|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
8.1.2009 10:36:06   
Flufi
Brigita, par postov nazaj sem napisala, kje sva ga kupila midva. Preverjeno najceneje, najhitreje in najbolj enostavno!user posted image

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
8.1.2009 12:19:04   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

mene pa nekaj zanima, tiste ki imate bugaboo voziček, kje ste ga kupile?
Kje je nabolj ugodna cena? Pa še nekaj me zanima Quinny buzz 4, uporabnice kako ste zadovoljne s tem vozičkom, živim namreč v centru mesta in me zanima kateri voziček najbolj priporočate za po tlakovcih?

hvala vam in lepo se imejteuser posted image


Ena znanka živi na Miklošičevi in je imela bugabooja, pa je bila zelo zadovoljna, je menjala kar nekaj vozičkov in je bila nad tem najbolj navdušena. Vendar jaz, ko sem malega peljala po tlakovcih se je voziček tresel, čeprav ima voziček amortizerje. To je pri tlakovcih zelo pomembno. Malček je vseeno spal in ga ni nič motilo. Pomoje bi pa bila lepša vožnja, če bi spredaj bila velika kolesa oz kak športni trikolesnik.

V Slo se bugabooji kupiji v bušiju, to je v BTC, drugače so cenejši v tujini, vendar te pa spet poštnina velik stane, pa nekateri ne pošiljajo v Slovenijo. En link je že ena prilimala, kje so cenejši, lahko pa še pogledaš na ebayu, kjer prodajajo tako nove, kot rabljene.

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
8.1.2009 13:00:47   
barika
Flufi, a imaš za "bagabuja" tud zimska kolesa? a je to primerno tudi za bolj razgiban teren. men je noro dober voziček, pa link ki si ga nalepla, je tudi cena bolj "normalna" kot v Bušiju. Jaz bom rabila terenca, pa mi tista mala  kolesa glih ne sedejo (za korenine, grob makedam, sneg ...)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
8.1.2009 15:49:40   
Flufi
Ja, seveda je primeren za bolj razgiban teren, saj to sva že s Hope2 parkrat napisali.
Mi osebno zimskih koles nimamo, ker pride mali šele marca pa se mi zdi, da ne rabimo,
za drugo leto se bomo pa takrat odločali. Res pa je, da obstajajo.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
8.1.2009 16:05:36   
barika
Za mala kolesa me zanima bolj to, kako se obrabijo. Zamenjat se pa verjetno ne dajo, ne?

(odgovor članu Flufi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
8.1.2009 17:03:32   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Za mala kolesa me zanima bolj to, kako se obrabijo. Zamenjat se pa verjetno ne dajo, ne?


Mi zimskih gum nimamo in jih ne rabimo. Če bi bilo ful zasneženo in bi mogla pod mus kam z vozičkom, bi velke gume dala naprej in male blokirala. Vendar do tega najbrž ne bo prišlo. Imam zimsko štorkljo in ob zasneženih dnevih grem pol s to štorkljo v gozd na sprehod. Sem pa danes komot po pločniku vozičkala, četudi ni cel pločnik bil skidan.

Pred nakupom sva si midva ogledala nekaj starih vozičkov pri prijateljih, ki so naju tudi prepričali v ta voziček in kolesa niso bila uničena ali preveč obrabljena. Drugače pa na ebayu kupiš malo morje delov, saj nekateri vozičke prodajajo po delih, tudi nove. In v 2 letih težko uničiš kolesauser posted image . Midva sva na ebayu kupila novo prevleko za voziček v drugi barvi in torbo, ter kljub poštnini velik prišparalauser posted image


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 8.1.2009 17:04:59 >

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
8.1.2009 17:20:10   
cukr07
Da ne bom odpirala nove teme bom kar tule vprašala, ali ima katera izkušnje z otroškim vozičkom znamke Pikolo?
Midva namreč lahko novega dobiva po zelo ugodni ceni (skoraj zastonj), vendar se nebi rada prenaglila in dam raje več za kakšnega drugega, ker me je strah da potem ne bom zadovoljna  z njim. Je sicer v višjem cenovnem rangu tega proizvajalca, vendar sem vseeno v dvomih.
Imela bom pa mešan teren - asfalt in makadam.
Je pa štirikolesnik.

Kakršnekoli informacije bom zelo vesela, zato hvala že v naprej.user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
8.1.2009 17:50:51   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: Flufi

Ja, seveda je primeren za bolj razgiban teren, saj to sva že s Hope2 parkrat napisali.
Mi osebno zimskih koles nimamo, ker pride mali šele marca pa se mi zdi, da ne rabimo,
za drugo leto se bomo pa takrat odločali. Res pa je, da obstajajo.


hvala flufi

(odgovor članu Flufi)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
8.1.2009 19:57:34   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: cukr07

Da ne bom odpirala nove teme bom kar tule vprašala, ali ima katera izkušnje z otroškim vozičkom znamke Pikolo?
Midva namreč lahko novega dobiva po zelo ugodni ceni (skoraj zastonj), vendar se nebi rada prenaglila in dam raje več za kakšnega drugega, ker me je strah da potem ne bom zadovoljna  z njim. Je sicer v višjem cenovnem rangu tega proizvajalca, vendar sem vseeno v dvomih.
Imela bom pa mešan teren - asfalt in makadam.
Je pa štirikolesnik.

