|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: rojeni v 24. tednu
8.1.2009 11:25:15   
emaa
Ja dr. Gvardijančičeva se je specializirala za gastro operacije na otrocih in dojenčkih, je tudi operirala Davidu kratko črevesje.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: rojeni v 24. tednu
8.1.2009 13:36:06   
najci
Ker sem zadnje čase bolj po redko na forumu, sem šele zdaj prebrala vašo zgodbo....
.. in sem tako kot veliko mamic tukaj podoživljala zraven našo zgodbo..

O naši zgodbi sem ogromno že pisala na tem forumu. Naša Vesna je zdaj stara dobre 2 leti, rodila se je pri 22t6dni in na EINT v LJ smo bile 5 mesecev, vmes tudi skoraj 1 mesec na kirurgiji v KC. Tudi Vesnin zdravnik je bil dr.Babnik, ki ga cenim, spoštujem in sem mu 110% zaupala. Dogajalo se nam je marsikaj... bistvo pa so bila vse čas nerazvita pljučka. Tudi nam je grozila traheostoma in ko smo bili že na tem, da določimo datum za op., je Vesna čudežno boljše zadihala, šla prvič v življenju na CPAP, po treh dneh na brčice in čez 1 mesec smo bile že doma.
Kakšna je naša pogumna punca danes, lahko vidiš na spletnem albumu.

Še kako razumem, kaj preživljate... Zato vam pošiljam samo pozitivne misli in vam želim en velik čudež, kot smo ga doživeli mi! Držita se, pogumna Maša in pogumna mamica in ati!


_____________________________

Naš zakladek se je rodil 4 mesece prezgodaj, zdaj pa nas vsak dan znova razveseljuje s svojimi nasmeški.
http://picasaweb.google.com/nadja.pogacar/Vesna

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: rojeni v 24. tednu
8.1.2009 17:15:53   
24.teden
Hvala za spodbudo...
Maša dobi jutri ob 8 h zjutraj traheostomo, za črevesje pa bodo še malo počakali, kakšen dan ali dva...
Verjamem, da so vaši sončeki zadihali čez noč, toda Maša ima povečana jetra in vranico, tako, da  trenutno pljučka nimajo dosti prostora, pa še napihnjen trebušček, sicer je danes uplahnel, a vseeno...

Bomo potrebovali pač več časa....kar pa se tiče DR.Babnika, je zares CARuser posted image , tudi mi mu popolnoma zaupamo, saj ima ogromno znanja in prakse. Ravno danes je še povedal, da se moramo zavedati tudi to, da ima Maša toliko kisika, da ga na aparatu ne more več povečati, a naša Maša je prava borka, se samo smeji, samo kadar se napenja, ji saturacija grdo pade, pa počasi pride nazaj ...
Torej za jutri držite pesti..., pa javim kako bo...


_____________________________

24.teden
Pikica, ki se je rodila 110 dni prezgodaj

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: rojeni v 24. tednu
8.1.2009 17:56:47   
anajmad
Joj, res držim pesti in srčno upam,da se bo v redu izteklo. Res mislim na vas vsak dan pogledam gor,če je kaj novega. Jutri bom trdno držala pesti in molila za vas,da bo vse v redu in da bi Maša končno zadihala tako kot je treba.
Res na EINT so vsi dohtarji tapravi carji. se spominjam besed moje cimre,ki je bil Dr. Babnik zdravnik njene deklice,ki je bila rojena v 23.T,da bi ga kar domov vzela,samo da ne bi vedela,kako bi mož odreagiral. Tako smo se takrat nasmejali temu in upam,da se boste vi tudi kmalu smejali,ko boste šli veselo domov.



_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu 24.teden)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: rojeni v 24. tednu
8.1.2009 18:04:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: anajmad

Joj, res držim pesti in srčno upam,da se bo v redu izteklo. Res mislim na vas vsak dan pogledam gor,če je kaj novega. Jutri bom trdno držala pesti in molila za vas,da bo vse v redu in da bi Maša končno zadihala tako kot je treba.



Enako tudi jaz. Držim pesti za vas!
Se bova pa midve 24.teden naslednji teden verjetno kje srečali, ker gre naša na operacijo srca in bo tudi okrevala na EINT v LJ, vendar ne v isti sobi, kot je Maša.

Srečno jutri! user posted image  user posted image

< Sporočilo je popravil mina07 -- 8.1.2009 18:05:19 >

(odgovor članu anajmad)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: rojeni v 24. tednu
8.1.2009 18:33:34   
biba 78
Veliko veliko sreče jutri, Maši pa veliko moči, da si čimprej opomore po op.....

mislim na vas....user posted image user posted image

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: rojeni v 24. tednu
8.1.2009 20:57:32   
Janeja
Jutri bom močno držala pesti in mislila na vse vas. user posted image
Držite se, bodite pogumni in verjemite v Mašo. Vse bo še dobro!

