|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko perete
9.1.2009 10:32:39   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: NRMM

Tejči samo res,kje zdaj otroci najdejo travo in blato,če je vse tako hudo zmrzjeno???Moji punci sta tudi packi,ampak takole umazani,pa še nista prišli iz vrtca user posted image user posted image user posted image user posted image .



Kdo pa se je pogovarjal samo o zimi???? Pa kdo je rekel, da pride vsak dan packa domov??? Joj, joj, joj... Prej, ko je bila še manjša, je bila večja kriza s temi packami, sedaj je že bolje-pa se vseeno zgodi. Mirno kri, bejbauser posted image

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Koliko perete
9.1.2009 10:36:37   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: Korina1

Tejči, meni se zdi pa kr veliko. Bojler pa uporabljamo samo poleti ko se pa začne kurilna sezona imamo vodo iz bojlerja ki je pri centralni peči.


Aja, to je pa drugo. Mi smo prej bili v hiši, smo imeli enak sistem kot pri vas, samo žal res ne vem koliko smo plačevali takrat elektrike-je takrat to imel še ata prek.
Vem samo, da pri dedeju plačajo okrog 80 € elektrike , so štirje in elektriko uporabljajo samo za vodo (bojler), Tv, mikrovalovko, hladilnik z zmrzovalnikom, računalnik (ki je več ugasnjen kot prižgan) ter za pranje. Toliko za primerjavo.

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Koliko perete
9.1.2009 11:15:55   
Kontrakarambolšrauf
Tejči, jaz si te še kar ne morem izbiti iz glaveuser posted image .
Eno vprašanje imam in sicer zakaj sploh daješ na oblačila mehčalec, če pa ga potem trikrat ven izpirašuser posted image . Mislim čisto iz praktičnega vidika bi ti jaz vsaj dve fazi tvojega pranja skrajšalauser posted image . Bi potem morda lahko celo tri stroje na dan opralauser posted image


_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Koliko perete
9.1.2009 11:47:03   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: Kontrakarambolšrauf

Tejči, jaz si te še kar ne morem izbiti iz glaveuser posted image .
Eno vprašanje imam in sicer zakaj sploh daješ na oblačila mehčalec, če pa ga potem trikrat ven izpirašuser posted image .


Mehčalca ne izpiram trikrat. Mehčalem dam pri zadnjem splahnjevanju. Pri meni more vse dišatuser posted image

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Koliko perete
9.1.2009 11:51:48   
Kontrakarambolšrauf
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

IZVIRNO SPOROČILO: Kontrakarambolšrauf

Tejči, jaz si te še kar ne morem izbiti iz glaveuser posted image .
Eno vprašanje imam in sicer zakaj sploh daješ na oblačila mehčalec, če pa ga potem trikrat ven izpirašuser posted image .


Mehčalca ne izpiram trikrat. Mehčalem dam pri zadnjem splahnjevanju. Pri meni more vse dišatuser posted image


Še malo pa mi boš še všeč postalauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Exkontrakarambolmatica.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Koliko perete
9.1.2009 11:59:32   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: Kontrakarambolšrauf

IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

IZVIRNO SPOROČILO: Kontrakarambolšrauf

Tejči, jaz si te še kar ne morem izbiti iz glaveuser posted image .
Eno vprašanje imam in sicer zakaj sploh daješ na oblačila mehčalec, če pa ga potem trikrat ven izpirašuser posted image .


Mehčalca ne izpiram trikrat. Mehčalem dam pri zadnjem splahnjevanju. Pri meni more vse dišatuser posted image


Še malo pa mi boš še všeč postalauser posted image user posted image user posted image



Kaj ti še nisem?user posted image user posted image user posted image  Ti pa meni si....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kontrakarambolšrauf)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Koliko perete
9.1.2009 12:26:12   
silvya
Še ena, ki veliiiiko pere. Ja, priznam, obsedena sem s pranjem. Pa vedno si vzamem čas za to. V pralnici imam nameščen stol, da opazujem pralni stroj kako pere. Pa štoparco sem nabavla, da vidim koliko minut traja splakovanje, pa kdaj vzame pralni prah in kdaj mehčalec. Pač mora biti vse brezhibno kot v reklamah za pralne praške. Likanje pa je itak moje drugo najljubše opravilo. Vse zlikam od nogavic do kavča. Ni da ni. Najbolj zanimivo pa je res likanje kavča.
Mam pač čas, kaj hočem. user posted image

