|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko perete
6.1.2009 16:57:27   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Komaj šestega januarja smo, jaz pa sem štela da sem že v tem letu oprala 13 pralnih strojev. Groza. Sem rekla da na novo leto ne bom prala pa sem oprala 3 stroje.
Imam občutek da ves čas samo perem in sušim perilo.



In kako ti sploh uspe toliko strojev oprat???? Kako dolgo ti traja en stroj, da opere?

Ker jaz perem pisano in temno perilo vse skup okrog 4 ure, belo pa okrog 6 ur. In če sem zelo zelo pridna (čakam na minutko, ko stroj konča, da preklopim) mi uspe oprat 2 stroja na dan. Tako, da...

Letos sem oprala 4 stroje (en se pravkar pere), boben mislim da sprejme okrog 5-6 kg. Bi bil pa en stroj manj, če ne bi rabla prat posteljnine+odeje od tamale, ker je ponoči plavalauser posted image

< Sporočilo je popravil Tejči -- 6.1.2009 16:58:14 >

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko perete
6.1.2009 16:57:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Običajno 4-5 strojev tedensko.
Veliko brisač porabiš user posted image user posted image


user posted image

Belga mamo sam en stroj. To so brisače, serveti, majce, perilo.....tko da ne me....hm...user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko perete
6.1.2009 16:58:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Običajno 4-5 strojev tedensko.
Veliko brisač porabiš user posted image user posted image


user posted image

Belga mamo sam en stroj. To so brisače, serveti, majce, perilo.....tko da ne me....hm...user posted image


Madona, saj se hecam.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko perete
6.1.2009 16:59:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Komaj šestega januarja smo, jaz pa sem štela da sem že v tem letu oprala 13 pralnih strojev. Groza. Sem rekla da na novo leto ne bom prala pa sem oprala 3 stroje.
Imam občutek da ves čas samo perem in sušim perilo.



In kako ti sploh uspe toliko strojev oprat???? Kako dolgo ti traja en stroj, da opere?

Ker jaz perem pisano in temno perilo vse skup okrog 4 ure, belo pa okrog 6 ur. In če sem zelo zelo pridna (čakam na minutko, ko stroj konča, da preklopim) mi uspe oprat 2 stroja na dan. Tako, da...

Letos sem oprala 5 strojev, boben mislim da sprejme okrog 5-6 kg. Bi bil pa en stroj manj, če ne bi rabla prat posteljnine+odeje od tamale, ker je ponoči plavalauser posted image




user posted image

Men na 40 stopinj(dam na hitri program) pere tam ene 45 min.
Belo pa tam uro in pol.
6 uruser posted image

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko perete
6.1.2009 17:00:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

Običajno 4-5 strojev tedensko.
Veliko brisač porabiš user posted image user posted image


user posted image

Belga mamo sam en stroj. To so brisače, serveti, majce, perilo.....tko da ne me....hm...user posted image


Madona, saj se hecam.user posted image


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Koliko perete
6.1.2009 17:00:12   
Korina1
Pisano perilo perem na 40 stopinj in mi pere uro in pol, puloverje in vse kar perem na 30 stopinj mi opere v 45 minutah, belo perilo perem na 60 stopinjah pa včasih tudi na 90 takrat mi pa pere 2 ure in 15 minut.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Koliko perete
6.1.2009 17:07:58   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Pisano perilo perem na 40 stopinj in mi pere uro in pol, puloverje in vse kar perem na 30 stopinj mi opere v 45 minutah, belo perilo perem na 60 stopinjah pa včasih tudi na 90 takrat mi pa pere 2 ure in 15 minut.


Aha..razumem..saj meni program isto pere. Samo jaz dam perilo prvo splahnit (enih 5 minut), potem dam prvič prašek (1 ura in pol), pa še enkrat prašek (1 ura in pol), potem pa dam splahnit ( 20 min): prvič, drugič, tretjič pa še pri splahnjevanju mehčalec in pol je oprano, da se šikauser posted image To je za pisano in barvno...pri belem pa spet drugače... Izjemoma dam prašek samo enkrat, če perem recimo odejo, ki je bila malo polulana in ni umazana. Drugače ne odstopam, cotke morajo biti lepo opraneuser posted image

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Koliko perete
6.1.2009 17:09:24   
Korina1
Moje so prav tako lepo oprane

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Koliko perete
6.1.2009 17:14:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Pisano perilo perem na 40 stopinj in mi pere uro in pol, puloverje in vse kar perem na 30 stopinj mi opere v 45 minutah, belo perilo perem na 60 stopinjah pa včasih tudi na 90 takrat mi pa pere 2 ure in 15 minut.


