|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko perete
7.1.2009 19:19:19   
zvesta
Perem med vikendom, ker je ceneje. 3-4 stroje tedensko. 2 stroja posušim v sušilcu, ostalo zunaj. Smo pa trije. Mali se vsak dan komplet sveže obleče, včasih tudi večkrat, ker je pacek. :)

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Koliko perete
9.1.2009 9:02:04   
puncica
Tejči ti ultra nisi normalna, pa gleda spranja praška, a če pa mehčalc ostaja gor na cotah ti je pa kul al kaj, mislim tako se matraš prašek ven spravljat s temi pranji, pol pa mehčalc dajaš gor user posted image user posted image Mah smešna si res. IN da imamo vsi sprane in trde cote, kako lahko to govoriš če si vidla samo cote svojga novorojenčka, ki itak ne morjo v porodnišnici bit drugačne in pa cote svojga deca, to niso VSI LJUDJE!!! tako da ne posplošuj.

No pri nas peremo tako 2-3 stroje na teden, ponavad za vikende. Imata pa otroka večkrat več dni iste cote ker pač niso umazane, pa mi je brez veze jih metat v pralni stroj. Se pa cote s pranjem uničujejo, to mi pa noben ne bo rekel da ni res, večkrat kot je bilo oprano slabše je.

Amapak tejči mi pa res ne gre iz glave user posted image kolk enga dela si dajo nekateri opraviti, mislim res ni mi jasno.... drugač pa prav imaš vsak po svoje, ampak tako si komplicirat življenje uh...


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Koliko perete
9.1.2009 9:05:26   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Pisano perilo perem na 40 stopinj in mi pere uro in pol, puloverje in vse kar perem na 30 stopinj mi opere v 45 minutah, belo perilo perem na 60 stopinjah pa včasih tudi na 90 takrat mi pa pere 2 ure in 15 minut.


Aha..razumem..saj meni program isto pere. Samo jaz dam perilo prvo splahnit (enih 5 minut), potem dam prvič prašek (1 ura in pol), pa še enkrat prašek (1 ura in pol), potem pa dam splahnit ( 20 min): prvič, drugič, tretjič pa še pri splahnjevanju mehčalec in pol je oprano, da se šikauser posted image To je za pisano in barvno...pri belem pa spet drugače... Izjemoma dam prašek samo enkrat, če perem recimo odejo, ki je bila malo polulana in ni umazana. Drugače ne odstopam, cotke morajo biti lepo opraneuser posted image



Pismo, kak se ti da? user posted image

In sploh nisem vedela, da moja familija hodi okrog v umazanih cotah. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Koliko perete
9.1.2009 9:12:37   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: lukec

IZVIRNO SPOROČILO: viv

V povprečju 5 strojev na teden.

Ampak me mori, ker nimam sušilca in potem postavljam stojalo naokrog... user posted image


Tole pa čist razumem, komaj čakam, da bom spet lahko zunaj sušila. Pa še perilo tako lepo diši, če ja na vetrčku posušeno. No za sušilca pa v blokovski kopalnici ni prostorauser posted image .



Jaz mam sušilec, pa vedno, ko so zunaj minust stopinje, sušim perilo zunaj. Fajn premrzne in po enem dnevu dam stojalo notri. Perilo je na tričetrt posušeno, pa še noro fajn diši.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Koliko perete
9.1.2009 9:15:53   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

IZVIRNO SPOROČILO: alička

Kolikor jaz vem Tejči, ga ni stroja, ki bi naenkrat potegnil prašek in mehčalec user posted image (razen če je pokvarjen), tudi če je star dvajset let.


To tudi jaz vem. Nisem mislila, da naenkrat, ampak v enem programu. In takoj, ko neha s praškom prat, da splahnit, ki traja maksimalno 3 minute in potem vzame še mehčalec in je po 2 minutah konec. V 3 minutah pa stroj absolutno ne more sprat vsega praška iz 5 kg perila (ali več). Kajti, če pogledamo, če peremo na roke-takrat tudi samo enkrat na hitro splahnete perilo? Jaz ne, ga moram tudi večkrat, da gre ves prašek ven. Ostalih kemij za odstranjevanje takih in ovakih madežev pa ne uporabljam (hehe..tu pa prišparam kešuser posted image )..zato imam stroj in prašek. Pa stroj še ni ravno dost star-enih 8 let..no ja, malo je v letihuser posted image


Figo prišparaš. Na elektriko si pozabila?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Koliko perete
9.1.2009 9:40:45   
Pikapolonica_
Pomojem se bo Tejči zapisala v zgodovino RRjauser posted image Pomojem je vsakega skor kap, kolk to pereuser posted image

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Koliko perete
9.1.2009 9:44:05   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

Tejči ti ultra nisi normalna, hvala, glavno, da si tiuser posted image

pa gleda spranja praška, a če pa mehčalc ostaja gor na cotah ti je pa kul al kaj, mislim tako se matraš prašek ven spravljat s temi pranji, pol pa mehčalc dajaš gor user posted image user posted image Mah smešna si res. Smeh je pol zdravjauser posted image

IN da imamo vsi sprane in trde cote, kako lahko to govoriš če si vidla samo cote svojga novorojenčka, ki itak ne morjo v porodnišnici bit drugačne in pa cote svojga deca, to niso VSI LJUDJE!!! tako da ne posplošuj. Kolikor se spomnim, nisem posploševala, če sem, potem se opravičujem!