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Koliko perete
9.1.2009 12:28:07   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: silvya
Še ena, ki veliiiiko pere. Ja, priznam, obsedena sem s pranjem. Pa vedno si vzamem čas za to. V pralnici imam nameščen stol, da opazujem pralni stroj kako pere. Pa štoparco sem nabavla, da vidim koliko minut traja splakovanje, pa kdaj vzame pralni prah in kdaj mehčalec. Pač mora biti vse brezhibno kot v reklamah za pralne praške. Likanje pa je itak moje drugo najljubše opravilo. Vse zlikam od nogavic do kavča. Ni da ni. Najbolj zanimivo pa je res likanje kavča. Mam pač čas, kaj hočem. user posted image

Z izjemo kavča - moj Kamikaza pravi, da bi se oženil s tabo. user posted image

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Koliko perete
9.1.2009 12:29:22   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: silvya
Še ena, ki veliiiiko pere. Ja, priznam, obsedena sem s pranjem. Pa vedno si vzamem čas za to. V pralnici imam nameščen stol, da opazujem pralni stroj kako pere. Pa štoparco sem nabavla, da vidim koliko minut traja splakovanje, pa kdaj vzame pralni prah in kdaj mehčalec. Pač mora biti vse brezhibno kot v reklamah za pralne praške. Likanje pa je itak moje drugo najljubše opravilo. Vse zlikam od nogavic do kavča. Ni da ni. Najbolj zanimivo pa je res likanje kavča. Mam pač čas, kaj hočem. user posted image

Z izjemo kavča - moj Kamikaza pravi, da bi se oženil s tabo. user posted image


O hvala. Sem že poročena. Srečno. Samo ne vem, če je tudi moj mož srečno poročen. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Koliko perete
9.1.2009 12:29:58   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: silvya
O hvala. Sem že poročena. Srečno. Samo ne vem, če je tudi moj mož srečno poročen. user posted image

Poročen je ziher. user posted image

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Koliko perete
9.1.2009 12:32:49   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: silvya
O hvala. Sem že poročena. Srečno. Samo ne vem, če je tudi moj mož srečno poročen. user posted image

Poročen je ziher. user posted image


Vsaj nekaj. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Koliko perete
9.1.2009 12:33:27   
Kerensa*
Vsega pa tut ne more met, no. user posted image

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Koliko perete
9.1.2009 12:37:48   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Vsega pa tut ne more met, no. user posted image


Se moram strinjat. tudi jaz nimam vsega. Hočem pralni stroj, ki sam jemlje pralni prah 3x in video nadzor kako pere. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Koliko perete
9.1.2009 12:50:48   
maya2
Meni se zdi, da kar naprej perem user posted image (bele posebej, svetle posebej, temne posebej, posteljnino posebej,...)

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Koliko perete
9.1.2009 12:53:54   
silvya
Nič grem prat. Udoben stol sem si že naštimala. user posted image

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Koliko perete
9.1.2009 22:09:14   
r1ta
Ne morem da ne bi...

Sama se štejem za preveč picajzlasto in čisto preveč spucano. Moj pravi, da bom vse cote sprala in speglala in od njih ne bo ostalo nič več, ampak Tejči, OMG! Tu sem pa še sama ostala brez besed. Na teden operem cca 5 strojev. Prav toliko zlikam, ker likam skoraj vse, kjub sušenju v sušilcu. Perem 1 stroj na 95c, 2 na 60c in 2 na 40c. Če so cunje popacane s trdovratnimi madeži jih operem s predpranjem, ki mu dodam vanish ali pa omino bianco. In vse se lepo opere. Spiranje? Dodatno sem spirala cunjice od ta male, do njenega prvega leta starosti, zaradi problematične kože, po nasvetu zdravnice, da bi pa delala to 3x, bi pa pretiravala. Za to res ni potrebe!

