvar, ki jo imaš poleg moža po še porokiuser posted image . Samo vprašanjeuser posted image dekleta za obleko oz. isposojo obleke daste do 400 evr, pa jo je potrebno vrniti. Za prstane je pa 400 evr čisto preveč ?????? 

No najini prstani so prišli 900 evr. Moj ima 12 briljantkov in so iz belega zlata iz Zlatarskega atelje Mengeš še slikice, ker jih ne moram prilepit dam link: http://www.zlatarski-atelje.com/   (tisti, ko ima ženski briljantke v polkrogu). Skoraj po enem letu sva z mojim zelo zadovoljna z njimi.user posted image Imata jih pa moj brat in svakinja tudi, ker pravita, da nista našla lepših.user posted image  

Se opravičujem, ker sem bila dolga samo povedala sem mnenje. Želim vam da najdete svoje sanjske prstane, kar ob vsej ponudbi sploh ni lahko.

pozdračka od Zoge

_____________________________

... Ljubezen nikoli ne mine ...

(odgovor članu KATY&TIMMY)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Poročni prstani
31.1.2009 21:02:27   
loncica
Midva imava pa http://porocni-prstani.com/index.php?id=artikel&cat=4&pro=77&st=11

Zdaj jih imava leto in pol in sva ful zadovoljna. Izbrala sem jih jaz, cene nisem vedela, ker sem jih izbrala iz pladnja. Pač sva se sprijaznila s ceno, ampak mi ni žal. Zudi z zlatarko sem bila super zadovoljna.


(odgovor članu zoga08)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Poročni prstani
1.2.2009 17:09:59   
tosja
750 evrov, belo zlato,moj ima 3 briljante 

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Amoss)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Poročni prstani
1.2.2009 19:08:08   
Pupsika
Mdva sva jih glihkar naročila pri ZC, rdeče zlato, moj ima majhen diamant.
Cena 840€.

_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Poročni prstani
20.7.2009 13:12:49   
magdalena1
Ojla!
Sem naletela na tale pogovor, pa bi tistim, ki jih to zanima, priporočila v vpogled tole spletno stran
http://www.goldcraft.si/
 
lp

(odgovor članu Pupsika)
Neposredna povezava do sporočila: 59
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?