|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Od Vrhnike do Idrije
9.1.2009 20:56:51   
Anonimen
Če ti po pravici povem, ko sem se prvič peljala po tisti cesti, mi je bilo kar pošteno slabo. Pa še to sem se peljala z busom. Potem sem se nekajkrat peljala z možem, ki to cesto pozna, saj se je v Idrijo vozil v šolo, kasneje pa se je v Idriji tudi zaposlil. In z njim mi je bilo tud kar slabo, saj ni peljal glih 50 user posted image .Ko sem se pa pred enim letom zaposlila v Idriji in ko sem se sama peljala z avtom dol na razgovor... user posted image  user posted image  user posted image . Sem pa šla po moje ene 40 ali pa celo 30. Pol sem se še tam pa tam peljala z busom, je bila še tud kriza. Sem komaj čakala, da pridem v Logatec, ker mi je bilo pošteno user posted image . Sam zdaj pa ni važno, al me pelje mož, al grem sama ...  vse je user posted image . Navadla sem se jo. user posted image
Kaj pa ti, kje delaš? Če ja, kaj pa? Sem malo firbčna user posted image .

(odgovor članu copka)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Od Vrhnike do Idrije
9.1.2009 22:47:33   
copka
30-40 km/h je zame po tisti cesti kar hitro. Sem zadnjic sla na eno tekmo in sem se peljala sama. Se nisem spomnila, da je ovinkov tolikouser posted image  Vem, da jih je veliko, samo se mi je zdelo, da jih je kar naenkrat se vec.user posted image  Pa se tisti smotan del ob steni, ko se cesta zozauser posted image - jao

Jaz pa delam vecinoma doma-prevajam ali pa poucujem po raznih jezikovnih solah.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Od Vrhnike do Idrije
10.1.2009 8:58:15   
Anonimen
dobro jutro

prvi dan mi je minu, sam sem ful utrujena, bi rabila malo več počitka, sam saj bo bom jutri počivala ko bom frejuser posted image

l.p.

(odgovor članu copka)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Od Vrhnike do Idrije
10.1.2009 11:05:55   
Anonimen
dober dan!

copka, sam je res kar velik ovinkov. sam kot pravim, se jih navadiš. Sicer je pa men itak ful smešno to, ko pravijo Idričani in drugi, da ti ovinki niso še nič. Trojanski ovinki, tisto je grozno. user posted image  user posted image  user posted image  Men se pa tisti niso zdeli prav nič grozni. Sta ene dva res taka velika, sam jih je pa ful manj kot v Idrijo. user posted image

Cveka30...kje pa ti delaš? Upam, da se boš spočila. Jst upam, da bom lahko šla mal ven popoldan, k je tak lep sonček zunaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Od Vrhnike do Idrije
10.1.2009 11:09:40   
nena30
Ola, pupe!
Zdaj živim na obali, drgač sem pa rojena logatčanka! Jest sem se odločila za PO, ker imam tam ginekologa. Pa tud Izolska bolnica ni na preveč dobrem glasu. Tud od znancev redko slišim kaj pohvalnega- me niso prepričaliuser posted image . Se bo pa moj dragi mal vozu tiste dneve Oz. če bo dobu dopust bo itak taščica pazila nanjuser posted image . Hvala bogu se z mojimi full dobro razume.
Cveka30- mogoče te pa grabi viroza. Tu na obali vse smrka in kiha. In ker pač delam z ljudmi, itak da sem tud sama zbolela. Sem se pa prej počutila grozno- kot bi bila mačkasta ( glavobol, vrtoglavica, bleda ko zid..) . Prav sem žalostna. Zunaj je tako prijetno, sonček... jest pa v krevetu z virozo in čajemuser posted image

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Od Vrhnike do Idrije
10.1.2009 11:18:06   
Anonimen
gantar: jaz delam v logatcu,
nena30:
ne ne bo to viroza, ker sem jo glih za božične praznike prebolela! tako da je to ali utrujenost ali pa kaj drugegauser posted image

l.p.

