|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009-5.del
30.1.2009 0:18:52   
SALT
Čeruser posted image
Katjuša-Sem pravkar prebirala tisti članek in se spomnila nate,pridem na rr in evo ti o temuser posted image zanimiva,če se lohka tako izrazimuser posted image user posted image izkušnja...sama si po resnici povedano hočem vse skupaj predstavljati v ornk bolečini,da se bom ja pripravila na hudo in mogoče bom potem presenečena k nebo takouser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image Ajvy iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image

Rebeka84-user posted image za prebiranje strokovne literature in specializacijo le teuser posted image user posted image .

Suny-glede seznama,nisem med tistimi pohale vrednimi pridnimi aktivnimi članicami,pa še znam ne s temuser posted image


A veste,da ne morem verjet,vse hodijo v porodnišnico kot po tekočem traku...sama pa imam očutek,da sedaj k bi pa že lohka se kej dogajalo...bom pa kar noseča ostalauser posted image

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: februarčice 2009-5.del
30.1.2009 0:20:10   
rebeka84
morem potrkat, zaenkrat je priden in mu gre, upam da bo še naprej tak, zdaj bo mel še večji mir če bo uroš priden in bo spančkal zraven njega dokler se bo on učil.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: februarčice 2009-5.del
30.1.2009 0:24:14   
sunny24
salt, dober večer! Kje si se skrivala do te ure?user posted image   Dej ti tudi ne bit neučakana in noge skupi...user posted image user posted image user posted image

Sam res, vsem februarčicam se neki mudi v P...In pol prehitevajo po levi, po desni, gori, spodi,...user posted image user posted image user posted image

rebeka, lepo, da mu šiba na faxu! Ma ja, sej se vse da, če se hoče! user posted image   Kir letnik pa je?

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: februarčice 2009-5.del
30.1.2009 0:27:22   
rebeka84
drugi letnik je. 
salt dober večer še od mene!

joj kak me uroš tepe z nogouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: februarčice 2009-5.del
30.1.2009 0:30:41   
sunny24
A tudi tebe en "pretepa"? user posted image   Naša ma tudi akcijo...Ma prov fajn je, čeprav včasih prov zaboli, ko se naguzi al pa brcne. Prej popoldne ji je bil moj želodec zelo zelo zanimiv...Meni pa niti ne...user posted image

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: februarčice 2009-5.del
30.1.2009 0:32:23   
rebeka84
jaz ne vem kaj mu je tak zanimivo to nogo stegovat, non stop v desna rebrauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: februarčice 2009-5.del
30.1.2009 0:34:57   
sunny24
Ja kaj...placa ni pa se je treba malo pretegnt, pa stanovanje pošlihtat pred izselitvijo...more čisto pustit za naslenjega najemnika! user posted image user posted image user posted image

Naša pa meče rito vn na desni, nogice pa na levi steguje...Pa po mehurju me vsaketolko žokne oz bol požgačka in jst letim ko zmešana lulat!user posted image user posted image user posted image

Nas že zdej hecajo, kaj šele bo!user posted image

(odgovor članu rebeka84)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: februarčice 2009-5.del
30.1.2009 0:36:12   
SALT
Taka sem,zvečer k se nimam kam dat pa pridem k vam ..user posted image čeprav priznam,tudi čez dan vas kdaj preberem pa tudi pokomentiram...

Zadnjič sem si kupila čaj za dojenje,od tekkane...grem zdele prebret..če ga lohka pijem že sedaj v nosečnosti..preventivnouser posted image ..mogoče pa bom imela potlej veliko mlekauser posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: februarčice 2009-5.del
30.1.2009 0:37:42   
rebeka84
mene vsakih 5 minut pritisne lulat, pol pa hočem it, pa nič ven ne gre, al pa samo kakšna kapljica.user posted image user posted image user posted image

joj jaz še kr ne morem verjet da bom mamica, trebuh pa že komaj nosim...

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: februarčice 2009-5.del
30.1.2009 0:39:27   
SALT
Vajina malčka imata žurko?user posted image user posted image user posted image zato pa visimo tle goruser posted image ne morem verjet,da ji uspeva take premike,k pa že nima već prostora...k bova pa šle na ctg bo pa itak spala in se nebo pustila motitiuser posted image navihanka je zamenjala dan in nočuser posted image upam,da si še premisli...

(odgovor članu SALT)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: februarčice 2009-5.del
30.1.2009 0:40:33   
sunny24
Sej vem, da nas bereš tudi čez dan, kr te vidim! user posted image  Sam se nasplošno full malo javljaš...user posted image

Jst mam pa zaenkrat sam ta čaj od tekkane za nosečnice, unga bom pa pol verjetno ko bom (če bom) dojila. Al pa kirga druzga...Sej tega je full, se mi zdi. A misliš, da že zdej kej pomaga?

Kaj pa drugače, maš že vse prpravljeno za user posted image ? Sej ne vem, možno, da sem te že vprašala, zato ne zameri...Skleroza me daje...Taka nosečniška....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SALT)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: februarčice 2009-5.del
30.1.2009 0:44:56   
rebeka84
Jaz vaju zapuščam, se grem stuširat in spat. Želim vama lahko noč in se tipkamo jutri! Pa pa

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: februarčice 2009-5.del
30.1.2009 0:48:26   
sunny24
Madonca, zdej mi je spet trebuh ratu trd...UF!

