|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
6.2.2009 21:31:40   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Tejkaz, slikice vozeka z športnim delo, prosim.


delom sem mislilauser posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
6.2.2009 21:32:07   
Zoja Miša
Uuuuuuuuuu, novo stran sem odprla, sedaj pa lahko res gremuser posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
6.2.2009 21:33:32   
buhtlčk
IZVIRNO SPOROČILO: cebrca

Zoja Miša koruzna kašica, pravim ker se jo naredi tako kot čokolinouser posted image . Je pa ravno tako od podravke in piše gor koruza, ko odpreš zgleda pa kot bel čokolino, ko narediš pa zgleda kot polenta. A sem zakomplicirala, a?user posted image

ooo CITA čestitke za princesko!!!!!



Cita tud od mene!!

Cebrca nisi zakomplicirala, sem že počekirala na strani od Podravke. Pa jih je kar enepar primernih. Sam nimam pojma kje bi to mel. Kje si to kupila (pa upam da ne na Hrvaškem).

no Kukuruz user posted image Instant dječja hrana s prebiotikom inulin oligofruktoza LINO® Kukuruz dodatno je obogaćena s željezom i jodom. bez aditiva* brza priprema bez glutena 7 vitamina željezojod * prema Pravilniku Kako čuvati:... Više Lino Riža s 5 vrsta voća user posted image Instant dječja hrana s prebiotikom inulin oligofruktoza LINO® Riža s 5 vrsta voća dodatno je obogaćena s kalcijem, magnezijem i jodom. bez aditiva* brza priprema bez glutena 7 vitamina kalcijmagnezijjod *... Više Lino Riža s bananom i jabukom user posted image Instant dječja hrana s prebiotikom inulin oligofruktoza LINO® Riža s bananom i jabukom dodatno je obogaćena s kalcijem, magnezijem i jodom. bez aditiva* brza priprema bez glutena 7 vitamina kalcijmagnezijjod *prema Pravilniku... Više Lino Riža kukuruz user posted image Instant dječja hrana s prebiotikom inulin oligofruktoza LINO® Riža kukuruz dodatno je obogaćena s kalcijom, magnezijom i jodom. bez aditiva* brza priprema bez glutena 7 vitamina kalcijmagnezijjod * prema... Više



(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
6.2.2009 21:45:45   
nell
Aha sem vam hotla prilepit še en link od copatkov, če ktero zanima...men je ravno danes povedala prijateljica zanje - men so full všeč, pa še cenovno ugodni.

_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
6.2.2009 21:46:51   
Erin
sayuri - ahaaa.... tako je potem...sem morala prav razmišljat brat ni sestra, je tašča ni mamauser posted image Meni se pa zdi Filip kombinacija L&Zuser posted image MAš pa res prav lepe otročke...so tako lepo temni.. danes sem videla eno deklico v ZD staro kake 3 leta pa še bratca ali sestrico ima staro/ega nekaj mesecev - mešanca med tajko in slovencem..mater sta bla lepaaaaaauser posted image user posted image user posted image so govoril slo/ang

Plenice - Mullerke so zakonuser posted image user posted image user posted image stanejo pa več kot polovico manj kot pamperske.. pa vse zadržijo, nežne so, edino med nogami malo bolj debele ampak ni krizeuser posted image

cebrca
. jaz pa ponavadi z mojim kar zaplešem..tako uživa.. vidim pa veliko razliko v razvoju med našimi sončki, eden nekaj prej, drugi drugo..no naš malo nazaduje ampak zvesto sledi.. sedaj se je začel nagibat levo in desno v naročju in je tako smešen če kaj ne vidi ko se nagne full v levo..poj se pa moj igra in se skrijeta za vrata in potem samo TIlen pokukauser posted image user posted image user posted image

andrejaboris - super slikca prve kašiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
6.2.2009 21:57:34   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_j_a

In končno smo na 6kg!!

user posted image user posted image user posted image

Naš tudi obožuje marelico od Hippauser posted image

Zoja M - jaz ti bom fouš biftekauser posted image user posted image user posted image Le najej se gauser posted image

Tiste ki ste spraševale glede Flipper-ja za v vodo
..smo ga danes preizkusili, smo se preselili v banjo ker v njegovi ni več placa in je uživaaaaaaaaluser posted image user posted image user posted image Naš otrok ki je prej zdržal v vodi le 5 minut in se drl kot sraka je čofotal kakih 20 minut..Ful dobr, res... bom pripopala sliko..

