|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
28.12.2008 15:10:38   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1



Dajči piško sem spekla, pa še marsikaj drugega user posted image  user posted image  user posted image .
Moram se pohvalit, da sva prejšnji teden uspela ujeti O in imam kar mickeno upanja, da se mi na začetku postopka pojavi kakšen N plusek user posted image . Nikoli ne veš. Morda je bil pa tale Božiček tudi do naju radodaren. Če user posted image  ne bo bomo lulali 06.01. na Sv. 3. Kralje. Morda pa meni povejo, da sem srečka user posted image  user posted image .
Če ne gremo pa z vso municijo v novo borbo user posted image

Gretka kdaj jo pa ti (ne)pričakuješ? Počasi bomo oblikovale seznam. Se mi zdi, da zaenkrat niti ne vemo točno katere smo konzerve in katere navijačice user posted image

Lubice drage in Kruce. Upam, da ste lepo preživeli praznike in da nam Novo leto prinese same lepe stvari user posted image


Evo deklce, jz srčno upam draga Gigika, da boš kr nalulala, pa municijo nazaj trajbala v LJ ... jaz bom pa ene 10 al pa 12 dni za tabo imela živčne vode user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in "podvozje"  ... matr upam na najboljše, če ne pa na novo malcat Klomifen, sem zasledila zdej že tolk enga tega materiala na netu, da kr ni za verjet ...  namest Klomifena na Hrvaškem dajejo Famara tabletke ... pa kar sem brala na njihovih forumih, ženske bolje reagirajo kot na Klomifen  user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
28.12.2008 18:06:57   
zarja1
Gigika še tu malo navijanja zate!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
28.12.2008 18:21:37   
dajamaja
mausika super, da greš s humorjem nad te stvari. Jaz sem se nekako ogradila oz. delim te novice z redkimi, ki mi nudijo pri tem podporo. Z ostalimi se pač pogovarjam o drugih stvareh, ker se mi zdi drugače tko mal umeten pogovor.
Ja, Kruce je mal zapleteno tole objavil na sosedni temi - je dal novico v podpis, ki jih jaz ravno ne prebiram, pol mi pa ni bilo jasno kaj piše o pišuki!? 
Za srečanje se strinjam - prav luštno bi bilo v krogu generacije posedet.

Kruce, kot so meni rekli, samoplačniško v MB ne moreš tko, da mi ni jasno kaj je mislila. 43 je pa dogovorjena meja v Sloveniji (velja za koncesijske postopke in mislim, da tudi za sicer) edino če bi Reš delal samoplačniške OBMP po tej starosti - to se še trudimo odkriti.

Gigi, midve pa ne obupava nad spontanci, kaj  user posted image  Midva bova aktivna čez praznike user posted image . Še dobro da so prazniki vmes, da človek energijo vmes nabere user posted image  Tko, da po svoje lahko tudi dedek mraz kaj primakne ...

O Gretka Famara tabletke praviš? Bo treba preštudirat, ako se da do njih pridet, da mam za back up. Skočva en dan v Zagreb po robo in mal na potep  user posted image ?  

Kje ste ostale konzerve, dejte mal seznamček kopirat in se postrojit!!!

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
28.12.2008 18:29:53   
Anonimen
Kruce, kot so meni rekli, samoplačniško v MB ne moreš tko, da mi ni jasno kaj je mislila. 43 je pa dogovorjena meja v Sloveniji (velja za koncesijske postopke in mislim, da tudi za sicer) edino če bi Reš delal samoplačniške OBMP po tej starosti - to se še trudimo odkriti.

Reš je moji kolegici delal samoplačniško.Stara je bila 44,skoraj45.

(odgovor članu dajamaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
28.12.2008 18:31:42   
dajamaja
Anonimna hvala za informacijo!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
28.12.2008 19:40:08   
gigi1
Dajči ja user posted image . Jaz še nisem vrgla puške v koruzo glede starega dobega načina ata na mamo user posted image  user posted image  user posted image . Pri nas je bolj problem ujet O, ker je moj skoz na poti...pa sva tokrat. Sicer 1 dan preden je sluz pritekla...ampak kar neki upam, da je bilo to - to user posted image

Anonimna hvala ta informacija je pa zelo dobrodošla user posted image . In tudi meni so na GK rekli, da obstaja nek dogovor med vsemi tremi centri, da ne delajo niti samoplačniških postopkov po 43. Mene pa 43 kar krepko za vrat stiska. Marec bo moj mesec.

Gretka gremo zmagi naproti user posted image . A ta famara si pa napisala na IVF = klomifen?

Zarči hvala lubica user posted image

BB kmalu tud ti štartaš user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
28.12.2008 20:28:59   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1


Gretka gremo zmagi naproti user posted image . A ta famara si pa napisala na IVF = klomifen?