No pri nas peremo tako 2-3 stroje na teden, ponavad za vikende. Imata pa otroka večkrat več dni iste cote ker pač niso umazane, pa mi je brez veze jih metat v pralni stroj. Se pa cote s pranjem uničujejo, to mi pa noben ne bo rekel da ni res, večkrat kot je bilo oprano slabše je.

Amapak tejči mi pa res ne gre iz glave user posted image Meni tud marsikaj ne..vidiš, saj v nečem sva si podobniuser posted image
kolk enga dela si dajo nekateri opraviti, mislim res ni mi jasno.... Pa ni veliko dela, veš? Vse stroj naredi, samo obesit moram jaz..ko bodo še to izumili, pol bo pa res qulluser posted image
drugač pa prav imaš vsak po svoje, ampak tako si komplicirat življenje uh... Točno tako, vsak po svoje, pa bo vsem lepo..samo o nečem pa se vseeno moramo pogovarjat, a ne?user posted image


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Koliko perete
9.1.2009 9:45:52   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Jaz mam sušilec, pa vedno, ko so zunaj minust stopinje, sušim perilo zunaj. Fajn premrzne in po enem dnevu dam stojalo notri. Perilo je na tričetrt posušeno, pa še noro fajn diši.


Vidiš tanikaa, še s teboj se morem strinjatiuser posted image  Delam enako..če ne pozabim stojala ven postavituser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Koliko perete
9.1.2009 9:47:22   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Figo prišparaš. Na elektriko si pozabila?


Pa veš da plačam elektrike manj kot marsikdo drug..to še zdaj ne vem kako nam uspe..mogoče malo pripomore k temu, da perem večina ob vikendih... user posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Koliko perete
9.1.2009 9:49:24   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Pomojem se bo Tejči zapisala v zgodovino RRjauser posted image


Jupiiiii, pa sem mislila, da mi nikdar ne bo uspelouser posted image

Bom morala nick spremenit..samo še niamm ideje v kaj...kak predlog?user posted image

Nič punce, imam danes tak fajni dan, pa malo mi na otročje vleče, tak da ne bit hude...imejte se tud ve fajnuser posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Koliko perete
9.1.2009 10:04:20   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Figo prišparaš. Na elektriko si pozabila?


Pa veš da plačam elektrike manj kot marsikdo drug..to še zdaj ne vem kako nam uspe..mogoče malo pripomore k temu, da perem večina ob vikendih... user posted image


Kar ne pomeni, da si prišparala. user posted image  To mislim, da plačuješ malo elektrike. Če ne bi tolikokrat prala ene ta iste cunje, bi elektrike plačala še manj.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Koliko perete
9.1.2009 10:05:11   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Jaz mam sušilec, pa vedno, ko so zunaj minust stopinje, sušim perilo zunaj. Fajn premrzne in po enem dnevu dam stojalo notri. Perilo je na tričetrt posušeno, pa še noro fajn diši.


Vidiš tanikaa, še s teboj se morem strinjatiuser posted image  Delam enako..če ne pozabim stojala ven postavituser posted image


Jaz mam zato dedca. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Koliko perete
9.1.2009 10:05:33   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Figo prišparaš. Na elektriko si pozabila?


Pa veš da plačam elektrike manj kot marsikdo drug..to še zdaj ne vem kako nam uspe..mogoče malo pripomore k temu, da perem večina ob vikendih... user posted image


Kar ne pomeni, da si prišparala. user posted image  To mislim, da plačuješ malo elektrike. Če ne bi tolikokrat prala ene ta iste cunje, bi elektrike plačala še manj.


Eh, more elektro tu od nečesa živetuser posted image  Če bi bil račun še manjši, bi blo že preveč kičasto...

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Koliko perete
9.1.2009 10:08:05   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Jaz mam sušilec, pa vedno, ko so zunaj minust stopinje, sušim perilo zunaj. Fajn premrzne in po enem dnevu dam stojalo notri. Perilo je na tričetrt posušeno, pa še noro fajn diši.


