|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: rojeni v 24. tednu
4.3.2009 23:51:06   
sali
Bravo Anika in Maša. Super sta!!
Upam da bo Maša čim prej "opremljena" za domov in boste končno vsi skupaj!



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: rojeni v 24. tednu
6.3.2009 19:54:13   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: sali

Bravo Anika in Maša. Super sta!!
Upam da bo Maša čim prej "opremljena" za domov in boste končno vsi skupaj!





Tudi jaz mislim tako. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sali)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: rojeni v 24. tednu
7.3.2009 8:32:23   
24.teden
Lep pozdrav vsem… Maša ima 4200g in je prava trma, saj ona NE  bo ležala pri previjanju- deklica želi zraven malo sedeti. Rečem ji : « Maša poglej, že tako imaš polno cevk, sedaj te bom pa še pokonci držala, pri previjanju ?« Seveda se mi tako lepo nasmeji, da ji željo ugodim.   Tudi pri hrani je izbirčna, ima bebo start,prej je imela Neocat, pa ji tudi ta ne diši, 30 ml spije, potem pa konec. A mami je navihana, na cucelj od flaške ji kapne eno vetrovno kapljico in Maša pije, dokler je dobro, postopek ponovimo, dokler ne popije toliko, da je zadostno. Najraje je v stolčku ali dvignjenem položaju, saj tako lahko opazuje celoten prostor okoli sebe- pač radovedna korošica. V sredo dan po bronhoskopiji je dobila drisko in malo slabše diha. Menjali so ji tudi kanilo- sedaj ima večjo . Blato so dali na pregled, da ni mogoče kakšen rota virus. Včeraj je bilo že bolje, izvidov še ni. V ponedeljek gremo na oddelek, na zavarovalnico so  naročeni vsi pripomočki, tako , da smo res še korak bližje domu.

To je del besedila, ki sem ga poslala na mail za osebje v EINT oddelku. Sproti obveščam kako in kaj. Vam pa tudi lep pozdrav, spet vikend doma in potem nazaj. Seveda popoldan sem vseeno v LJ, saj brez princeske ne gre. user posted image Hvala za vašo pdporo, ki mi pomaga, pri teh sedaj malo krajših dnevih.

Vsem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Malo pozno ...VSE NAJBOLJŠE LEA user posted image user posted image  

_____________________________

24.teden
Pikica, ki se je rodila 110 dni prezgodaj

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: rojeni v 24. tednu
7.3.2009 8:37:12   
seny
Super , kako je to lepo bratuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu 24.teden)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: rojeni v 24. tednu
7.3.2009 13:47:29   
bibyzan
Maša in mami bravo!!user posted image user posted image user posted image
Res sta že blizu domu.

(odgovor članu seny)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: rojeni v 24. tednu
9.3.2009 10:39:44   
Andromeda
Anika in Maša user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vaju dve in seveda celo družino, ki bo kmalu kmalu končno popolna!

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: rojeni v 24. tednu
14.3.2009 21:10:31   
24.teden
Haj, no pa da se malo javim. Maša je še vedno na intenzivnem, ker ni prostora na oddelku, v ponedeljek naj bi vendarle šli - upam, da bo prostor. Drugače pa je pridna in lepo napreduje. Ima 4370g in se vedno več zavestno smeji. Danes sva prvič malo jedle po žlički- mleko seveda, kako pa navdušena.
Moram povedati, da sem dobila dodatek za nego, niti ni bilo potrebno pritožbe.
To je zaenkrat vse, torej v ponedeljek naj bi začeli učne dneve.

Vam pa user posted image user posted image


_____________________________

24.teden
Pikica, ki se je rodila 110 dni prezgodaj

(odgovor članu sali)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: rojeni v 24. tednu
14.3.2009 21:15:22   
Gina
Super! Zelo sem vesela za vas. Bravo Maša. Res je prava bejba. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 24.teden)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: rojeni v 24. tednu
14.3.2009 21:18:20   
Janeja
A še vedno nista na oddelku. Pa kaj tolk zavlačujejo no. user posted image
Držim pesti, da se v ponedeljek res preselita v zadnjo sobo pred tako želenim odhodom domov!

Pa kolikor vaju z Mašo poznam preko tvojih odgovorov, optimizma in energije, ki jo izžarevaš sploh ne dvomim, da bodo tile učni dnevi zelo kratki in bosta kmalu mojstrici, ki bosta samozavestno odšli domov. user posted image

(odgovor članu 24.teden)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: rojeni v 24. tednu
15.3.2009 5:45:23   
anajmad
Ja upam,da boste res šle domovuser posted image . O Maša je pa že tapravi telebajsekuser posted image user posted image user posted image user posted image . Le tako naprej.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: rojeni v 24. tednu
17.3.2009 22:28:50   
* Mateja *
KOk lepo, da ste vse bližje domu! pa Maša je že prava velikanka. Mamica zlata vse bo šlo mimo, boš vidla, vsi smo dali to skozi ... Si vidla, kako lepo je Maša zrasla in še bo!!