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
6.2.2009 22:03:11   
Erin
Uživancija v vodiuser posted image user posted image user posted image

user posted image

Zgodaj se je treba učituser posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
6.2.2009 22:09:50   
Arany
Pozdravljene avgustovke in avgustovčki po dooooooolgem času!

PABLO si me izzvala, da se končno le malo javim. Lepo je slišati, da sem pogrešana user posted image

Še vedno vas dokaj redno berem, v debato pa se res nisem vključila  že skoraj od rojstva našega Domna user posted image user posted image user posted image Sicer pa, se tudi vam zdi, kako hitro je minil čas od rojstva naših otročkov pa do danes in kako se le ti spreminjajo. Domen je danes precej bolj živahen kot takrat, ko sem ga kot majhno štručko prvič vzela v naročje. In priznati moram, da se je tudi življenje obrnilo čisto naokrog, a mu je dalo neko kvaliteto in smisel. Domen nas vsak dan zabava z novimi bistrimi pogrutavščinami in nas spravlja v smeh. Je res pravi dobrovoljček in se že nekaj časa obrača s hrbta na trebušček in nazaj ter se odriva in potiska naprej, ko želi doseči kakšno igračo. Seveda še zdaleč ni tak telovadec kot Otmar, a bi kljub temu včasih že potreboval mini čelado. Sedi še ne, pa tudi zobka še nima nobenega, čeprav se mi zdi, da se slini že celo večnost user posted image
Edino kar nama povzroča težave, je v zadnjem času hranjenje. Je še vedno izključno dojen, a se zadnje čase precej namučiva, da dovolj poje (zelo podobne težave, kot ste jih pred časom nekatere opisovale - npr. Gajka, Tejkaz, ...). Čez dan je namreč vse bolj zanimivo, kot mamina ziza, tako da ga (ne boste verjele) zadnje čase ponoči celo zbujam, da je. Le takrat je namreč umirjen in lepo vleče user posted image Poleg tega se mu je pojavila še neka alergija (atopični dermatitis), tako da je mami še na strogi dieti brez mleka in jajc user posted image
Sem nameravala samo dojiti vsaj do šestega meseca, ampak se je Domen zadnji mesec zredil le 300 g user posted image user posted image user posted image Če bo njegovo napredovanje šlo tako počasi naprej, bo potrebno prej začeti uvajati GH. Upam da mu bo le ta bolj teknila user posted image

Toliko zaenkrat - upam da se bom tokrat prej javila, kot čez pet mesecev user posted image .
Naj pohvalim slikce vaših sončkov - res so vsi prekrasni user posted image user posted image user posted image . Zjutraj ko prižgem računalnik, najprej preverim če so kakšne nove fotke, nato pa preberem, kaj ste napisale.

Srečanje v CE user posted image podpiram in se ga bom vsekakor udeležila (če le ne pride kaj vmes).


No še najin zakladek:
Ob praznovanju petmesečnice v družbi z najboljšimi prijatelji user posted image :
user posted image
Na potepu okoli Velenjskega jezera:
user posted image
V igralnici sem najraje:
user posted image
V atijevem naročju pa najbolj uživam:
user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
6.2.2009 22:27:03   
Krysia
dober večer

Slikce so vse ful lepe. user posted image user posted image

Arany, WB! Tebe pa res ni blo že celo večnost. Fajn, da si se javla ... pa dej to mal bolj pogosto počni user posted image

Nell, že 100x sem hotla napisat, da si ful umetnica, pa potem vedno pozabim, da te moram pohvalit. Evo, pa mi je le ratalo!

