|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Goriška 2009!
9.3.2009 11:23:59   
zoja10
oj...
tle vse tiho, vsaka s svojimi opravki...

jaz robim en nasvet oz. priporočilo... tiste k že mate otročičke
katerega pediatra mi priporočate, v ZD nova gorica?  kolk jih pa je itd? nč ne vem ker se bom selila po porodu...user posted image

vreme je blo pa za vikend fantastično...toplo...vrt je že prekopan ...hihihi

(odgovor članu BTina)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Goriška 2009!
9.3.2009 12:53:56   
fragola
Dober dan Goriška, dejmo , dejmo, kje ste vse?

Vikend je bil fantastičen sonček, prav lepo je bilo, danes je pa prav grdo, se človek prav navadi na tisti lep topel sonček.

Čestitam vsem nam za dan žena, čeprav z eno dnevno zamudo.user posted image user posted image user posted image

Drgače kako ste kaj, danes popoudne imam materinsko jutri pa pregled!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Goriška 2009!
9.3.2009 16:17:01   
furlica
Pozdravljena Goriška,
kako smo kaj?
Mi smo ok, ja vikend je bil zelo lep, tisti dežek prej je lih malo zaliv, zdej pa že spet sije.user posted image user posted image user posted image
Upajmo, da bo jutri sonce.

Naš čičo nekam čudno brca, čutim ga zelo globoko. N ti se je dal v kako čudno pozo?

Aja danes je materinska, fragola, in pole telovadba ob 17:30. Lahko bi skočila.... Vidmo no.

Lep dan še naprej.

furlica

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Goriška 2009!
9.3.2009 18:20:20   
BTina
Fragola, pozdravi Merlota jutri user posted image ...reči mu, da prihajam v sredo in da komaj čakam, da vidim mojo user posted image ter, da mi da napotke za naprej.
Trenutno sem v 17. tednu in sem prav zbegana, ker ne vem kaj se dogaja z mojo malo pikico...zaenkrat še nič ne brca, tako da upam, da je z njo vse o.k. Se mi zdi, da ko enkrat začneš otroka čutiti, potem vsaj veš, da user posted image bije in da je znjim vse v redu. Vsaj tako je bilo pri meni, ko sem bila prvič noseča.

Zoja10: Jaz mojo malo vozim k pediatru v Šempeter k dr. Besednjakovi in sem res ful zadovoljna z njo.

Lep večer vsem skupaj....

(odgovor članu furlica)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Goriška 2009!
10.3.2009 7:10:10   
masna
Sunny čestitke za Gajo!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Zoja10, mi tudi hodimo k Besednjakovi v Šempeter. Načeloma sem z njo zadovoljna, le sestra Valerija je maliuser posted image user posted image . No na začetku sem bla kar malo razočarana, saj sem mogla skoraj izsilit napotnico za razvojno za moja dva user posted image user posted image . Kljub temu da smo bli nedonošeni, dvojčki (kar že ponavadi avtomatsko dajo preventivno v razvojno) in da je punčka vidno zaostajala v razvoju itd...., kasneje pa deček sem to napotnico komaj dobila. No kasneje smo tudi na fizioterapijo hodili, takod a ni bilo tako nedložno... user posted image . Od takrat pa nimam pripomb in mi jeuser posted image .

(odgovor članu BTina)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: Goriška 2009!
11.3.2009 9:19:22   
fragola
Dober dan želim prav vsem.

No mi smo meli včeraj pregled in je blo fenemonelno dr. Merlo je pravi car res!!!!
Smo meli 3d pregled in smo bli notri 45minut, vse smo že enkrat pregledali vse, ker pač sem bolj rizična je hotel še enkrat vse preverit, vse to je že pogledal pri morfologiji, vendar sem hotla bit še enkrat prepričana in sem hotla še enkrat 3D, kar mi je tudi sam predlagal. V glavnem je vse ok, sicer res zelo nizko nosim, vendar mam močan materični vrat in zato se je odločil, da inekcije za pljučka za bebico ne bomo še dali.
Z mojim možekem sva bla prav v nebesih, ker sva vse še enkrat tako lepo  vidla, bebica je bla zelo živahna, 3x je zazehala, prav sanjsko je blouser posted image . Joj komaj čakam, da jo bom držala v rokah!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Goriška 2009!
11.3.2009 14:42:49   
furlica
waw super fragola, tako sem vesela zate. user posted image user posted image user posted image
Malo se pazi, in če te kej tišči se samo uleži in odpoči.
Si kej vidla spol? Veš kej bo?
Fragola, uni dan se mi zdi da sve spet gledale kot dva butca... si bla ti? s psom? user posted image user posted image user posted image Mi ni neslo da si ti, pole pa mi je kapnilo, če ne bi se ustavila in bi kej rekle.