Kakršnekoli informacije bom zelo vesela, zato hvala že v naprej.user posted image


dej malo več, pa kupi malo boljšeuser posted image

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
8.1.2009 20:13:21   
brigita23
flufi
a mi lahko prosim poveš, ti ko si naročila tale voziček preko spleta, a si nastavke za jajčko, torbo, zaščito pred marčesom in dežem pa te ostale stvari tudi prek spleta naročila ali si juih kupila kje drugje?
Je pa res ful cenej, aja pa še neki a plačilo je pa preko kartice a ne?
sorry ko mal gnjavim, sam je voziček res super
user posted image hvala

(odgovor članu Flufi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
8.1.2009 23:27:14   
Flufi
Zaščito pred dežjem in mrčesom dobiš zraven, nastavke za jajčko pa lahko tudi tam kupiš (so za Maxi Cosi ravno v akciji), a jih mi nismo, ker smo dobili Römerja v dar in ta ne paše na Bugaboo-ja, ampak ni panike, ker jajčka ne bomo dajali na voziček. Zraven vozička sva midva vzela še nastavek za stekleničko pa "UV-screen" in "suncanopy".

Lp

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
9.1.2009 9:14:23   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

flufi
a mi lahko prosim poveš, ti ko si naročila tale voziček preko spleta, a si nastavke za jajčko, torbo, zaščito pred marčesom in dežem pa te ostale stvari tudi prek spleta naročila ali si juih kupila kje drugje?
Je pa res ful cenej, aja pa še neki a plačilo je pa preko kartice a ne?
sorry ko mal gnjavim, sam je voziček res super
user posted image hvala


Če boš dajala lupinico na voziček, pol ti lahko jaz prodam adapterje, mi jih ne rabimo.

Flufi kolk pa poštnina znese?

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
9.1.2009 11:15:30   
Pat74
Pozdravljene,

sem malo gledala to spletno stran, ki ste jo priporočile in imajo bugije po 749 evrov, me pa zanima koliko si ti flufi dala za poštnino - da presodim, če se sploh splača prek spleta zadevo naročat.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
9.1.2009 12:20:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pat74)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
9.1.2009 16:21:31   
ledenka
zivepo, jaz bi pogledala na stran AMZS, kako so kaj varne te lupinice, in se odločila na podlagi tega.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
15.1.2009 23:45:29   
pigor
Evo, v ponedeljek zvečer naročil preko amazon.de, danes prispel z DHLom. Cena 260€, pri nas pa 400 :/

Zdej pa ša cocoon pa smo zmagal user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
16.1.2009 17:55:50   
poli*
Živepo- glede vozičkov so vredu vsi, glede lupinic pa ne vem. Peg peregova je sigurno preverjeno varna! Jaz imam peg peregota, pa sem zadovoljna. Če bo 90% po asfaltu, nimaš kaj faliti, če ga kupiš

(odgovor članu pigor)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
18.1.2009 21:27:15   
rosa09
Hojla

Tudi jaz bom postala mamica user posted image čez 4 mesece in seveda kupujem otroški voziček
Kar nekaj sem si jih ogledala po naših trgovinah kar veliko izbire, med vsemi vozički mi je bil najbolj všeč otroški voziček Jaguar car, novi model 2009 in cena ugodna. Voziček ima vse kar potrebuješ od novorojenčka naprej. Je lahek in lepo vodljiv. lahko si ga ogledate na www.otroski-vozicki.si
Glede peg perego se mi zdi da je model malo zastarel   
Povejte mi kakšen se vam zdi ta voziček 

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
19.1.2009 14:05:01   
Dali*
Hartan...www.comfortbaby.com

Primerni za različne terene. Razen model VIP je bolj mestni. 

< Sporočilo je popravil Dali* -- 19.1.2009 14:06:04 >

(odgovor članu rosa09)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
19.1.2009 14:39:08   
barika
jaz se bomverjetno odločala med mc muro4 in mutsy 4 rider.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
19.1.2009 19:43:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rosa09)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
19.1.2009 20:24:34   
jernejav
Jaz pa sem kupila Maxi cosi Mura 3 in sem zelo navdušena nad njim, samo počakat bo še treba malo da ga še uporabimouser posted image user posted image

_____________________________

Brez tebe življenje se prazno mi zdi
vsebino mu daješ edino le ti...

Anže je v najino življenje prijokal 28.3.2009

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
20.1.2009 17:55:26   
M1987
Joj koliko imamo dela z temi vozički user posted image  Čakajte malo... Meni ni nekaj jasno. Jaz sem mislila, da za novorojenčka obvezno potrebuješ ta komplet: voziček, košaro (posteljico), avtosedež user posted image  In najcenejša varjanta je ta: http://www.otroski-vozicki.si/ user posted image  In je bolši od http://www.pegperego.si/si/ user posted image  O joj... Se mi zdi, da bi prej kupila avto kot voziček user posted image

_____________________________

* CARPE DIEM *
Princeska 05.08.2009

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
20.1.2009 19:11:27   
rosa09
Seveda mamo dela z vozički saj hočmo da se naše dete dobro počuti in da jim je ugodno in da so vozički v lepih barvah svetlih in ne temnih.
Če si ne morem privoščiti avta JAGUARuser posted image bom  pa najbrž kupila moji kepici voziček JAGUAR user posted image

(odgovor članu M1987)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
20.1.2009 19:13:29   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: rosa09

Seveda mamo dela z vozički saj hočmo da se naše dete dobro počuti in da jim je ugodno in da so vozički v lepih barvah svetlih in ne temnih.
Če si ne morem privoščiti avta JAGUARuser posted image bom  pa najbrž kupila moji kepici voziček JAGUAR user posted image


Pa zato, da bom jaz lažje vozila in prevaža voziček, kot sem prvega, ki ni šel nikamoruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rosa09)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?