Vidiš tanikaa, še s teboj se morem strinjatiuser posted image  Delam enako..če ne pozabim stojala ven postavituser posted image


Jaz mam zato dedca. user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja no, saj jaz tud..samo mu morem rečt, ker sam se tega ne spomni..ded pačuser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Koliko perete
9.1.2009 10:08:44   
tanikaa
Koliko pa potem plačaš elektrike?

Jaz tudi večinoma perem v nedeljo, ko je fal tok, so pa tudi izjeme. Na primer danes bom ziher zaprala vsaj en stroj. Pa plačamo 58 € elektrike. Živimo v bajti in nas je 5.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Koliko perete
9.1.2009 10:09:13   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Jaz mam sušilec, pa vedno, ko so zunaj minust stopinje, sušim perilo zunaj. Fajn premrzne in po enem dnevu dam stojalo notri. Perilo je na tričetrt posušeno, pa še noro fajn diši.


Vidiš tanikaa, še s teboj se morem strinjatiuser posted image  Delam enako..če ne pozabim stojala ven postavituser posted image


Jaz mam zato dedca. user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja no, saj jaz tud..samo mu morem rečt, ker sam se tega ne spomni..ded pačuser posted image


A misliš da je pri nas kaj drugače????? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Koliko perete
9.1.2009 10:12:47   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Koliko pa potem plačaš elektrike?

Jaz tudi večinoma perem v nedeljo, ko je fal tok, so pa tudi izjeme. Na primer danes bom ziher zaprala vsaj en stroj. Pa plačamo 58 € elektrike. Živimo v bajti in nas je 5.


28€..smo pa trije in v stanovanju (100 kvadratov). Računalnik gori 24ur/dan, TV ves dan, razen ponoči, pa vsi kuhinjski aparati (pečica, mikrovalovka, steklokeramična,...). No, men je to malo. Kaj pa ti misliš?

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Koliko perete
9.1.2009 10:14:57   
tanikaa
Ni veliko. Samo če računaš, da nas je pet, dva zmrzovalnika, dva pomivalca, pralni stroj, dva računalnika, trije tv-ji, sušilec, jaz kuham na elektriko, pa milijon gospodinjskih aparatov, trije hladilniki, klima .... potem mi v povprečju plačamo še manj. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Koliko perete
9.1.2009 10:16:32   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Ni veliko. Samo če računaš, da nas je pet, dva zmrzovalnika, dva pomivalca, pralni stroj, dva računalnika, trije tv-ji, sušilec, jaz kuham na elektriko, pa milijon gospodinjskih aparatov, trije hladilniki, klima .... potem mi v povprečju plačamo še manj. user posted image


Pa ajde-sma na istem, ok?user posted image  Elektro vsekakor ne bo izumrluser posted image

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Koliko perete
9.1.2009 10:19:53   
Anonimen
Če rabiš nov nick- popolna pericauser posted image
                          - brezmadežna   user posted image   
                        

(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Koliko perete
9.1.2009 10:21:58   
Korina1
Ko smo že pri stroških elektrike sem pa jaz mislila da plačujemo ogromno. Smo v hiši, 5 ljudi, računalnik, hladilnik,zamrzovalna skrinja, 2 tv-ja,pomivalni stroj, bojler, pečica. kuham na plin in grejemo se na drv. Plačam 51€ mesečno pa nimamo dragega in poceni toka ker imamo enotarifni števec.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Koliko perete
9.1.2009 10:22:19   
tanikaa
Ne, tega, da bi elektro ubobožal pa se ni za bat. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Koliko perete
9.1.2009 10:24:58   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Ko smo že pri stroških elektrike sem pa jaz mislila da plačujemo ogromno. Smo v hiši, 5 ljudi, računalnik, hladilnik,zamrzovalna skrinja, 2 tv-ja,pomivalni stroj, bojler, pečica. kuham na plin in grejemo se na drv. Plačam 51€ mesečno pa nimamo dragega in poceni toka ker imamo enotarifni števec.


Glede na to, da imate bojler, ki je kr fajn porabnik elektrike, se meni vaš račun ne zdi velik.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Koliko perete
9.1.2009 10:26:24   
NRMM
Sicer točno ne vem,koliko smo do sedaj oprali,ker je tole moževo področje.

In tole pranje od Tejči je katastrofa. Mi tudi nismo nikoli zaprani,trdi,flekasti,obarvani..........Pa peremo po normalnih programih,sušimo skozi pozimi v sušilcu,da ni potrebe po likanju.
Tejči samo res,kje zdaj otroci najdejo travo in blato,če je vse tako hudo zmrzjeno???Moji punci sta tudi packi,ampak takole umazani,pa še nista prišli iz vrtca user posted image user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Koliko perete
9.1.2009 10:31:10   
Korina1
Tejči, meni se zdi pa kr veliko. Bojler pa uporabljamo samo poleti ko se pa začne kurilna sezona imamo vodo iz bojlerja ki je pri centralni peči.

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?