|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nezaposlena in zavod
8.1.2009 9:50:04   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Imej več otrok, pa boš dobivala več....
Je*enti tak folk...

bravo kerensa

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: nezaposlena in zavod
8.1.2009 9:55:05   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: lunica12
Kerensa kdo je pa reku da bo celo zivljenje tako....dj mal razmislite kaj pisete...groza...Pa mislim da taki odgovori nic ne pomagajo tako da hvala lepa..Vidim da ste ene cisto mimo v glavi..eni so pac cudni...

čudni, ker ne izkoriščamo države? zaradi takšnih tut je kriza user posted image
mimo v glavi so meni te, ki so kot "cigani" pa majo tok proti njim. še malo, pa te bomo videli na svetu kako prosiš za stanovanje user posted image  takim je treba otroka uzet
pi*ke

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: nezaposlena in zavod
8.1.2009 10:02:20   
Doll
Ah,dej no dej,da nič ne moreš??
Povej kako smo drugi lahko otroka ali več njih preživeli pa smo bili brez zaposlitve??
Vse se najde za delat,samo če hočeš,če je pa fina ritka pa nočeš to pa ono,jah draga moja potemtakem pa kar glavo v luknjo pa naj tam tudi ostane
Kje so vrednote,ki so vam jih dali starši?Jih ni in to boste prinesli na otroke?Se ti ne zdi narobe?
Za delat je,samo rokice si je treba pa tudi malo umazat veš.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: nezaposlena in zavod
8.1.2009 10:03:36   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Doll
Za delat je,samo rokice si je treba pa tudi malo umazat veš.

Saj jih niti ni treba kaj pretirano usrat, ampak premaknit malo več, kakor pa samo vtipkat PIN na bankomatu - ja, to je pa priporočljivo. user posted image

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 8.1.2009 10:12:12 >

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: nezaposlena in zavod
8.1.2009 10:10:55   
tweed
IZVIRNO SPOROČILO: lunica12
Kolko drugih kaznivih dejanj se dogaja pa kaj naj...


Kolko drugih ljudi še hodi v službo in živijo pošteno, pa kaj naj...
Kerensa*, MLADAMAMICA, Doll, pa še nekatereuser posted image

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: nezaposlena in zavod
8.1.2009 10:13:07   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: tweed
Kolko drugih ljudi še hodi v službo in živijo pošteno, pa kaj naj...

Vidiš, kako so čudne v glavi... mar bi bile doma, malo več seksale, naredile še otroka ali dva in živele na račun države. user posted image

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: nezaposlena in zavod
8.1.2009 12:42:48   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: tweed
Kolko drugih ljudi še hodi v službo in živijo pošteno, pa kaj naj...

Vidiš, kako so čudne v glavi... mar bi bile doma, malo več seksale, naredile še otroka ali dva in živele na račun države. user posted image

ja čudne, mi bomo budale, k bomo delale da svojemu in njenemu otroku nudimo... absurd.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: nezaposlena in zavod
8.1.2009 12:50:12   
ThinkPink
Danes sem srečala sosedo, ki je že več časa brez službe (šole nima nobene) in vsak dan hodi v bližnji lokal na kavo. Že več kot 14 dni jim na vratih lokala visi napis: Nujno rabimo 2 osebi za strežbo. In sem to omenila omenjeni sosedi, ki btw: že več let živi od socialne, hkrati pa jamra, kako je boga, ker ne dobi službe. Ima partnerja in otroka, vendar je prijavljena kot samohranilka, valda. Njena reakcija je bila naslednja:" Ja, saj so mi rekli, če bi delala pri njih, samo saj nisem nora...Mislim za 450 eur na mesec, da bi delala? Pa ravno so mi podaljšali socialno za 6 mesecev, tako da zdaj tako pol leta ne rabim dela."

Ja, taki me pa dvignejo, zares. Včasih me celo prime, da bi poslala kakšno anonimko na CSD, a če pomislim...V bistvu se mi takšni duhovni revčki prav smilijo. Če jim je edina okupacija v življenju tuhtanje kako se izogniti delu in plačevanju položnic, kako koga ogoljufati...potem so tako ali tako že dovolj kaznovani.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: nezaposlena in zavod
8.1.2009 13:04:54   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: ThinkPink
Danes sem srečala sosedo, ki je že več časa brez službe (šole nima nobene) in vsak dan hodi v bližnji lokal na kavo. Že več kot 14 dni jim na vratih lokala visi napis: Nujno rabimo 2 osebi za strežbo. In sem to omenila omenjeni sosedi, ki btw: že več let živi od socialne, hkrati pa jamra, kako je boga, ker ne dobi službe. Ima partnerja in otroka, vendar je prijavljena kot samohranilka, valda. Njena reakcija je bila naslednja:" Ja, saj so mi rekli, če bi delala pri njih, samo saj nisem nora...Mislim za 450 eur na mesec, da bi delala? Pa ravno so mi podaljšali socialno za 6 mesecev, tako da zdaj tako pol leta ne rabim dela."

