|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 11:32:26   
Rubin.
Odvisno koliko spanja rabi. Če gre spat ob 9h, pa se zjutraj brez težav vstane, potem je ta ura o.k.

Drugače pa je moje mnenje, da je 20h ura tista taprava, da še imava z možem kaj od večera user posted image .

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 11:35:06   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: katra55

Moja sestra je stara 9 let in hodi med tednom spat ob osmih, zjutraj vstane ob pol sedmih, med počitnicami in vikendi pa gre spat ob devetih.



Če bi to prej videla, bi se kar podpisala.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 12:56:33   
Gina
Hvala punce, si bova ogledala z mojim vsa vaša mnenja, ki so pravzaprav precej različna. V bistvu je pri nama tako, da moj želi, da je ta mala umita, najedena in komplet zrihtana z ugašnjeno lučjo ob 21.00 (vse dni v tednu, vse mesece v letu), jaz pa pravim, da ne bo konec sveta, če se tale čas rapotegne od 21.00 do najkasneje 21.30 med tednom oz. v primeru dobrega filma tudi do 22.00 ob petkih ali sobotah, ter seveda julija in avgusta, ko je itak še vse svetlo takrat, ker se mi ne zdi več tako zelo majhna, v bistvu bo čez dva meseca stara 11. Vstaja največkrat okrog 7.00. Ta mala čuti, da se jaz ne repenčim, če ob 21.00 še ni v postelji in to izkorišča tako, da se vsak dan na smrt skrega z mojim in nateguje ta čas. Najbolj ji gre v nos to, da brat, ki je star 13 lahko hodi najkasneje do 22.00. Ampak on v resnici nikdar ne komplicira in ne nateguje, gre takrat res spat.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 13:05:42   
ZARA
Če primerjam z mojo nečakinjo (11 let) nekje do 22 ure. Bi rekla. Med tednom do 21. A da ti, Gina, prav nasvet rabiš včasih?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 13:15:59   
tanjusi
A da ti, Gina, prav nasvet rabiš včasih?

tule se pa mal sarkazma čuti!user posted image


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 13:47:57   
Čupka
Ob 21.00 v posteljo in potem lahko še bere do 22.00. Tako je že od njegovega 8 leta, sedaj je star 12 in ne popuščam. Samo ob koncu tedna lahko kdaj pa kdaj pogleda z nama kak film in posledično gre takrat spat malo kasneje.
Pri 8 letnici ugasnemo luč ob 21.00, pri 4 letniku pa ob 20.00.
Vstajajo vsi trije ob 7.15 Kadar je šola, seve. Ko pa šole ni in bi lahko spali, so pokonci ob 6.30user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 14:11:17   
lelaval
Moj 10 letnik hodi spat med 20.30 in 21.00 - ko je pouk (navadno ob 21.00 že spi) - pouk se mu začne ob 8.30, vstaja pa ob 7.30, ob petkih in med počitnicami pa lahko gre spat kasneje - ampak itak ob 22.00 že trdno spi. Hči pri 11,5 letih hodi isto spat, samo ona za vikende zapi kasneje - okrog polnoči.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 14:33:51   
Gina

A da ti, Gina, prav nasvet rabiš včasih?


Ja itak, k je pa moj tolk trmast ko vsak kozorog, jaz pa nisem kaj dost boljš, ko me zagrab....user posted image user posted image


(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 15:53:52   
PiaM
Gina, naša punca je pravkar dopolnila 11 let in imamo zvečer tako, kot misliš ti, da je prav. Torej med 21 in 22 uro -  da zaspi, odvisno pač kdaj zjutraj vstane. Med vikendom pa nima te omejitve, saj zjutraj tudi dlje spi.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 16:13:32   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

IZVIRNO SPOROČILO: katra55

Moja sestra je stara 9 let in hodi med tednom spat ob osmih, zjutraj vstane ob pol sedmih, med počitnicami in vikendi pa gre spat ob devetih.



Če bi to prej videla, bi se kar podpisala.


Tudi jaz se s tem strinjam.

_____________________________




(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 18:43:46   
Anonimen
V bistvu je pri nama tako, da moj želi, da je ta mala umita, najedena in komplet zrihtana z ugašnjeno lučjo ob 21.00 (vse dni v tednu, vse mesece v letu), jaz pa pravim, da ne bo konec sveta, če se tale čas rapotegne od 21.00 do najkasneje 21.30 med tednom oz. v primeru dobrega filma tudi do 22.00 ob petkih ali sobotah, ter seveda julija in avgusta, ko je itak še vse svetlo takrat, ker se mi ne zdi več tako zelo majhna, v bistvu bo čez dva meseca stara 11. Vstaja največkrat okrog 7.00.


Ce takrat z lahkoto vstane, jaz ne bi komplicirala. Ce pa jo zjutraj ni dobiti iz postelje, potem pac spila bolj zgodnja ura.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 18:48:08   
tanjusi
naš skoraj 11 letnik,hodi spat med 9.30 in 10.30 , odvisno od dneva.Ko pa je bil mali pa je obvezno šel spat okrog 7.30.

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 19:32:40   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi
A da ti, Gina, prav nasvet rabiš včasih?

tule se pa mal sarkazma čuti!user posted image

Bolj začudenje. Brez dvoma pa Gina točno ve, kako sem mislila. 

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 19:43:27   
Paštetka
Tako kot Hope sem hodila celo srednjo šolo spat ob 20. uri oz. če pomislim nekje med 19.30-20. ure. Moja deca zaenkrat hodijo spat med 19. in 20 uro, ina tako bo še nakj časa ostalo, dokler bom imela še kaj besede user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 20:53:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
A da ti, Gina, prav nasvet rabiš včasih?


No, seveda ne. Nasvet rabi samo mož, če prav razumem. user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 20:55:22   
al1*
Naša bo kmalu deset. Med tednom gre v posteljo enkrat do 21. ure, in lahko še bere do kakšnih 21.15. V petek in soboto pa odvisno, ampak tam nekje do 22. ugasne luč. Vstaja malo pred sedmo brez problemov.

_____________________________

lp


(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 23:13:24   
bodoča
Sicer še nimam tolk starega otroka, bi pa rekla, da mora 10 letnik it spat najkasneje do 21.00.

Ne razumem kako nekatere pustite 10 letnike tudi do 22.30 pokonci oz. bom raje tako rekla, ne razumem kako zdržijo tako dolgo pokonci. Se bo smešno slišalo, ampak jaz ko je delovni dan, ponavadi komaj čakam da lahko grem čimprej spat in redko zdržim tako dolgo pokonci. Sem zaspanc user posted image .

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: 10letnik - kdaj spat?
3.1.2009 14:24:35   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
A da ti, Gina, prav nasvet rabiš včasih?

No, seveda ne. Nasvet rabi samo mož, če prav razumem. user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?