Jaz pa sem šla danes dati kri in vodo, da bo drugi teden vse pronto za pregled.
Komaj čakam tudi jaz da grem. Škoda, k meni ne bo delala UZ in našega ne bom vidla kako leži tam noter. Po moje je zdej obrnjen proti nazaj in ima nogice še dolej, kme tako haba tam dolej in tja odzadaj.
Samo je res lepo, ko enkrat čutiš. Jaz se samo smejem in gledam trebuh kako se premika. In kot za nalašč, ko ga pogledam neha. In pole spet... Je že pravi nagajivko. user posted image user posted image user posted image

Lepo se imejte

furlica


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Goriška 2009!
12.3.2009 13:59:47   
anchika
Lepo vas pozdravljam , zdaj vas bom najprej mal prebrala za nazaj ker nisem vas že dolgo pol pa vam kaj napišem

papa

(odgovor članu furlica)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: Goriška 2009!
12.3.2009 14:14:36   
anchika
No zdaj sem vas mal prebrala.
V seznamu  nisem zasledila, morda pa še ne veste da ja naša goričanka mišk 2006  imela punčko NINO. Z obema je vse ok, pravi da je bil porod zelo kratek ( 1 h)

MASNA:  Tudi mi hodimo k Besednjakovi v Šempeter. Na začetku nisem bila zadovolna z njo, zdaj sem mal bol. Ti zdravniki tako težko dajo od sebe kako zdravilo da je groza. Glede Valerije NO COMENT.  Najbolj na živce mi gre da otroka sploh nočejo naročiti na pregled če nima vročine. Zadnjič je klicala naša žlahta dol  in govorila z Valerijo da jim otrok že več kot teden kašlja, da težko požira....ona pa če nima vročine je normalno da kašlja. Ko jo je  dobesedno napizdil da hoče pregled pri zdravnici ga ni naročila. Tisti dan ni bilo Besednjakove šel je k LJubetičevi ( ta je pa zakon sam kaj ko je šolska, je pa super) . NO in ko je pripeljal tamalo tja je ugotovila da ima bronhitis, čeprav brez vročine. Katastrofa.

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Goriška 2009!
13.3.2009 6:49:55   
masna
Miška2006 čestitke za Ninouser posted image user posted image user posted image . Lepo da si tokrat prigurala skor do koncauser posted image .



(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Goriška 2009!
13.3.2009 8:03:53   
anchika
Dobro jutro

Po seznamu vidim da je zdaj na vrsti priuri, pol sem pa jaz. In poleti vsi z vozičkami na sprehod.

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Goriška 2009!
13.3.2009 12:06:56   
fragola
                                     GORIŠKE   NOSEČKE 2009
  
 
                        user posted image
 
PDP    IME(starost)            PREGLEDI       SPOL   KRAJ 
JANUAR
17.1. petra 88 20 let  RODILA FANTKA   DAVIDA       




FEBRUAR
18.2. sunny24 27let  RODILA PUNČKO GAJO                                               




APRIL  
Miška2006 RODILA PUNČKO NINO                  
3.4. piruri 30 let                                              user posted image /PO
27.4. anchika 26 let                                       user posted image /SEM        
 
 

MAJ
2.5. marjetica 24let                                       user posted image /PO;LJ  
8.5. mayflower 30let                                     user posted image /PO;SEM
10.5. zoja                                                       user posted image  /SEM           
melanija                           
 
 