Neeeeeeeeeeeeeeeee ... narobe razumljeno .... sorrrrrrriiiiiiiiiiiiiii .... uporablja se za isto zadevšno kot klomifen


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
28.12.2008 20:32:19   
bbpikica
Pozdravljene konzervice in vse navijačice in navijač.

Joj tele prazniki men čist ritem zmešajo.

Ja res bi blo fajn en tak seznamček narest da bi lahko skupaj navijale in stiskale pestke za vsako akterko. A se kera prostovoljno jav da ga bo sestavla?
Gigi jaz pa res že sitno štejem do postopka in sem kot kak odvisnik, komaj čakam da mi ata Reš da mojo vrečko s špikicami in da se začnem špikatuser posted image user posted image ,
upam sam da tečkauser posted image  ne bo prehitevala ker pol bo pauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,
ker se mi vse prestavi za en mesec.

Evo tolk za danes leppozdeav za danes in vsem ki jutri delate en miren delaven ponedeljek tiste ki ste pa že proste pa izkoristite to maksimalno.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
28.12.2008 21:30:13   
Kruce Fiks
IZVIRNO SPOROČILO: dajamaja

Kruce, kot so meni rekli, samoplačniško v MB ne moreš tko, da mi ni jasno kaj je mislila. 43 je pa dogovorjena meja v Sloveniji (velja za koncesijske postopke in mislim, da tudi za sicer) edino če bi Reš delal samoplačniške OBMP po tej starosti - to se še trudimo odkriti.

Tu sem prebral, morda rabiš veze...;
http://med.over.net/forum5/read.php?67,5146011


Gigi,
midve pa ne obupava nad spontanci, kaj  user posted image  Midva bova aktivna čez praznike user posted image . Še dobro da so prazniki vmes, da človek energijo vmes nabere user posted image  Tko, da po svoje lahko tudi dedek mraz kaj primakne ...


Morda pa bi morale dati evidenco, Klomifenčke ter drugo orožje vajinim dragim v roke, se bo brž zalomilo!user posted image
Sem vama jaz živ dokaz za to!user posted image user posted image user posted image
user posted image


< Sporočilo je popravil Kruce Fiks -- 28.12.2008 21:32:06 >


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
29.12.2008 0:01:30   
bambi75
Pozdravljene konzerve user posted image .
Vidim, da ste že naredile en majhen seznamček. Je prav fino, da vem kdaj moram še posebej navijat in držat pesti.

Žiži še tukaj dobro opravi jutri, če pa bo naravno uspelo pa še toliko bolje.ž

Glede postopkov pa ne vem.Jaz imam take informacije: Dr. Reš naj bi delal samoplačniško tudi po 43 letu pa tudi v MB so mi rekli, da delajo samoplačniško po 43. letu, če je pač katera pripravljena odšteti kar nekaj evrčkov za to. Drugače pa jim predlagajo Prago, ker naj bi bila z mlajšimi celicami možnost večjega uspeha. V MB sem jaz osebno vprašala. Za LJ pa res ne vem ničesar.

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
29.12.2008 9:04:12   
Grethy
Ojla Bambika, lepo da si se javila tukaj ... ti kr še prleti naokrog user posted image user posted image user posted image

Kar se tiče pa teh naših treh postojank, je blo pa meni rečeno takole : Dr.Reš tudi po 43 dela postopke samoplačniško, LJ s 43.rojstnim dnem ne dela na nobeno vižo več, nas pa "potihem" usmerijo na samoplačniško v MB ali k Dr. Rešu, je pa tako, da je 43. rojstni dan interni dogovor na GK LJ, v zakonu pa niso opredeljena leta, temveč piše nekako takole; da se postopke OBMP opravlja ženskam ko so še v RODNI DOBI ...  to naj bi pomenilo, do nastopa MENOPAVZE  ... jaz mislim, da če bi se pri 43 letih kar pri vseh enako nehalo in pa glede na gužvo, ki je, verjetno niti Reš niti v MB ne bi več jemali samoplačniško po tem letu, ali pa kjerkoli drugje po svetu ... pa smo že debatirali o tem tu, da je pred nedavnim v Indiji ena "tetkica" pri svojih 60 al 70 letih rodila dete z OBMP ... torej ni za obupat ...


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
29.12.2008 11:13:07   
gigi1
Ahoj user posted image

No lepa reč...