(odgovor članu nena30)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Od Vrhnike do Idrije
10.1.2009 16:55:48   
nena30
Joj upam da je zgol utrujenost in da ni kaj resnega. Jest vcasih kar sama sebe mal kregam...kr pozabim da nisem več sama in guram kot pred nosečnostjo in potem sem kot cunja. Pri nas imamo vikende celodnevne, pa umes padejo še kake nočne in to me kot nosečnico ubija . V sredo ko mam pregled moram prosit ginekologa da mi napiše priporočilo za v službo- nočne in celodnevne via. Bomo videli, držite pestke

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Od Vrhnike do Idrije
11.1.2009 8:30:39   
Anonimen
nena30: tep kot nosečnosti po zakonu pripada da ne delaš nočnih, nadur ter nedelj! to sem pa jaz previrla ker delam v trgovini ( samopostrežni) in me je šefica hotela nekaj zaj..... pa sem ji kar povedala svoje!user posted image

drugače pa sem kar O.K. zdajle počivam, ker me res utruja tale šiht, upam da mi bo moja DR. udobrila 4 urni delovnik, ker jo bom prosila za polovični delovnik polovico pa bolniška, grem drug teden k doktorju!

l.p.

(odgovor članu nena30)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Od Vrhnike do Idrije
11.1.2009 10:30:26   
Anonimen
majita: kje pa si ti zdaj, se nič ne javiš, no še vedno ne vem iz kerga konca Petkovca siuser posted image no sem pač ferbec babjiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Od Vrhnike do Idrije
11.1.2009 10:36:09   
Anonimen
Dobro jutro!
Neč ni lepo zunaj... megla, mraz user posted image  user posted image ... Upam, da bo popoldan kaj boljše, za kakšen sprehod po snegu.
cveka30...upam, da ti uspe na 4h. Me pa zanima, kaj je pa bilo narobe prej, da si bila toliko časa na bolniški?
Lep dan in se še kaj javim čez dan user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Od Vrhnike do Idrije
12.1.2009 15:14:02   
Anonimen
dober dan!

Kako ste kaj? Danes ta tema bolj sameva user posted image . no ja, .... saj vem, ne moremo samo na forumu viset... user posted image  Jst npr. sem imela dons tolk dela na šihtu ... joj ... upam, da bo jutri kaj bolje... že vem... ne bo nič bolje, kvečjemu slabi. Ampak bomo že kako. Samo da je delo.
Počutje je pa bolje... bilo me je kar mal strah it na šiht, ker imamo tako slab zrak v pisarni, da bime v petek kmal zmankalo.
Ok, boš še zvečer kaj napisala... ali pa jutri. user posted image

Lep sončni dan vsem!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Od Vrhnike do Idrije
12.1.2009 16:42:35   
Anonimen
živjo

gantar: kje  naj začnem, najprej sem bila na bolniški zaradi slabosti in zaradi pritiska, je bil previsok! potem se mi je še poslabšalo, slabost je minila, mi je pa pritisk naraščal in padal da sem imela ful vrtoglavc in ene parkat sem tud skup padla, no pa da ni bilo že to dovolj, mi je ful dol tiščal ali kako se že to reče, ko pa je zdaj vse bilo na pregledu vredu mi je moja G. predlagala kratke sprehode, očitno na komisiji mislijo da je sprehod = delo, kar pomeni da če mi moja G. predpiše sprehod, lahko tudi delamuser posted image no ja mi je moja G. rekla ko sem jo poklicala da je kar potihem pričakovala da bo tako, rekla je da naj probam zdržat, če pa ne bom mogla zdržat do 3.2. pa naj grem že prej na bolniško! bom videla kako bo,  danes je že bolje, kot v soboto, no ja sem pa res včeraj skoraj cel dan ležala!
upam da sem ti razložila, aja če bi vprašala mojo G. bi morala zaradi vrtoglavic bit še vedno na bolniški!

l.p.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Od Vrhnike do Idrije
12.1.2009 21:22:37   
Anonimen
oj Cveka30... pristisk in vrtoglavica pa res ni ok. Sem imela vrtoglavico na šihtu v petek in me je bilo kar pošteno strah... tako da ... user posted image  user posted image  user posted image   Upam, da ti bo šlo res na bolje.

