|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: najbolj zgrešena darila :)
30.12.2008 23:01:03   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: LEPOTIČKA55

Ja potem pa nimam kaj, sem pač psiho a ne, a si zdaj zadovoljna?




Lej kaj se sikiraš? Gelca je malo fauš, ker je njeno obdobje mimo. Lahko pa še vedno pride.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: najbolj zgrešena darila :)
30.12.2008 23:32:54   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

Lej kaj se sikiraš? Gelca je malo fauš, ker je njeno obdobje mimo. Lahko pa še vedno pride.



Tvoje obdobje še traja.. bogica user posted image user posted image


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: najbolj zgrešena darila :)
31.12.2008 12:21:02   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: LEPOTIČKA55

No zdaj vešuser posted image , by the way Gina, moja mami te lepo pozdravlja. user posted image .


Thx!user posted image  objemi jo v mojem imenu. Vsem vam želim vse lepo v novem letu in veliko zdravja celi družini.user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: najbolj zgrešena darila :)
31.12.2008 12:27:27   
Anonimen
Hvala Gina, enako  želim tudi vsem vam (joj kot da nimaš zsja, lahko bi ti tja pisalauser posted image , no kar je je) in veliko sreče in zdravja v novem letu pa ljubezni in vsega, kar si še sama najbolj želiš.

Pa pridi na kakšno kavico user posted image k meni, velja, se mi zdi, da je že čas a ne....

Tudi tebi en velik user posted image pa pozdravi svoje otročičke.

Lepe praznike ti želim in veliko daril.user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: najbolj zgrešena darila :)
31.12.2008 12:43:15   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: LEPOTIČKA55
Pa pridi na kakšno kavico user posted image k meni, velja, se mi zdi, da je že čas a ne....


Ja, to bi pa res lahko en dan, po praznikih ko se bom pozdravila.user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: najbolj zgrešena darila :)
31.12.2008 14:43:26   
ajataja
En teden nazaj me je pri babici stari 80 let čakalo prav luštno darilouser posted image user posted image   čist navadne spodnje hlače tiste starinske za babice številka xxxxxl  -pet številk prevelike.Je pač kupila svojo velikost in to kar 5 komadov-hvala babica  ful sem jih veselauser posted image user posted image user posted image user posted image .Normalno sem jih odnesla za spomin in sem jih podarila naprej moževi teti ki sem ji lepo povedala vso zgodbo pa jih je bila vesela.No,pa le ni bilo tako slabo darilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: najbolj zgrešena darila :)
31.12.2008 16:45:49   
MTFP
IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

En teden nazaj me je pri babici stari 80 let čakalo prav luštno darilouser posted image user posted image   čist navadne spodnje hlače tiste starinske za babice številka xxxxxl  -pet številk prevelike.Je pač kupila svojo velikost in to kar 5 komadov-hvala babica  ful sem jih veselauser posted image user posted image user posted image user posted image .Normalno sem jih odnesla za spomin in sem jih podarila naprej moževi teti ki sem ji lepo povedala vso zgodbo pa jih je bila vesela.No,pa le ni bilo tako slabo darilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


user posted image user posted image  ja babice že vedo kako perilo je fajno za mlado punco. To kar zdaj prodajajo je vse nezdravo in kičasto,hlače kot so jih imele pa one so bile pa zakon. Tako bi zgodbo komentirala moja babica. (Kar se tiče zdravja in to žeže, ampak če se pa dedcu zvečer pokažeš v tistih mama's gatah pa tudi tvegaš da bo postal impotenten do konca življenja).

Drugače sem pa danes huda na mojo taščico. Mi je za dedkamraza podarila kavo. Kar sicer ni slabo, pa tako ali tako jo dobim vedno za rojstni dan, za velko noč, za .... . Stvar je v tem da mi je včeraj ponujala kavo, in sem rekla da ne bom pila ker me že pogled na vrečko od kave dviguje želodec, in ga ne smem videti, kaj šele da bi kavo vohala. No danes pa mi da darilno vrečko notri pa mandarine (za katere sem ji prav tako rekla da sem jih en teden non stop jedla sedaj mi pa po njih ni dobro v želodcu), in kava.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

In dejansko ko sem pogledala v vrečko mi je v trenutku tako slabo postalo.....

Saj drugače nimam nič proti njenim darilom, samo danes ko ve, da grem bruhati že če nekdo blizu mene hladilnik samo odpre, bi bila pa lahko prizaneslivejša in mi raje podarila en metin čaj.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: najbolj zgrešena darila :)
31.12.2008 21:48:52   
pika**
Dedek Mraz  ( se pravi moja mama )   mi je vsako leto podaril-a  spodnjo majco, gatke   in par nogavic  - po njenem okusu. In jasno da sem vsako leto penila , da to DM nima nobene domišljije, vsako leto enak model .... .   Zdaj , ko pa to  nucam, ker enostavno pozabim kupit , pa nikakor da  se vrnejo stari cajti.

Za letos sem    že pozna za pisemček, ker je mama že sporočila, da je Dedek Mraz užaljen in ne bo več nosil  zame user posted image

Od tašče bo spet  kava . Sem že 1000x rekla, da ne pijem  kave ,  pa ne pomaga.  Pa    buteljka  bo  in to tista  po možnosti , ki smo jo mi lani prinesli. Revica pozabi napisat, katero je od koga dobila .  

Kaj čmo, leta prinesejo svoje user posted image  


_____________________________

am, bam, pet podgan

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: najbolj zgrešena darila :)
31.12.2008 22:10:40   
mama_milchy
user posted image user posted image user posted image  sem se zdaj nasmejala; baica z vibratorjem, koledar iz pamti veka, pa babice s puloverji in gatami;

ni ravno zgrešeno ampak smešno; poleti sem mojim in tudi eni kolegici tako ob kavi omenila, da si bom mogla kakšno novo pižamo nabavit za zimo pa eno večjo zaradi user posted image  da jo imam v rezervi in pol pride moj RD pa mi kupita starša pižamo tako lepo modro z rožicamo na odpenjanje spredaj za lažje dojenje, kolegica pa pižamo za sproti, brat in njegova punca pa pižamo, ko bom kot user posted image user posted image  da me ne bo tiščala. Največji smeh pa je to, da sta dve pižami čisto enaki, le različne številke...to smo se nasmejali user posted image

zgrešeno: moj Žigec je dobil (ne vem za katero priložnost) florescentno roza nogavičke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pika**)
Neposredna povezava do sporočila: 109
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?