|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo februarja
11.1.2009 13:33:07   
aqua77
a mislš da jest to znam... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo februarja
11.1.2009 13:36:23   
pikicao.
haloo user posted image user posted image user posted image  a misls d jz??user posted image user posted image user posted image user posted image
bom poiskala se kaksnega user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo februarja
11.1.2009 13:38:26   
aqua77
enga mal mansega, sam ta je bil taprav zame... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo februarja
11.1.2009 13:42:34   
pikicao.
sm ti enga na ZS poslala.sam ni piscanc..je pa smesn...caki sej se iscem user posted image user posted image
misija..najdi psancauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo februarja
11.1.2009 13:52:29   
aqua77
čak zdej mam opico, mislim, da ni nič podobna piščancu.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo februarja
11.1.2009 14:08:05   
pikicao.
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

čak zdej mam opico, mislim, da ni nič podobna piščancu.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ja sej lahko da piscancji sendvic je user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo februarja
11.1.2009 14:29:47   
aqua77
ne duha ne sluha ne o piščancu ne o opici.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sploh ne vem o čem to ti govoriš.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo februarja
11.1.2009 14:31:51   
pikicao.
packaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

to se jz kr sama sabo mal pogovarjam sej ves mam rada opice pa pisacne.. so moji sorodniki v 34 kolenu user posted image user posted image user posted image


kdo pa si sploh ti aqua? a te sploh poznam? ammmm?? user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo februarja
11.1.2009 14:34:26   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: pikicao.

packaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

to se jz kr sama sabo mal pogovarjam sej ves mam rada opice pa pisacne.. so moji sorodniki v 34 kolenu user posted image user posted image user posted image


kdo pa si sploh ti aqua? a te sploh poznam? ammmm?? user posted image user posted image user posted image user posted image


ne nobenmu povedat, včasih so mi pravli Voda, pa sem bolj nobel ratala sem pa aqua... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo februarja
11.1.2009 14:36:24   
pikicao.
aja a voda si.. tocno una FBI agentka .. si pod krinko user posted image user posted image user posted image

al si v programu zascita pric.. pa si si dala novo identiteto user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo februarja
11.1.2009 14:37:35   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: pikicao.

aja a voda si.. tocno una FBI agentka .. si pod krinko user posted image user posted image user posted image

al si v programu zascita pric.. pa si si dala novo identiteto user posted image user posted image user posted image


ja pa lase sem si dala prebarvat pa podaljšat, pa umetne trepalnice mam, tko da me nebi noben spoznal... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo februarja
11.1.2009 14:39:33   
spps
vidim,da se že nabirajo borkice za februar-naj vam v februarju uspe zagledat magični plususer posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mene pa za zvesto navijačico,dokler sem še 2v 1 user posted image user posted image

SREČNOuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo februarja
11.1.2009 14:41:58   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: spps

vidim,da se že nabirajo borkice za februar-naj vam v februarju uspe zagledat magični plususer posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mene pa za zvesto navijačico,dokler sem še 2v 1 user posted image user posted image

SREČNOuser posted image user posted image user posted image user posted image


držim pestke zate draga spps user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,

a veš kako je kaj z jjasno, že en čas nisem nič od nje zasledila...

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo februarja
11.1.2009 14:43:33   
pikicao.
IZVIRNO SPOROČILO: spps

vidim,da se že nabirajo borkice za februar-naj vam v februarju uspe zagledat magični plususer posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mene pa za zvesto navijačico,dokler sem še 2v 1 user posted image user posted image

SREČNOuser posted image user posted image user posted image user posted image



kok lepo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo februarja
11.1.2009 14:44:06   
pikicao.
pa pozabla si d si si dala se umetne nohte user posted image user posted image user posted image
to je kljucen podatekuser posted image user posted image

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo februarja
11.1.2009 14:44:47   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

IZVIRNO SPOROČILO: spps

vidim,da se že nabirajo borkice za februar-naj vam v februarju uspe zagledat magični plususer posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mene pa za zvesto navijačico,dokler sem še 2v 1 user posted image user posted image