Se pa opravičujem za prej popoldan. Sem naredila eno napako, ki sem jo pa sedaj opazila user posted image  user posted image  user posted image . Mi je kar mal user posted image . Namesto, da bi napisala, da se bom javila še zvečer ali pa jutri, sem napisala boš. Jao user posted image  user posted image  user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Od Vrhnike do Idrije
13.1.2009 16:16:28   
Anonimen
živjo

kaj sva sam midve (gantar) na tej strani, no bove pa sam midve hodile na kavico poletiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Od Vrhnike do Idrije
14.1.2009 7:54:39   
Anonimen
dobro jutro

da se še tukaj malo javim, kako ste kaj, nas je čisto zamedlo, saj je prav, upam da bo še en čas tako mrzlo da bojo tej becili vsi pokrepaluser posted image user posted image user posted image !

drugače smo vi vredu sam utrujena sem in bi samo spala se pozna, da ful dolg nisem hodila v službo, no ja, danes sem tako frej ker gremo v LJ. k dr.

l.p.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Od Vrhnike do Idrije
14.1.2009 10:00:39   
copka
Cveka, nista same, tudi jaz sem tu. Vecinoma beremuser posted image  A nas bo danes zamedlo? Se spomnim iz tvojih pripovedovanj na temi majcice, da si bila res ubogica. Upam, da se je sedaj stanje izboljsalo. 
Gantar, kako pa je v Idriji? imate dosti snega? zaradi cesa pa si se ti slabo pocutila v petek v sluzbi?

Punce, pazita se!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Od Vrhnike do Idrije
14.1.2009 14:39:00   
Anonimen
copka: ja malo bolje je, sam te vrtoglavce so pa kar še prisotne, tako da se kar bojim v službi da bi se mi ful zavrtelo in bi skup padlauser posted image
danes ponoč me je tako zvijalo v spodnjem delu trebuha, da sem komaj preživela, sem pa poklicala DR. in je rekla da če se to še enkrat ponovi naj kar pridem k njej da mi bo dala bolniško!

l.p.



(odgovor članu copka)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Od Vrhnike do Idrije
14.1.2009 16:08:45   
nena30
Živjo punce! Da vas spet malo pozdravim. Danes sem bila v PO in je vreme grave!! Kakšno pa imate v Logatcu? verjetno sneži. Kakor kol že upam da se do vikenda stanje umiri, krr bi šla rada domov ima sestra rojstni dan. kupila ji bom veliko DOBRO TORTO in jo potem tud z veseljem pomagala pojest.user posted image Tako sem obsedena s sladkarijami, da bom nadoknadila za vse nazaj. Kaj pa ve? Kateri kaj izrazito bolj paše kot pred nosečnostjo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Od Vrhnike do Idrije
14.1.2009 20:48:27   
copka
Ja, meni sladkarije, samo mi potem pase kaj slanega, ker se ocitno prenajem sladkorjauser posted image  Bi pa jedla same take domace stvari- jota, zelje (ko me tasca sedaj vabi na kosilo, vedno naredi zeljeuser posted image  ). Ma kaj pa vem- sem cudna. Par dni sedaj, mi pa meso cisto nic ne pase in sploh ne vem kaj bi jedla npr. zvecer.
Grem sedaj eno juhico pojest- mi pase nesladkouser posted image

(odgovor članu nena30)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Od Vrhnike do Idrije
14.1.2009 21:45:05   
Anonimen
Pozdravljene!