Aha..razumem..saj meni program isto pere. Samo jaz dam perilo prvo splahnit (enih 5 minut), potem dam prvič prašek (1 ura in pol), pa še enkrat prašek (1 ura in pol), potem pa dam splahnit ( 20 min): prvič, drugič, tretjič pa še pri splahnjevanju mehčalec in pol je oprano, da se šikauser posted image To je za pisano in barvno...pri belem pa spet drugače... Izjemoma dam prašek samo enkrat, če perem recimo odejo, ki je bila malo polulana in ni umazana. Drugače ne odstopam, cotke morajo biti lepo opraneuser posted image



Kristus, kaj se po olju valjate da je treba tolkrat prepratuser posted image
Pol se pa čudmo da ni pitne vode...

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Koliko perete
6.1.2009 17:16:01   
Pikapolonica_
Imamo 9kg boben -> ena runda je ziher belo, 2 rundi sta pisanga in ena runda je črnega. Moževe obleke po večini nosim v čistilnico, tako da tisto je odvzeto. Potem je en pralni stroj na teden samo pasjih stvari - njegova deka, kakšna rjuha, njegove brisače... se hitro nabere. Tako da ja, 5 pralnih na teden. 

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Koliko perete
6.1.2009 17:18:18   
Pikapolonica_
Drugače mi belo pere eno uro pa še nekaj, ponavadi ne dam na predpranje, ker nismo glih no packi, edinole od psa dam na predpranje, da te srebrne dlake ven spravi. Barvo mi pere nekje 50minut. Pa niti ne gledam točno na uro, ponavadi grem čez ene dve uri pogledat, predevam v sušilca in nekaj na stojalo, pa spet grem čez ene tri ure po stvari iz sušilca. Nikol še nisem natančno štopala, kako in kaj,

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Koliko perete
6.1.2009 17:21:47   
Korina1
Meni v navodilih piše koliko časa ti pere stroj pri določeni temperaturi

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Koliko perete
6.1.2009 17:24:13   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Meni v navodilih piše koliko časa ti pere stroj pri določeni temperaturi


Hja, če bi človek vedel, kje so navodila -> jaz sem pregledala samo na hitro takrat, ko smo kupili mašino. Drugače pa res ne gledam tja not. Pa cunje po 50minutah, ko je oprano tut ne grejo kam, te lepo počakajo, tako da lahko prideš kako minuto kasneje ponje.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Koliko perete
6.1.2009 17:26:43   
valči
Perem skoraj vsak dan,7-10 strojev na teden.In vse likam,razen sintetike,tudi če v sušilcu sušim.Včasih pa ne,ko imam preveč.

Perila je pa veliko,ker so trije mali otroci-1,3,5 let in še vrtičkarji.To pomeni,da vsak dan sveže oblečem.Midva pa res najmanj umaževa.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Koliko perete
6.1.2009 17:27:51   
Pikapolonica_
Zakaj pa vse likaš, tut če v sušilcu sušišuser posted image Meni bi se scufalouser posted image

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Koliko perete
6.1.2009 17:29:09   
lelaval
Štela ravno nisem, jih pa je bilo kar nekaj. Sicer je pa redko dan, ko ne rabim prat, kak dan pa imam za 3 ali 4 stroje. Gre pa v stroj 6 kg perila, likam pa ne - samo kakšno srajco.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Koliko perete
6.1.2009 17:29:29   
NevenkaP
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

Aha..razumem..saj meni program isto pere. Samo jaz dam perilo prvo splahnit (enih 5 minut), potem dam prvič prašek (1 ura in pol), pa še enkrat prašek (1 ura in pol), potem pa dam splahnit ( 20 min): prvič, drugič, tretjič pa še pri splahnjevanju mehčalec in pol je oprano, da se šikauser posted image To je za pisano in barvno...pri belem pa spet drugače... Izjemoma dam prašek samo enkrat, če perem recimo odejo, ki je bila malo polulana in ni umazana. Drugače ne odstopam, cotke morajo biti lepo opraneuser posted image



OMG, kaj delamo z naravouser posted image   Vedno mi pritisk dvigne, kadar nekdo tako ponosno pove, kako izživlja svoje fobije.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Koliko perete
6.1.2009 17:32:53   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: NevenkaP

IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

Aha..razumem..saj meni program isto pere. Samo jaz dam perilo prvo splahnit (enih 5 minut), potem dam prvič prašek (1 ura in pol), pa še enkrat prašek (1 ura in pol), potem pa dam splahnit ( 20 min): prvič, drugič, tretjič pa še pri splahnjevanju mehčalec in pol je oprano, da se šikauser posted image To je za pisano in barvno...pri belem pa spet drugače... Izjemoma dam prašek samo enkrat, če perem recimo odejo, ki je bila malo polulana in ni umazana. Drugače ne odstopam, cotke morajo biti lepo opraneuser posted image



OMG, kaj delamo z naravouser posted image   Vedno mi pritisk dvigne, kadar nekdo tako ponosno pove, kako izživlja svoje fobije.



Ja, a ni fajn, da so lepo opraneuser posted image user posted image
Drugače pa mojega otroka pobere od alergije, da dam tolk praška not, pa pes se mi cel ščoha, v glavnem mi imamo pralne oreščke nekje že 3m in sem noro zadovoljna. Vsak madež ravno ne gre ven prvič, pa potem malo špricnem w5 gor (tega pa ne dam! pa naj bo karkoli) pa še 1x prat, pa je.


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Koliko perete
6.1.2009 17:33:55   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Pisano perilo perem na 40 stopinj in mi pere uro in pol, puloverje in vse kar perem na 30 stopinj mi opere v 45 minutah, belo perilo perem na 60 stopinjah pa včasih tudi na 90 takrat mi pa pere 2 ure in 15 minut.


Aha..razumem..saj meni program isto pere. Samo jaz dam perilo prvo splahnit (enih 5 minut), potem dam prvič prašek (1 ura in pol), pa še enkrat prašek (1 ura in pol), potem pa dam splahnit ( 20 min): prvič, drugič, tretjič pa še pri splahnjevanju mehčalec in pol je oprano, da se šikauser posted image To je za pisano in barvno...pri belem pa spet drugače... Izjemoma dam prašek samo enkrat, če perem recimo odejo, ki je bila malo polulana in ni umazana. Drugače ne odstopam, cotke morajo biti lepo opraneuser posted image



Adijo, ti nisi normalna, res ne. Kje pa imate pralni stroj?

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Koliko perete
6.1.2009 17:34:34   
Korina1
A pri nas kje ga imamo?

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Koliko perete
6.1.2009 17:35:10   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

A pri nas kje ga imamo?


ne

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Koliko perete
6.1.2009 17:47:39   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Meni v navodilih piše koliko časa ti pere stroj pri določeni temperaturi


Meni pri vsakem pranju na ekranu user posted image


Povprečno imamo ene pet strojev na teden.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Koliko perete
6.1.2009 18:25:48   
pridna*punčka
Imamo 5kg boben oz za 5kg oblačil... :D
Na teden operem 1 stroj/dan...če pa perem posteljnino ter ostalo pa še +2.


(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Koliko perete
6.1.2009 18:38:30   
barika
2 odrasla in en enoletnik, 3 3 stroje na teden operem, s tem da 2x perem belo, 1x pisano, ali pa še to ne, pa samo 2x perem. Perem pa po navadi ob vikendih, razen danes, ko se je mali  posr**al do vratu.


Tejči, kaj pa delate pri vas???user posted image user posted image  pa se zavedaš, koliko denarja ti steče po kanalizaciji, ko za brez veze stran zmečeš toliko praška, da ne govorimo o onesnaževanju okolja.user posted image user posted image  jaz perem belo perilo s persil tabletami in jih imam 56 za dobre 3 mesece, 3 litrski tekoči prašek pa za več kot 1 mesec.

(odgovor članu pridna*punčka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Koliko perete
6.1.2009 18:38:43   
MTFP
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Jaz pa toliko časa bašem cunje v boben, dokler ga čisto ne zabašem - edino še vratca lahko potem zaprem. user posted image  Opere sicer vse in tudi OK opere, ampak kako zmečkano pa pride ven, je pa druga zgodba. user posted image


Jaz sem tud to delala, pa mi je zaradi tega jermen šel, in to ravno ko sem prala hlače, ki sem jih nujno naslednji dan potrebovalauser posted image . Zdaj dam pa raje manj notri kot preveč.

Imava pa 5 kilskega (ta polovičnega - se pravi pol ožjega od navadnega). Letos sem oprala 3 bobne, za ene dva je pa še v košu. Imam ful manj za prati od kar sem na bolniški...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?