SREČNOuser posted image user posted image user posted image user posted image


držim pestke zate draga spps user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,

a veš kako je kaj z jjasno, že en čas nisem nič od nje zasledila...
je ok,bolj poredko se oglaša,drugače je pa vse pod kontrolo,počasi se bodo  za nas začele intenzivne priprave za novega člana-čisto malo še-ma ne morem verjetuser posted image user posted image
in ti?kaj greš rihtat 14. h g? kako si drugače?mislim pa,da se vedno bolj bližaš dnevu,ko boš ugledala svoj plusek.dnevi so ti šteti...user posted image user posted image
se spomniš,ko sem enkrat napisala,da nas moraš razveselit s plusom,še preden grem jaz rodit?user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo februarja
11.1.2009 14:45:11   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: pikicao.

pa pozabla si d si si dala se umetne nohte user posted image user posted image user posted image
to je kljucen podatekuser posted image user posted image


no dober, nohte še priznam, v druge detalje pa nebi hodila..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo februarja
11.1.2009 14:46:12   
spps
piki to kar sem aqui napisala velja tud zateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
komaj čakam,da moje stare znanke presenetijo s pluskiuser posted image user posted image user posted image user posted image





ursa30,ti si še tud iz "moje" borbe na tem seznamu,čas je,da se prestavišuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil spps -- 11.1.2009 14:47:06 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo februarja
11.1.2009 14:46:39   
pikicao.
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

IZVIRNO SPOROČILO: pikicao.

pa pozabla si d si si dala se umetne nohte user posted image user posted image user posted image
to je kljucen podatekuser posted image user posted image


no dober, nohte še priznam, v druge detalje pa nebi hodila..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


sej ne smes..drugace bi te se prepoznali..nikol se ne ve kje se potikajo raznorazni nepridipravi user posted image

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo februarja
11.1.2009 14:47:22   
pikicao.
IZVIRNO SPOROČILO: spps

piki to kar sem aqui napisala velja tud zateuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
komaj čakam,da moje stare znanke presenetijo s pluskiuser posted image user posted image user posted image user posted image


hvala hvala..sej vem... zlata si.. pa sej enkrat bo user posted image

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo februarja
11.1.2009 14:49:25   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

IZVIRNO SPOROČILO: spps

vidim,da se že nabirajo borkice za februar-naj vam v februarju uspe zagledat magični plususer posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mene pa za zvesto navijačico,dokler sem še 2v 1 user posted image user posted image

SREČNOuser posted image user posted image user posted image user posted image


držim pestke zate draga spps user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,

a veš kako je kaj z jjasno, že en čas nisem nič od nje zasledila...
je ok,bolj poredko se oglaša,drugače je pa vse pod kontrolo,počasi se bodo  za nas začele intenzivne priprave za novega člana-čisto malo še-ma ne morem verjetuser posted image user posted image
in ti?kaj greš rihtat 14. h g? kako si drugače?mislim pa,da se vedno bolj bližaš dnevu,ko boš ugledala svoj plusek.dnevi so ti šteti...user posted image user posted image
se spomniš,ko sem enkrat napisala,da nas moraš razveselit s plusom,še preden grem jaz rodit?user posted image


Veš kaj, sam zate se bom potrudla in bom probala ta termin z pluskom ujet!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Nemorem verjet, da bosta že kmalu zibale z jjasnico, se mi zdi kot da smo še prejšni mesec skupaj tukaj veselo klepetale in čakale pluske... Kako gre hitro čas, vidiš vidve sta že skoraj na koncu, jaz pa še vedno vstrajam...
Lepo jo pozdravi, če jo kaj ujameš kje!!! user posted image  

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo februarja
11.1.2009 14:52:48   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

IZVIRNO SPOROČILO: spps

vidim,da se že nabirajo borkice za februar-naj vam v februarju uspe zagledat magični plususer posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mene pa za zvesto navijačico,dokler sem še 2v 1 user posted image user posted image

