|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
13.2.2009 11:24:47   
anikabanika
Živjo punce!

Jaz se zdaj intenzivno odločam za nakup vozička, in sicer dva sta mi všeč, ki sta tudi cenovno ugodna, prvi je od peg pererota:
Modularni Sistem Pliko P3 On Track - Peg Perego
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=169876

in pa od Cam:
Voziček Combi Family Tris Komplet - Zelen - Cam
http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=188416

Zaniima me če ima slučajno ktera izkušnje s kakšnim od teh dveh vozičkov. Zanima me predvsem kako so za vožnjo po makadamu in pa kak se kej zložijo, ker je naš prtljažnik bolj mali.

Hvala za kakršen koli nasvet!






(odgovor članu rosa09)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
13.2.2009 11:42:14   
najcom
ojla punce, sama imama že 4 mesečnega sinka in sem prav tako naredila skoraj doktorat iz nakupa vozička.
takole gre če imate velik avto in ne živite v bloku potem vam priporočam Maxi Cosi muro (sama imam muro na 4 kolesa- je naprimernejše stabilnejša od tiste na tri kolesa!)
Potem imamo doma per perego pliko 3- to je sicer majhen lahek in praktičen voziček, za manjše relacijske sprehode in nakupe. Ker ima majhna kolesa-polna z gumo je pri vožnji po neravnem terenu, z njim kar muka, pa tudi v hrib je voziček, ki ima večja kolesa - napihnjena z zrakom v večji prednosti.
Ker boste verjetno imele malčke v poletnih časih, skoraj ne potrebujete košare (seveda pa je vseeno dobra, saj je vaš malček zavarovan pred vsemi vremenskimi vplivi in tudi bolj varen je v njej kot všportnem delu, nekje do konca tretjega meseca. Sama sem imela v izboru tudi Jane slalom pa sedaj vidim, od prijateljice , ki ima ta voziček, da je Cosijeva Mura bolj funkcionalna kot slalom, tudi manjši je in bolj okreten, naj vas ne moti, ker deluje zelo minimalističen, streha se premika za 180 stopinj, tako da ne potrebujete nobenega dodatnega senčnika, košara in športni del ter lupinica, lahko gledajo v obe strani....in še bi lahko naštevala
Pa dober nakup želim....


(odgovor članu rosa09)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
13.2.2009 13:12:09   
Lalica1
Sem doma na vasi in imamo asfalt user posted image , sprehode sva imeli kar dolge... Imamo pa PP Pramette in ga ne menjam!!! Je zelo lahko zložljiv v avto, tudi drugače zelo lahek. Za trgovine je bomba, pa spančkali smo tudi v njem.
Preizkušan je bil tudi na makedamu in se mi je zdelo čisto v redu. Je bila pa takrat punca stara že več mesecev, tako da ni bilo težav. Novorojenčka pa mogoče vseeno ne bi vozila takoj po makedamu.

(odgovor članu najcom)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
15.2.2009 18:16:02   
iti99
naj povem da se naša malčica vozi v vozičku jaguar car, z vozičkem smo zelo zadovoljni, je zelo lahek, enostavno se zlaga in sestavi , vozili smo se po makedamu, asvaltu, trgovinah povsod se je lepo peljal. Skratka naša malčica lepo spančka in se odlično počuti. Vsem bodočim staršem ga toplo priporočam mi smo resnično zadovoljniuser posted image , tudi cena vozička je po moje ugodna.  

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
20.2.2009 17:07:15   
rosa09
živjo iti99 sva že dve jaz sem včeraj  tudi  kupila ta voziček jaguar car user posted image meni se zdi supeer, poleg tega da vse dobiš v kompletu mi je zelo važno v teži vozička, mora biti čim lažji in ta je zelo lahek.
Tako sem vesela in komaj čakam da položim moje deteuser posted image in gremo na sprehod   user posted image

(odgovor članu iti99)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
20.2.2009 17:17:42   
iti99
bravo sem zelo vesela moram povedat da mi smo zelo zadovoljni
vem da boš  tudi ti in boš z svojim otročičkom uživala v naravi

(odgovor članu rosa09)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
20.2.2009 17:37:22   
rosa09
se opravičuje ker sem napisala da sem kupila včeraj voziček, voziček imam že nekaj dni doma, sem pa res včeraj kupila posteljico in vse kar spada zraven in otroško sobo imamo lepo opremljeno.
tako je lepo

(odgovor članu iti99)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
20.2.2009 17:45:35   
iti99
Rosa09 je že OK najbrž že komaj čakaš svojega otročička ko imaš že vse opremljeno, tudi jaz sem bila taka vsak dan sem hodila v otroško sobico kaj dodat , oblekice zlagat,...user posted image

  

(odgovor članu rosa09)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
24.2.2009 9:27:45   
Sončni nasmeh
Živjo!