Cita, čestitke za Lio!

Sayuri, čestitke za novega člana družine, ki v bistvu ni sorodnik user posted image (če sem prav skapirala ...)

Anita, sej ti je že Zoja Miša napisala za plavanje, pa bom še jst dodala ... ko se gre ena tuširat, druga pazi otročke in potem obratno ... vse se da uštimat ...

Aja, mi smo pa danes na plavanju odkril eno fajn igračo - kanglico za zalivanje - je bil Rok čist vzhičen ... s tem bi se pa kar igral ... seveda tko, da ga jst po rokah polivam ...

nč, grem še mal delat ... lepo se mejte pa lahko noč


(odgovor članu Arany)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
6.2.2009 22:29:47   
sandra123
Čer...končno vse 3T spijo...no, mali dve sta zaspali že ob 19.30, ampak smo že imeli eno hranjenjeuser posted image ...No, pa user posted image in Tina sta pred dobre pol urce prišla od dr.user posted image ...je Tina začela prej jokat, da jo ful ušeska bolijo, pa jo je kar peljal v dežurno amb....ima oba ušesa vneta, pa še grlo zraven, smo na antibiotikuuser posted image ....Upam, da bo vsaj lahko spala danes ponočiuser posted image , revica, čist aut je bilauser posted image , pa ima drugače zelo visok prag za bolečino...
Gajka, ja, Tina ima čez 14.dni počitnice, pa še ne vem, kako se bova z user posted image organizirala glede tegauser posted image , jaz upam, da se me bo vsaj za kakšna dva dni usmilil in se mi pridružil pri teh najinih 3T, ker drugače se mi bo user posted image user posted image user posted image user posted image ...Zdaj sta še mali dve postali zelo pozornosti željni, je kar malo kriza, ko moraš na tri oz. štiri konce bit razdeljenuser posted image ....
Erin, mali pa ful dobro sede v ta stolček v bani...mi spet kot en direktor delujeuser posted image user posted image , pa zelo dobro napredujeta s kilažouser posted image ...Pa mi smo tudi poskusili marelico od Hippa, pa jima je bila bolj tako za silo všečuser posted image ...1. sta pa GH dobili uradno 29.12., korenje (pred tem sem jima pa dajala vsak dan malo riževe kašice v mleko...od 8.12. dalje, ampak to ni bila v bistvu še njuna pojedinauser posted image )....
ZojaMišauser posted image user posted image user posted image user posted image za šopinguser posted image , se pa tudi jaz pridružujem temu, da nisem najbolj seznanjena s cenami vsega kar imam namen kupitiuser posted image ...
Kaja02, lepe slikce, pa mi tudi imamo tega Bumbotauser posted image ...no, imamo 2....je pa drag kot user posted image , ampak meni je glavno, da mali dve uživata v njemuser posted image
Buhtlčk, te Linotove kašice smo mi že poskusili (koruzo in tisto z banano in jabolkom), pa moram povedat, da je ta z banano in jabolko zelo okusna, saj so notri pravi koščki banane in ima potem kašica res dober okususer posted image , priporočamuser posted image ....
Šibam jaz pod tuš, user posted image je šel v Ce po antibiotik, pa je že na poti domov, jaz pa mu okupiram lapa, pa ne bo ravno navdušen nad temuser posted image user posted image user posted image
Nočko vsemuser posted image , pa lep vikend, če kam greste

user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
6.2.2009 22:29:55   
kaja02
arany- user posted image  lepo da si se malo oglasila, a vi ste tudi  na dieti??

tvoj Domen pa je tako luštkan, sploh njegove modre učke user posted image , na srečanje v CE pa le pridi, da te spoznamo tudi brez bušija!!!!