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Koliko perete
9.1.2009 22:12:02   
G in T
7 kg boben, do sedaj smo naprali samo 5x

(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Koliko perete
10.1.2009 9:07:16   
urška84
Jaz perem samo med vikendi, prvič zato, da imam resnično poln boben in drugič zato ker je ceneje. Navadno vse operem v enem dnevu - stroj tisti dan zalaufam trikrat (belo, pisano, občutljivo). No, če slučajno tisti teden menjam posteljnino, je le-ta potem četrto pranje.

_____________________________

Urshy Art

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Koliko perete
10.1.2009 9:24:57   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: urška84

Jaz perem samo med vikendi, prvič zato, da imam resnično poln boben in drugič zato ker je ceneje. Navadno vse operem v enem dnevu - stroj tisti dan zalaufam trikrat (belo, pisano, občutljivo). No, če slučajno tisti teden menjam posteljnino, je le-ta potem četrto pranje.
enako potem pa v nedeljo še zlikam in nov teden je tuuser posted image

(odgovor članu urška84)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Koliko perete
10.1.2009 12:26:12   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: rija

povprečno 4-5 strojev na teden.....ogromno.....user posted image  pa imam normalni boben....


Jaz enako. Meni se zdi ogromnooo.user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Koliko perete
10.1.2009 12:30:50   
frutka_
Aja, še eno vprašanje.
Jaz recimo tamala dva vsak dan preoblečem. Večjega obvezno, ko pride iz vrtca. Malo pa tudi, ker se slini, pa bruhne kaj, pa se popacka z GH.
Preoblačite otroke vsak dan?
Spodnje majčke recimo, štrampeljce ipd..

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Koliko perete
10.1.2009 12:49:51   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: frutka

Aja, še eno vprašanje.
Jaz recimo tamala dva vsak dan preoblečem. Večjega obvezno, ko pride iz vrtca. Malo pa tudi, ker se slini, pa bruhne kaj, pa se popacka z GH.
Preoblačite otroke vsak dan?
Spodnje majčke recimo, štrampeljce ipd..



ja jz mojo komplet preoblačim razen hlače zdržijo 2-3 dni. Pa doma ima ponavadi kako majčko za dva dniuser posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Koliko perete
10.1.2009 12:52:10   
urška84
No,pa tudi če bi se otroka vsak dan preoblačilo...saj jaz se tudi pa to še ne pomeni, da mi v dveh dneh zmanjka oblačil. Za 7 dni pa predvidevam da je oblačil za otroka, pa se potem čez vikend opere. Ali se motim?

_____________________________

Urshy Art

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Koliko perete
10.1.2009 13:17:11   
skuštrana
Za 7 dni pa predvidevam da je oblačil za otroka, pa se potem čez vikend opere. Ali se motim?



Če bi pri nas čakali vikend bi imeli kopalnico zatrpano z umazanim perilomuser posted image

Jaz perem skoraj vsak dan, zvečer ko je poceni tok. Kak dan tudi 2 mašini. Smo pa 4, mož ima treninge 4 krat na teden, pa tamala je ultra packa, mali pa pač tako...Se uči jest. Najmanj je mojih stvari.

Planiramo nakup večjega pralnega stroja, 10 kilogramskega, ker pričakujemo še enga člana družine..

Aja, perem tudi plenice, približno vsak 4 dan.

Če bi delala kot Tejči bi lahko cele dneve in noči samo stala poleg mašine in prala in prala in prala...user posted image

< Sporočilo je popravil skuštrana -- 10.1.2009 13:20:21 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu urška84)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Koliko perete
10.1.2009 16:35:42   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Tejči

IZVIRNO SPOROČILO: Kontrakarambolšrauf

Tejči, jaz si te še kar ne morem izbiti iz glaveuser posted image .
Eno vprašanje imam in sicer zakaj sploh daješ na oblačila mehčalec, če pa ga potem trikrat ven izpirašuser posted image .


Mehčalca ne izpiram trikrat. Mehčalem dam pri zadnjem splahnjevanju. Pri meni more vse dišatuser posted image


Sem že vprašala pa nisem dobla odgovor, zakaj mehčalec če se tako trudiš spravt prašek ven, a mehčalc je pa lahk noter al kako logiko to ti uporabljaš?user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?