JUNIJ     
3.6. binki
8.6. manna 27let                                            user posted image
14.6. miškolinka 82             27.3                 user posted image /LJ
20.6. fragola 27let               10.3.                user posted image /PO
  
 


JULIJ  
6.7. furlica 30 let               19.3.                   user posted image /PO;SEM               
11.7. masna 31let                                         user posted image /PO; SEM
 
 
 
AVGUST
BTina                                   11.3                    user posted image /PO      
 
 
 
SEPTEMBER    
24.9. Anya22 25let                                        user posted image /SEM                     

                             
                                                         
     

  
 
SKUPAJ GORIŠKE NOSEČKE  2009  = 12

____________________________________________________
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
user posted image
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI        DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
NUHALNA SVETLINA           SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
NOSEČNOST                      ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.            VSE O NOSEČNOSTI
MAMA.SI                            NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ


TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ
______________________________________________________


  • urejanje dokumentacije


Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1

Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.

Kako do pomoči ob rojstvu otroka?

Priznanje očetovstva

Kako do otroškega dodatka?



< Sporočilo je popravil fragola -- 13.3.2009 12:08:13 >


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Goriška 2009!
13.3.2009 12:07:33   
fragola
čstitke miška2006 za NINO!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Goriška 2009!
13.3.2009 15:12:11   
Kruce Fiks
Da vas spomnim!
Jutri ob 9h zjutraj na National Geographic Channel oddaja "v maternici" vredna ogleda!!

http://www.siol.net/tv-spored.aspx?day=2&val=2585351&flag=4spyredfshnhnemin5qga



_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Goriška 2009!
15.3.2009 20:54:43   
nani5
Lepo pozdravljene!

Ma sem se kar zasedela za računalnikom, ker sem tla vse od vseh izvedetuser posted image !
čestitam vsem mamicam in seveda očkom! Tudi sama pričakujem avgusta še eno user posted image Doma pa imam že 4. Zelo pestro, a tudi zelo lepo!
Doma sem nad Vipavsko dolino, zato, če je še kakšna taka, naj se kar oglasi, da se bova kaj pomenileuser posted image

Lep pozdrav!user posted image

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Goriška 2009!
16.3.2009 19:27:45   
rossi
Lep pozdrav.Imam za vas eno vprašanje.Mi lahko kakšna od vas prosim pove koliko škodujejo pistacije oz. arašidi v nosečnosti?Sedaj sem v 34.tednu in kdaj pa kdaj pojem kakšen arašid oz. postacijev sladoled.

(odgovor članu nani5)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   RE: Goriška 2009!
16.3.2009 20:14:31   
nani5
Pozdravljena rossi!

Po pravici povedano, ne vem kaj naj bi ti pistacije in arašidi škodili?! user posted image Sama sem že štirikrat bila noseča in sedaj sem petič, vendar mi arašidi in pistacije vedno teknejo in nikoli nisem niti pomislila, da bi lahko škodovale meni ali otroku. otroci so se vedno rodili zdravi, jaz pa tudi nisem imela nobenih problemov. Kolikor vem, so oreščki-seveda v normalnih količinah-zdravi za srce in ožilje.
Zato draga rossi, če nimaš kake posebne diete iz strani kakega zdravnika, mislim, da lahko brez skrbi poješ kako pest arašidov in pistacijuser posted image
lp

(odgovor članu rossi)
Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Goriška 2009!
17.3.2009 10:53:52   
rossi
živjo nani5 !

Hvala za odgovor.Ne zaradi drugega, ma v eni od teh nosečniških revij je pisalo, da je nevarno za otroka ki ga nosiš.Pa tudi babice so zabrusile da nesmeš jest.Ampak ku si rekla tudi po moje v normalnih količinah ne škodi. Lep pozdrav

(odgovor članu nani5)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: Goriška 2009!
17.3.2009 12:19:06   
sasika
Pozdravljene. Jaz sem pa tukaj čisto nova user posted image . user posted image  pričakujem okrog 16.11.  Sem prav vesela, da ste odprle eno tako regionalno temo, da si kaj lepega povemo. user posted image

(odgovor članu rossi)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   RE: Goriška 2009!
17.3.2009 15:24:47   
furlica
Mislim, da arašidi in ostali ti prigrizki škodijo zaradi alergij...
Ma tudi jaz jih vsako toliko pojem kakšnega, k so tako dobri... da o čokoladi z lešniki ne govorim...
Glede sladoleda pa mislim da ni nobene panike. Aja, jaz jem samo pakiranega, Ne v sladoledarnah.