Se nisem včeraj mogla prav nič javit, ker na šihtu je bilo za user posted image , pol doma, pa sta prišla k men iz Zagorja mami in oči (mal pomagat pospravt in pa zlikat). Ker se mi tri mesece bolj ali manj ni nič dalo. Samo spala bi. Sedaj je pa bolje, sam sama skor nisem zmogla tega naredit. Saj vem, mal je tud lenobe vmes. Danes pa sem imela popoldan v LJ zobarja. Tako da imam šele sedaj čas za branje foruma.
Je pa tale vreme kar... saj mi je všeč, da je sneg, sam ceste bi pa lahko malo prej začeli plužti. Sva zjutraj z možem šla na šiht, je bila cesta Logatec - Idrija za znoret  user posted image   user posted image . Sicer pa je v Idriji malo manj snega kot tle v Logatcu. Tukaj ga je kar dost. Moram vam povedat, ko sem se poročila in preselila sem v Logatec, so mi vsi znanci v Zagorju rekli, če se sploh zavedam kam grem. Ker v Logatcu je vedno sneg user posted image  user posted image  user posted image . takšno imajo mišljenje drugi user posted image  user posted image  user posted image  
copka... zakaj sem se v petek počutila slabo, ne vem. Bolj kot razmišljam, pa kot vidim tudi ta teden, je vsega kriv slab zrak v pisarni. Imamo tako majhno pisarno, okna se ne dajo glih odpret tako kot bi človek želel, da bi se malo preluftalo. Potem smo pa še trije v pisarni, vsak ima svoj komp in potem k direktorju pridejo še drugi, tako da nas je včasih tud 5 v pisarni. Ker tudi ta teden ni tako kot bi moralo bit. Moram it kar mal ven na zrak, potem je pa takoj bolje.
cveka30... jst mislim, da se ni za bat, da bova same na kavici poleti. Na kavici se jih vedno ful najde. Če ne drug bo cveka tam user posted image .
sedaj sem pa kar mal velik napisala. Se jutri javim.


(odgovor članu copka)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Od Vrhnike do Idrije
14.1.2009 21:49:25   
Anonimen
aja, cveka30... upam, da bo kmal boljše

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Od Vrhnike do Idrije
16.1.2009 10:06:57   
nena30
Kje ste ženske? Kaj vas je zamedlo, da ni ne duha ne sluha o nobeni?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Od Vrhnike do Idrije
16.1.2009 17:39:21   
Anonimen
mene ni zamedlo, sam včeraj sem bila tako utrujena da sem šla ful zgodaj spat! no ja saj grem vsak večer ob devetih spat, danes sem pa mogla mal pospravit ker nisem cel teden, sem imela cel stanovanje umazan od tega snega ker smo v pritličju in se hodi s čevlji sem ter tja!

drugače je vse vredu, dam mal mi user posted image nagaja ker me kar naprej v mehur brcauser posted image user posted image

lep večer!

(odgovor članu nena30)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Od Vrhnike do Idrije
17.1.2009 20:09:24   
Anonimen
živjo punce

kako ste kaj? jaz sem danes super ker sem jutri domauser posted image

lep večer in nedeljo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Od Vrhnike do Idrije
18.1.2009 8:37:12   
Anonimen
dobro jutro

jaz se grem pa kar monologuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kako ste, jaz sem danes super spala, zdaj pa naš frajer gleda risanke, jaz pa mal po netu brskam, pol gremo pa na kosilo k mojim domovuser posted image user posted image user posted image

mali kar naprej brca, najraje ima moj mehuruser posted image user posted image user posted image kako ste pa ve kaj preživele teden, jaz sem ga delovno, glede na to da je po enem tednu že bolje in lažje delam, bom zdaj poskusila delat do konca to pomeni še 6 tednovuser posted image user posted image
če pa mi ne bo uspe, bom pa šla na bolniško, ampak upam da bo vse vredu z user posted image

lep dan želim!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?