Ja, taki me pa dvignejo, zares. Včasih me celo prime, da bi poslala kakšno anonimko na CSD, a če pomislim...V bistvu se mi takšni duhovni revčki prav smilijo. Če jim je edina okupacija v življenju tuhtanje kako se izogniti delu in plačevanju položnic, kako koga ogoljufati...potem so tako ali tako že dovolj kaznovani.

no, to je to. mene isto taki prov zivcirajo. in taka ma preveč časa in denarja, če mene vprašaš. groza

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: nezaposlena in zavod
13.1.2009 23:14:36   
Klemy82
Hmmm.najprej naj povem, da vas kar veliko berem, do zdajle pa nisem še stegnila prstov po tipkovnici, da bi kaj pokomentirala...ampak tole pa prav moram.
Sem študentka, absolventka, nekako iščem motivacijo za še zadnje izpite in diplomo, ki mi seveda ne bo prinesla službe kar takoj, fant je trenutno brezposeln in išče službo..oba pa se zadnje čase pogovarjava samo še o tem, da bi se poročila in imela user posted image .... ko končam faks in ko si najdeva službo.

Sama sem odrasla v enostarševski družini, z mamo samohranilko (tapravo, ne fejk) z minimalno plačo in mini pokojnino po očetu. Moja mami ni nikoli v življenju nikogar za nič prosila, ker je bila preveč ponosna. Vse, kar je kupila, vse kar mi je dala, vsak fičnik, ki ga je vložila v hišo, vse, si je prigarala sama s svojimi rokami. Ni nama bilo lahko, ampak manjkalo mi ni nikoli nič. Pač nisem bila razvajen otrok. In samohranilke spoštujem. Tiste taprave.

In na kraj pameti ne pride, da bi imela otroka sedaj, ko nimam finančno stvari toliko urejenih, da bi lahko normalno živeli kot družina. Na državo pa se ne mislim šlepat, ker mi je to totalno izpod časti. Pa bi mi pripadlo še dodatno študijsko leto pa štipendija pa doklade pa socialna pa....Glavo, roke, noge imam, moj tudi in oba sva čisto lepo sposobna delat. Socialne in druge pomoči so za tiste, ki jo res rabijo. Mogoče jo bom tudi jst kdaj rabila, Bog ne daj, dokler pa sem sposobna skrbet sama zase, bom to tudi počela. Odkar študiram, se preživljam sama z delom preko servisa, ker mama me pač ne more s svojo plačo. In ko bom sposobna skrbet in preživljat poleg sebe še otroka, ga bom imela, prej ne. Sama sem odrasla ob malem in skromno, tako da vem, da se da... in vsako delo je častno in če ne bo drugače bom pa z diplomo v žepu kelnarila... raje to, kot pa da se lažem in kradem državi in tistim, ki pomoč res rabijo... ob raznih fejk samohranilkah in večno brezposelnih fušarjih dobim brzi pospešek proti wc školjki....
Problem v tej državi (pa še v kaki glavi) ni pomanjkanje denarja, ampak  pomanjkanje morale. Malo švinglanja v šoli, malo laganja tu, malo goljufanja tam... pa se nobenemu ne zdi nič narobe. Pr taki mentaliteti nobena kazen ne pomaga. Na žalost.
  Ker pri nas je 'malo goljufanja' že kar ljudska folklora in si pač 'MALO MIMO V GLAVI' če se slučajno nočeš igrat zraven (o, ja, tudi midva sva dobila že par lekcij o tem kako zgoljufat davkarijo, pa ne se oženit, pa to pa ono...).... in ko sem rekla 'NE', sem pa butelj. Raje sem butelj na kvadrat, s svojimi evrčki v žepu, tudi če jih je malo, in mirno vestjo, da nisem nikomur nič ukradla. Sem pač od moje mame hčerka.user posted image


< Sporočilo je popravil Klemy82 -- 13.1.2009 23:16:21 >

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: nezaposlena in zavod
14.1.2009 0:30:00   
tweed
Klemy82 nisi butelj, take najbolj spoštujem...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 61
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?