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   [Brisano sporočilo]
8.1.2009 22:28:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Janeja)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: rojeni v 24. tednu
9.1.2009 8:04:51   
najci
Ostanite močni, pogumni in pozitivni še naprej!
Stiskamo pesti za danes in za jutri in za pojutrišnjem in ....


_____________________________

Naš zakladek se je rodil 4 mesece prezgodaj, zdaj pa nas vsak dan znova razveseljuje s svojimi nasmeški.
http://picasaweb.google.com/nadja.pogacar/Vesna

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: rojeni v 24. tednu
9.1.2009 8:43:05   
špelin@
Tudi jaz stiskam pestke user posted image user posted image user posted image  in vam pošiljam vsem veliko toplih user posted image user posted image user posted image
 
Dajmo, Maša, pokaži jim, kaj se to pravi biti prava borka user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu najci)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: rojeni v 24. tednu
9.1.2009 17:14:24   
24.teden
LP Danes zjutraj ob 8 uri je imela Maša operacijo- vstavitev traheostome. Bila je zelo pridna in je operacijo dobro prestala. Okoli 12 ure se je prvič predramila in ko sem ji govorila, se je prešerno smejala, z njo pa mi vsi. Sedaj lažje diha, potrebuje malo manj kisika. Tako upamo, da se bo držala še v naprej. Je pa še vedno na EINT in ne na kirurgiji.  Res je caricauser posted image  


_____________________________

24.teden
Pikica, ki se je rodila 110 dni prezgodaj

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: rojeni v 24. tednu
9.1.2009 17:28:31   
Gina
user posted image user posted image user posted image  Vse dobro vam želim!user posted image user posted image user posted image  Da bi micena čim prej okrevala.

(odgovor članu 24.teden)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: rojeni v 24. tednu
9.1.2009 17:44:48   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: 24.teden
LP Danes zjutraj ob 8 uri je imela Maša operacijo- vstavitev traheostome. Bila je zelo pridna in je operacijo dobro prestala. Okoli 12 ure se je prvič predramila in ko sem ji govorila, se je prešerno smejala, z njo pa mi vsi. Sedaj lažje diha, potrebuje malo manj kisika. Tako upamo, da se bo držala še v naprej. Je pa še vedno na EINT in ne na kirurgiji.  Res je caricauser posted image  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Samo ploskam lahko. Res je carica ta tvoja Maša!

(odgovor članu 24.teden)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: rojeni v 24. tednu
9.1.2009 18:09:58   
anajmad
Bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Maša. Še naprej se drži takouser posted image

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu 24.teden)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: rojeni v 24. tednu
9.1.2009 18:52:52   
Sonnja
Super! Kako lepa novička!user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   [Brisano sporočilo]
9.1.2009 20:27:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sonnja)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: rojeni v 24. tednu
9.1.2009 20:41:59   
Janeja
user posted image Super, pa je ena ovira na poti do doma za vami. user posted image

Naj vas Maša vsak dan tako nasmeji, kot praviš, da vas je danes. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: rojeni v 24. tednu
9.1.2009 20:59:03   
gloria
user posted image user posted image user posted image user posted image joj super...držite se

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: rojeni v 24. tednu
9.1.2009 21:04:56   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: 24.teden

LP Danes zjutraj ob 8 uri je imela Maša operacijo- vstavitev traheostome. Bila je zelo pridna in je operacijo dobro prestala. Okoli 12 ure se je prvič predramila in ko sem ji govorila, se je prešerno smejala, z njo pa mi vsi. Sedaj lažje diha, potrebuje malo manj kisika. Tako upamo, da se bo držala še v naprej. Je pa še vedno na EINT in ne na kirurgiji.  Res je caricauser posted image  


user posted image user posted image user posted image
Maši pa čimveč user posted image user posted image user posted image , mamici in atiju pa veliko user posted image user posted image .
Pačim več nasmehov vaše princeske še vnaprej..

(odgovor članu 24.teden)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: rojeni v 24. tednu
9.1.2009 22:20:29   
frutka_
user posted image user posted image user posted image Bravo Mašika!user posted image user posted image user posted image Mami in ati bosta zdaj malo lažje spala.user posted image

Zdaj pa v nove zmage...user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   [Brisano sporočilo]
9.1.2009 22:29:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: rojeni v 24. tednu
9.1.2009 23:15:02   
Andromeda
Bravo, mala borka! user posted image user posted image user posted image

Upamo skupaj z vami, da se ji bo stanje čim prej izboljšalo, da bo lahko šla domov! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: rojeni v 24. tednu
10.1.2009 0:02:05   
ella79
user posted image user posted image user posted image user posted image Maša

_____________________________

Pri nas sije sonček vsak dan od 4.2.2008.
Sončku je ime Zoja.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: rojeni v 24. tednu
10.1.2009 0:37:52   
biba 78
Bravo, bravo, bravo Maša....user posted image user posted image user posted image

In bravo ati in mami....še več takšnih lepih novičk......user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: rojeni v 24. tednu
10.1.2009 14:17:55   
Davana
Bravo Maša! Le tako pridno naprej... user posted image user posted image

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...