rebeka, ne govori...MI2 z mojim se sprašujeva (v hecu) h kakim staršem bo ta pupka pršla...Ma kaj, sej če znava za nas dveh poskrbet, bomo pa še za našo madam poskrbeli, da ji ne bo nič mankalo! user posted image
Ja, pa bušija hmali ne bo več...Pa brcik tudi ne...Ja no, nas bojo pa naši sončki zaposlili 24/24! Ku lepo! user posted image

salt, meni tudi ni jasno, kake manevre lahko izvaja ob takem pomankanju placa v trebuhu...Je pa zanimivo gledat, kako trebuh spreminja oblike...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: februarčice 2009-5.del
30.1.2009 0:49:34   
SALT
Zdele sem povohala tist čaj za doječe mamice...mmmmmmmmm diši...js si ga bom jutri kr prvošla...nevem,če kej deluje ali tudi prej,mogoče mi pa rata in napolnim sodčkeuser posted image

Imava že vse pripravljeno,če bom jutri pridna bom dala fotke v album...
No ja..čeprav bi se še lohka našlo kej za v shoping it...tok se mi je kozmetike nabralo,nevem zakaj tok kopliciram prav pri tem,sploh nevem kaj bi uporabljalauser posted image Zadnjič sva šla z mojim malo po trgovinah,v okaidi so imeli znižanje in to 70%,če nebi bilo mojega zraven bi gotovo z vrečakami odšla ven,pa sej ima prav,že zdej imamo tolk teh cot da jih nebomo ponosli...user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: februarčice 2009-5.del
30.1.2009 0:49:55   
sunny24
No rebeka, če greš pančat, ti želim lahko nočko in lepe sanje, pa ostani 2v1! user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image

Bom kar jst počasi odprla ta 6. del za čvekanje...user posted image  Nam gre dobro tudi ponoči za čvekat! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: februarčice 2009-5.del
30.1.2009 0:51:29   
SALT
Včasih si hočem predstavljat kako izgleda,pa ne gre..joj,komaj čakam da jo spoznam...

(odgovor članu SALT)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: februarčice 2009-5.del
30.1.2009 0:52:14   
SALT
Rebeka, nočkouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SALT)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: februarčice 2009-5.del
30.1.2009 0:54:05   
sunny24
salt, jst mam tudi full cotk in bi še kar kej nabavla, sam pol k pomislim, mi je brezveze, k to bo 1 2 3 prerasla. Bom si pol ko bo treba poletno garderobo nabavljat dala duška! user posted image
Jst sem pa pr kozmetiki šla prov na minimalno se mi zdi...Pač fiziološka, alkohol, trdo milo, kremica za ritko in mislim, da je to to...no, pa zame lanolin, pa bepanten krema k itak pride prov.

A pol praviš, da lepo diši ta čajček? Bo treba nabavit...K jst sem nora na čajčke...user posted image user posted image user posted image   Sem lani pozimi zropala čajnico...user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: februarčice 2009-5.del
30.1.2009 0:56:17   
sunny24
Dej sam res bi lahko dala kako fotko v album...da si mlao gušte delamo! user posted image user posted image user posted image

Jst pa mam slikico iz 3D UZ od obrazka, tako, da si jo lahko predstavljam, čeprav se je po mojem full spremenila...Ker to sem bla v 22t...Jo mam pa v albumu...se mi zdi!user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: februarčice 2009-5.del
30.1.2009 1:03:10   
SALT
Sem pogledala slikco..joj kok je cartkanauser posted image user posted image user posted image ,meni pa ni naredila nobene take slikiceuser posted image

Ja,je tok fajn fotke pogledatuser posted image


(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: februarčice 2009-5.del
30.1.2009 1:03:12   
sunny24
Punce, sem odprla februarčice 2009-6. del, tako, da takoj ko se tle napolni še ta stran do konca, se selimo na novo temo...user posted image
 
 
Edino kar bi prosila pa je, da bi ena prlimala seznamčke na novo temo...HVALA!

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: februarčice 2009-5.del
30.1.2009 1:06:29   
sunny24
salt, hvala hvala...Meni ma full simpatičen nosek...user posted image  Me pa full zanima, kaka bo...Še malo malo bo treba potrpet, pa jih bomo spoznale te naše pupke!user posted image  Komi čakam! user posted image

A pa si bla na 3D UZ? Jst sem izkoristla kar unga k ga je Puško zastonj ponujal...Sem pa bla že naročena v Postojno, pa sem pol stornirala....

Kaj pa ime, sta že zbrala? Mi2 se še kar nisva odločla, kaj bi...Bo revca na koncu še brez imena ostala...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: februarčice 2009-5.del
30.1.2009 1:17:01   
sunny24
Kam si mi zdej pobegnla??? user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: februarčice 2009-5.del
30.1.2009 1:19:01   
SALT
Sva imela,3D na morfološkem..se mi zdi..toda takšnih slikic mi ni naredila,na ekranu sva gledala to v barvni varjanti..toda ni se tako nazorno videlo...pa pustimo se presenetit.
K dr. Pušenjaku si šla?user posted image Je strokovnjak.

Veš kaj mi povej,če mogoče veš,do katerega tedna lohka daš bris za sreptokok?

Ime sva že skoraj zbralauser posted image če si ne premisliva...Imata kej v ožjem izboru?

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4999
   RE: februarčice 2009-5.del
30.1.2009 1:22:36   
sunny24
Ja, ja, ožji izbor imen je...Sam še enga mormo izbrat. Pa enga za fantka mamo v rezervi, če nas kak lulek preseneti v porodni! user posted image user posted image user posted image

Ta bris se mi zdi da se ga dela lahko do konca...Ko maš nasledni pregled, reči tvoji G da ti ga nardi. Je pa itak samoplačniški-jst sem dala 10 evrov.

(odgovor članu SALT)
Neposredna povezava do sporočila: 5000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Telesno kaznovanje
lenkav

Ste bili kot otrok kdaj tepeni?

Enkrat ali dvakrat (27%)

Občasno (38%)

Pogosto (13%)

Zelo pogosto (6%)

Nikoli (15%)


Število vseh glasov: 528

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!