|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
20.1.2009 19:20:53   
rosa09
 

Mislm da ta voziček www.otroski-vozicki.si  ni najcenejši je pa zelo ugode ker nudi vse kar potrebuješuser posted image

Ga bom šla pogledat še ta teden

(odgovor članu rosa09)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
20.1.2009 19:22:52   
rosa09
barika kater voziček pa je bil ta ki si ga težko vozila

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
20.1.2009 19:30:15   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: rosa09

barika kater voziček pa je bil ta ki si ga težko vozila


hauck user posted image user posted image

(odgovor članu rosa09)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
20.1.2009 19:52:53   
Nepoznana
Meni je pa zaenkrat najbolj všeč Baby boom voziček - sicer ga še ne bom takoj potrebovala, ampak ko bo čas za nakup mislim, da bo kr ta. Sem pri njih malo povprašala - marca naj bi prišle ven tudi lupinice, ki se bodo dale namontirati na omenjeni voziček user posted image . Cenovno pa itak, da se ne menimo - 260 eur.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
20.1.2009 21:12:04   
pokica_
Je že katera naročila tale Jaguar car voziček (športni del, košaro, lupinico in vse dodatke)? Meni se zelo dopade, sam se bojim da nebo vredu. user posted image  

Kake izkušnje mogoče?

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Nepoznana)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
20.1.2009 22:10:25   
barika
Jaz sem se zaljubila  v maxi cosi muro in mutsy 4 riderja, pa nevem kako se bom odločila, ne rabim pa lupinice itd... ker to že imam. Mi je pa mura favorit, ker se da čisto  v ležeč položaj, a ne Jernejav

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   [Brisano sporočilo]
22.1.2009 9:58:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
22.1.2009 13:07:06   
rosa09
Moram vam takoj napisat ravno sem se vrnila iz trgovine kjer prodajajo voziček jaguar car www.otroski-vozicki.si

Voziček je zelo lep tudi kvaliteta , ogrodje masivno enostavno  se zloži in sestavi pa lahek je .
Voziček ima vse certifikate in ustreza vsem normativom
Meni se zdi zelo varen

O trgovini pa, da ne rečem zelo prijazni vse so mi pokazali,ker zadnič sem bila po večjih trgovinah z otroško opremo ma te trgovke nimajo pojma skor smo en voziček polomil ker ga ni trgovka znala zložiti pol mi je pa rekla če lahko pridem drugič (da se nauči zlagat voziček )

voziček se da kupiti tudi posamezno vendar če ga kupiš v kompletu pa je ta cena - bolj ugodna
Pravijo da vam po vaši želji voziček pripeljejo na dom brezplačno pa še sestavijo vam ga na domu
  
Jaz sm se 100% odločila da ga greva z mojim dragim drugi teden kar kupit pa še darilo dobiš(dekco),čeprav ga bom rabila čez 3mesece


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
22.1.2009 15:22:49   
MTFP
Kake ima pa kolesa ta voziček (Jaguar)? Za napihniti ali plastiko? Meni je zelo všeč, samo si želim kolesa za napumpati, na sliki pa ne zgledajo ravno taka...

Se pa tudi mi zaenkrat med Jaguarjem in baby-boomom odločamo...

(odgovor članu rosa09)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
22.1.2009 16:47:26   
Pat74
Mi smo se po tehtnem premisleku in po vezah na Nizozemskem odločili za rdečega in bež bugabooja cameleon (cena 660 evrov) in vem, da mi ne bo žal.

(odgovor članu MTFP)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
22.1.2009 20:17:22   
mandreja
Jaz mam pa en drug problem..... Vem kateri voziček bom kupila (Jane slalom pro) pa me vseeno skrbi da je kljub lahkosti in veličini ko ga zložiš še vedno prevelik za avto, ker imamva mali avto. Ko dam voziček not je to vse kar je. No saj imava še trugo ogr, ampak že sedaj ko potujeva sama imava vse polno kaj pa pol????
Kako ste ve (tiste z malimi avti) reševale ta problem? Razmišljam celo da bi kupila novega, a kaj ko trenutno nisva ravno v stanju za tak podvig.

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
22.1.2009 20:35:49   
barika
Mandreja, pri meni je pa en glavnih kriterijev, da se da tudi športni del obrnat v nasprtno smer (se pravi k staršu), ker zdej ko vozim mojga otroka večkrat piha veter in je potem cel objokan, pa sma omejena s časom,,, tako da naslednji voziček ko bo, bo športni (3 ali 4 kolesnik) in z možnosto obračanja sedeža. Drugače pa jane ni švohuser posted image . Aja, mogoče boš mogla razmišljat o mareli, ali pa o trugi za na streho avtomobila.

