|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Če imaš otroka, se ti svet ne ustavi
3.1.2009 10:46:50   
muki1
To, miške, pokoljite se user posted image  user posted image . Dokažite, katera je najboljša mama takoj tu in zdaj, saj v tem je point a ne?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Če imaš otroka, se ti svet ne ustavi
3.1.2009 10:52:45   
ursi
Mene tudi ne briga, kaj drugi počnejo, saj ne delajo tega z mojim otrokom.

Imam pa jaz zelo zelo rada ognjemete, že od nekdaj vidim v njih en čar. Zato ne vem, zakaj bi jih morali skrivati pred otročki. Tudi mi smo letos za novov leto gledali ognjemet, ampak je bilo od njega bore malo. Ampak smo ga. Smo vstali pet minut pred polnočjo, šli do okna, ogledali si ognjemet, si voščili in šli nazaj spat. Pa nismo v Lj, daleč od tega. Ampak tudi skoraj triletnik je zelo navdušen nad njimi in me je prosil, da ga zbudim, da ga bo videl. In sem ga.

Že res, da nismo hodili med ogromno ljudmi in da smo bili na toplem, zanima me le to, zakaj otroku ne povedati, da je ognjemet, zakaj bi mogla to pred njim skrivati? user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Če imaš otroka, se ti svet ne ustavi
3.1.2009 10:59:05   
Anonimen
Čisto odvisno, kje je potekal ta ognjemet. V center Ljubljane res otroke nikdar ne bi peljala zaradi  gužve pijanih  ljudi okoli, če pa si nekje izven gužve ali pa nekje v manjšem mestecu, pa da skočiš za tisto uro ven...ne vem no, čisto odvisno od situacije. Res pa je, da nekateri starši  jemljejo vsepovsod otroke s sabo, tole s kinom se mi pa zdi res čist mim, no, dosti bolj, kot enourno praznovanje na prostem.
Dajte mal pomislit, če nimaš nikogar, ki bi ti ga popazil in imaš energijo, da greš na nek dogodek, potem pač vzameš otroke s seboj, seveda. Me zanima kolikokrat tiste, ki to obsojate,  daste svoje otroke staršem, da si vzameta vsaj malo prostega časa zase? Če pa te možnosti nimaš, pa zato še nisi slab starš, če se ne odločiš čepeti za štirimi stenami, kar ti potem drugega tudi ne preostane.  Pa o pokanje ognjemeta, dajte no, nismo v centu mesta, pa se je bajta tresla od bobnenja, ali naj otroke v komoro strpam, al kaj? Kaj pa otroški dogodki, ko se vsi otroci gnetejo pri zvočnikih, ki nabijajo sto na uro, da še jaz skoraj oglušim, če grem samo mimo?
Res se meni ne bi dalo zmrzovat z majhnimi otroki na prostem, ker sem raje že zaradi sebe na toplem, če pa bi bilo to pred desetimi leti, ko sem bila še bolj željna zabave in sem imela več energije (bila sem še bolj mlada in poskočnauser posted image ); zakaj pa ne?

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Če imaš otroka, se ti svet ne ustavi
3.1.2009 12:36:54   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

To, miške, pokoljite se user posted image  user posted image . Dokažite, katera je najboljša mama takoj tu in zdaj, saj v tem je point a ne?



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Če imaš otroka, se ti svet ne ustavi
3.1.2009 12:46:59   
Maxica
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

To, miške, pokoljite se user posted image  user posted image . Dokažite, katera je najboljša mama takoj tu in zdaj, saj v tem je point a ne?


Mislim, da si zadela point, Muki, ja.user posted image user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Če imaš otroka, se ti svet ne ustavi
3.1.2009 13:32:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

To, miške, pokoljite se user posted image  user posted image . Dokažite, katera je najboljša mama takoj tu in zdaj, saj v tem je point a ne?


Mislim, da si zadela point, Muki, ja.user posted image user posted image


Si predstavljate, kako bodo nekatere tekmovale v zgražanju šele kot tašče/mame?user posted image

(odgovor članu Maxica)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Če imaš otroka, se ti svet ne ustavi
3.1.2009 13:33:36   
dory
jst sem itak najboljša mama....to se ve itak :)


samo rr-ja ne smem preveč brat pa je ok :)user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Če imaš otroka, se ti svet ne ustavi
3.1.2009 13:38:37   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

To, miške, pokoljite se user posted image  user posted image . Dokažite, katera je najboljša mama takoj tu in zdaj, saj v tem je point a ne?


user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Če imaš otroka, se ti svet ne ustavi
3.1.2009 14:07:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

To, miške, pokoljite se user posted image  user posted image . Dokažite, katera je najboljša mama takoj tu in zdaj, saj v tem je point a ne?


user posted image user posted image

Go, go.