SREČNOuser posted image user posted image user posted image user posted image


držim pestke zate draga spps user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,

a veš kako je kaj z jjasno, že en čas nisem nič od nje zasledila...
je ok,bolj poredko se oglaša,drugače je pa vse pod kontrolo,počasi se bodo  za nas začele intenzivne priprave za novega člana-čisto malo še-ma ne morem verjetuser posted image user posted image
in ti?kaj greš rihtat 14. h g? kako si drugače?mislim pa,da se vedno bolj bližaš dnevu,ko boš ugledala svoj plusek.dnevi so ti šteti...user posted image user posted image
se spomniš,ko sem enkrat napisala,da nas moraš razveselit s plusom,še preden grem jaz rodit?user posted image


Veš kaj, sam zate se bom potrudla in bom probala ta termin z pluskom ujet!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Nemorem verjet, da bosta že kmalu zibale z jjasnico, se mi zdi kot da smo še prejšni mesec skupaj tukaj veselo klepetale in čakale pluske... Kako gre hitro čas, vidiš vidve sta že skoraj na koncu, jaz pa še vedno vstrajam...
Lepo jo pozdravi, če jo kaj ujameš kje!!! user posted image  
edino prav je,da ne obupašuser posted image user posted image user posted image jaz vem,da vse vztrajne na koncu čaka jackpotuser posted image user posted image user posted image ni vedno lahko,včasih se ti zdi že vse brezveze in se predaš v obupuser posted image ampak zmerom pride nov dan in novo upanje za srečo,tk da vsem želim ,čimmanj padcev do ciljauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo februarja
11.1.2009 18:15:55   
twixy
Ojla babuške.

Meni je prav fajn vas brat...ste vse tak pozitivneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sej tko je prav..moram bit,ane?!user posted image
Jaz sm zdaj na polno zaposlena z pripravami na poroko ki je v začetku majauser posted image Vabila so doma v tem tednu pa grema še po njegovo obleko.
Jaz sem že bila na probi oblek ampak se nikakor ne morem odločit katera je tista taprava.
Pa,če bi jaz vam slikce pokazala bi mi pomagale malo z strokovnimi nasveti?user posted image Ker jaz vedno bolj,ko gledam slikce se splooh ne morem odločit. user posted image A bi mi malo svetovale?user posted image

Danes,ko smo bli na sprehodu me je ena kolegica kr naravnost vprašala,če bomo imel dojenčkauser posted image user posted image Pa sm ji rekla,da ne da sm se samo med prazniki zredila.... Me čist znervirajo takšna vprašanja... A ne morjo bit drugič tiho??!?!user posted image


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo februarja
11.1.2009 20:35:46   
pikicao.
IZVIRNO SPOROČILO: twixy

Ojla babuške.

Meni je prav fajn vas brat...ste vse tak pozitivneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sej tko je prav..moram bit,ane?!user posted image
Jaz sm zdaj na polno zaposlena z pripravami na poroko ki je v začetku majauser posted image Vabila so doma v tem tednu pa grema še po njegovo obleko.
Jaz sem že bila na probi oblek ampak se nikakor ne morem odločit katera je tista taprava.
Pa,če bi jaz vam slikce pokazala bi mi pomagale malo z strokovnimi nasveti?user posted image Ker jaz vedno bolj,ko gledam slikce se splooh ne morem odločit. user posted image A bi mi malo svetovale?user posted image

Danes,ko smo bli na sprehodu me je ena kolegica kr naravnost vprašala,če bomo imel dojenčkauser posted image user posted image Pa sm ji rekla,da ne da sm se samo med prazniki zredila.... Me čist znervirajo takšna vprašanja... A ne morjo bit drugič tiho??!?!user posted image





jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jz bi ti z veseljemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dej dej dej user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo februarja
11.1.2009 21:39:33   
miklarom
pikicao - kaj res imaš RD 8.2., jaz ga pa imam 9.2. boma, se skupi zapile , da nama bo potem bolj velik + pokazaluser posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?