(odgovor članu mandreja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
22.1.2009 20:45:47   
rosa09
Kake ima pa kolesa ta voziček (Jaguar)? Za napihniti ali plastiko? Meni je zelo všeč, samo si želim kolesa za napumpati, na sliki pa ne zgledajo ravno taka...

Se pa tudi mi zaenkrat med Jaguarjem in baby-boomom odločamo...



Ja voziček ima plastične kar je velik plus ne morejo se predreti, počiti skratka so večni, tudi zračnica ne prepari.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
22.1.2009 20:48:46   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: rosa09

Kake ima pa kolesa ta voziček (Jaguar)? Za napihniti ali plastiko? Meni je zelo všeč, samo si želim kolesa za napumpati, na sliki pa ne zgledajo ravno taka...

Se pa tudi mi zaenkrat med Jaguarjem in baby-boomom odločamo...



Ja voziček ima plastične kar je velik plus ne morejo se predreti, počiti skratka so večni, tudi zračnica ne prepari.



kok hitro se pa obrabijo?
naša marela ima gumjaste, pa so že obrabljeni, pač veeeliko vozičkama. Če so pa kolesa plastiča so pa verjetno glasna.user posted image

(odgovor članu rosa09)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
22.1.2009 20:52:27   
mandreja
barika če se pav spomnim se Jane ne da obračat in priznam da me to malo moti. Trugo imava sem napisalauser posted image
Meni je važno tudi to da lahko špotrtni del uporabljam od začetka, da ne kupujem še košare.
Zdej čakam še izvide iod amnio, in če bo vse ok gem v akcijo za vozićek in ostalimi stvarmi. Pa kupovat mislim rabljen ezadeve, ker se mi zdi predrago kupovat novo.

(odgovor članu rosa09)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
29.1.2009 19:11:47   
rosa09
naj vam sporočim danes sem kupila voziček jaguar car.user posted image Voziček je tako corti ima vse kar imajo veeeeliki, pa še trgovca sta res prava ne pa tiste zaspane trgovke ala baby center in podobne (ali pa sem samo jaz imela slabe izkušnje) Zeelo sem vesela user posted image da sem kupila nekaj kar sem resnično zadovoljna z izdelkom.
 
Komaj čakam da položim svoje deteuser posted image v voziček in se odpraviva na sprehod (čez 3 mesece)
 
 

(odgovor članu mandreja)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
2.2.2009 20:02:23   
solatka2
Živjo, punce!

Tudi jaz sem si v živo ogledala tale Jaguar Car in mi je zelo všeč. Lahek je in sestavi se en - dva -tri.
Edino, kar sem pozabila vprašati gospo (zelo prijazna!!!) je, ali se tudi športni del v celoti poleži. Zato te prosim, rosa09, če mi ti poveš, kako je s tem.
Pa še nekaj o košarici: ali se ti zdi dovolj velika?
Sicer si ga bom šla pa itak še enkrat prej pogledat, predno ga kupimo.
SEm že 98 % sigurna, da bom tudi jaz kupila tale vozek in že komaj čakam, da bo notri spančkal moj dojenček (tudi pri nas čez dobre 3 mesece!!!).

LP

(odgovor članu rosa09)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
3.2.2009 10:42:49   
rosa09



 



živjo solatka2

suuper sem veselauser posted image , jaz ga skoraj vsak dan malo peljem po hodniku zeelo mi je všeč
Tudi testirala sem ga, moja sestrična ima staro punčko 20mesecev in smo jo peljale na sprehod, naj povem da je takoj zaspala, še sestrična ni mogla verjet ker pri njej je že problem da zaspi, res je da se športni voziček položi do polležečega in sem pri tej punčki videla da je čisto dovolj in da se deklica super počuti. Glede košare se mi zdi da je dovolj velika in tudi široka meni se ne zdi premajhna.Tako da moja sestrična razmišlja če bi kupila samo športni del, šment to pa sploh nisem vprašala ali se ga da kupit posamezno in koliko stane. Jaz sem zelo zadovoljna, ker sem verjemi mi kar veliko vozičkov dala skozi, eni so pretežki, veliki, o barvah da sploh ne govorim, pa še prodajalci ti ga  ne znajo predstavit.   

(odgovor članu solatka2)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
3.2.2009 12:06:23   
solatka2
Živjo!

Kolikor vem, se da posebej dele kupit, samo to je potem malo dražje, kot če vse kupiš v kompletu.
Meni ena prijateljica pravi, da je pa vseeno dobro, da se čisto položi športni del, če otrok spi. Kaj pa vem ... , če ti praviš, da je zaspala. Samo, a je to dobro, da je polležeči položaj -  za otroka mislim, da ni preveč 'na pol'? Nimam izkušenj, veš.
Ti pa kar verjamem, da ga že voziš po stanovanju. Jaz bom to tudi sigurno počela.
Me spominja  to na prvi šolski dan, ki sem ga komaj čakala, da sem že celo poletje pred 1. septembrom torbico doma na ramah nosila :)))user posted image
Bom ga še enkrat šla pogledat, potem se bom pa odločila.