Gretka hvala za info. Vem, da si se v 0 pozanimala. Men moj G na GK trdil, da NIKJER v Slo po 43 ne delajo niti samoplačniško. Nič mi ni namignil, da naj grem v MB ali k Rešu. Verjetno odvisno tudi od G, kaj ti pove. Tvoja je zlata user posted image

Bambika hvala user posted image

In moje poročilo...
Dobila municijo. Jutri pade prva špika. 1. UZ bo 13.01. in srčno upam, da ne bo kakšnih cist in podobnih nevšečnosti, da lahko štartam s težko artiljerijo user posted image .
So me pa sestre seveda spet mal zasekirale...da je FSH visok, in posledično ni šans za hiperstimulacijo...no če me pa dr. hoče večkrat pogledat pa kar naj.... Pa še da je po 2eh mesecih od zadnjega ET še prezgodaj, ker so jajčniki še vedno povečani od prejšnje stimulacije...
Ah....ampak konzerve se ne damo! Smo borke user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
29.12.2008 11:35:46   
Grethy

Bravo Žižetka ... zdej pa sam radostno se špikat ...

LUpčkaaaaaaaaaaaaa!!!!!!


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
29.12.2008 13:58:21   
pikica36
user posted image hoj! da vas malo pozdravim. dopoldne mi ni delal internetuser posted image .
no, moja user posted image  bi mogla včeraj pridet pa je ni bilo.vsa radovedna naredim popldne test- seveda -user posted image , na papirju zvečer ko grem lulat in se obrišem tak minimalni rjav izcedek pa spet nič. malo prej spet tak čisto mali rjav flekec na papirju user posted image user posted image user posted image user posted image  to se mi še pa tud ni dogajalouser posted image user posted image .naj že prideuser posted image , če ima namen, če ne pa naj neha zezatuser posted image

vsem borkamuser posted image user posted image  in vztrajajteeeeeeeee!

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
29.12.2008 21:44:14   
Kruce Fiks
user posted image user posted image

_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
29.12.2008 21:52:09   
zarja1
Gigika ti se le ne daj......tak zgledajo rr konzerve..
user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
29.12.2008 22:10:01   
dajamaja
Dober večer dragice in dragi user posted image

Joj Kruce, klomifen flika sam žensko stran tko, da ni za vse rešitev. Pa tud sicer vsem moškim ni terminskega plana za zaupat, jaz sem morala mojega fejst skregat, da jemlje svoje arcneje redno. Ti si pač svetla izjema user posted image

Gigi, mirno roko, ostre igle in seveda krasen rezultat, tisti ta pravi na koncu!!! Me smo tu in te bodrimo. No, nekater smo tudi tam in tudi bodrimo user posted image .  

Grethy, jaz sem za femaro našla le, da jo uporabljajo za zdravljenje po raku na dojkah za vzpostavitev hormonskega ravnovesja. Sicer res nisem preveč poglabljala, ker se pri nas za modem v vrsti stoji.

bbpikica, te čist razumem, jaz sem pred vsakim postopkom tko na trnih, pol pa mal pred testom me pa prpa zagrabi, pa jaz ne bi lulala na palčko ... Še malo, pa bo! Glede seznama pa po moje, da ga moramo kr skupni pedenat, ker starost prinese tud večjo gužvo .. saj veste da penzionerji imajo najmanj časa user posted image  Dejmo si s citati pomagat - citiraj in dodaj svoje podatke in tako vzdržujeo s skupnimi močmi.

pikica36, ufff ti ----- men je to en najtežjih opravkov, pogum zbrat in bulit v tisto palčko al bo al ne bo. Potem pa razočaranje. Pol za nameček se pa še M obira. Ne se predat! Naslednji mesec je nova priložnost user posted image user posted image user posted image

Jaz sem bila danes pridna - iatk, da v službi, popoldan pa še pri frizerju in zvečer na aerobiki. Joj kolk mam energije, moram kr mojga mal prej pod kovter zvlečt. Danes je 1. plodni dan (čeprav je bila prva M po ss mal obotavljajoča in nisem sigurna kdaj se je dejansko začela). No, pa tud če sam iz veselja to počnemo user posted image  


(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
29.12.2008 22:11:37   
dajamaja
Zarja, tale tvoja konzerva mi je dosti bolj všeč kot Krucejevi primerki user posted image  
Jaz glasujem za tvojo!
Kruce, uči se pri profijih user posted image  

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
30.12.2008 0:21:50   
Grethy
O Gretka Famara tabletke praviš? Bo treba preštudirat, ako se da do njih pridet, da mam za back up. Skočva en dan v Zagreb po robo in mal na potep  user posted image ?  

Dajči tale famara drgač košta ena škatla krepko čez sto evronov ... boma pa vseeno rable recept ... tko da ne vem kako bo, jz ne morem naštimat moje dohtarce da mi  napiše une druge ... ne vem kaj bo ... user posted image user posted image user posted image

Ajdiiiiiiiiiiiii


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
30.12.2008 10:02:56   
bbpikica
Dan tudi tukaj.