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Če imaš otroka, se ti svet ne ustavi
3.1.2009 15:50:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: muki1

To, miške, pokoljite se user posted image  user posted image . Dokažite, katera je najboljša mama takoj tu in zdaj, saj v tem je point a ne?


user posted image

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Če imaš otroka, se ti svet ne ustavi
3.1.2009 22:59:24   
puncica
Samo toliko se oglasim, ne govori o drugih to kar nočeš da drugi govorijo o tebi in žalostno kako popularno je pri nas slovencih opravljanje. 

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Če imaš otroka, se ti svet ne ustavi
4.1.2009 12:23:57   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: puncica
Samo toliko se oglasim, ne govori o drugih to kar nočeš da drugi govorijo o tebi in žalostno kako popularno je pri nas slovencih opravljanje. 

Da, draga.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Če imaš otroka, se ti svet ne ustavi
4.1.2009 13:08:09   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Samo toliko se oglasim, ne govori o drugih to kar nočeš da drugi govorijo o tebi in žalostno kako popularno je pri nas slovencih opravljanje. 


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   [Brisano sporočilo]
4.1.2009 14:08:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Če imaš otroka, se ti svet ne ustavi
4.1.2009 18:07:08   
Ribica **
Hm, zanimivo.

Meni je pa ze malo bolano to pretiravanje okrog dojenja - dobro, da atač in najboljše mame ne dojijo še med vožnjo avta, pa med lulanjem na javnem wcju itd. Ali pač user posted image  To, da ga pa dojis med ognjemetom je pa sploh blesavo.

Mi smo bili tudi lani v mestu (joj, v centru LJ), ko je mel tamal malo vec kot tri leta, letos smo ga gledali sredi Celovske, ker je v centru brezveze. Samo dojil ga pa res nihce ni sredi ceste user posted image  

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Če imaš otroka, se ti svet ne ustavi
4.1.2009 20:16:21   
r1ta
 O joj.... Pa saj niste normalne. Al pa imate preveč časa. Pa kaj te briga kaj delajo drugi? Če njim tako paše, naj delajo tako. Živi in pusti živeti! Še prej pa pred svojim pragom pometi, ker sem prepričana, da je pri vsaki hiši kaj takšnega, kar se nekomu ne bi zdeli normalno, moralno, apetitlih, etc..

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Če imaš otroka, se ti svet ne ustavi
4.1.2009 20:24:58   
Anonimen
Še prej pa pred svojim pragom pometi, ker sem prepričana, da je pri vsaki hiši kaj takšnega, kar se nekomu ne bi zdeli normalno, moralno, apetitlih, etc..


Ne, ne, v  dezeli kranjski pa res ne.

(odgovor članu r1ta)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Če imaš otroka, se ti svet ne ustavi
4.1.2009 20:35:57   
Rožica I
Ja, valjda, da je dolina Šentflorjanska brezmadežna user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Če imaš otroka, se ti svet ne ustavi
4.1.2009 21:15:30   
Anonimen
Ja, valjda, da je dolina Šentflorjanska brezmadežna user posted image !
 
V zadnjih dneh res, ko je dezelo prekril snezno bel sneg.

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Če imaš otroka, se ti svet ne ustavi
5.1.2009 9:50:49   
kalbo
Važno je, da je spet vsesplošno zgražanje. Ljudje smo si različni in to je treba sprejet. Men na kraj pameti nebi padlo, da bi šel z otroki  na silvestrovanje, če gre kdo drug, je pa meni čisto OK. Otroci so primerno oblečeni, tisti srečnež na joški ni več dojenček, to bi kot izkušene in super mame lahko vidle. Iz posnetka se lepo vidi, da se ima cela družina super, in da uživajo, edino mamico malo v levo joško zebe. To da uživajo je pa najpomembnejše.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Če imaš otroka, se ti svet ne ustavi
5.1.2009 9:56:52   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Iz posnetka se lepo vidi, da se ima cela družina super, in da uživajo, edino mamico malo v levo joško zebe. To da uživajo je pa najpomembnejše.



V desno joško, kalbo ... treba bit natančenuser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Če imaš otroka, se ti svet ne ustavi
5.1.2009 9:58:19   
kalbo
Ups...desno joškouser posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Če imaš otroka, se ti svet ne ustavi
5.1.2009 11:35:45   
Anonimen
Kalbo je gledal z moškega stališča. Z moške perspektive je njena desna joška leva. Veš, nejcko, moški pri joškah zgubijo orientacijo user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Če imaš otroka, se ti svet ne ustavi
5.1.2009 12:19:00   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Kalbo je gledal z moškega stališča. Z moške perspektive je njena desna joška leva. Veš, nejcko, moški pri joškah zgubijo orientacijo user posted image


Jap, jošk je pač na njihovi leviuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Če imaš otroka, se ti svet ne ustavi
5.1.2009 13:39:29   
iva01
zanimivo, sej če otroc zdržijo to ne jokajo sitnarjo, pol jim tak paše, staršem pa tud očitno.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?