Čao bao

(odgovor članu rosa09)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
3.2.2009 15:44:53   
rosa09
jaz sem se tudi malo pozanimala za športni del glede naslonjala in so mi večina tako odgovorili
dojenček do 7 meseca naj bi ležal popolnoma vodoravno oz. ležeče, ampak če opazuječ mamice kako te dojenčke vozijo v avtosedežih , kar ni v ležečem položaju in  sploh ni zdravo  za njihov razvoj. Nekatere mamice pravijo , da se v jajčkih najrajši peljejo in takoj zaspijo 
 ko je otrok star prib. 7 mesecev pa že sedi in opazuje okoli kaj se dogaja in večinoma po pogovorih zelo malo spijo čez dan , če pa že zaspi v polležečem položaju za tiso uro ali dve pa mislm da ni nič narobe. Otrok pa itak za počitek in spanje ima svojo posteljico.
Pa še to neka moja prijateljica je tudi videla mojo košaro od vozička pa pravi da je čisto dovolj velika in sem jo zmerila in preverila tako da so mere ostalih košar približno iste mogoče kakšen cm razlika(več ali manj).
Prijateljica pravi da je prvi mesec otrok kar v tej košari spal, sploh ko so bili na dopustu ni bilo problema za spanje saj je bil otrok navajen svoje košare.
Pa še to pravijo da večina otrok ko shodi se sploh nočjo več vozit v vozičku kaj bomo pa pol nosile te otroke v ležečem položaju(hahahaha).

(odgovor članu solatka2)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
3.2.2009 17:00:19   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: rosa09

dojenček do 7 meseca naj bi ležal popolnoma vodoravno oz. ležeče, ampak če opazuječ mamice kako te dojenčke vozijo v avtosedežih , kar ni v ležečem položaju in  sploh ni zdravo  za njihov razvoj.


ne pozam nobenega junaka, ki bi pri miru ležal 7 mesecev, naš se je pri štirih začel sam usedati v vozu, pri 5. je samostojno sedel.

(odgovor članu rosa09)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
3.2.2009 17:20:19   
rosa09
ma ja sedaj sem malo brala o vozičkih z polležečim položajem, pa ni nobenih problemov:
nekatere mamice pravijo da že pri 4 mesecih skoraj nočejo ležati in se dvigajo, sploh če v košarah ne moreš dvigati naslonjalo pa brisače podložijo da otrok malo več vidi kaj se dogaja okoli njega
Večinoma so starši in otroci zadovoljni in s tem polležečim položajem ne delajo cirkusa ( se otroku vsaj ne zaleti npr. slina hahaha) Itak otrok v vozičku ne bo spal 5 ur.
Jaz mislim da pri vozičku je prvo varnost, da ima 5 točkovni varnostni  pas, zaporo ....

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
4.2.2009 9:44:18   
rosa09
evo solatka2 od neke mamice sem koperala o polležečem položaju da te mal pomirim
 
Mi smo pa od danes naprej v športnem delu vozička. Smo mu dali na polležeči položaj in zaenkrat kaže, da bo bolje kot je bilo, bomo videli. Najprej se je približno 45 minut vozil in gledal okoli, nato je malo positnari in zaspal. Takrat sem se opogumila in šla z njim v trgovino. Nakup je lepo prespal. V trgovini sem srečala kolegico in je rekla, če greva na kavo, pa sem rekla, da greva pa kaj bo pa pač bo. Saj več kot dret se tako ne more. Se usedeva, naročiva kavico in v tistem trenutku se naš Matic zbudi. Nekaj časa nepremično opazuje, nato, pa začne čebljat in ogovarjat mojo sogovornico. Po 20 minutah sva odšle in ko sem prišla do doma, sem ga vzela ven še preden bi se odločil začet sitnarit. In tako smo bili 2 uri v vozičku.
Jaz upam, da bo končno voziček sprejel in začel v njem uživat.


(odgovor članu rosa09)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
4.2.2009 11:04:19   
solatka2
Oj, Rosa!!!

Hvala za tvoje raziskave. Saj sem jaz podobnega mnenja. Pač ni čisto poležan in itak to ne traja ne vem koliko ur. Tisti dve urci za na sprehod pa mislim da ni take panike.
Razmišljam, kako so naše mamice z nami delale. Vem, da sem jaz kot dojenček imela en voziček s košaro in potem marelo. Itak športnih ni bilo. Pa ne mi rečt, da sem bila v košari 1 leto user posted image !


Čao!

(odgovor članu rosa09)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
9.2.2009 10:55:52   
rosa09
evo spet jaz mal mi je dolgčas
 
Solatka2  a si se že odločila za voziček, ali si ga že kupila?
 

(odgovor članu solatka2)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?