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu Arany)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
6.2.2009 22:34:16   
Arany
Sem videla, da imate debato o avtosedežih. Moj  je naredil doktorsko disertacijo iz tega (nekaj tednov za računalnikom, pa po telefonih s kolegi, v trgovinah na preizkušnjah ...) 
Njegov sklep je, da je najbolj pomembna lastnost vsekakor varnost - zato denar tu ni igral posebne vloge (kar zanj sicer ni značilno ). No se vsekakor popolnoma strinjam s tem.
Iz tega prvega sita so se naprej uvrstili samo Kiddy, Maxi cosi in Römer.
Kiddy je hitro odpadel, ker ga je imela svakinja za nečaka. Ta se v avtu ni želel nikakor voziti, venomer je jokal in se zvijal iz avtosedeža. Ko so zamenjali avtosedež, je pa užival v vožnji - izkazalo se je, da ga je sprednji del pri tem sedežu, preveč utesnjeval.
Tako so ostali samo Maxi cosi PrioriFix in Römerjev Duo Plus ter Römerjev Safefix plus. Ker pa imava Scenica sta dva sedeža takoj odpadla - tista ki imata varnostno nogico spredaj. Scenici imajo namreč v dnu pred sedeži majhne predale in v primerih nesreč, se noga nasloni na vrata teh predalov, ki se pod težo zlomijo. Zato so ti sedeži v takšnih avtomobilih prej nevarni, kot varni. Oba proizvajalca celo smatrata te sedeže, kot neprimerne za nekatere avtomobile (tiste s predali v tleh - vsi so navedeni na njihovih internetnih straneh). Če katera želi, lahko podregam mojega, da mi pove za link.
No in ostal je samo Römer Duo Plus - pripne se ga z varnostnim pasom, pritrdi na Isofix sistem, poleg tega pa ima poseben pas, ki se ga napelje preko sedeža v prtljažnik in se ga pripne na poseben kaveljček.
No po izbiri je šel še na pohod za čim cenejšim ponudnikom in je našel nekaj trgovin v Nemčiji, ki pošiljajo v SLO in so znatno cenejši kot v BC (ali kjerkoli drugje v SLO) - tudi več kot 70€ ceneje (pa je vključena poštnina, davek ...).

Namen mojega posta, ni bil da vas uspavam, temveč da vas opozorim, da ni vsak sedež za vsak avtomobil. Preverite na proizvajalčevih straneh, če so primerni za vaše avtomobile, da ne ugotovite tega prepozno (ko ste sedež že kupile).

(odgovor članu Arany)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
6.2.2009 22:39:21   
kaja02
erin- user posted image  kok smo frajerski, a vi ga pa že spoznavate z računalnikom, ja je treba kmal začet,
Kaja je čist rač. frik, ji enkrat pokažeš, pa že obvlada, jaz glih nisem za rač. pa mam dostikrat težave kje kaj najdet oz. kok se kaj nardi, pa mi je tud ona že kdaj kaj našlauser posted image  tulk o mojem znanju računalništvauser posted image

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
6.2.2009 22:46:32   
Arany
Kaja02 na žalost sem tudi jaz na dieti - prisilno. Čeprav sem nora na mleko in mlečne izdelke, pa mi je najbolj hudo za čokolado user posted image
Je pa težko najti sploh kaj primernega (beri dobrega) za jest, da ne vključuje mleka ali jajc user posted image
Aja večkrat sem ti hotela povedati, da sta ti tvoji punčki izjemno podobni! Luštne ste vse-srečko tvoj user posted image

Krysia hvala za dobrodošlico nazaj user posted image Se bom potrudila večkrat javiti (danes sem normo krepko presegla user posted image ).

Erin lušten Tilen. A misliš, da bi bil Flipper primeren tudi za tuširanje - imava namreč samo tuš kabino, za banjico je pa tudi že preveč živahen in prevelik.

Lahko nočko.

(odgovor članu Arany)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
6.2.2009 23:18:55   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Arany

Erin lušten Tilen. A misliš, da bi bil Flipper primeren tudi za tuširanje - imava namreč samo tuš kabino, za banjico je pa tudi že preveč živahen in prevelik.