Mene pa zanima, če katera slučajno ve, ali gre košara Quinny Dreami Buzz na ogrodje od Quinny Speedi-ja?

Hvala za odgovor ze v naprej :)!

(odgovor članu iti99)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
26.2.2009 9:15:48   
štruška
tudi mi smo kupili voziček jaguar car in smo zelo zadovoljni in za to ceno dobiš vse kar potrebuješ.
Tako da mladi starši priporočam ne bo vam žal

(odgovor članu Sončni nasmeh)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
26.2.2009 17:28:29   
miška09
mi smo lastniki vozička jaguar car vendar samo športni del. Naša deklica je stara 8 mesecev in obe uživave v naravi. Odlično se pelje po makedamu kot tudi po asvaltu. Za mene je velik plus to da je lahek, ker prejšni voziček je bil zelo težak in velik kar za moj hrbet ni bilo najboljše. Voziček se tudi enostavno zlaga in sestavi , imam mnjši avto tako da mi ni potrebno še kolesa sneti, kar pri prejšnem sem mogla, si predstavljate vse mokro, umazano jaz umazane roke ma groza res mi je šlo naživce. 

Sedaj sem pa res komot tiktak pa je voziček v avtu 
Mi smo zelo zadovoljni ga od srca priporočam

(odgovor članu štruška)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
1.4.2009 11:28:46   
mmajja
POZDRAVLJENI.
mene pa zanima za voziček buzz3- trikolesnik+ košara+ avtosedež maxi kosi
ali ga kdo ima in kako je zadovoljen

pa še za stokke...

(odgovor članu miška09)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
5.4.2009 9:59:33   
wis
Pozdravljene!
Počasi bova tudi midva morala razmisliti in se odločiti o vozičkih.
Razmišljam o jaguar car; lastnice vidim, da ga kar hvalite, zanima me pa kako je vodljiv, ali se lahko z njim npr. rolaš, da ni problemov z obračanjem smeri in stabilnostjo?
Pa kake izkušnje z babyboom? Meni se zdi cenovno zelo ugoden, zanima me pa isto kot za jaguar car, pa a se športni del ne da obrniti proti "šoferju"?
Hvala za odgovore.

(odgovor članu mmajja)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
8.4.2009 8:43:20   
miška09
hojla Wis

Mi imamo jaguarčka, sicer samo športni del (morala sem zamenjati ker je bil prvi voziček pretežek)

Povem ti da je voziček zelo lahek in zelo vodljiv. Če greš po glatkih površinah se kar sam obrača, moj dragi je zelo vesel ko naše dete pelje na sprehot in , ga vozi z eno roko v drugi roki pa mobi, ker prvi je bil zares pretežak in si sploh v klancih potreboval 4 rokeuser posted image

Za rolat ti ne znam povedat, ker ta voziček nima ročne zavore, sem pa jaz z njim tekla super ,nam je šlo, tudi stabilen je 

Športni del se obrača v obe smeri, skratka mi smo zadovoljni , pa tudi cena je zelo ugodna

(odgovor članu wis)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
6.10.2009 16:11:47   
ula55
tudi jaz se podpišem voziček jaguar car je res carski, mi smo zelo zadovoljni z njim
Priporočam

(odgovor članu miška09)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kateri otroški voziček izbrati?
6.10.2009 16:16:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sončni nasmeh

Živjo!

Mene pa zanima, če katera slučajno ve, ali gre košara Quinny Dreami Buzz na ogrodje od Quinny Speedi-ja?

Hvala za odgovor ze v naprej :)!


Gre ja!

(odgovor članu Sončni nasmeh)
  Neposredna povezava do sporočila: 91
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?