Najprej naj vas lepo pozdravim.

Gigi jaz vseeno navijam, da ste že na standarden način vse upedenal in ne bo treba na punkcijo in vse ostale neprijetnosti

Grethy in dajamaja bo treba kakšno vezo zdravstveno na hrvaškem najdt za recepte bom mal pošpijunirala če je kaka šansa.

vsem ostalim konzervicam in navijačicam ter navijaču pa lep in uspešen dan.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
30.12.2008 10:54:03   
Kruce Fiks
Br'dan! Kakšni pa so ti onoi drugi recepti?

_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu bbpikica)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
30.12.2008 10:59:25   
gigi1
Daan lubice

BB, Dajči hvala user posted image

Mausikaa kje si ti zadnje dni? Te že pogrešamo user posted image

Gretka pismu so te lecnije drage. Kaj ti pa noče tvoja dr. napiosat?

Pikica morda bo pa le...če ne pride v dveh dneh pa ponovi test. Taki čudni izcedki dostikrat napovedujejo user posted image . Jaz navijam 100/uro user posted image

Lep dan prav vsem user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
30.12.2008 12:04:08   
blanč
IZVIRNO SPOROČILO: bambi75


Glede postopkov pa ne vem.Jaz imam take informacije: Dr. Reš naj bi delal samoplačniško tudi po 43 letu pa tudi v MB so mi rekli, da delajo samoplačniško po 43. letu, če je pač katera pripravljena odšteti kar nekaj evrčkov za to. Drugače pa jim predlagajo Prago, ker naj bi bila z mlajšimi celicami možnost večjega uspeha. V MB sem jaz osebno vprašala. Za LJ pa res ne vem ničesar.


Tudi moji znanki ni in ni ratalo pa sta se odločla, da gresta v osmi postopek v Prago. Sta vesela, da sta šla, ker sta končno NOSEČAuser posted image . Je pa neprimerljivo z našimi postopki. Vse nenormalno higiensko (ne tako kot pri našmu ATU sam copatki, pa še to nikoli frišniuser posted image user posted image ) sprejem v bolnico. En dan po ET tam strogo odležat. Zagotavljajo 2 super zarodka. V primeru, da je samo eden je popusta 40%, če pa ni uspeha z zarodki pa je naslednji postopek zastonj. Aja pa še to. Ona je stara 44 mož pa 53 let, tako, da ni še za obupat.

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu bambi75)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
30.12.2008 12:16:03   
Kruce Fiks
IZVIRNO SPOROČILO: blanč
Tudi moji znanki ni in ni ratalo pa sta se odločla, da gresta v osmi postopek v Prago. Sta vesela, da sta šla, ker sta končno NOSEČAuser posted image . Je pa neprimerljivo z našimi postopki. Vse nenormalno higiensko (ne tako kot pri našmu ATU sam copatki, pa še to nikoli frišniuser posted image user posted image ) sprejem v bolnico. En dan po ET tam strogo odležat. Zagotavljajo 2 super zarodka. V primeru, da je samo eden je popusta 40%, če pa ni uspeha z zarodki pa je naslednji postopek zastonj. Aja pa še to. Ona je stara 44 mož pa 53 let, tako, da ni še za obupat.


No, to je pa lepo prebrati, ni čudno da ma atek tolk za povedat ćez Prago...


_____________________________

NISAM GINEKOLOG, ALI MOGU DA POGLEDAM :)

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Nismo še obupale kljub 40 +
30.12.2008 12:21:06   
blanč
IZVIRNO SPOROČILO: Kruce Fiks

IZVIRNO SPOROČILO: blanč
Tudi moji znanki ni in ni ratalo pa sta se odločla, da gresta v osmi postopek v Prago. Sta vesela, da sta šla, ker sta končno NOSEČAuser posted image . Je pa neprimerljivo z našimi postopki. Vse nenormalno higiensko (ne tako kot pri našmu ATU sam copatki, pa še to nikoli frišniuser posted image user posted image ) sprejem v bolnico. En dan po ET tam strogo odležat. Zagotavljajo 2 super zarodka. V primeru, da je samo eden je popusta 40%, če pa ni uspeha z zarodki pa je naslednji postopek zastonj. Aja pa še to. Ona je stara 44 mož pa 53 let, tako, da ni še za obupat.


No, to je pa lepo prebrati, ni čudno da ma atek tolk za povedat ćez Prago...


Atek jih je poslal v Prago. Ata ima največ vez s centri v tujini in tako je tudi s Prago.
Kruce, zakaj se pa tvoja nič na forum ne javi?

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu Kruce Fiks)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?