Lahko nočko.



Dobrodošla nazajuser posted image user posted image user posted image Kako maš lepega fantičauser posted image user posted image user posted image

Koliko imaš pa dno od tuša visok.. je treba kar kakih 10 cm vode natočit da ma vsaj malo ritko noter pomočeno da čuti vodo... pa če ga tuš ne moti, zakaj ne? Naš je dans ful užival ampak ko mu pa glavo umivam pa še vedno renči user posted image user posted image

(odgovor članu Arany)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
6.2.2009 23:23:13   
Tamy30
dober vecer,
spet pozna ura, ko lahkol malce se javim. Druge ze tako lepo spanckate. Tudi meni se ze zapirajo oci.
Danes sem imela vecji dneva MArtina pri moji mami, da sem lahko cistila in urejala stanovanje.

Maja(bambi14), hvala za slike, super so cetvorcki:) Ceprav jim malo manjka pa bi popadali kot domine:)))))

Martina ta GH tudi zapira, no ne vsa. Ziher pa so banane, korencek. Vceraj je pojedel celo kasico banane, jabolk in keks. Pa je danes tako mocno pritiskal, da mu je spet pocila zilica v ritki, boscek....Bom mu morala se z oljem namazati ritko, mogoce bo kaj pomagalo.

Aja, slucajno ve katera, kje bi se lahko kupil caj Plantex? Vcasih so ga pred leti prodajali v lekarnah, in sicer si lahko kupil vsako vrecko posebej.

Arany, hm si na kaki posebni dieti? Jaz bom morala tudi zaceti stradati, ker ljub temu da 2x tedensko obiskujem aerobiko, kile nimaor necejo dol, grrrr.

Erin dober stolcek za v banico. A se dost fiksno drzi podlage? Aja, pa ga z lahkoto posadis v stolcek?

Lustkane slike vsek avgustovckovuser posted image

Tak zdaj pa pod odejo...zzzzz..

(odgovor članu Arany)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
6.2.2009 23:39:11   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Tamy30


Erin dober stolcek za v banico. A se dost fiksno drzi podlage? Aja, pa ga z lahkoto posadis v stolcek?


Tak zdaj pa pod odejo...zzzzz..


Dober je ja... fajn se prime podna, sem ga komaj ven dobilauser posted image

V stolček sva ga pa oba dala ker je ves trd ko ga dvignem.. ne vem kako bi ga sama, mogoče ja, mogoče ne, vidš ne vem ker ga vedno oba kopava in si pomagava.. Edino ko ritko umivam i n glavico ga moram ven dat ker mu gre drugače šamponček po obrazu pa do luleka ne pridem,,,user posted image user posted image user posted image

Grem jaz tud..

Nočkoooooooooooooooooooooooooooooooooouser posted image

(odgovor članu Tamy30)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 7:32:28   
anita goitan
user posted image

jutroo
me2 sva glih iz Brnika, moj user posted image ima čez slabe pol urce let...ja zdej sva sami do pondelkauser posted image user posted image

Se pa veselim da pride mama k nama, in cel teden jo bomo rajžale, sam vreme naj bouser posted image

Šibam kruh zamest...


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 8:43:20   
anita goitan
user posted image kje pa ste

dns mam še cajt za vas, od jutri naprej pa se bom samo na hitro oglašala

Koruzni bo dns. zdej mi v ta drugo vzhaja..še posteljnino menjam..pa v stroj nabašem..v Kamniku full dežujeuser posted image


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 9:01:43   
cebrca
Zoja Miša  Ivanov bodoči sošolec v osnovni šoli user posted image , že zdaj navezujemo stike da bomo imeli pri kom si zapiske sposojat user posted image user posted image user posted image . Koruza, enaka škatla je kot čokolino, sam da je druge barve, pa gor piše koruza to je to.

buhtlčk pri nas v mercatorju v Ivančni imajo skor vse od podravke, kaj drugega pa bolj malo.

arany WB user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa Domen je ful luškan. Večkrat se javi!!!!!

