|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Likanje
8.1.2009 14:28:12   
**Petra**
IZVIRNO SPOROČILO: Pšemek

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Imaš premajhen sušilec oz. preveč cunj daš noter? user posted image Jaz še tople cunje vzamem ven in zložim in ni niti približno potrebe po likanju.



Po moje je bolj problem v temu, ker cunje sušim ponoči, ko je cenejši tok (sem pridna pa varčujem user posted image ) in je zjutraj, ko ga vzamem ven, perilo že hladno.


Preden vzameš vn iz sušulca ga vklopi za par min, da postanejo tople, potem pa ne bojo zmečkane. Jst tud tko nardim, če ne zložim takoj iz sušilca.

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Likanje
8.1.2009 19:12:03   
botrca
Jaz likam za nas tri vse kar oblačimo razen gat in nogavic. Nimam še sušilca ga pa v kratkem dobim user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Likanje
8.1.2009 19:33:56   
Tisana
Nimamo sušilca, likamo pa tudi ne, razen tisto, kar je res nujno potrebno user posted image . Pupino smo likali samo prvih par mesecev, ker je pač prvi otrok, pa še nedonošena je bila user posted image . S časom smo nehali likati tudi tetra plenice. Kakšno olajšanje in koliko več časa za preživet z otrokom ali pa partnerjem user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Likanje
8.1.2009 19:48:54   
lana17
Danes po dolgem času sem likala...user posted image prej taščauser posted image ...likam vse, razen pliša...me moti,  da se kej zvija

_____________________________

Nikoli ne kažite otroku česa, kar ni mogoče videti. Ko razmišljate, kaj bi bilo zanj koristno, ko bo starejši, govorite o tistem, kar je lahko koristno sedaj.
Rousseau

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Likanje
8.1.2009 20:05:51   
anakran
Jaz tudi vse likam, tako za naju, kot za najinega sončka. Sušilca nimam, tko da vse zlikam, in se pol prav dobro počutim, je pa res če je kriza, dam tudi skor direkt iz štrika mu goruser posted image

(odgovor članu lana17)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Likanje
8.1.2009 20:12:01   
babyboooom
Prvič sem vse zlikala in full lepo pospravla. Kolegice, k so takrat že mele otroke so se mi smejala. Pol sm rodila. Cunc nism več likala, samo še tetre, ker so se dotikale obraza (na popek sploh nism nikol pomislilauser posted image ), pa roke sm si oprala milijonkrat. Zdej nč več ne likam že sto let. (no ja-stara je 4 mes.user posted image ) ampak dam vse v sušilca, k je isto (skor) k likalnik, k je full vroče.

(odgovor članu Soncnica)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
8.1.2009 22:30:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamicaTaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Likanje
8.1.2009 23:14:50   
Pandica
IZVIRNO SPOROČILO: Pšemek

A sem samo jaz taka tepka, da vedno vse zlikam - od tamale!user posted image



Jaz tut user posted image od male likam vedno in čisto vse.


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Likanje
9.1.2009 20:59:02   
leaberni
Jaz ji ne likam nič, razen tetra plenice.

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Likanje
9.1.2009 22:27:10   
Čarli08
Samo prvič sem, ko sem bila še 2in1, se mi je zdelo fino. Zdaj se mi ne več user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leaberni)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Likanje
10.1.2009 6:49:47   
pikicai
js tud vse likam, še dekice mu zlikam....pa mamo tud sušilca 

(odgovor članu Čarli08)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Likanje
10.1.2009 9:10:45   
roberta
jest nisem za otroka še nikoli nič zlikala, niti za prvega, niti zdaj za drugega (7 mesecev), pa sta obe zdravi in povsem ok. in tut v naprej se nameravam temu kolikor se le da izogibat user posted image

roberta



(odgovor članu Soncnica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Likanje
10.1.2009 9:24:49   
annie
Zlikala samo prvič, potem več ne. Itak pa jih večji del sušim v sušilcu, tam pa pridejo ven kot zlikane user posted image

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Likanje
10.1.2009 10:02:23   
birdy
Jst pa likam še vedno, pa ne sam za tamalo ampak tud za naju. Razen če cunje vržem v sušilca pa da jih res še tople zložim. Ampak ker uporabljam ta pocen tok, so že hladne do takrat ko jih jst ven jemljem in jih moram pač polikat. Sem pa neki opazla... Tud iz štrika niso skor nč zmečkane če jih le mal otreseš preden jih daš gor. In če jih lepo zložiš so čez kak dan k da bi ble zlikane.
Ma sej ne vem zakaj likamuser posted image  

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Likanje
10.1.2009 20:58:04   
Mandek
Jaz likam vse, ampak ne, ker bi hotla bit tok pošlihtana, ampak, ker v likanju NEZNANSKO uživam. Najboljše od gospodinjskega delauser posted image