Dobrodošle tudi nove...

Zdej smo že do novembra... fragola, prilagodi seznamček, da vidimo koliko nas je....

Lep pozdrav.

furlica

(odgovor članu sasika)
Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: Goriška 2009!
17.3.2009 16:39:01   
sasika
Jaz nisem še slišala, da ne bi smele jesti arašidov v nosečnosti. Vem pa za sigurno, da jih otrok ne sme jesti do 12. mesecev in to zaradi alergij. Sem seveda spadajo tudi smokiji, kikirikijevo maslo, itd.

(odgovor članu furlica)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: Goriška 2009!
19.3.2009 7:33:08   
fragola
Goriška dobro jutro, dejmo dejmo malo več klepetat, da se ne zgubi tema.

Jaz sem si mislila zdaj ko se začenja toplejše vreme bi se lahko en dan zmenile in dubile, kaj pravite?

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: Goriška 2009!
19.3.2009 7:37:26   
fragola
                                     GORIŠKE   NOSEČKE 2009
  
 
                        user posted image
 
PDP    IME(starost)            PREGLEDI       SPOL   KRAJ 
JANUAR
17.1. petra 88 20 let  RODILA FANTKA   DAVIDA       




FEBRUAR
18.2. sunny24 27let  RODILA PUNČKO GAJO                                               




APRIL  
Miška2006 RODILA PUNČKO NINO                  
3.4. piruri 30 let                                              user posted image /PO
27.4. anchika 26 let                                       user posted image /SEM        
 
 

MAJ
2.5. marjetica 24let                                       user posted image /PO;LJ  
8.5. mayflower 30let                                     user posted image /PO;SEM
10.5. zoja                                                       user posted image  /SEM           
melanija                           
 
 

JUNIJ     
3.6. binki
8.6. manna 27let                                            user posted image
14.6. miškolinka 82             27.3                 user posted image /LJ
20.6. fragola 27let               07.4.                user posted image /PO
  
 


JULIJ  
6.7. furlica 30 let                19.3.                  user posted image /PO;SEM               
11.7. masna 31let                                         user posted image /PO; SEM
 
 
 
AVGUST
BTina                                                            user posted image /SEM                                                            
nani5                                
 
 
 
SEPTEMBER    
24.9. Anya22 25let                                       user posted image /SEM                     


NOVEMBER
16.11. sasika

                             
                                                         
     

  
 
SKUPAJ GORIŠKE NOSEČKE  2009  = 13
 
Otročički, ki so se že rodili: DAVID, GAJA, NINA


____________________________________________________
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
user posted image
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI        DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
NUHALNA SVETLINA           SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
NOSEČNOST                      ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.            VSE O NOSEČNOSTI
MAMA.SI                            NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ


TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ
______________________________________________________


  • urejanje dokumentacije


Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1

Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.

Kako do pomoči ob rojstvu otroka?

Priznanje očetovstva

Kako do otroškega dodatka?



< Sporočilo je popravil fragola -- 19.3.2009 7:39:43 >


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: Goriška 2009!
19.3.2009 8:47:10   
furlica
Pozdravljena Goriška,
danes imam pregled pri g. in se bojim da mi bodo dali piti tisto glukozo, bljsk, bljsk...
drugače pa mislim da bo pregled brez UZ, tako da našega bebeja ne bom vidla, a bom sigurno kej pametnega izvedla.

Fragola, tudi jaz sem za, da se dobimo... predlagajte kdaj in kje, se dobimo... jaz sem do konec marca še ful zasedena, tako da preglagam april.

Želim vam lep dan.

furlica

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: Goriška 2009!
19.3.2009 9:10:08   
fragola
Furlica jaz sem tudi za april!!!user posted image user posted image user posted image

Poročaj kako je blo na pregledu!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu furlica)
Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?