< Sporočilo je popravil cebrca -- 7.2.2009 9:02:18 >


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 9:04:13   
cebrca
anita mislim da razsaja vikend in bo udeležba bolj majhna, malo pa še FB pomaga user posted image

Jaz zdaj tudi šibam, moram v trgovvino!

Lep vikend!


< Sporočilo je popravil cebrca -- 7.2.2009 9:05:08 >


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 9:04:37   
nell
Dobro jutro in kvala za kofetek...njami paše.

No tolk o tem Facebooku čvekate, da sem se js zdej tud skonektala...kako vas pa zdej najdem???? al pa vi mene???? Sej vem, sam js sm čist frišna v temuser posted image user posted image user posted image user posted image

o jokec


_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 9:06:32   
Zoja Miša
Arany, hvala ti za tako izčrpno poročilo o avtosedežih.user posted image Bodi sedaj še tako prijazna in mi pišlji linke in če imaš še linke od trgovin, v Nemčiji, ki jih je tvoj izbrskal, ker bi tudi jaz tako naredila, če bo šlo.
Že lep čas se nagibam k Romerju, pa bi mi potem to zelo prav prišlo. Moj avto ima isofix in jaz bi rada tak sedež. Vnaprej hvala!
In lepe slikice!

Erin, ful dobra fotka!

Anita hvala za kofe.
No sedaj moram pa it jabolko zmiksat, pa cote obesit, pa ...ja pa-pa lep vikend!

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Arany)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 9:12:01   
sayuri
Jutro oz. že bolj dober dan. user posted image

anita, hvala za kavico. zdaj rabim samo še kakšnega, ki bi mi vsako jutro hrbet zmasiral user posted image  Ej, ponedeljek bo en dva tri tukaj. Danes je že sobota user posted image , samo še 2x spat. Si pa z Zojo lahko naredite "babje dneve" user posted image  Gresta po obiskih, po trgovinah...počneta kaj takega, za kar ati ni navdušen user posted image .

andrejaboris, tole je pa ena najbolj smešnih slikic, kar sem jih videla. Kakšna "uživancija" pri GH user posted image user posted image

cebrca no, tud mene zanima, kje si kupila tele Linove kašice. Pri nas doviš Čokolino, Grisolino, Keksolino, Frutolino in pika. Nč druzga user posted image  In pol pravjo, zakaj več v domači občini ne kupujemo. Zaakaj se za vsak "drek" v LJ vozmo. Ja, res vprašanje, zakaj user posted image

sandra že počitnice bojo??? Joj, jst sm čist ven iz šole. Pojma nimam, kaj je kdaj user posted image . Kako ste preživeli noč? ZA Tino mislim - kako je ušesek?

Erin Tilen uživa v fliperjuuser posted image  Se strinjam s teboj, da je Filip kombinacija Zare in Lovra. user posted image

Vilika, ZojaMiša, sandra, tud jaz sem ena tistih, ki pojma nimajo, kolk bencin stane al pa kruh al pa plenice user posted image  Niti ne hodim od trgovine do trgovine, da bi kaj prišparala. Pri nas ne morem nič prišparat. Imamo Merkator in Špar in to je to. Če bi hotela gledat na cene in primerjat vse ponudnike ter se vozit sem in tja, bi še več zapravla. user posted image  TAko pa kupim tisto, kar imajo.

KAtja sem slišala, da je na sv Filipu in Jakovu super. Nisem sicer še bila tam, tako da iz prve roke ne morem nič reč.


Budnica.....

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: ***Avgustovčki '08 - 3.del***
7.2.2009 9:12:02   
cebrca
nell se tudi še lovim po FB, včasih se mi zdi ko da se vrtim v krogu! user posted image Jaz imam isto slikco kot na RR, drugače pa mislim da se išče po imenih ali pa če sliko poznaš!

_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?