Ma sem prav vesela za vse vas, za vaše otročke, ki se tako borijo!

Če pomislim nazaj kako je bilo z mojim, pa bo imel 5 let, kar ne gre mi v glavo!!

Mašauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: rojeni v 24. tednu
26.3.2009 14:04:26   
Noseckica
24.teden pa se že dolgo ni javila...

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: rojeni v 24. tednu
27.3.2009 21:28:55   
24.teden
Hellow...
Tako, pa da se malo javim, po nekem času. Smo na oddelku in se učimo negeuser posted image user posted image user posted image . Nam kar gre...Maša je pridna in stabilna, prava asica. Imeli smo nekaj pregledov za epilepsijo- vendar je NIMA user posted image user posted image user posted image , malo je slabo jedla, pa so ugotovili, da nima refluksa, in zopet nekako jeuser posted image user posted image . Imamo tudi neurofizioterapije, ki jih delamo vsak dan. Menda je kar dobra, pri določenih vajah že dvigne glavico. Super je na oddelku in sem zadovoljna, saj Mašo veliko negujem sama in to je suuuupeeer.  Veliko se smeji, v svoji sobici ima CD player in posluša klasiko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , vsak dan bliže domu- verjetno nekje konec Aprila ali začetek Maja. Kakorkoli že, javila se nisem, ker imam veliko dela med vikendom, kmalu se selimo, tako, da bo Maša prišla v novi topel domek.user posted image


Imejte se lepo, cartajte se in uživajte, kot mi.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

24.teden
Pikica, ki se je rodila 110 dni prezgodaj

(odgovor članu sali)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: rojeni v 24. tednu
27.3.2009 22:38:18   
Noseckica
24.teden, super, same lepe novičke! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 24.teden)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: rojeni v 24. tednu
28.3.2009 8:02:17   
anajmad
Bravouser posted image user posted image user posted image user posted image ! mami ti se kar pridno uči handlinga in vaj za tvojo pikico.Ja,ko boste prišli domov ,jo boš komaj lovilauser posted image user posted image user posted image . Super,res super in držim pesti,da vama dnevi minejo čim hitreje.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: rojeni v 24. tednu
28.3.2009 8:06:31   
seny
SUPER user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!! Kako je to lepo bratuser posted image .

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: rojeni v 24. tednu
28.3.2009 8:41:18   
Gina
user posted image Vesela sem, da je vse v redu in da Maša napreduje. user posted image  

(odgovor članu seny)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: rojeni v 24. tednu
28.3.2009 10:24:02   
Janeja
Super, kakšne krasne novičke. user posted image Bravo Maša, bravo mami. user posted image


(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: rojeni v 24. tednu
28.3.2009 21:35:56   
biba 78
Kaj naj rečem drugega, kot SUPER!!!!!!!!!!!!

Joj sem vesela za vaju....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: rojeni v 24. tednu
29.3.2009 19:51:13   
Najaa
Super! user posted image

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: rojeni v 24. tednu
30.3.2009 9:52:05   
sonček33
Super novičke! LE tako naprej.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: rojeni v 24. tednu
1.4.2009 9:40:44   
didyi
user posted image Čestitam. Hitro domov, ker april je že tu. user posted image
Anika, super mama si. Maša pa ena prava asica - kot si napisala. Tudi mi smo bili na ENT. in sem s solzami prebrala tvoj članek, kako je to vse res. Lepo si napisala.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: rojeni v 24. tednu
1.4.2009 14:05:11   
žabicamala
Bravo super, zelo lepe novičke. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu didyi)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: rojeni v 24. tednu
2.4.2009 10:34:42   
Svet
user posted image user posted image user posted image user posted image bravo

lepo je brati vesele novičke:)user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu žabicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: rojeni v 24. tednu
3.4.2009 20:57:14   
24.teden
user posted image user posted image , to je za vas vse....
mi smo super, učimo se sto na uro, veliko že znamo in je kar pestro, čakamo še aparate, da se vse pripravi in smo še korak bliže domu. Maša napreduje, dvakrat po 10 minut na dan diha sama- s kisikom in je res pridna deklica. Rada se smeji in je radovedna, kaj se dogaja okoli nje.  Ker bom nekaj časa brez interneta zaradi selitve, ne vem še točno kdaj ga bodo preklopili v novi domek, se vam nekaj časa verjetno ne bom javila, takoj ko bo možnost, pa vam javim kako in kaj. Prosila bom eno mamico nedonošenke, da vam malo javi, vsaj to, kdaj bomo doma, verjetno čez kakšne tri tedne, takrat naj bi se tudi selili, tako, da bomo verjetno malo morali skombinirati in selitev malo prestaviti. Internet pa sem že dala na preklop na drugo lokacijo, tako da je kar malo smešno, kako bomo vse to izpeljali.
Maša v sedečem položaju...
user posted image
Maša v sedečem položaju...
in Maša diha sama...
user posted image


Imejte se lepo in uživajte in se carjtajte, kot mi ....pa,pa


_____________________________

24.teden
Pikica, ki se je rodila 110 dni prezgodaj

(odgovor članu sali)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...