_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Likanje
10.1.2009 22:12:34   
Amam
[/quote]

tud jst sem likala vse...zdej k mi gre pa mal cajt navzkriž..diploma, ni babic, mož v službi, sem si pa dobla žensko..ji vozim cunje in jih grem iskat...zakon!!!ji pa nosim vse...tudi od tamale...
[/quote]

Ni slaba ideja, glede na to, da sem tudi sama na tesnem s časom. Koliko pa plačaš za npr. 3 stroje cunj? Toliko jih namreč meni povprečno znese na teden.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Likanje
10.1.2009 22:17:25   
Amam
IZVIRNO SPOROČILO: Mandek

Jaz likam vse, ampak ne, ker bi hotla bit tok pošlihtana, ampak, ker v likanju NEZNANSKO uživam. Najboljše od gospodinjskega delauser posted image


Hočeš še moje?user posted image

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Likanje
10.1.2009 22:22:21   
urška84
Jaz likam srajce, hlače, kako majico, servete. To je vse. Postaljnino sem pa prenehala likat, brezveze, jo samo lepo prepolovim, pa parkrat potegnem z likalnikom, da jo lepo sploščim, da se lepše zloži. Itak spiš na njej pa je vsa spet zmečkana. Tak da ponavadi imam malo likanja - od treh do štirih strojev, ki jih zavrtim ponavadi v petek ali soboto, je mogoče za slabe pol ure likanja.

Sem pa že slišala od sodelavecv da nekateri od njih likajo kar vsepovprek - štumfe, kavbojke, brisače, postečljnino, vse majice (tudi če so za doma), ni da ni.

Sto ljudi, sto različnih računov za elektriko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Urshy Art

(odgovor članu Amam)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Likanje
10.1.2009 22:31:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mandek

Jaz likam vse, ampak ne, ker bi hotla bit tok pošlihtana, ampak, ker v likanju NEZNANSKO uživam. Najboljše od gospodinjskega delauser posted image


Sva že dve.user posted image

(odgovor članu Mandek)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Likanje
10.1.2009 22:34:30   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: Mandek

Jaz likam vse, ampak ne, ker bi hotla bit tok pošlihtana, ampak, ker v likanju NEZNANSKO uživam. Najboljše od gospodinjskega delauser posted image


Sva že dve.user posted image


pol pa se kaj še pri meni oglasita tam enkrat februarja, ko bomo prali pa likali vse za našo tamalo.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Likanje
10.1.2009 22:36:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: Mandek

Jaz likam vse, ampak ne, ker bi hotla bit tok pošlihtana, ampak, ker v likanju NEZNANSKO uživam. Najboljše od gospodinjskega delauser posted image


Sva že dve.user posted image


pol pa se kaj še pri meni oglasita tam enkrat februarja, ko bomo prali pa likali vse za našo tamalo.. user posted image



Joj, te cunjce je pa res luštno likat,user posted image   boš vidla.user posted image   No, če boš likala seveda. user posted image

(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Likanje
10.1.2009 23:15:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: simin

tudi jaz likam vse, za otroke in za naju, moč navade, pa imam sušilca.
likam rada, ampak pol v omaro zložit..to je pa druga pesem..user posted image


Kot bi sebe brala user posted image .

(odgovor članu simin)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Likanje
10.1.2009 23:49:36   
arabela*
likam samo občasno,kakšne spodnje bodije,drugače pa ne.
Meni je likanje najhujše opravilo in se ga izogibamuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Soncnica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Likanje
11.1.2009 10:37:48   
Deja
Zdaj ko sem pripravljala vse za prihod user posted image , sem polikala vse bodije, majčke, pajacke... V prihodnje pa ne nameravam, ker se mi zdi da so dandanes stroji mnogo boljši, kot so bili včasih in je bil namen likanja ta, da si kao seriliziral oblačila za dojenčka... Pa dobro... kake srajčke, pa fensi majčke za ven bomo kasneje tudi likali - da bo dete lepo... za doma pa se mi zdi brezveze...
Glede likanja ostalih cot... pri nas likamo majice - ko se jih nabere za eno košaro, ostalo pa sproti... Ker se mi zdi brezveze likat kot nora, pol pa zlagat v omaro, ker pol ko vzameš iz omare je zopet zmečkano in moraš ponovno likat. Sicer so pa danes materiali takšni, da če jih pred obešanjem lepo streseš in pazljivo obesiš - sploh niso zmečkani.

_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Likanje
11.1.2009 10:52:10   
blemma
Tudi jaz sem pred rojstvom in takoj po rojstvu hčerke likala vse njene cunje in plenice. Pa sem kmal prenehala. Zdaj takoj, ko stroj opere, obesim in poravnam perilo in ga takoj, ko je suho, zložim. Likam pa le tiste stvari, ki so res hudo zmečkane. Čas, ki bi ga preživela z likalnikom v roki, pa raje izkoristim za igro s hčerko ali RRuser posted image

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu Deja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?